Vypsání 69. ročníku Mezikroužkové autorské soutěže (MAS)

 

 

Vypisujeme 69. ročník autorské Mezikroužkové autorské soutěže, který bude probíhat stejně jako předchozí ročníky ve dvou třídách.

 

Přehled soutěžních hádanek:

1. třída

1. kolo: námět D, šotek

2. kolo: časovačka, háčkovka

3. kolo: místenka, pronikačka

 

2. třída:

1. kolo: námět F, posunka

2. kolo: výměnka, přídavka

3. kolo: přísuvka, tónovka

 

Bližší upřesnění bude zahrnuto v úvodním dopise vedoucího MAS soutěžícím družstvům. Už nyní ale upozorňujeme, že u háčkovky v 1. třídě je vyloučeno použití písmene „v“ jako háčku. Termíny jednotlivých kol jsou tradiční (15. říjen, 15. leden a 15. duben).

 

Přihlášky do MAS 2021/2022 je nutno zaslat nejpozději do 30. září 2021 (kvůli dostatku času na rozdělení do tříd a rozeslání upřesňujících pokynů) na adresu hlavního vedoucího MAS: Ing. Jaroslav Kula, Budovatelská 808, 742 13 Studénka, anebo raději e-mailem na adresu jaroslav.kula@msvmetal.eu nebo kulajar@banicek.com.

 

S tradičními účastníky počítáme jistě, rádi uvítáme rozšíření počtu soutěžících družstev! Soutěž umožňuje i vytvoření kombinovaného družstva z členů více kroužků a můžete tak dosáhnout na kvalifikační autorské body i v případě, že jste členem menšího kroužku ČSHAK. A to už je docela lákavá nabídka – co myslíte?

 

Jaroslav Kula, hlavní vedoucí MAS