Brno

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2019
Brno, 4.-5.  května 2019

Sobota 4. května:
GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík, Stanislav Bulín):

21 řešitelů
1. Jan Zvěřina (HALAS)   –  114 bodů
2. Jakub Ondroušek (Brno)   – 98
3. Pavel Kalhous (oSH)   –  88

4. Jan Vondruška   –  81
5. František Vokatý (Kladeňáci)   –  73
6. Iveta Dedková (Hanáci)   –  67
7. Daniel Marek (Kabrňáci)    –  64
8. Jan Češka (Brno)   –  61
9. Jiří Bednarski (Přerov)   –  48
10. Václav Fládr (Kabrňáci)   –  45
11. Zbyněk Burda (oHV)   –  43
12. Jan Krůza (Doubravák)   –  42
13. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  41/čas
14. Jiří Konečný (Kabrňáci)   –  41/čas
15. Ivo Husar (Ostraváci)   –  38
16. Karel Henc (Kabrňáci)  
17. Pavel Streit (Kabrňáci)  
18. Pavel Průša (Doubravák)  
19. Pavel Vidlář (Hanáci)  
20.Jiří Zvolánek (Ostraváci) 
21. Jiří Kracík (oHV) 

Přebor Králova Pole – křížovky (Memoriál Ladislava Majera)
Hlavní soutěž (autor Petr Vejchoda):
18 řešitelů
1. Jaroslav Karpíšek (oHV)   –  0 ztrátových bodů
2. Karel Henc (Kabrňáci)   –  1
3. Dagmar Rusá (Podskaláci)    –  2/lepší čas

4. Roman Čejka (Kabrňáci)   –  2
5. Pavel Streit (Kabrňáci)   –  2
6. Daniel Marek (Kabrňáci)   –  2
7. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  2
8. Ivo Husar (Ostraváci)   –  3
9. Iveta Dedková (Hanáci)   –  4/lepší čas
10. Libor Knotek (Rychtáři)   –  4
11. Zbyněk Burda (oHV)   –  4
12. Jaromír Kvíčala (oSH)   –  5
13. Jiří Konečný (Kabrňáci)   –  13
14. Jiří Zvolánek (Ostraváci)   –  16
15. František Vokatý (Kladeňáci)   –  16
16. Dušan Karkuš (Dunajci)   –  18
      Věra Kučavová (Lázeňáci)   –  18
18. Pavel Kalhous ml. (oSH)   –  20

Vedlejší soutěž (autor Zdeněk Chromý):
11 soutěžících
1. Pavel Vidlář (Hanáci)   –  0 ztrátových bodů
2. Stanislav Skapa (Podjavorinci)   –  1
3. Jiří Bednarski (Přerov)   –  1

4. Rudolf Sedlák (Kabrňáci)   –  2
5. Jiří Kracík (oHV)   –  3
6. Pavel Rosa (Kabrňáci)   –  11
7. Jan Krůza (Doubravák)   –  12
8. Antonín Malčík (Kabrňáci)   –  odhad
9. Pavel Průša (Doubravák)   –  odhad
10. Vladimír Hrdina (Kabrňáci)   –  odhad

Přebor Králova Pole – hádanky (Memoriál Otmara Váchy)
Hlavní soutěž (autoři Drahotín Lančarič a Zdeněk Dočekal – systém na 3 řešitele):
22 soutěžících
1. Iveta Dedková (Hanáci)   –  32 bodů
2. Dagmar Rusá (Podskaláci)   –  18
3. Jaromír Kvíčala (oSH)   –  12

4. Ivo Husar (Ostraváci)   –  11
5. Věra Kučavová (Lázeňáci)    –  10
6. Daniel Marek (Kabrňáci)   –  10
7. Pavel Streit (Kabrňáci)   –   9
8. Pavel Kalhous ml. (oSH)   –  9
9. Roman Čejka (Kabrňáci)   –  8
10. Libor Knotek (Rychtáři)   –  8
11. Dušan Karkuš (Dunajci)   –  7
12. Karel Henc (Kabrňáci)   –  6
13. Zbyněk Burda (oHV)   –  4
14. František Vokatrý (Kladeňáci)   –  3
15. Jaroslav Karpíšek (oHV)   –  2
16. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  1

Vedlejší soutěž (autor Otmar Vácha – hádanky z listu):
13 soutěžících
1. Jiří Kracík (oHV)   –  15 bodů
2. Pavel Vidlář (Hanáci)   –  14
3. Rudolf Sedlák (Kabrňáci)   –  13 (rozhoz)

4. Pavel Průša (Doubravák)   –  13 (rozhoz)
5. Stanislav Bulín (Kabrňáci)    –  12
6. Jiří Bednarski (Přerov)   –  11
7. Jiří Zvolánek (Ostraváci)   –  11
8. Stanislav Skapa (Podjavorinci)   –  7
9. Jozef Tižek (Kabrňáci)   –  6
10. Pavel Rosa (Kabrňáci)   –  5
11. Antonín Malčík (Kabrňáci)   –  5
12. Jan Krůza (Doubravák)   –  3
13. Vladimír Hrdina (Kabrňáci)   –  1

Neděle 5. května 2019
Přebor GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
25 řešitelů
1. Ondřej Strejček (Příbramáci)  – 0 ztrátových bodů
2. Jaroslav Děda Karpíšek (oHV)   –  0
3. Karel Henc (Kabrňáci)   –  0

4. Jiří Zvolánek (Ostraváci)   –  2
5. Dagmar Rusá (Podskaláci)    –  3
6. Petr Štefek (Valaši)   –  3
7. Daniel Marek (Kabrňáci)   –  3
8. Jaromír Kvíčala (oSH)   –  11
9. Iveta Dedková (Hanáci)   –  12
10. Jan Hes (Ostraváci)   –  14
11. Pavel Kalhous (oSH)   –  44
12. Ivo Husar (Ostraváci)   –  58
13. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  76
Neklasifikováno 12 řešitelů

Přebor GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Zdeněk Dočekal):
25 řešitelů (hádanky ve 3 blocích)
1. Ondřej Strejček (Příbramáci)    20 bodů
2. Jan Hes (Ostraváci)   –  19
3. Pavel Kalhous (oSH)   –  18

4. Karel Henc (Kabrňáci)   –  18
5. Daniel Marek (Kabrňáci)   –  17
6. Petr Štefek (Valaši)   –  17
7. Iveta Dedková (Hanáci)   –  15
8. Jaroslav Kula (Ostraváci)   –  15
9. Dagmar Rusá (Podskaláci)   –  15
10. Bohdan Kousal (Hanáci)   –  14
11. Ivo Husar (Ostraváci)   –  14
12. Jaroslav Valkus (Hutníček)   –  13
13. Jaromír Kvíčala (oSH)   –  13
14. Jaroslav Karpíšek (oHV)   –  12
      Zbyněk Burda (oHV)   –  12
16. Dušan Karkuš (Dunajci)   –  11
17. Roman Čejka (Kabrňáci)   –  11
18. František Vokatý (Kabrňáci)   –  10
19. Věra Kučavová (Lázeňáci)   –  10
20. Josef Nerodil (Hutníček)   –  9
21. Petr Urbánek (Hanáci)   –  8
22. Libor Knotek (Rychtáři)   –  8
23. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  7
24. Jiří Konečný (Kabrňáci)   –  7
Neodevzdal 1 řešitel

Vedlejší přebor - křížovky (autor Dan Marek):
11 řešitelů
1. Rudolf Sedlák (Kabrňáci)   –  0 ztrátových bodů
2. Stanislav Skapa (Podjavorinci)   –  2
3. Miloš Šťastný (Severáci)    –  3

4. Stanislava Teichmanová (oSH)   –  4
5. Eduard Pláňava (Hanáci)   –  10
6. Jarmila Tomášková (Hutníček)   –  40
7. Pavel Průša (Doubravák)   –  42
8. Pavel Rosa (Kabrňáci)   –  odhad
9. Vladimír Hrdina (Kabrňáci)   –  odhad
2 řešitelé neodevzdali

Vedlejší přebor - hádanky (autor Zdeněk Dočekal – 16 hádanek z listu):
12 řešitelů
1. Jiří Zvolánek (Ostraváci)   –  14 bodů
2. Rudolf Sedlák (Kabrňáci)   –  13
3. Eduard Pláňava (Hanáci)   –  12

4. Pavel Průša (Doubravák)   –  12
5. Stanislav Skapa (Podjavorinci)   –            10
6. Václav Fládr (Kabrňáci)   –  10
7. Jarmila Tomášková (Hutníček)   –  7
8. Vladimír Hrdina (Kabrňáci)   –  5
9. Jozef Tižek (Kabrňáci)   –  4
Pavel Rosa (Kabrňáci)   –  4
11. Miloš Šťastný (Severáci)   –  3
1 řešitel neodevzdal

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2018
Brno, 5.  května 2018

 

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík):
21 řešitelů
1. Dan Marek (Kabrňáci) – 81 bodů
2. Ivo Husar (Ostraváci) – 78
3. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 63
4. Martin Kubík (HALAS) – 60

5. Jan Hes (Ostraváci) – 59

6. Iveta Dedková (Hanáci) – 50

7. Karel Henc (Kabrňáci) – 45

8. Jiří Bednarski (Bečváci) – 36

9. Petr Štefek Valaši) – 35

10. Jakub Kokeš (Skaláci) – 33

11. Roman Čejka (Kabrňáci) – 30

12. Petr Mikšík (Ostraváci) – 29

13. Václav Fládr (Kabrňáci) – 28

14. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 23 (lepší čas)

15. Maří Magdalena Motyčková – 23 (čas)

16. Libor Knotek (Rychtáři) – 20

17. Ivona Kovářová (Valaši) – 18

18. Karel Buchta st. (Karlovy Vary) – 13

19. Pavel Průša (Doubravák) – 11

20. Jan Krůza (Doubravák) – 9

21. Radim Dedek (Hanáci) – 4

 

GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
20 řešitelů
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 0 ztrátových bodů
2. Karel Henc (Kabrňáci) – 0
3. Jan Hes (Ostraváci) – 0
4. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1 (lepší čas)

5. Jaromír Kvíčala (oSH) – 1 (čas)

6. Petr Štefek (Valaši) – 1 (čas)

7. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 2 (lepší čas)

8. Libor Knotek (Rychtáři) – 2 (čas)

9. Pavel Streit (Kabrňáci) – 2 (čas)

10. Iveta Dedková (Hanáci) – 3 (lepší čas)

11. Dan Marek (Kabrňáci) – 3 (čas)

12. Ivo Husar (Ostraváci) – 8

13. Miroslav Turek (Hanáci) – 9

14. Petr Mikšík (Ostraváci) – 28

15. Milan Fišbach (Třebíčáci)

16. Jiří Konečný (Kabrňáci)

17. Bohdan Kousal (Hanáci)

3 x DNF

 

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Zdeněk Dočekal):
22 řešitelů
1. Dan Marek (Kabrňáci) – 19 bodů

2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 18/čas 8

3. Pavel Streit (Kabrňáci) – 18/14

4. Roman Čejka (Kabrňáci) – 17/2

5. Jan Hes (Ostraváci) – 17/16

6. Karel Henc (Kabrňáci) – 16/4

7. Jaromír Kvíčala (oSH) – 16/13

8. Iveta Dedková (Hanáci) – 16/17

9. Bohdan Kousal (Hanáci) – 15/2

10. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 15/3

11. Petr Štefek (Valaši) – 15/9

12. Ivo Husar (Ostraváci) – 14/1

13. Dušan Karkuš (Dunajci) – 14/10

14. Libor Knotek (Rychtáři) – 12/7

15. Miroslav Radouš (Doubravák) – 12/11

16. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 10/6

17. Miroslav Turek (Hanáci) – 10/15

18. Petr Urbánek (Hanáci) – 8/5

19. Václav Fládr (Kabrňáci) – 5/18

20. Petr Mikšík (Ostraváci) – 5/19

21. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 5

1 x DNF

 

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Dan Marek):
16 řešitelů
1. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 ztrátový bod/lepší čas

2. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1/čas

3. Milan Wasserburger (Frenštát p. R.) – 1/čas

4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 1/čas

5. Rudolf Sedlák-Moravský – 2

6. Pavel Vidlář (Hanáci) – 4/lepší čas

7. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 4/čas

8. Petr Olyšar (Pašeráci) – 4/čas

9. Jan Krůza (Doubravák) – 5/lepší čas

10. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 5/čas

11. Radovan Juráň (Valaši) – 10

12. Petra Kabátková (Třebíčáci) – 11

13. Petr Urbánek (Hanáci) – 23

14. M. M. Motyčková (Skaláci) - 36

2x DNF

 

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Zdeněk Dočekal):
16 řešitelů
1. Ivona Kovářová (Valaši) – 15 bodů/pořadí 4

2. Jiří Bednarski (Bečváci) – 14/2

3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 14/3

4. Petr Olyšar (Pašeráci) – 13/6

5. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 13/8

6. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 13/-

7. Maří Magdalena Motyčková (Skaláci) – 11/rozhoz

8. Pavel Průša (Doubravák) – 11/rozhoz

9. Marian Mikuš (Pašeráci) – 7

10. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 5

11. Milan Wasserburger (Frenštát p. R.) - 1

5x DNF

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2017
Sobota, 6. května 2017

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík, Zdeněk Dočekal):
25 řešitelů
1. Dan Marek (Kabrňáci) – 64 bodů (ze 117 možných)
2. Jan Hes (Ostraváci) – 55 (na čas)
3. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 55 (na čas)

4. Iveta Dedková (Hanáci) – 48
5. Karel Henc (Kabrňáci) – 42
6. Petr Štefek (Valaši) – 37
7. Karel Buchta st. (KV) – 37
8. Ivo Husar (Ostraváci) – 37
9. František Vokatý (Kladeňáci) – 33
10. Marie Švarcová (Ječmínek) – 32
11. Roman Čejka (Kabrňáci) – 30
12. Petr Mikšík (Ostraváci) – 29
13. Anna Průšová (Doubravák) – 29
14. Zbyněk Burda (oHV) – 29
15. Ivona Kovářová (Valaši) – 26
16. Václav Fládr (Kabrňáci) – 26
17. Jiří Bednarski (Bečváci) – 23
18. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 21
19. Libor Knotek (Rychtáři) – 18
20. Josef Nerodil (Hutníček) – 17
21. Pavel Průša (Doubravák) – 14
22. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 13
23. Jiří Zvolánek (Ježci) – 11

GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
21 řešitelů
1. Karel Henc (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů
2. Petr Štefek (Valaši) – 1
3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 2

4. Dan Marek (Kabrňáci) – 3
5. Jan Hes (Ostraváci) – 4
6. Ivo Husar (Ostraváci) – 4
7. Iveta Dedková (Hanáci) – 5
8. Libor Knotek (Rychtáři) – 5
9. Roman Čejka (Kabrňáci) – 6
10. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 6
11. Jiří Zvolánek (Ježci) – 12
12. Miroslav Turek (Hanáci) – 15
13. Zbyněk Burda (oHV) a František Vokatý (Kladeňáci) – 17
15. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 19
16. Marie Švarcová (Ječmínek) - odhad
17. Josef Nerodil (Hutníček) – odhad
18. Ivona Kovářová (Valaši) – odhad

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Zdeněk Dočekal):
23 řešitelů
1. Petr Štefek (Valaši) – 16 bodů
2. Dan Marek (Kabrňáci) – 15
3. František Vokatý (Kladeňáci) – 14

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 14
5. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 14
6. Josef Nerodil (Hutníček) – 13
7. Bohdan Kousal (Hanáci) – 12
8. Iveta Dedková (Hanáci) – 12
9. Miroslav Turek (Hanáci) – 12
10. Zbyněk Burda (oHV) – 12
11. Karel Henc (Kabrňáci) – 12
12. Libor Knotek (Rychtáři) – 11
13. Roman Čejka (Kabrňáci) – 11
14. Marie Švarcová (Ječmínek) – 10
15. Jan Hes (Ostraváci) – 10
16. Ivona Kovářová (Valaši) – 9
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 7
18. Petr Urbánek (Hanáci) – 6
19. Petr Mikšík (Ostraváci) – 5
20. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 4
21. Václav Fládr (Kabrňáci) – 3
22. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 2

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Dan Marek):
10 řešitelů
1. Jiří Bednarski (Bečváci) – 0 ztrátových bodů
2. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 0
3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 1

4. Anna Průšová (Doubravák) – 4
5. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 5
6. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 9
7. Václav Fládr (Kabrňáci) – 14
8. Pavel Průša (Doubravák) – 21
Antonín Malčík (Kabrňáci) – DNF
Petr Urbánek (Hanáci) – DNF

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Zdeněk Dočekal):
10 řešitelů
1. Jiří Zvolánek (Ježci) – 14 bodů (lepší čas)
2. Pavel Vidlář (Hanáci) – 14 (rozhoz)
3. Pavel Průša (Doubravák) – 14 (rozhoz)

4. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 13
5. Anna Průšová (Doubravák) – 12
6. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 12
7. Jiří Bednarski (Bečváci) – 11
8. Jiří Autrata (Kabrňáci) – 10
9. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 7
10. Antonín Malčík (Kabrňáci) – 2

Pohár Králova Pole – sprint v řešení švédských křížovek (křížovky NOVUM):
30 řešitelů
Hlavní vylučovací soutěž
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – čas 2:20,0 min (finále)
2. Roman Čejka (Kabrňáci) – čas 2:20,2 min (finále)
3. Jan Hes (Ostraváci) – (malé finále)

4. Ivo Husar (Ostraváci) – (malé finále)

5.-8. (čtvrtfinále):
     Karel Henc (Kabrňáci)
     Dan Marek (Kabrňáci)
     Petr Štefek (Valaši)
     Jiří Zvolánek (Ježci)

9.-16. (osmifinále):
     Jiří Bednarski (Bečváci)
     Zbyněk Burda (oHV)
     Jaroslav Karpíšek (oHV)
     Libor Knotek (Rychtáři)
     Jiří Konečný (Kabrňáci)
     Bohdan Kousal (Hanáci)
     Petr Mikšík (Ostraváci)
     Pavel Vidlář (Hanáci)

Řešily se švédské křížovky 12 x 18 políček. Absolutně nejlepší čas zapsal Petr Vejchoda, a to ve čtvrtfinále: 1:58,0 min.

Vedlejší soutěž:
1. Iveta Dedková (Hanáci)
2. Marie Švarcová (Ječmínek)
3. Josef Nerodil (Hutníček)

4. Milan Fišbach (Třebíčáci)
5. František Vokatý (Kladeňáci)
6. Stanislav Skapa (Podjavorinci)
7. Anna Průšová (Doubravák)
8. Václav Fládr (Kabrňáci)
9. Ivona Kovářová (Valaši)
10. Pavel Průša (Doubravák)

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2016
Brno, 7. května 2016

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík):
1. Jana Vodičková (Pašáci) – 97 bodů ze 101 možných
2. Dan Marek (Kabrňáci) – 79
3. Jakub Ondroušek (Brno) – 68
4. Karel Henc (Kabrňáci) – 51
5. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 51
6. Michaela Bieliková – 50
7. Martin Kubík (HALAS) – 49
8. Ivo Husar (Ostraváci) – 46
9. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 42
10. František Vokatý (Kladeňáci) – 41
11. Jan Hes (Ostraváci) – 40
12. Zbyněk Burda (oHV) – 38
13. Roman Čejka (Kabrňáci) – 35
14. Karel Buchta st. (KV) – 31
15. Marie Švarcová (Ječmínek) – 31
16. Iveta Dedková (Hanáci) – 27
17. Petr Stefek (Valaši) – 27
18. Ivona Kovářová (Valaši) – 26
19. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 26
20. Anna Průšová (Doubravák) – 26
21. Václav Fládr (Kabrňáci) – 25
22. Martin Blatný – 25
23. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 24
24. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 20
25. Jiří Zvolánek (Ježci) – 20
26. Jiří Bednarski (Bečváci) – 19
27. Josef Nerodil (Hutníček) – 19
28. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 17
29. Karel Buchta ml. (KV) – 16
30. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 15
31. Libor Knotek (Rychtáři) – 12
32. Jana Konečná (FM) – 10
33. Josef Konečný (FM) – 10

GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
1. Karel Henc (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů
2. Roman Čejka (Kabrňáci) – 4
3. Jiří Zvolánek (Ježci) – 13
4. Ivo Husar (Ostraváci) – 14
5. Dan Marek (Kabrňáci) – 19
6. Jan Hes (Ostraváci) – 32
7. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 33
8. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 45
8. Petr Štefek (Valaši) – 45
10. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 51
11. Libor Knotek (Rychtáři) – 55
12. Dušan Karkuš (Dunajci) – 78
13. Jana Vodičková (Pašáci) – 111
14. Jaromír Kvíčala (SH) – odhad
15. Ivona Kovářová (Valaši) – odhad
16. Jiří Konečný (Kabrňáci) – odhad
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – odhad
18. Václav Fládr (Kabrňáci) – odhad

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Rudolf Sedlák-Moravský):
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 15 bodů
2. Petr Štefek (Valaši) – 13
3. Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo) – 12
4. František Vokatý (Kladeňáci) – 10
5. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 10
6. Ivo Husar (Ostraváci) – 9
7. Libor Knotek (Rychtáři) – 9
8. Dušan Karkuš (Dunajci)) – 9
9. Karel Henc (Kabrňáci) – 8
10. Josef Nerodil (Hutníček) – 8
11. Dan Marek (Kabrňáci) – 7
12. Roman Čejka (Kabrňáci) – 7
13. Miroslav Turek (Hanáci) – 7
14. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 7
15. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 7
16. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 6
17. Marie Švarcová (Ječmínek) – 6
18. Jana Vodičková (Pašáci) – 5
19. Ivona Kovářová (Valaši) – 5
20. Milan Kožušník (Ostraváci) – 5
21. Zbyněk Burda (oHV) – 5
22. Jan Hes (Ostraváci) – 5
23. Jaromír Drápala (Ostraváci) – 3
23. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 3
25. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 2
26. Václav Fládr (Kabrňáci) – 1
27. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 1

Křížovky - vedlejší soutěž (autor Dan Marek):
1. Petr Urbánek (Prostějov) – 0 ztrátových bodů
2. Pavel Vidlář (Hanáci) – 1
3. Jiří Bednarski (Bečváci) – 2
4. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 3
5. Milan Wasserburger – 5
6. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 5
7. Miroslav Hájiček (Bôbari) – 7
8. Alois Heikenwälder (Bečváci) – 8
9. Jiří Navrátil (Kabrňáci) – 10
10. Anna Průšová (Doubravák) – 11
11. Milan Kožušník (Ostraváci) – odhad
12. Antonín Malčík (Kabrňáci) – 107

Hádanky - vedlejší soutěž (autor Zdeněk Dočekal):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 15 bodů
2. Marian Mikuš (Pašeráci) – 14
3. Petr Urbánek (Prostějov) – 13
4. Jiří Zvolánek (Ježci) – 13
5. Miroslav Hájiček (Bôbari) – 12
6. Jiří Bednarski (Bečváci) – 11
7. Anna Průšová (Doubravák) – 9
8. Antonín Malčík (Kabrňáci) – 7
9. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 6
10. Jiří Pešta (Pašeráci) – 5

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2015
Sobota, 2. května 2015

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík):
1. Jakub Ondroušek (Brno) – 110 bodů
2. Dan Marek (Kabrňáci) – 75
3. Ivo Husar (Ostraváci) – 68

4. Martin Kubík (HALAS) – 63
5. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 62
6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 60
7. Petr Štefek (Valaši) – 58
8. Petr Mikšík (Ostraváci) – 57
9. Iveta Dedková (Hanáci) – 48
10. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 47
11. Karel Henc (Kabrňáci) – 45
12. Jiří Bednarski (Bečváci) – 34
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 32
14. Karel Buchta st. (Karlovy Vary) – 28
15. Libor Knotek (Rychtáři) – 27
16. Jiří Zvolánek (Ježci) – 21
17. Karel Buchta jr. (Karlovy Vary) – 19
18. Ivona Kovářová (Valaši) – 14
19. Jiří Navrátil (Kabrňáci) – 13
20. Václav Fládr (Kabrňáci) – 12

GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 1 ztrátový bod
2. Roman Čejka (Kabrňáci) – 2
3. Jiří Zvolánek (Ježci) – 3 (čas 66:00)

4. Petr Štefek (Valaši) – 3 (66:55)
5. Dan Marek (Kabrňáci) – 5 (59:45)
6. Karel Henc (Kabrňáci) – 5 (66:50)
7. Petr Mikšík (Ostraváci) – 6
8. Pavel Streit (Kabrňáci) – 8
9. Libor Knotek (Rychtáři) – 9
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 10
11. Ivo Husar (Ostraváci) – 11
12. Miroslav Turek (Hanáci) – 53
13. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 59
14. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 64
15. Ivona Kovářová (Valaši) – 94
16. Eduard Pláňava (Hanáci) – 99

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Rudolf Sedlák-Moravský):
1. Ivo Husar (Ostraváci) – 16 bodů
2. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 15
3. Petr Štefek (Valaši) – 13

4. Dan Marek (Kabrňáci) – 12
5. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 11
6. Pavel Streit (Kabrňáci) – 11
7. Iveta Dedková (Hanáci) – 11
8. Miroslav Turek (Hanáci) – 10
9. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 10
10. Karel Henc (Kabrňáci) – 9
11. Ivona Kovářová (Valaši) – 8
12. Libor Knotek – 6
13. Milan Fišbach – 5
14. Václav Fládr (Kabrňáci) – 4
15. Petr Mikšík (Ostraváci) – 4
16. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 4
17. Roman Čejka (Kabrňáci) – 2
18. Eduard Pláňava (Hanáci) – 2

Vedlejší přebor – křížovky (autor Dan Marek):
1. Jiří Bednarski (Bečváci) – 0 ztrátových bodů
2. Jiří Navrátil (Kabrňáci) – 0
3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 1

4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 4
5. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 16
6. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 41
7. Michal Rieder (Kabrňáci) – 44
8. Antonín Malčík (Slovan) – 101
9. Anna Průšová (Doubravák) – 114

Vedlejší přebor – hádanky (autor Zdeněk Dočekal):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 15 bodů
2. Jiří Zvolánek (Ježci) – 8
3. Rostislav Janošík (Hutníček) – 7

4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 6
5. Antonín Malčík (Slovan) – 1
6. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 1

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2014

Brno, 3.-4. května 2014

Sobota 3. května 2014
GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík):
1. Ivo Husar (Ostraváci)  -  83 bodů
2. Dan Marek (Kabrňáci)  -  79
3. Pavel Kalhous (oSH) -  76

4. – 5. Roman Čejka (Kabrňáci) - 51
4. – 5. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 51
6. František Vokatý (Kladeňáci) - 45
7. Věra Kučavová (Lázeňáci) -40
8. Jiří Bednarski (Bečváci) - 38
9. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 35
10. Václav Fládr (Kabrňáci) - 34
11. Marie Švarcová (Ječnínek) - 33
12. Jiří Navrátil (Kabrňáci) - 31
13. Jan Hes (Ostraváci) - 27
14. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 24
15. Pavel Rosa (Kabrňáci) - 23
16. Karel Buchta st. (Karlovy Vary) - 17
17. Hana Kotinová (Liberec) - 16

Přebor Brna v řešení křížovek (autor Dan Marek):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů /1
2. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  0/2
3. Jiří Zvolánek (Ježci) -  0/3

4. Ivo Husar (Ostraváci) - 0/4
5. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 1
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 1
7. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 2
8. Pavel Kalhous (oSH) - 2
9. Dušan Karkuš (Dunajci) - 2
10. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 3
11. Jan Hes (Ostraváci) - 4
12. Pavel Streit (Kabrňáci) - 21
13. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) - 35
14. Pavel Vidlář (Hanáci) - 53
15. Marie Švarcová (Ječmínek) - 61

Memoriál Otmara Váchy - hádanky (autor Otmar Vácha in memoriam):
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 20 bodů
2. František Vokatý (Kladeňáci) - 19
3. Ivo Husar (Ostraváci) - 19

4. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 19
5. Pavel Vidlář (Hanáci) - 18
6. Dušan Karkuš (Dunajci) - 17
7. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 17
8. Marie Švarcová (Ječmínek) - 16
9. Jiří Zvolánek (Ježci) - 16
10. Roman Čejka (Kabrňáci) – 15
11. Pavel Kalhous (oSH) - 14
12. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 14
13. Václav Fládr (Kabrňáci) - 14
14. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 13
15. Jiří Bednarski (Bečváci) - 12
16. Jan Hes (Ostraváci) – 12
17. Pavel Streit (Kabrňáci) – 12
18. Dan Marek (Kabrňáci) - 11
19. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) - 10
20. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 9
21. Antonín Malčík (Slovan) – 8
22. Pavel Rosa (Kabrňáci) - 7

Brněnské kolo – soutěž všestrannosti (autor Zdeněk Chromý):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 154 bodů
2. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 149
3. Roman Čejka (Kabrňáci) - 136

4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 134
5. – 6. Ivo Husar (Ostraváci) - 131
5. – 6. Jan Hes (Ostraváci) - 131
7. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 129
8. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 120
9. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 118
10. Dan Marek (Kabrňáci) - 113
11. Pavel Streit (Kabrňáci) - 111
12. Marie Švarcová (Ječmínek) - 110
13. Pavel Vidlář (Hanáci) - 109
14. – 15. Dušan Karkuš (Dunajci) - 108
14. – 15. František Vokatý (Kladeňáci) - 108
16. Pavel Kalhous (oSH) - 103
17. – 18. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) - 92
17. – 18. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 92
19. Jiří Bednarski (Bečváci) - 90
20. Pavel Rosa (Kabrňáci) - 84
21. – 22. Václav Fládr (Kabrňáci) - 74
21. – 22. Antonín Malčík (Slovan) -74

Neděle 4. května 2014
GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 0 ztrátových bodů
2. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 2
3. Karel Henc (Kabrňáci) - 3 (čas 55,00)

4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 3 (66,00)
5. Pavel Streit (Kabrňáci) - 4
6. Dan Marek (Kabrňáci) - 5
7. Roman Čejka (Kabrňáci) - 6
8. Ivo Husar (Ostraváci) - 8
9. Petr Štefek (Valaši) - 11
10. Jan Hes (Ostraváci) - 12
11. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 14
12. Miroslav Turek (Hanáci) - 21
13. Pavel Kalhous (oSH) - 22
14. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 26
15. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 27
16. Bohdan Kousal (Hanáci) - 35
17. Iveta Dedková (Hanáci) - 41

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Rudolf Sedlák-Moravský):
1. Dušan Karkuš (Dunajci) - 20 bodů
2. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 18
3. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 16

4. Petr Štefek (Valaši) - 15/2
5. Dan Marek (Kabrňáci) - 15/6
6. Jan Hes (Ostraváci) - 15/15
7. Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 14/9
8. Pavel Kalhous (oSH) - 14/13
9. Pavel Streit (Kabrňáci) - 13/3
10. Bohdan Kousal (Hanáci) - 13/17
11. Iveta Dedková (Hanáci) - 13/18
12. Karel Henc (Kabrňáci) - 13/-
13. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 12/7
14. Marie Švarcová (Ječmínek) - 12/16
15 – 16. Ivo Husar (Ostraváci) - 12/-
15 – 16. Ivona Kovářová (Valaši) - 12/-
17. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 10/11
18. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) - 10/-
19. František Vokatý (Kladeňáci) - 9
20. Miroslav Turek (Hanáci) - 8/15
21. Roman Čejka (Kabrňáci) - 7/1
22. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 7/14
23. Zbyněk Burda (oHV) - 7/-
24. Václav Fládr (Kabrňáci) - 5/12
25. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 4/-
26. Eduard Pláňava (Hanáci) - 1/-

Vedlejší přebory:
Křížovky (autor Dan Marek):
1. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 5 ztrátových bodů
2. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 10
3. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 27

4. Jiří Navrátil (Kabrňáci) - 29
5. Radovan Juráň (Valaši) - 29
6. Pavel Rosa (Kabrňáci)
7. Antonín Malčík (Slovan)

Hádanky (autor Zdeněk Dočekal):
1. Jiří Zvolánek (Ježci) - 15 bodů /1
2. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 15/2
3. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 11

4. Pavel Rosa (Kabrňáci) - 6
5. Antonín Malčík (Slovan) - 6
6. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 4
7. Jiří Navrátil (Kabrňáci) - 3

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2013
Brno, 4. května 2013

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík, Zdeněk Chromý):
1. Jakub Ondroušek (Kabrňáci), 177 bodů
2. Martin Kubík (Vyškov), 108
3. Dan Marek (Kabrňáci), 107

4. Ivo Husar (Ostraváci), 100
5-6.
Pavel Bobek (Třebíčáci), 66
5-6. Hana Kotinová (Liberec), 66
7. Jiří Konečný (Kabrňáci), 63
8. František Vokatý (Kladeňáci), 50
9. Roman Čejka (Kabrňáci), 49
10. Jan Hes (Ostraváci), 47
11. Karel Buchta (Karlovy Vary), 41
12. Eduard Pláňava (Hanáci), 37
13. Bohdan Kousal (Hanáci), 36
14. Václav Fládr (Kabrňáci), 33
15-16. Jaroslav Valkus (Hutníček), 32
15-16. Jiří Zvolánek (Ježci), 32
17. Iveta Dedková (Hanáci), 31
18. Petr Štefek (Valaši), 24
19. Jiří Bednarski (Bečváci), 22
20. Pavel Rosa (Kabrňáci), 21

21. Josef Nerodil (Hutníček), 15
22. Ivona Kovářová (Valaši), 10

23. Petr Mikšík Ostraváci), 7 

GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
1. Jaroslav Karpíšek (OHV) – 4 ztrátové body (čas 53:30)
2. Petr Štefek (Valaši) – 5 (56:15)
3. Roman Čejka (Kabrňáci) – 7 (45:00)

4. Jaromír Kvíčala (SH) – 8 (64:15)
5. Petr Mikšík (Ostraváci) – 8 (67:00)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 10
7. Jan Hes (/Ostraváci) – 11
8. Ivo Husar (Ostraváci) – 11
9. Jiří Zvolánek (Ježci) – 15
10. Dan Marek (Kabrňáci) – 17
11. Bohdan Kousal (Hanáci) – 20
12. František Vokatý (Kladeňáci) – 22
13. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 24
14. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 28
15. Iveta Dedková (Hanáci) – 36
16. Ivona Kovářová (Valaši) – 41

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Rudolf Sedlák ml.):
1. Dušan Karkuš (KAH) – 15 (5-5-5)
2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 11 (3-4-4)
3. Jan Hes (Ostraváci) – 9 (2-5-2)

4. Petr Štefek (Valaši) – 9 (4-2-3)
5. Zbyněk Burda (OHV) – 7 (2-3-2)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 7 (2-3-2)
7. Jaroslav Karpíšek (OHV) – 6 (2-3-1)
8. František Vokatý (Kladeňáci) – 6 (3-3-0)
9. Roman Čejka (Kabrňáci) – 6 (4-2-0)
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 6 (4-2-0)
11. Dan Marek (Kabrňáci) – 6 (2-2-2)
12. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 6 (2-2-2)
13. Ivo Husar (Ostraváci) – 5 (2-2-1)
14. Bohdan Kousal (Hanáci) – 5 (3-0-2)
15. Petr Mikšík (Ostraváci) – 5 (3-1-1)

16. Ivona Kovářová (Valaši) – 4 (2-1-1)
17. Pavol Tibenský (Chrobáci) – 3 (1-2-0)
18.-20. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci), Josef Nerodil (Hutníček), Jaroslav Valkus (Hutníček) – 3 (2-1-0)

21. Miroslav Turek (Hanáci) – 2 (1-0-1)
22. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 2 (1-1-0)
23. Eduard Pláňava (Hanáci) – 1 (1-0-0)

Vedlejší soutěže

Křížovky (autor Dan Marek):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 0 ztrátových bodů
2. Rostislav Janošík (Hutníček) – 0
3. Jiří Navrátil (Kabrňáci) – 1

4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 2
5. Stanislava Teichmanová (SH) – 2
6. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 3
7. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 4

8. Radovan Juráň (Valaši) – 13
9. Antonín Malčík (Slovan) – více než 13

Hádanky (autor Zdeněk Dočekal):
1. Jiří Zvolánek (Ježci) -12
2. Jiří Bednarski (Bečváci) – 11
3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 10

4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 9
5. Stanislava Teichmanová (SH) – 5
6. Antonín Malčík (Slovan) – 4
7. Zbyněk Grossmann (Bečváci)
3
8. Pavel Rosa (Kabrňáci) 0

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2012
Brno, 5.-6. května 2012

Sobota 5. května 2012

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík  a Michal Rieder):
1. Jan Novotný (Kabrňáci) – 151 bodů
2. Dan Marek (Kabrňáci) – 106
3. Jana Břízová (FED-sudoku) – 102

4. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 77
5. Ivo Husar (Ostraváci) – 73
6. Karel Henc (Kabrňáci) – 60
7. Hana Kotinová (Liberec) – 55
8.-9. Jiří Bednarski (Bečváci) – 40
8.-9. Roman Čejka (Kabrňáci) – 40
10.-11. Václav Fládr (Kabrňáci) – 30
10.-11. Pavel Vidlář (Hanáci) – 30 a dalšách 7 soutěžících.

Turnaj dvou zemí – jednotlivci (autoři Petr Vejchoda (česká křížovka), Ruda Sedlák (10 českých hádanek), Stanislav Plachý (slovenská křížovka), Ivan Rias (10 slovenských hádanek):
1. J. Karpíšek (součet pořadí 21)
2. O. Strejček (25)
3. D. Karkuš (27)

4. P. Štefek (29,5)
5. K. Henc (32)
6. D. Marek (33,5)
7. S. Bulín (40)
8. L. Knotek (45,5)
9. J. Sýkora (46)
10. B. Kousal (46,5) a dalších 19 řešitelů.

Turnaj dvou zemí – družstva:
1. Bulín, Karpíšek, Štefek – součet pořadí 90,5
2. Kousal, Strejček, Valkus – 121
3. Henc, Marek, Vidlář – 125

4. Karkuš, Psotný, J. Sýkora – 135
5. Knotek, Korčák, Kučavová – 199,5
6. Bednarski, Konečný, Zvolánek – 204,5
7. Fládr, Husar, Švarcová – 210
8. Grossmann, Pláňava, Rosa, Turek – 226 (lepší dílčí pořadí)
9. Čejka, Kovářová, Tižek – 226

Přebor Brna v řešení křížovek (autoři Petr Vejchoda (křížovka z Turnaje dvou zemí), Zdeněk Chromý (křížovka z Brněnského kola):
1. J. Zvolánek (Ježci) – součet pořadí 5
2. D. Marek (Kabrňáci) – 6
3. O. Strejček (Příbramáci) – 7 (1+6)

4. R. Čejka (Kabrňáci) – 7(2+5)
5. P. Štefek (Valaši) – 13
6. J. Karpíšek (OHV) – 14
7. L. Knotek (Rychtáři) – 19
8. M. Švarcová (Ječmínek) – 20
9. I. Husar (Ostraváci) – 23
10. D. Karkuš (KaH) – 24 a dalších 19 řešitelů.

Přebor Brna v řešení hádanek (autor Ruda Sedlák - 10 hádanek z Turnaje dvou zemí a 5 hádanek z Brněnského kola):
1. J. Karpíšek (OHV) – součet pořadí 7,5
2. O. Strejček (Příbramáci) – 8,5
3. J. Sýkora (Valaši) – 10,5

4. M. Turek (Hanáci) – 11
5. L. Knotek (Rychtáři) – 14
6. J. Valkus (Hutníček) – 16,5
7. P. Štefek (Valaši) – 16,5
8. V. Kučavová (Lázeňáci) – 18,5
9. M. Švarcová (Ječmínek) – 18,5
10. B. Kousal (Hanáci) – 20,5 a další soutěžící.

Brněnské kolo (autoři Zdeněk Chromý (křížovka a 3 slovní úlohy), Ruda Sedlák (5 hádanek):

1. O. Strejček (111 bodů)
2. J. Karpíšek (83)
3. D. Marek (82)

4. P. Bobek (80)
5. R. Čejka (79),
6. J. Sýkora (78, více lepších umístění)
7. L. Knotek (78)
8. J. Zvolánek (77)
9. M. Švarcová (75)
10. D. Karkuš (74)
11. P. Vejchoda (72)
12. V. Kučavová (64)
13. B. Kousal (64)
14. P. Štefek (63)
15. M. Turek (63)
16. S. Bulín (62)
17. K. Henc (59)
18. P. Vidlář (59)
19. V. Fládr (52)
20. E. Pláňava (51) a dalších 10 řešitelů.

 

Neděle 6. května 2012

GP – křížovky - hlavní přebor (autor Petr Vejchoda):
1. P. Streit (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů
2. J. Zvolánek (Ježci) – 0
3. R. Čejka (Kabrňáci) – 1

4. P. Štefek (Valaši) – 2
5. O. Strejček (Příbramáci) – 2
6. L. Knotek (Rychtáři) – 2
7. I. Husar (Ostraváci) – 2
8. K. Henc (Kabrňáci) – 2
9. I. Dedková (Hanáci) – 3
10. J. Karpíšek (OHV) – 3
11. D. Marek (Kabrňáci) – 5
12. I. Kovářová (Valaši) – 11
13.-14. B. Korčák (Hanáci) – 13
13.-14. J. Kula (Ostraváci) – 13
15.-16. B. Kousal (Hanáci) – 18
15.-16. M. Turek (Hanáci) – 18
17.-18. J. Konečný (Kabrňáci) – 19
17.-18. V. Kučavová (Lázeňáci) – 19 a dalších 7 řešitelů.

Křížovky - vedlejší přebor (autor Dan Marek):
1. P. Vidlář (Hanáci) – 2 ztrátové body
2. M. Wasserburger (Valaši) – 3
3. J. Bednarski (Bečváci) – 4

4. A. Heikenwälder (Bečváci) – 4
5. S. Teichmanová (Kladeňáci) – 5
6. P. Rosa (Kabrňáci) – 5
7. Z. Grossmann (Bečváci) – 8 a další 4 řešitelé.

GP – hádanky  - hlavní přebor (autoři Petr Vejchoda a Ruda Sedlák-Moravský):
1. P. Streit (Kabrňáci) -  18 bodů
2. P. Štefek (Valaši) -  16
3. L. Knotek (Rychtáři) -  13

4. D. Karkuš (KaH) -  12 / lepší čas
5. B. Kousal (Hanáci) - 12
6. O. Strejček (Příbramáci) - 12
7. K. Henc (Kabrňáci) - 12
8. J. Karpíšek (OHV) - 12
9. J. Kula (Ostraváci) -  12
10. V. Kučavová (Lázeňáci) -  11
11. I. Husar (Ostraváci) - 10
12. J. Valkus (Hutníček) - 10
13. M. Turek (Hanáci) - 10
14. R. Čejka (Kabrňáci) -  9
15. I. Kovářová (Valaši) -  9
16. I. Dedková (Hanáci) -  9
17. V. Jemelík (Kabrňáci) -  8
18. D. Marek (Kabrňáci) -  7
19. J. Nerodil (Hutníček) -  7
20.-21. B. Korčák (Hanáci) -  6
20.-21. M. Švarcová (Ječmínek) -  6 a další 4 soutěžící.

GP – hádanky - vedlejší přebor (autor Ruda Sedlák-Moravský):
1. P. Vidlář (Hanáci) –  15
2. A. Malčík (Slovan) –  9 
3. J. Bednarski (Bečváci) –  8

4. S. Teichmanová (Kladeňáci) –  7
5. Z. Grossmann (Bečváci) –  5
6. P. Rosa (Kabrňáci) –  4
7. J. Tižek (Kabrňáci) –  3

 

AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR V SUDOKU A GP BRNA V LOG. ÚLOHÁCH 2011
(Brno, 17.11.2011)

1.   Ondroušek Jakub   (MU Brno)   405 bodů (lepší čas ve finálovém kole)
2.   Novotný Jan   (VUT Brno)   405 b.
3.   Břízová Jana   (MU Brno)   398 b.

4.   Demiger Matuš   (UK Bratislava)   344 b.
5.   Vytisková Klára   (konz. Jaroslava Ježka Praha)   192 b.
6.   Hanzelková Jana   (MU Brno)   167 b.
7.   Lichý Petr   (VŠE Praha)   131 b.
8.   Vejchoda  Petr   (1. místo v kategorii Open)   128 b.
9.   Čičová Petra   (2. místo v kategorii Open)   125 b.
10. Holý Petr   (3. místo v kategorii Open)   124 b.
11. Vondrák David   (UK Praha, 8. místo AMČR)   119 b.
12. Pelc-Vostrá Nelly   (UK Praha, 9. místo AMČR)   113 b.
13. Novotná Markéta   (MU Brno, 10. místo AMČR)   112 b.
13. Štěrba Karel   (4. místo v kategorii Open)   112 b.
15. Kačírek Raul   (5. místo v kategorii Open)   110 b.
16. Matyska Michal   (6. místo v kategorii Open)   102 b.
17. Buršík Jiří   (7. místo v kategorii Open)   98 b.
17. Kubík Martin   (7. místo v kategorii Open)   98 b.
17. Melichar  Petr   (7. místo v kategorii Open)   98 b.
20. Varmužková Pavla   (10. místo v kategorii Open)   76 b.
21. Hornák Peter   (11. místo v kategorii Open)   69 b.
21. Pácalová Zdeňka   (11. místo v kategorii Open)   69 b.
23. Švihel Miroslav   (VUT Brno, 11. místo AMČR)   67 b.
24. Trutnovská Tereza   (VUT Brno, 12. místo AMČR)   63 b.
25. Matějková Jitka   (VUT Brno, 13. místo AMČR)   58 b.
26. Vlková Julie   (13. místo v kategorii Open)   55 b.
27. Morávek Zdeněk   (14. místo v kategorii Open)   54 b.
28. Zvěřina Jan   (VŠE Praha, 14. místo AMČR)   47 b.
29. Pelc Pavel   (15. místo v kategorii Open)   45 b.
30. Čierny Marek   (MU Brno, 15. místo AMČR)   44 b.
31. Merta Michael   (G. Vejrostova, 16. místo AMČR)   42 b.
31. Soukup Tomáš   (VUT Brno, 16. místo AMČR)   42 b.
33. Onderek Jan   (16. místo v kategorii Open)   28 b.
34. Kovácsová Petra   (MU Brno, 18. místo AMČR)   16 b.

GP - logické úlohy

1.   Břízová Jana  140 bodů
2.   Demiger Matuš  126 b. (lepší v rozstřelu)
3.   Novotný Jan  126 b. 

4.   Ondroušek Jakub  118 b.
5.   Hanžlová Martina  85 b.
6.   Pelc-Vostrá Nelly  81 b.
6.   Vejchoda Petr  81 b. 
8.   Hanzelková Jana  79 b.
9.   Matyska Michal  69 b.
10. Pomikálek Jan  68 b.
11. Onderek Jan  67 b.
12. Kubík Martin  63 b.
13. Čičová Petra  62 b.
14. Lichý Petr  58 b.
15. Kačírek Raul  51 b.
16. Holý Petr  50 b.
17. Novotná Markéta  49 b.
18. Štěrba Karel  48 b.
18. Švihel Miroslav  48 b.
20. Buršík Jiří  47 b.
20. Soukup Tomáš  47 b.
22. Vytisková Klára  44 b.
23. Vondrák David  41 b.
24. Matějková Jitka  40 b.
25. Hornák Peter  36 b.
26. Pácalová Zdeňka  30 b.
27. Pelc Pavel  28 b.
28. Varmužková Pavla  25 b.
29. Melichar Petr  23 b.
30. Morávek Zdeněk  22 b.
30. Zvěřina Jan  22 b.
32. Merta Michael  20 b.
33. Vlková Julie  19 b.
34. Kovácsová Petra  14 b.
35. Trutnovská Tereza 8 b.

 

BRNĚNSKÉ LOGICKÉ HRÁTKY 2011
Brno, 10.-11.září 2011

Mistrovství ČR v řešení sudoku (autoři Jan Novotný, Karel Tesař, Martina Hanžlová, Petr Vejchoda, Tomáš Hanžl a Robert Babilon).

Konečné výsledky soutěže jednotlivců (po playoff):
1.  Jan Mrozowski (Polsko) – 1245 bodů
2.  Jakub Ondroušek – 966 b. –  mistr České republiky
3.  Florian Kirch (Německo) – 947 b.

4.  Jakub Hrazdira – 844 b.
5.  Klára Vytisková – 592 b.
6.  Jana Břízová – 570 b.
7.  Matúš Demiger (Slovensko) – 545 b.
8. - 9. Jana Tylová a Robert Babilon – 480 b.
10. Karel Štěrba atd. – 332 b. (celkem 63 soutěžících)

Konečné výsledky soutěže týmů (po playoff):
1. 3 x 20 (Jana Břízová, Jakub Ondroušek, Klára Vytisková) – 1219 b.
2. Kepczyński team (Jan Mrozowski, Paulina Polańska, Pawel Rachel) – 990 b.
3. Pekelná trojka (Ondřej Suchý, Jana Tylová, Lenka Vávrová) – 583 b.

4. Crocos (Daniel Kirch, Florian Kirch, Martin Lickteig) – 579 b.
5. Zkouška 123 (Pavel Kadlečík, Petr Nepovím, Jaroslav Satranský) – 520 b. a další

GP jednotlivců v řešení logických úloh (autoři Zdeněk Vodička, Petr Vejchoda a Zdeněk Chromý):
1.  Jan Novotný – 245 bodů 
2.  Florian Kirch (Německo) – 230 b. 
3.  Jana Tylová – 206 b. 

4.  Robert Babilon – 205 b.
5.  Jan Mrozowski (Polsko) – 200 b.
6.  Daniel Kirch (Německo) – 180 b.
7.  Jakub Ondroušek – 160 b.
8.  Jakub Hrazdira  - 155 b.
9.  Jana Břízová – 151 b.
10. Martina Hanžlová – 150 b.
11. Jiří Hrdina – 145 b.
12. Jan Pomikálek – 125 b.
13. Pawel Rachel (Polsko) – 125 b.
14. Blanka Lehotská (Slovensko) – 120 b.
15. Jana Hanzelková – 115 b.
16. Pawel Kepczyński (Polsko) – 105 b.
17. Michaela Bieliková (Slovensko) – 100 b.
18. Matúš Demiger (Slovensko) – 95 b.
19. Martin Lickteig (Německo) – 90 b.
20. Aleš Marek – 85 b. a dalších 30 soutěžících

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2011
Brno, 30. dubna 2011

GP křížovky – hlavní přebor (autor Petr Vejchoda)

1.  Jaroslav Karpíšek (OHV) – 0/35´
2.  Ivo Husar (Ostraváci) – 0/46´
3.  Jiří Zvolánek (Ježci) – 1/35´

4.  Roman Čejka (Kabrňáci) – 1/35´20“
5.  Libor Knotek (Rychtáři) – 1/37´30“
6.  Petr Štefek (Valaši) – 1/38´30“
7.  Karel Henc (Kabrňáci) – 1/49´
8.  Bohdan Kousal (Hanáci) – 1/51´30“
9.  Jaromír Drápala (Ostraváci) – 2/42´20“
10.Pavel Bobek (Třebíčáci) – 2/42´40“
11.Jan Hes (Ostraváci) – 3/45´
12.Ivona Kovářová (Valaši) – 3/50´
13.Dan Marek (Kabrňáci) – 6/40´20“
14.Rudolf Sedlák (Kabrňáci) – 6/53´
15.Miroslav Turek (Hanáci) – 14
a další řešitelé s více ztrátovými body.

Křížovky – vedlejší přebor (autor Dan Marek)

1.  Pavel Vidlář (Hanáci) – 0/31´
2.  Jaroslav Kyncl (Rychtáři) - 0/36´40“
3.  Pavel Rosa (Kabrňáci) – 0/45´40“

4.  Jiří Bednarski (Bečváci) – 1
5.  Rostislav Janošík (Hutníček) – 6
6.  Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 8
7.  Alois Růžička (Kabrňáci) – 23
8.  Rudolf Vidla (Ostraváci)
9.  Janošíková (Hutníček)
10.Jindřich Vavruška (Severáci)

GP hádanky – hlavní přebor (autoři Rudolf Sedlák a Petr Vejchoda)

1.  Bohdan Kousal (Hanáci) – 6
2.  Jaroslav Karpíšek (OHV) – 4/1/4
3.  Dan Marek (Kabrňáci) – 4/1/1

4.  Dušan Karkuš (KaH) – 3/4/0
5.  Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 3/1/0
6.  Petr Štefek (Valaši) – 2
7.  Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 1/2/2
8.  Libor Knotek (Rychtáři) – 1/2/1
9.  Ivona Kovářová (Valaši) – 1/2/0
10.Karel Henc (Kabrňáci) – 1/1/2
11.Pavel Bobek (Třebíčáci) – 1/1/0
     Petr Mikšík (Ostraváci) – 1/1/0
13.Ivo Husar (Ostraváci) – 0/2/0
14.Miroslav Turek (Hanáci) – 0/1/1
15.Roman Čejka (Kabrňáci) – 0/1/0
16.Jan Hes (Ostraváci) – 0/0/1

Hádanky – vedlejší přebor (autor Otmar Vácha)

1.  Pavel Vidlář (Hanáci) – 12
2.  Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 9 (rozstřel)
3.  Jindřich Vavruška (Severáci) – 9 (rozstřel)

4.  Jiří Zvolánek (Ježci) – 7
     Jiří Bednarski (Bečváci) – 7
6.  Rudolf Vidla (Ostraváci) – 6
7.  Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 5
8.  Rostislav Janošík (Hutníček)
9.  Vladimír Pokorný (Kabrňáci)
10.Zbyněk Grossmann (Bečváci)
11.Pavel Rosa (Kabrňáci)

Vědomostní soutěž o Pohár Králova Pole (autor Zdeněk Chromý)

Finálová skupina:
1.  Karel Henc (Kabrňáci) – 46 bodů z 55 možných (sety 2:1 o 1. místo)
2.  Petr Mikšík (Ostraváci) – 39 (1:2 o 1. místo)
3.  Pavel Bobek (Třebíčáci) – 38 (1:0 o 3. místo)

4.  Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 37 (0:1 o 3. místo)
5.  Dan Marek (Kabrňáci) – 33 (rozhozová otázka)
6.  Jan Hes (Ostraváci) – 33 (rozhozová otázka)
7.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 32
8.  Jaroslav Karpíšek (OHV) – 31
     Eduard Pláňava (Hanáci) – 31
10.Pavel Rosa (Kabrňáci) – 28

Druhá skupina:
11. Husar – 30
12. Bednarski, Blumensteinová, Knotek, Štefek, Turek, Zvolánek – 28
18. Blumenstein, Vavruška – 27
20. Frankl – 25
21. Konečný, Kousal, Kovářová, Kyncl – 24
25. Růžička, Vidlář – 22
27. Čejka, Drápala, Vidla – 21
30. Fládr, Janošíková – 20
32. Janošík – 19
33. Pokorný – 17
34. Sedlák - 12

Soutěž na logické miniatury (autoři Kabrňáci)

1. Tomáš Blumenstein – 23 bodů
2. Dana Blumensteinová – 21 bodů
3. Pavel Terber – 19 bodů

4. Ladislav Frankl – 16 bodů