Naši partneři

 

Novum, spol. s r.o., nakladatelství a vydavatelství     www.e-rebus.cz

vydává časopisy Křížovka a hádanka (čtrnáctideník pro náročnější luštitele křížovek různých druhů a typů, křížovkové seriály, dokreslovky z řešitelských přeborů, osmisměrky, scrabblové úlohy, slovní hádanky a logické úlohy; 32 stran formátu A4),
Panoráma křížovek (měsíčník pro náročnější luštitele křížovek, křížovkových seriálů o ceny, osmisměrek, sudoku a zakódovaných obrázků; 132 stran formátu A5),
Kaleidoskop osmisměrek Kos (měsíčník pro milovníky běžných i náročnějších osmisměrek; 16 stran formátu A4).

 

Slovenský zväz hádankárov a krížovkárov (SZHaK)     www.szhk.sk

Partnerská organizace na Slovensku, která zastřešuje činnost kroužků a klubů ve čtyřech autorských a řešitelských kategoriích: křížovkách, hádankách, logických úlohách a sudoku. Jejími členy jsou slovenští, ale i čeští vyznavači tohoto duševního sportu. Pod hlavičkou SZHaK jsou na Slovensku pořádány národní i mezinárodní soutěže.

 

Hráčská asociace logických her a sudoku (HALAS)     www.sudokualogika.cz

Asociace sdružuje hráče a autory sudoku a logických her a pomáhá jim při rozvoji jejich činnosti, organizuje a metodicky řídí soutěže v luštění sudoku a logických úlohách a pořádá v těchto soutěžích Mistrovství České Republiky. Organizuje, zajišťuje a podporuje reprezentaci České republiky v mezinárodních soutěžích v sudoku a logických úlohách. Asociace je oficiálním zástupcem České republiky ve World Puzzle Federation (WPF) s právem vysílat českou reprezentaci na mistrovství světa v sudoku a logických úlohách.

 

FANDware     www.streamline.cz

FANDware je softwarová firma, která milovníkům křížovek a hádanek nabízí Velký křížovkářský slovník, počítačový program pro laiky i profesionály. Od roku 2001, kdy byla vytvořena jeho první verze, doznala databáze výrazného rozšíření a program byl obohacen o řadu funkčních vylepšení. K dispozici jsou komfortní možností třídění a filtrování rozsáhlého slovníku, ve kterém je ke každému heslu a legendě uveden zdroj. Je možno si vyzkoušet demoverzi a seznámit se s hodnocením referenčních uživatelů.