Chotěboř

 

PŘEBOR GP CHOTĚBOŘE - MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2022
Chotěboř, 3. září 2022

 

GP v řešení křížovek (autorka Miroslava Pajić Marková, konzultant Dušan Karkuš):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 0 ztrátových bodů (čas 46,00)
2. Dagmar Rusá (Podskaláci)
0 (57,10)
3. Jaroslav Karpíšek (oHV)
0 (64,00)
4. Jiří Kopřiva 1 (48,00)
5. Jan Hes (Ostraváci) 1 (56,20)
6. Ivo Husar (Ostraváci) 1 (62,00)
7. Věra Kučavová (Lázeňáci) 1 (63,00)
8. Iveta Dedková (Hanáci) 3 (39,00)
9. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 3 (65,00)
10. Daniel Marek (Kabrňáci) 4 (61,30)
11. Pavel Bobek (Třebíčáci) 17
12. Petr Štefek (Valaši) 33
13. Libor Knotek (Rychtáři) 35
14. Miroslav Turek (Hanáci) 49
15. Bohdan Kousal (Hanáci) 75
16. Jaroslav Kula (Ostraváci) 88

 

GP v řešení hádanek (autoři Petr Šimek a Jaromír Kvíčala, konzultant Jaromír Kvíčala):
1. Dagmar Rusá (Podskaláci) 7x1.místo - 5x2. místo - 4x3.místo
2. Iveta Dedková (Hanáci) 7-5-3
3. Petr Vejchoda (Kabrňáci)
7-4-5
4. Jan Hes (Ostraváci) 4-7-2
5. Miroslav Turek (Hanáci) 2-1-3
6. Daniel Marek (Kabrňáci) 1-2-3
7. Jaroslav Kula (Ostraváci) 1-1-0
8. Věra Kučavová (Lázeňáci) 1-0-4
9. Pavel Bobek (Třebíčáci) 1-0-0
10. Petr Štefek (Valaši) 1-0-0
11. Ivo Husar (Ostraváci) 0-2-1
12. Bohdan Kousal (Hanáci) 0-1-1
13. Jaroslav Karpíšek (oHV) 0-1-014. Zbyněk Burda (oHV) 0-0-2

 

Křížovky - vedlejší soutěž (autor Vladimír Vacek, konzultant Zdeněk Chromý):
1. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 0 ztrátových bodů (čas 47,05)
2. Jindřich Vrtěna (Ježci)
0 (51,20)
3. Marie Vodáková (Podskaláci)
2 (45,00)
4. Jitka Lustyková (Rychtáři) 2 (50,10)
5. Eduard Pláňava (Hanáci) 3 (45,30)
6. Jan Hučín (Podskaláci) 4 (48,50)
7. Pavel Průša (Doubravák) 4 (60,00)
8. Václav Fládr (Kabrňáci) 5 (50,55)
9. Jan Krůza (Doubravák) 8 (49,40)
10. Jitka Hošková (Ježci) 14 (51,20)
11. Daniel Lukovský a více (60,00)

 

Hádanky - vedlejší soutěž (autor Jan Hes, konzultant Jaromír Kvíčala):
1. Jan Hučín (Podskaláci) 14 bodů (čas 55,00)
2. Marius Byss (Doubravák)
12 (66,30)
3. Jitka Hošková (Ježci)
11 (66,35)
4. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 11 (69,00)
5. Marie Vodáková (Podskaláci) 10 (70,00)
6. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 9 (70,00)
7. Daniel Lukovský 8 (70,00)
8. Václav Fládr (Kabrňáci) 7 (66,00)
9. Jindřich Vrtěna (Ježci) 7 (67,10)
10. Eduard Pláňava (Hanáci) 7 (70,00)
10. Pavel Průša (Doubravák) 7 (70,00)
12. Jitka Lustyková (Rychtáři) 6 (70,00)
13. Jan Krůza (Doubravák) 3 (70,00)

 

PŘEBOR GP CHOTĚBOŘE - MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2021
Chotěboř, 4. září 2021

 

GP v řešení křížovek (autorka Miroslava Pajić Marková, konzultant Dušan Karkuš):

1. Iveta Dedková (Hanáci) – 0 ztrátových bodů (čas 35,00)

2. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 1 (68,30)

3. Daniel Marek (Kabrňáci) – 2 (50,20)

4. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 3 (56,30)

5. Jan Hes (Ostraváci) – 3 (58,05)

6. Petr Štefek (Valaši) – 5 (62,30)

7. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 5 (65,25)

8. Bohdan Kousal (Hanáci) – 6 (68,30)

9. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 8 (45,00)

10. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 8 (68,30)

11. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 9 (58,25)

12. Jiří Kopřiva – 10 (53,10)

13. Libor Knotek (Rychtáři) – 32 (68,30)

14. Miroslav Turek (Hanáci) – 45 (68,30)

15. Zbyněk Burda (oHV)  –  60 (68,30)

 

GP v řešení hádanek (autoři Alena Kolínová, Petr Šimek, konzultant Jaromír Kvíčala):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  –  16x1.místo-5x2.místo-1x3.místo

2. Bohdan Kousal (Hanáci)  –  4-2-0

3. Jan Hes (Ostraváci)  –  3-2-4

4. Dagmar Rusá (Podskaláci)  –  2-5-4

5. Věra Kučavová (Lázeňáci)  –  2-2-0

6. Iveta Dedková (Hanáci)  –  2-1-4

7. Petr Štefek (Valaši)  –  1-4-3

8. Pavel Bobek (Třebíčáci)  –  0-3-0

9. Miroslav Turek (Hanáci)  –  0-1-3

10. Daniel Marek (Kabrňáci)  –  0-1-1

11. Zbyněk Burda (oHV)  –  0-0-5

12. Libor Knotek (Rychtáři)  –  0-0-0

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Vladimír Vacek, konzultant Zdeněk Chromý):
1. Eduard Pláňava (Hanáci)  –  0 ztrátových bodů (čas 67,05)
2. Jitka Lustyková (Rychtáři)  –  0 (70,00)
3. Milan Wasserburger  –  1 (62,10)

4. Jiří Bednarski  –  9 (70,00)
5. Daniel Lukovský  –  10 (70,00)
6. Jindřich Vrtěna (Ježci)  –  10 (70,00)
7. Jan Krůza (Doubravák)  –  14  (60,15)
8. Jitka Hošková (Ježci)  –  15 (65,40)
9. Pavel Průša (Doubravák)  –  odevzdal jen jednu křížovku
10. Getruda Samuelová  –  odevzdala jen jednu křížovku

 

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Jan Hes, konzultant Jaromír Kvíčala):
1. Jiří Kopřiva  –  13 bodů (čas 56,40)
2. Jiří Bednarski  –  9 (57,00)
3. Jiří Zvolánek (Ostraváci)  –  9 (59,00)

4. Daniel Lukovský  –  9 (60,00)
5. Jindřich Vrtěna (Ježci)  –  8 (60,00)
6. Jitka Hošková (Ježci)  –  7 (58,30)
7. Jitka Lustyková (Rychtáři)  –  5 (60,00)
8. Pavel Průša (Doubravák)  –  5 (60,00)
9. Eduard Pláňava (Hanáci)  –  5 (60,00)
10. Gertruda Samuelová (Ježci)  –  4 (60,00)
11. Jan Krůza (Doubravák)  –  1 (60,00)

 

 

PŘEBOR GP CHOTĚBOŘE - MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2020
Chotěboř, 12. září 2020

 

GP v řešení křížovek (autorka Miroslava Pajić Marková):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 0 ztrátových bodů / čas 34'10

2. Jiří Zvolánek (Ostraváci) - 0 / 39'50

3. Daniel Marek (Kabrňáci) - 0 / 41'50

4. Petr Štefek (Valaši) - 0 / 43'20

5. Roman Čejka (Kabrňáci) - 0 / 54'05

6. Iveta Dedková (Hanáci) - 1 / 34'20

7. Libor Knotek (Rychtáři) - 1 / 51'25

8. Bohdan Kousal (Hanáci) - 1 / 62'00

9. Marius Byss (Doubravák) - 5 / 60'10

10. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 5 / 60'20

11. Eduard Pláňava (Hanáci) - 10 / 62'10

 

GP v řešení hádanek (autor Jaromír Kvíčala):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 15-6-4

2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 4-3-1

3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 3-4-3

4. Petr Štefek (Valaši) – 3-2-3

5. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 3-1-3

6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1-6-1

7. Iveta Dedková (Hanáci) – 1-3-7

8. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0-2-1

9.-10. Libor Knotek (Rychtáři) – 0-0-1

9.-10. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 0-0-1

 

Křížovky - vedlejší soutěž (autor Vladimír Vacek):

1. Ivona Kovářová (Valaši) - 0 ztrátových bodů / čas 31'30

2. Jitka Lustyková (Rychtáři) - 0 / 45'05

3. Jindřich Vrtěna (Ježci) - 0 / 45'35

4. Milan Wasserburger - 1 / 31'30 (nejlepší čas)

5. Daniel Lukovský - 1 / 40'20

6. Pavel Průša (Doubravák) - >50 / 60'00

 

Hádanky - vedlejší soutěž (autor Jan Hes):

1. Ivona Kovářová (Valaši) - 13 bodů / čas 43'45

2. Marius Byss (Doubravák) - 13 / 60'00

3. Jitka Lustyková (Rychtáři) - 8 / 60'00

4. Eduard Pláňava (Hanáci) - 7 / 60'00

5. Jindřich Vrtěna (Ježci) - 5 / 60'00

6. Pavel Průša (Doubravák) - 4 / 60'00

7. Daniel Lukovský - 2 / 60'00

 

 

VELIKONOČNÍ GP CHOTĚBOŘE - MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2019
Chotěboř, 19. dubna 2019

 

GP v řešení křížovek (autorka Miroslava Pajić Marková):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 ztrátový bod (čas 35,10)

2. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (59,30)

3. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 2 (51,40)

4. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 2 (56,40)

5. Daniel Marek (Kabrňáci) – 3 (47,20)

6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 3 (49,00)

7. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 4 (38,00)

8. Petr Štefek (Valaši) – 4 (51,50)

9. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 5 (46,20)

10. Marius Byss (Doubravák) – 5 (59,55)

11. Libor Knotek (Rychtáři) – 5

12. Iveta Dedková (Hanáci) – 6

13. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 50

14. Bohdan Kousal (Hanáci) – 57

15. Petr Mikšík (Ostraváci) – 75

16. Zbyněk Burda (oHV) – 86

17. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci) – 94

 

GP v řešení hádanek (autoři Jaromír Kvíčala, Karel Salavec a Milan Kožušník):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 11-6-2

2. Iveta Dedková (Hanáci) – 5-5-0

3. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 4-2-3

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 3-2-4

5. Roman Čejka (Kabrňáci) – 3-2-0

6. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1-3-4

7. Petr Štefek (Valaši) – 1-1-3

8. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1-1-0

9. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 0-3-7

10.-11. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0-2-1                     

10.-11. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0-2-1

12. Libor Knotek (Rychtáři) – 0-1-1

13. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci) – 0-0-1

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Vladmír Vacek):

1. Ivona Kovářová (Valaši) – 0 ztrátových bodů (čas 37,48)

2. Jarosav Kyncl (Rychtáři) – 0 (48,25)

3. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) –1 (43,17)

4. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 1 (48,38)

5. Milan Wasserburger (Frenštát p.R.) – 3 (36,30)

6. Jitka Lustyková (Rychtáři) – 6 (49,15)

7. Jiří Bednarski (Přerov) – 10 (35,28)

8. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 11 (48,50)

9. Jitka Hošková (Ježci) – 27 (56,05)

10. Jan Krůza (Doubravák) – 36 (60,00)

11. Gertruda Samuelová (Ježci) – a více

 

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Jan Hes):

1. Ivona Kovářová (Valaši) – 14 bodů (rozhoz)

2. Mariuss Byss (Doubravák) – 14 (rozhoz)

3. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 10 (rozhoz)

4. Jitka Lustyková (Rychtáři) – 10 (rozhoz)

5. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 10 (rozhoz)

6.-7. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 9

6.-7. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 9

8.-9. Jiří Bednarski (Přerov) – 8

8.-9. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 8

10.-11. Pavel Průša (Doubravák) – 7

10.-11. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 7

12. Jitka Hošková (Ježci) – 6

13.-15. Gertruda Samuelová (Ježci) – 4

13.-15. Milan Wasserburger (Frenštát p.R.) – 4

13.-15. Jan Krůza (Doubravák) – 4 

 

 

XXXVII. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2018
Chotěboř, 1. září 2018

 

Křížovky (autorka Miroslava Pajić Marková):

1. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 0 ztrátových bodů (čas 35,20)

2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 0 (35,50)

3. Jiří Zvolánek (Ostraváci)  – 0 (38,40)

4. Bohdan Kousal (Hanáci) – 0 (44,20)

5. Petr Štefek (Valaši) – 1 (35,40)

6. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 2 (44,22)7

7. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 (46,05)

8. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 2 (47,40)

9. Milan Wasserburger (Valaši) – 7 (48.30)

10. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 19

11. Ilona Kovářová (Valaši) – 36

12. Zbyněk Burda (OHV) – 41

13. Eduard Pláňava (Hanáci) – 60

14. Jan Krůza (Doubravák) – 145

 

Hádanky (autor Petr Šimek):

1. Petr Štefek (Valaši) – 21 bodů

2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 21

3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 20 

4. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 17

5. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 16

6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 11

7. Zbyněk Burda (OHV) – 11

8. Ivona Kovářová (Valaši) – 10

9. Miroslav Radouš (Doubravák) – 8

10. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 6

11. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 2

12. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 2

13. Eduard Pláňava (Hanáci) – 1

 

XXXVI. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2017
Chotěboř, 2.9.2017

Křížovky (autorka Miroslava Pajić Marková):
1. Jiří Zvolánek (Ježci) - 0 ztrátových bodů/čas 42,40
2. Jan Hes (Ostraváci) - 0/43,45
3. Petr Štefek (Valaši) - 0/44,30

4. Libor Knotek (Rychtáři) - 0/48,30
5. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 0/49,10
6. Ivo Husar (Ostraváci) - 0/57,15
7. Iveta Dedková (Hanáci) - 1/36,00
8. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) - 1/50,00
9. Dagmar Rusá (Podskaláci) - 1/52,30
10. Petr Mikšík (Ostraváci) - 1/54,50
11. Marius Byss (Doubravák) - 1/59,55 a další

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Bohdan Kousal (Hanáci) - 26 bodů
2. Jan Hes (Ostraváci) - 24
3. Iveta Dedková (Hanáci) - 19

4. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) - 16
5. Dagmar Rusá (Podskaláci) - 15
6. Zbyněk Burda (oHV) - 11
7. Ivo Husar (Ostraváci) - 9
8. Ivona Kovářová (Valaši) - 6
9. Miroslav Radouš (Doubravák) - 4
10.-12. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 3
10.-12. Miroslav Turek (Hanáci) - 3
10.-12. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) - 3
13.-14. Libor Knotek (Rychtáři) - 2
13.-14. Petr Štefek (Valaši) - 2
15. Milan Fišbach (Třebíčáci) - 1

 
XXXV. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2016

Chotěboř, 3.září 2016

Křížovky (autorka Miroslava Marková):
1. Jiří Zvolánek (Ježci)  – 1 ztrátový bod (čas 31.30)
2. Petr Štefek (Valaši) – 1 (38.10)
3. Ing. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1 (45.35)
4. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 1 (55.45)
5. Ing. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 1 (60.00)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 2 (44.30)
7. Roman Čejka (Kabrňáci) – 3 (41.00)
8. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 3 (45,00)
9. Zbyněk Burda (OHV) – 4 (47.05)
10. Ivona Kovářová (Valaši) –7 (60.00)
11. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 11 (60.00)
12. Milan Wasserburger (Valaši) – 12 (55.35)
13. Eduard Pláňava (Hanáci) – 17 (60.00)

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Petr Štefek (Valaši) – 30 bodů
2. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 18 (3 x 1. řešení)
3. Ing. Bohdan Kousal (Hanáci) – 18 (2 x 1. řešení)
4. Roman Čejka (Kabrňáci) – 17
5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 14
6. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 12
7. Ivona Kovářová (Valaši) – 11
8. Miroslav Radouš (Doubravák)  –  9
9. Zbyněk Burda (OHV) – 6
10.-11. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 3
10.-11. JUDr. Pavel Průša (Doubravák) – 3

 

XXXIV. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2015
Chotěboř, 5. září 2015 

Křížovky (autorka Miroslava Marková):
1. Jiří Zvolánek (Ježci)    0 ztrátových bodů (čas 38.20)
2. Petr Štefek (Valaši) –  0 (39.30)
3. Pavel Bobek (Třebíčáci) –  0 (47.00)

4. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) –  0 (55.20)
5. Ivo Husar (Ostraváci)) –  1 (49.00)
6. Libor Knotek (Rychtáři) –  2 (42,30)
7. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) –  2 (46,00)
8. Milan Fišbach (Třebíčáci) –  3 (46.25)
9. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) –  4 (49.45)
10. Ivona Kovářová (Valaši) –  4 (55.25)
11. Zbyněk Burda (OHV) –  13 (55.25)
12. Josef Jirků (Ježci) –  29 (55.25)
13. Dana Sodomková (Rychtáři) –  72 (55.25)
14. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) –  85 (55.25)

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Ivona Kovářová (Valaši) –  20 bodů
2. Pavel Bobek (Třebíčáci) –  15 (5 x 1. řešení)
3. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) –  15 (1 x 1. řešení)

4. Ivo Husar (Ostraváci) –  12 
5. Zbyněk Burda (OHV) –  11 (3 x 1. místo)
6. Petr Štefek (Valaši) –  11 (2 x první řešení)
7. Libor Knotek (Rychtáři) –  9 (2 x 1. řešení)
8. Dana Sodomková (Rychtáři) –  9 (1 x 1. řešení)
9. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) –  7
10. Miroslav Radouš (Doubravák)  –  5
11. Jaroslav Kyncl (Rychtáři)   3
12.-15. Milan Fišbach (Třebíčáci) –  1
            Jitka Hošková (Ježci) –  1
            Jiří Zvolánek (Ježci)   1
            Jindřich Vrtěna (Ježci)   1

 

XXXIII. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2014
Chotěboř, 6. září 2014

Křížovky (autorka Miroslava Marková):
1. Pavel Kalhous st.  (Jarabáček) – 1 ztrátový bod / čas 53,35
2. Jiří Zvolánek  (Ježci) – 2/35,30
3. Petr Štefek  (Valaši) – 2/38,20

4. Milan Fišbach  (Třebíčáci) – 2/46,25
5. Bohdan Kousal  (Hanáci) – 2/50,00
6. Pavel Bobek  (Třebíčáci) – 3/39,00
7. Miroslav Turek  (Hanáci) – 5/49,40
8. Ivona Kovářová  (Valaši) – 6/44,30
9. Jaroslav Kula  (Ostraváci) – 11/51,00
10.-11. Zbyněk Burda  (oHV) – 21/54,30 
10.-11. Eduard Pláňava  (Hanáci) –21/54,30 a další 

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Pavel Kalhous ml.  (Staré hnízdo) – 21 bodů
2. Bohdan Kousal  (Hanáci) – 18 (4x první řešení)
3. Ivona Kovářová  (Valaši) – 18 (3x první řešení)

4. Jaroslav Kula  (Ostraváci) – 17 (3x první řešení)
5. Petr Štefek  (Valaši) – 17 (2x první řešení)
6. Zbyněk Burda  (oHV) – 15
7. Miroslav Radouš  (Doubravák) – 12
8. Pavel Bobek  (Třebíčáci) – 11
9. Milan Fišbach  (Třebíčáci) – 10
10. Miroslav Turek  (Hanáci) – 3
11. Pavel Kalhous st.  (Jarabáček) – 2

 

XXXII. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA
Chotěboř, 7. září 2013 

Křížovky (autorka Miroslava Marková):
1. Ivo Husar (Ostraváci) – bez ztrátových bodů (čas 43.37)
2. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo)  - bez ztrátových bodů (43.50)
3. Bohdan Kousal (Hanáci) – bez ztrátových bodů (57.40)

4. Jiří Zvolánek (Ježci) – 2 (34.29)
5. Petr Štefek (Valaši)) – 2 (34.31)
6. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 6 (62.20)
7. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 7 (41.25)
8. Zbyněk Burda (OHV) – 9 (65.00)
9. Miroslav Radouš (Doubravák) – 10 (63.00)
10. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 10 (65.00)
11. Ivona Kovářová (Valaši) – 14 (43.00)
12. Josef Jirků (Ježci) – 20 (65.00)
13. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 25 (65.00)

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Bohdan Kousal (Hanáci) – 30 bodů
2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 28
3. Ivona Kovářová (Valaši) – 15

4. Zbyněk Burda (OHV) – 14
5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 12
6. Ivo Husar (Ostraváci) – 11
7. Petr Štefek (Valaši)  – 9
8. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 8
9. Miroslav Radouš (Doubravák) - 6
10. Pavel Kalhous (Jarabáček) – 4
11. Jiří Zvolánek (Ježci) – 3
12. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 2
13. Jindřich Kupka (Staré hnízdo) – 1

 

XXXI. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY 2012

Chotěboř, 8. září 2012 

Křížovky (autorka Miroslava Marková):
1. Jaroslav Karpíšek (OHV) – bez ztrátových bodů (čas 35.42)
2. Bohdan Kousal (Hanáci)  - bez ztrátových bodů (41.30)
3. Jiří Zvolánek (Ježci) – 1 (29,10)

4. Petr Štefek (Valaši) – 1 (31.50)
5. Libor Knotek (Rychtáři)) – 1 (35.40)
6. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 (41.35)
7. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (46.20)
8. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 2 (39.35)
9. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 2 (43.00)
10. Roman Čejka (Kabrňáci) – 3 (35.00)
11. Miroslav Radouš (Doubravák) – 3 (39.40)
12. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 4 (38.15)
13. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 4 (39.05)
14. Zbyněk Burda (OHV) – 4 (47.05)
15. Miroslav Turek (Hanáci) – 5 (49.20)
16. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 5 (50.00)

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 18 bodů
2. Břetislav Basta (Ostraváci) – 16
3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 14

4. Miroslav Radouš (Doubravák) – 13 (3 první místa)
5. Miroslav Turek (Hanáci)) – 13 (2 první místa)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 12
7. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 11
8. Zbyněk Burda (OHV) – 9 (1 první místo, 2 druhá)
9. Roman Čejka (Kabrňáci) - 7
10. Ivo Husar (Ostraváci) – 6 (3 druhá místa)
11. Libor Knotek (Rychtáři) – 6 (1 druhé místo)
12. – 13. Ivona Kovářová (Valaši) – 5
12. – 13. Petr Štefek (Valaši) – 5
14. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 3
15. Josef Jirků (Ježci) – 2
16. – 17. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 1
16. – 17. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) - 1

 

XXX. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY 2011
Chotěboř, 3. září 2011 

Křížovky (autorka Miroslava Marková):

1. Ivo Husar (Ostraváci) – bez ztrátových bodů (60.35)
2. Jiří Zvolánek (Ježci)  - 1 (43.30)

3. Libor Knotek (Rychtáři) – 1 (43.50)
4. Per Štefek (Valaši) – 1 (46.55)
5. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 (57.35)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 2 (59.20)
7. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 (59.55)
8. Bohdan Kousal (Hanáci) – 3 (57.20)
9. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 6 (62.35)
10. Milan Wasserburger (Valaši) – 14 (60.55)
11. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 15 (62.35)
12. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 16 (62.35)
13.Miroslav Radouš (Doubravák) – 23 (62.35)

Hádanky (autor Petr Šimek):

1. Ivona Kovářová (Valaši) – 32 bodů
2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 19
3. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 17

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 16
5. Libor Knotek (Rychtáři)) – 13
6. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 9
7. Petr Štefek (Valaši) – 7 (2 první místa, 1 třetí)
8. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 7 (1 první místo, 2 druhá)
9. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 7 (1 první místo, 1 druhé a 2 třetí)
10. Miroslav Radouš (Doubravák) – 7 (3 druhá místa, 1 třetí)
11. Pavel Průša (Doubravák)  – 5 (1 první místo, 1 druhé)
12. Bohumil Korčák (Hanáci) – 5 (1 první místo, 2 třetí)
13. – 14. Jiří Zvolánek (Ježci) – 1
13. – 14. Bohdan Kousal (Hanáci) - 1