Mariánské Lázně

 
 

30. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2019
Mariánské Lázně; 8.-9. června 2019

 

Sobota 8. června 2019

Sudoku pro příchozí (autor: Robert Babilon, 8 úkolů - 60 minut):

1. Jana Vodičková  -  368 bodů (čas 26´31)

2. Daniel Marek  -  368 (46´45)

3. Jiří Konečný  -  368 (49´30)

4. František Vokatý  -  368 (54´50)

5. Zdeněk Vodička  -  367     

6. Pavel Kalhous  -  364

7. Petr Vejchoda  -  363

8.  Roman Čejka  -  316

9. Milan Zelinger  -  267

10. Marie Švarcová  -  232

11. Jan Nosek  -  227

12.-13. Vladimír Jandl  -  215

12.-13. Karel Buchta st.  -  215

14. Michal Vojnovič  -  177

15. Dana Vagaiová  -  173

16. Jiří Zvolánek  -  167

17. Karola Bradová   -  145

18. Lenka Kučabová  -  140

19. Sergej Vojnovič  -  129

Bodování: 1 bod za každé správně vyplněné číslo

 

GP v řešení logických úloh (autor Petr Vejchoda):

1. Jana Vodičková (oHV)  -  247 bodů

2. Daniel Marek (Kabrňáci)  -  177

3. Ivo Husar (Ostraváci)  -  113

4.-5. Zdeněk Vodička (oHV)  -  97

4.-5. Pavel Kalhous (oSH)  -  97

6.-7. Jiří Konečný (Kabrňáci)  -  77

6.-7. Jaroslav Prošek (Pijaristé)  -  77

8. Petr Haman (Pijaristé)  -  76

9. Marie Švarcová (Ječmínek)  -  70

10. Karel Buchta st.  -  62

11. Jan Hes (Ostraváci)  -  56

12. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  -  50

13. František Vokatý   (Kladeňáci)  -  49

14. Karel Bezděk (Pijaristé)  -  32

15. Petr Štefek (Valaši)  -  27

16. Jan Nosek (oSH)  -  21

17.-18. Věra Kučavová (Lázeňáci)  -  14

17.-18. Jiří Zvolánek (Ostraváci)  -  14

19. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  11

20. Bohdan Kousal (Hanáci)  -  3

 

Lázeňský pohárek - Memoriál Mirka Kučavy

Křížovky - hlavní soutěž (autor Jaroslav Flajšhanz):

1. Jaroslav Karpíšek (o HV)  -  0 ztrátových bodů

2. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  1 (čas 37´13)

3. Ivo Husar (Ostraváci)  -  1 (43´01)        

4. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  1 (53´36)

5. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  -  1 (54´40)

6. Jiří Zvolánek (Ostraváci)  -  2 (45´55)

7. Petr Štefek (Valaši)  -  2 (47´03)

8. Jan Hes (Ostraváci)  -  2 (55´09)

9. Dagmar Rusá (Podskaláci)   -  3 (41´07)

10. Daniel Marek (Kabrňáci) -  4

11. Zdeněk Vodička (oHV)  -  5        

12. Marie Švarcová (Ječmínek)  -  6 

13. Miroslav Turek (Hanáci)  -  9     

14. Pavel Kalhous (oSH)  -  12

15. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  -  14

16. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  24 

17. Bohdan Kousal (Hanáci)  -  39

18. Jiří Konečný (Kabrňáci)  -  46

19. Jaroslav Prošek (Pijaristé)  -  70

20. Jana Vodičková (oHV)  -  76

21. Petr Haman (Pijaristé)  -  a více 

 

Hádanky - hlavní soutěž (autor Jaromír Kvíčala):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  32 bodů

2. Jaroslav Karpíšek (oHV)  -  18

3. Ivo Husar (Ostraváci)  -  16

4. Jan Hes (Ostraváci)  -  14

5. Pavel Kalhous (oSH)  -  10

6. Bohdan Kousal (Hanáci)  -  9

7. Věra Kučavová (Lázeňáci)   -  8

8. Daniel Marek (Kabrňáci)  -  7

9. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  -  6 (těžší hádanka)

10. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  6

11. Jana Vodičková (oHV)  -  6

12. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  5

13. Dagmar Rusá (Podskaláci)  -  4

14. Petr Haman (Pijaristé)  -  3

15.-16. Miroslav Turek (Hanáci)  -  1

15.-16. Zdeněk Vodička (oHV)  -  1                         

17.-21. Petr Štefek (Valaši)  -  0

17.-21. Marie Švarcová (Ječmínek)  -  0

17.-21. Jaroslav Prošek (Pijaristé)  -  0

17.-21. Jiří Konečný (Kabrňáci)  -  0

17.-21. Milan Fišbach (Třebíčáci)  -  0

Řešilo se na  3 řešitele.

 

Vložená soutěž - zebra  (autor Věra Kučavová):

P. Haman, P. Kalhous, J. Vodičková, D. Marek, P. Vejchoda, Z. Vodička, J.Kula, R. Čejka, J. Konečný, J. Zvolánek, F. Vokatý, V. Jemelík, B. Kousal.

 

Křížovkyvedlejší soutěž (autor Jaroslav Flajšhanz):

1. Miroslava Schmidová (Krušnohor)  -  2 ztrátové body (čas 49´22)

2. Drahotín Lančarič (Koumáci)  -  2 (52´14)

3. Karel Bezděk (Pijaristé)  -  3 (51´00)

4. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  3 (59´17)   

5. Stanislav Skapa (Podjavorinci)  -  4

6. Milan Wasserburger  -  6

7.-9. Rudolf Malúšek (Lázeňáci)  -  100

7.-9. Jiří Adamčík (Severáci)  -  100 

7.-9. Jan Nosek (oSH)  -  100

10.-11. Jindřich Kupka (oSH)   -  101

10.-11. Karola Bradová  -  101

12. Jarmila Mlsová (Lázeňáci)  -  105

13. Václav Ota (Pijaristé)  -  109

 

Hádankyvedlejší soutěž (autor Jaroslav Kula):

1. Drahotín Lančarič (Koumáci)  -  14 bodů

2. Miroslava Schmidová (Krušnohor)  -  10

3. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  9

4. Jindřich Kupka (oSH)  -  8

5. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  -  7

6. Jiří Zvolánek (Ostraváci)  -  6

7. Stanislav Skapa (Podjavorinci)  -  4

8. Jiří Adamčík (Severáci)  -  3 (55´00)

9. Karel Bezděk (Pijaristé)  -  3

10. Rudolf Malúšek (Lázeňáci)  -  2

   

Neděle 9. června 2019

Přebor GP v řešení křížovek (autor Jaroslav Flajšhanz):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů (čas 38´44)   

2. Ivo Husar (Ostraváci)  0 (40´09)

3. Jan Hes (Ostraváci)  0  (43´57)

4. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  0  (44´10)

5. Petr Štefek (Valaši)  -  0  (44´12)

6. Jaroslav Karpíšek (o HV)  -  1 (37´27)

7. Daniel Marek (Kabrňáci)  -  1 (38´45)

8. Dagmar Rusá (Podskaláci)  -  1 (40´11)

9. Jiří Zvolánek (Ostraváci)  -  1 (50´32)

10. Pavel Kalhous (oSH)  -  1 (57´12)          

11. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  -  3 (43´17)

12. Zdeněk Vodička (oHV)  -  3 (46´42)

13. Jiří Konečný (Kabrňáci)  -  5      

14. Jana Vodičková (oHV)  -  6 (58´23)

15. Bohdan Kousal (Hanáci)  -  6 (59´45)

16. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  7   

17. Marie Švarcová (Ječmínek)  -  27          

18. Miroslav Turek (Hanáci)  -  50

19. Milan Fišbach (Třebíčáci)  -  62

 

Přebor GP v řešení hádanek (autoři Jindřich Kupka, František Vokatý):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  5 - 4 - 1

2. Jaroslav Kula (Ostraváci)  4 - 3 - 0

3. Ivo Husar (Ostraváci)  4 - 1 - 4

4. Bohdan Kousal (Hanáci)  -  4 - 0 - 1

5. Dagmar Rusá (Podskaláci)   -  3 - 2 - 2

6. Pavel Kalhous (oSH)  -  2 - 3 - 3

7. Jaroslav Karpíšek (o HV)  -  2 - 1 - 4

8. Daniel Marek (Kabrňáci)  -  1 - 3 - 1

9. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  -  1 - 2 - 0

10. Miroslav Turek (Hanáci)  -  1 - 1 - 3

11. Zdeněk Vodička (oHV)  -  1 - 0 - 2

12. Marie Švarcová (Ječmínek)  -  1 - 0 - 1

13. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  0 - 3 - 1

14. Věra Kučavová (Lázeňáci)  -  0 - 2 - 3

15. Jan Hes (Ostraváci)  -  0 - 2 - 2

16. Petr Štefek (Valaši)  -  0 - 2 - 1

17.-19. Jana Vodičková (oHV)  -  0

17.-19. Jiří Konečný (Kabrňáci)  -  0

17.-19. Milan Fišbach (Třebíčáci)  -  0        

 

Vedlejší přebor - křížovky (autor Jaroslav Flajšhanz):

1. Milan Wasserburger  1 ztrátový bod (čas 53´20)

2. Stanislav Skapa (Podjavorinci)  1 (53´31)

3. Miroslava Schmidová (Krušnohor)  3

4. Drahotín Lančarič (Koumáci)  -  11

5. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  16   

6.-7. Rudolf Malúšek (Lázeňáci)  -  a více

6.-7. Karola Bradová  -  a více                                            

 

Vedlejší přebor - hádanky (autor Bohdan Kousal):

1. Drahotín Lančarič (Koumáci)  12 bodů

2. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  9 (rozhoz)

3. Jiří Adamčík (Severáci)  9 (rozhoz)

4. Miroslava Schmidová (Krušnohor)  -  9

5. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  -  8

6. Jiří Zvolánek (Ostraváci)  -  5

7. Stanislav Skapa (Podjavorinci)  -  4         

8. Jarmila Mlsová (Lázeňáci)  -  3

9.-10. Rudolf Malúšek (Lázeňáci)  -  1

9.-10. Karola Bradová  -  1

 

29. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2018
Mariánské Lázně; 9.-10.června 2018
 

Sobota 9. června:

Sudoku pro příchozí (autor Robert Babilon):

1. Jana Vodičková (OHV)  -  341 bodů/čas 28 min

2. Dan Marek (Kabrňáci)  -  341/29 min

3. Zdeněk Vodička (OHV)  -  341/38 min

4. František Vokatý (Kladeňáci)  -  341                   

5. Pavel Kalhous (Staré hnízdo)  -  339

6. Milan Zelingr  -  296

7. Jiří Spáčil  -  237

8. Klára Nosková  -  236

9. Karel Buchta  -  219

10. Vladimír Jandl  -  213                 

11. Jiří Zvolánek (Ježci)  -  202

12. Jan Nosek (Staré hnízdo)  -  188

13. Dan Nosek  -  179

14. Bára Nosková  -  142

      Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  142

16. Patricie Richtáriková  -  139

17. Pavla Nosková  -  126

18. Karel Buchta Jr.  -  124

19. Sergej Vojnovič  -  120

20. Lenka Kučabová  -  117

21. František Kašpar (Lázeňáci)  -  87

 

GP v řešení logických úloh (autor Petr Vejchoda):

1. Jana Vodičková (OHV)  -  145 bodů                    

2. Daniel Marek (Kabrňáci)  -  103

3. Pavel Kalhous (Staré hnízdo)  -  99

4. Ivo Husar (Ostraváci)  -  79

5. Zdeněk Vodička (OHV)  -  71                               

6. Petr Haman (Pijaristé)  -  47

7. František Vokatý (Kladeňáci)  -  38

8. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  -  36

9. Karel Buchta  -  23

10. Jan Nosek (Staré hnízdo)  -  13

      Klára Nosková  -  13

12. Jaroslav Prošek (Pijaristé)  -  12

13. Věra Kučavová (Lázeňáci)  -  7

14. Bára Nosková  -  6

15. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  5

16. Jiří Zvolánek (Ježci)  -  4

      Dan Nosek  -  4

18. Karel Bezděk (Pijaristé)  -  2

      Pavla Nosková  -  2

 

Lázeňský pohárek – Memoriál Mirka Kučavy

Křížovky – hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů/čas 30´20

2. Daniel Marek (Kabrňáci)  -  0/37´39

3. Jaroslav Karpíšek (OHV)  -  0/44´53

4. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  1/35´30

5. Dagmar Rusá (Podskaláci)  -  1/37´12

6. František Vokatý (Kladeňáci)  -  1/56´07

7. Jiří Zvolánek (Ježci)  -  2/39´01

8. Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo)  -  2/42´01

9. Zdeněk Vodička (OHV)  -  2/55´59

10. Petr Štefek (Valaši)  -  3/35´01

11. Jaroslav Prošek  (Pijaristé)  -  3/51´43

12. Ivo Husar (Ostraváci)  -  4/44´52

13. Jana Vodičková (OHV)  -  5

14. Petr Haman  (Pijaristé)  -  7/46´05

15. Pavel Kalhous (Staré hnízdo)  -  7/47´20

 

Křížovky – vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci)  -  0 ztrátových bodů

2. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  0

3. Karel Bezděk (Pijaristé)  -  0

4. Milan Wasserburger  -  1

5. Jan Nosek (Staré hnízdo)  -  2

6. Miroslava Schmidová (Krušnohor)  -  2

7. Jiří Adamčík (Severáci)  -  7

8. Rudolf Malúšek (Lázeňáci)  -  21 

9. Václav Ota (Pijaristé)  -  36

10. František Kašpar (Lázeňáci)  -  a více

 

Hádanky – hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  36 bodů                   

2. Ivo Husar (Ostraváci)  -  19          

3. Dagmar Rusá (Podskaláci)  -  18  

4. František Vokatý (Kladeňáci)  -  13

5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo)  -  12

6. Daniel Marek (Kabrňáci)  -  11  (2-1-3)

7. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  11  (1-3-2)

8. Jaroslav Karpíšek (OHV)  -  9  (0-1-3)    

9. Zdeněk Vodička (OHV)  -  6  (2-0-0)

10. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  -  6  (1-1-1)

11. Petr Štefek (Valaši)  -  4  

12. Věra Kučavová (Lázeňáci)  -  3  

13. Jiří Adamčík (Severáci)  -  2

14. Jana Vodičková (OHV)  -  1       

 

Hádanky – vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):

1. Miroslava Schmidová (Krušnohor)  -  15 bodů    

2. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  14

3. Jiří Zvolánek (Ježci)  -  12

4. Karel Bezděk (Pijaristé)  -  9

5. Milan Wasserburger  -  4/čas 50´00

6. Naděžda Vavreinová (Pijaristé)  -  4/56´00

7. Václav Ota (Pijaristé)  -  2

8. Rudolf Malúšek (Lázeňáci)  -  1               

 

Neděle 10. června:

GP v řešení křížovek (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů/čas čas 32´05

2. Jaroslav Karpíšek (OHV)  -  0/42´00

3. Ivo Husar (Ostraváci)  -  0/44´15 

4. Petr Štefek (Valaši)  -  1

5. Dagmar Rusá (Podskaláci)  -  2/32´45

6. Jiří Zvolánek (Ježci)  -  2/40´30

7. Daniel Marek (Kabrňáci)  -  2/41´30

8. Zdeněk Vodička (OHV)  -  3 

9. Jana Vodičková (OHV)  -  5                     

10. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo)  -  6                

11. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  14 

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Miroslava Schmidová (Krušnohor)  -  1 ztrátový bod/čas 59 min

2. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  1/60 min

3. Milan Wasserburger  -  3

4. Rudolf Malúšek (Lázeňáci)  -  4

5. Václav Ota  (Pijaristé)  -  52                    

6. František Kašpar (Lázeňáci)  -  62

7. Jiří Adamčík (Severáci)  -  81

 

GP v řešení hádanek (autoři Jindřich Kupka, František Vokatý):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  12 – 2 – 3

2. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  4 – 0 – 2

3. Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo)  -  3 – 6 – 1

4. Pavel Kalhous (Staré hnízdo)  -  2 – 4 – 4

5. Jaroslav Karpíšek (OHV)  -  2 – 1 – 2  rozhoz

6. Věra Kučavová (Lázeňáci)  -  2 – 1 – 2

7. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  -  2 – 1 – 0

8. Petr Štefek (Valaši)  -  1 – 2 – 2

9. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  1 – 2 – 1

10. Jana Vodičková (OHV)  -  1 – 1 – 4

11. Ivo Husar (Ostraváci)  -  0 – 4 - 4  

12. Dagmar Rusá (Podskaláci)  -  0 – 3 – 2

13. Zdeněk Vodička (OHV)  -  0 – 1 – 2

 

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Bohdan Kousal):

1. Miroslava Schmidová (Krušnohor)  -  13 bodů    

2. Jiří Zvolánek (Ježci)  -  12/čas 56´00

3. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  -  12/60´00    

4. Naděžda Vavreinová (Pijaristé)  -  6        

5. Rudolf Malúšek (Lázeňáci)  -  5/   čas 57´00

6. Václav Ota (Pijaristé)  -  5/60´00

7.  Milan Wasserburger  -  4

 

28. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2017
Mariánské Lázně; 3. - 4.června 2017

Sobota 3.6.2017
Sudoku pro příchozí (autor Robert Babilon):
1. Jana Vodičková (Pašáci) - 344 bodů (čas 35 minut)
2. František Vokatý (Kladeňáci) – 344 (čas 56)
3. Pavel Kalhous (o SH) - 342

4. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 337
5. Matej Quarda (příchozí) - 309
6. Mirka Lábková (příchozí) - 267
7. Jiří Spáčil (příchozí) - 264
8. Helena Tenglerová (příchozí) - 247
9. Vladimír Jandl (příchozí) - 221
10. Karel Buchta (příchozí) - 215
11. Jiří Zvolánek (Ježci) - 197
12. Jan Nosek (o SH) - 194
13. Lenka Kučabová (příchozí) - 181
14. Ema Bůžková (příchozí) - 173
15. Sergej Vojnovič (příchozí) - 145
16. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 139
17. Kateřina Quardová (příchozí) - 120
18. Jana Jadlovská (Lázeňáci) - 61
Všichni příchozí a D. Vagaiová jsou účastníky celoroční soutěže O krále sudoku.

GP - logické úlohy (autoři Robert Babilon a Petr Vejchoda):
1. Jana Vodičková (Pašáci) - 160 bodů                   
2. Daniel Marek (Kabrňáci) - 91
3. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 83      

4. Ivo Husar (Ostraváci) - 79
    Pavel Kalhous (o SH) - 79
6. Jan Hes (Ostraváci) - 55
7. Petr Haman (Pijaristé) - 54
    Jiří Konečný (Kabrňáci) - 54
9. Roman Čejka (Kabrňáci) - 47
10. Jaroslav Prošek (Pijaristé) - 41
11. František Vokatý (Kladeňáci) - 29
12. Karel Buchta - 20
13. Jan Nosek (o SH) - 18
14. Petr Mikšík (Ostraváci) - 16
15. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 8
16. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 6
a další bez bodů

Vložená soutěž - Mariánskolázeňské prameny:
1. Jaroslav Kula (Ostraváci)
2. Pavel Kalhous (o SH)
3. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)

4. Petr Vejchoda (Kabrňáci)
5. Jiří Konečný (Kabrňáci)
6. Jiří Zvolánek (Ježci)
7. Jaromír Kvíčala (o SH)
8. Jindřich Kupka (o SH)
9. Ivo Husar (Ostraváci)
10. Daniel Marek (Kabrňáci)
11. Jana Vodičková (Pašáci)
12. Miroslava Schmidová (Krušnohor)
13. Jaroslav Prošek (Pijaristé)
14. Zdeněk Vodička (Pašáci)
15. Roman Čejka (Kabrňáci)

Lázeňský pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 1 ztrátový bod (čas 39´20)
2. Jaroslav Karpíšek (o HV) - 1 (45´00)
3. Ivo Husar (Ostraváci) - 1 (49´20)

4. Roman Čejka (Kabrňáci) - 2
5. Daniel Marek (Kabrňáci) - 3 (52´50)
6. Jaroslav Kvíčala (o SH) - 3 (56´00)
7. Petr Štefek (Valaši) - 4
8. Dagmar Rusá (Podskaláci) - 5 (40´10)
9. Jaroslav Prošek (Pijaristé) - 5 (55´45)
10. Jan Hes (Ostraváci) - 6 (47´00)
11. Petr Haman (Pijaristé) - 6 (59´50)         
12. Jiří Zvolánek (Ježci) - 7
13. Pavel Kalhous (o SH) - 9           
14. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 10    
15. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 36
16. Jana Vodičková (Pašáci) - 61                
17. Petr Mikšík (Ostraváci) - 72
18. Bohdan Kousal (Hanáci) - 93
19. František Vokatý (Kladeňáci) - 100       
20. Jan Nosek (o SH) - 101
21. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 102

Hádanky - hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 33 bodů                    
2. Jan Hes (Ostraváci) - 18
3. Bohdan Kousal (Hanáci) - 13

4. Pavel Kalhous (o SH) - 11
5. Ivo Husar (Ostraváci) - 9 (2-1-1)      
6. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 9 (1-2-2)
7. František Vokatý (Kladeňáci) - 7 
8. Jana Vodičková (Pašáci) - 6 (1-1-1) čas 1´57
9. Dagmar Rusá (Podskaláci) - 6 (1-1-1) čas 0´55
10. Petr Štefek (Valaši) - 6 (0-3-0)
11. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 5 (1-1-0)
12. Petr Haman (Pijaristé) - 5 (0-2-1) 
13. Jaroslav Karpíšek (o HV) -5 (0-1-3)     
14. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 4 (1-0-1) čas 1´20
15. Daniel Marek (Kabrňáci) - 4 (1-0-1) čas 1´18
16. Roman Čejka (Kabrňáci) - 1      

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Karel Bezděk (Pijaristé) - 2 ztrátové body                      
2. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 3
3. Radovan Juraň (Valaši) - 4

4. Stanislav Skapa (Podjavorinci) - 5
5. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 6 (čas 48´40)
6. Jindřich Kupka (o SH) - 6 (53´50)
7. Milan Wasserburger - 7
8. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 8
9. Václav Ota (Pijaristé) - 9
10. Rudolf Malúšek (Lázeňáci) - 11

Hádanky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):
1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 14 bodů                  
2. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 12
    Jindřich Kupka (o SH) - 12

4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 9 (čas 55´00)
5. Jaroslav Prošek (Pijaristé) - 9 (60´00)
6. Karel Bezděk (Pijaristé) - 7
7. Naděžda Vavreinová (Pijaristé) - 6
8. Milan Wasserburger - 3 (30´00)
9. Rudolf Malúšek (Lázeňáci) - 3 (60´00)   
    Stanislav Skapa (Podjavorinci) - 3 (60´00)

Neděle 4.6.2017
GP v řešení křížovek (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 0 ztrátových bodů (čas 31´50)
2. Ivo Husar - (Ostraváci) - 0 (40´50)
3. Jiří Zvolánek (Ježci) - 1

4. Jaroslav Karpíšek (o HV) - 2 (40´25)
5. Jaromír Kvíčala (o SH) - 2 (48´20)
6. Dagmar Rusá (Podskaláci) - 3 (35´45)
7. Jan Hes (Ostraváci) - 3 (39´45)
8. Petr Štefek (Valaši) - 3 (42´15)
9. Roman Čejka (Kabrňáci) - 4 (40´55)
10. Daniel Marek (Kabrňáci) - 4 (53´50)
11. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 5 (45´35)
12. Pavel Kalhous (o SH) - 5 (51´30)
13. Bohdan Kousal (Hanáci) - 6
14. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 7
15. Petr Mikšík (Ostraváci) - 13
16. Jana Vodičková (Pašáci) - 15

GP v řešení hádanek (autoři Jindřich Kupka a František Vokatý):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 6 - 6 - 1 (6x1.místo, 6x2.místo, 1x3. místo)           
2. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 5 - 0 - 1
3. Jaroslav Karpíšek (o HV) – 4 - 1 - 2

4. Bohdan Kousal (Hanáci) – 3 - 2 - 3
5. Pavel Kalhous (o SH) – 2 - 3 - 1
6. Jana Vodičková (Pašáci) – 2 - 1 - 1
7. Jaromír Kvíčala (o SH) – 1 - 4 - 0
8. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 1 - 3 - 5
9. Jan Hes (Ostraváci) – 1 - 3 - 1
10. Ivo Husar  (Ostraváci) – 1 - 2 - 2
11. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) –  1 - 1 - 2 (čas)
12. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 1 - 1 - 2
13. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1 - 0 - 5
14. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1 - 0 - 2
15. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 - 2 - 1
a další bez bodů.

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 2 ztrátové body (čas 40´00)
2. Radovan Juraň (Valaši) - 2 (50´30)
3. Stanislav Skapa (Podjavorinci) - 3

4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 4
5. Milan Wasserburger - 5
6. Dana Vagaiová (Lázeňíci) - 6
7. Jan Nosek (o SH) - 7
Jindřich Kupka (o SH)
Rudolf Malúšek (Lázeňáci)
Václav Ota (Pijaristé)          
Jarmila Mlsová (Lázeňáci)
Naděžda Vavreinová (Pijaristé) - neodevzdali 2. křížovku

Hádanky - vedlejší přebor (autor Bohdan Kousal):
1. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 14 bodů (čas 47´30)
2. Jan Nosek (o SH) - 14 (47´40)
3. Dana Vagaiová (Lázeňíci) - 14 (54´40)   

4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 11 (41´50)
5. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 11 (44´00)
6. Milan Wasserburger - 9 (32´00)
7. Naděžda Vavreinová (Pijaristé) - 9 (56´05)
8. Rudolf Malúšek (Lázeňáci) - 8
9. Václav Ota  (Pijaristé) - 6
10. Jarmila Mlsová (Lázeňáci) - 5
11. Stanislav Skapa (Podjavorinci) - 4     

 
27. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2016
Mariánské Lázně; 4. - 5.června 2016
 
Sobota 4. června:
Sudoku pro příchozí (autor Robert Babilon):
1. Pavel Kalhous 329 bodů (čas  31´53)
2. Petr Vejchoda  329  (čas 41´29)
3. Jiří Konečný 307
4. Milan Zelinger  277
5. Matej Quarda 256
6. Roman Čejka 249
7. Helena Tenglerová 224
8. Vladimír Jandl 218
9. Karel Buchta st. 214
10. Miroslav Šumpík 190
11. Dana Vagaiová 170
12. Jiří Zvolánek 162
13. Kateřina Quardová 150
14. Karel Buchta ml. 120
15.-16. Jan Nosek a František Vokatý
 
GP - logické úlohy (autoři Petr Vejchoda a Robert Babilon):
1. Jana Vodičková (Pašáci)  - 160 bodů
2. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 96
3. Pavel Kalhous (oSH) - 90
4. Petr Haman (Pijaristé) - 83
5. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 64 (lepší čas)
6. Ivo Husar (Ostraváci) - 64 (lepší čas)
7. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 64
8. Jan Hes (Ostraváci) - 58
9. Marie Švarcová (Ječmínek) - 47
10. Jaroslav Prošek (Pijaristé) - 41
11. Roman Čejka (Kabrňáci) - 40
12. Karel Buchta st. - 37
13. Petr Štefek (Valaši) - 29
      Bohdan Kousal (Hanáci) - 29
15. Helena Tenglerová - 24
16. Vladimír Jandl - 19
      František Vokatý  (Kladeňáci) - 19
18. Petr Mikšík (Ostraváci) - 18
19. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 15
20. Karel Bezděk (Pijaristé) - 7
21. Milan Zelinger - 6
22. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 4
      Jiří Zvolánek (Ježci) - 4
 
Lázeňský pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flajšhanz):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 0 ztrátových bodů / čas 50´      
2. Roman Čejka (Kabrňáci) - 0 / 50´48
3. Petr Štefek (Valaši) - 1 / 56´30
4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 1
5. Marie Švarcová (Ječmínek) - 2 / 57´50
6. Jan Hes (Ostraváci) - 2 / 63´40
7. Ivo Husar (Ostraváci) - 2 / 63´46
8. Petr Mikšík (Ostraváci) - 2 / 63´54
9. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 2 / 63´56
10. Jaromír Kvíčala (oSH) - 2 / 64´02
11. Jaroslav Karpíšek (o HV) - 4 / 64´06
12. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 4
13. Bohdan Kousal (Hanáci) - 19
14. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 27
15. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 100
16. Pavel Kalhous (oSH) - 131
17. Petr Haman (Pijaristé) - 151     
18. František Vokatý  (Kladeňáci) - odhad
19. Jana Vodičková (Pašáci) - odhad                      
 
Hádanky - hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 36 bodů
2. Jan Hes (Ostraváci) - 19
3. Pavel Kalhous (oSH) - 14
4. Bohdan Kousal (Hanáci) - 12
5. Ivo Husar (Ostraváci) - 11
6. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 9
7. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 9
8. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 8
9. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 8
10. Roman Čejka (Kabrňáci) - 5
11. František Vokatý   (Kladeňáci) - 5
12. Petr Štefek (Valaši) - 4
13. Jana Vodičková (Pašáci) - 4
14. Petr Haman (Pijaristé) - 2
      Marie Švarcová (Ječmínek) - 2
16. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 1
      Petr Mikšík (Ostraváci) - 1
 
 Křížovkyvedlejší přebor (autor Jaroslav Flajšhanz):
1. Jaroslav Prošek (Pijaristé) - 0 ztrátových bodů
2. Milan Wasserburger  - 1
3. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  - 1
4. Jan Nosek (oSH) - 1
5. Karel Bezděk (Pijaristé) - 1
6. Václav Ota (Pijaristé) - 11
7. Rudolf Malúšek (Lázeňáci) - 27
8. Helena Tenglerová - odhad
9. Marie Chárová (Lázeňáci) - odhad
10. Naďa Vavreinová (Piaristé) - neodevzdala
 
Hádankyvedlejší přebor (autor Bohdan Kousal):
1. Jaroslav Prošek (Pijaristé) - 15 bodů
2. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 13
3. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 11
4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 9
5. Karel Bezděk (Pijaristé) - 7
    Naďa Vavreinová (Piaristé) - 7
    Milan Wasserburger  - 7
8. Rudolf Malúšek (Lázeňáci) - 2
    Václav Ota (Pijaristé) - 2
    Helena Tenglerová - 2
 
Neděle 5. června:
GP v řešení křížovek (autor Jaroslav Flajšhanz):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 1 ztrátový bod / čas 44´30  
2. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 2 / 51´35
3. Petr Štefek (Valaši) - 3 / 48´10
4. Jaromír Kvíčala (oSH) - 3 / 60´05
5. Marie Švarcová (Ječmínek) - 3 / 60´06
6. Ivo Husar (Ostraváci) - 3 / 60´07
7. Jiří Zvolánek (Ježci) - 4 / 56´05
8. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 4 / 56´25
9. Pavel Kalhous (oSH) - 5         
10. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 7         
11. Jan Hes (Ostraváci) - 21       
12. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 22
13. Roman Čejka (Kabrňáci) - 66
14. Petr Mikšík (Ostraváci) - 73
15. Jana Vodičková (Pašáci) - 74
16. Bohdan Kousal (Hanáci) - 100
17. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 101
 
GP v řešení hádanek (autoři František Vokatý, Jindřich Kupka):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  8 - 2 - 2
2. Roman Čejka (Kabrňáci)  5 - 0 - 1
3. Ivo Husar (Ostraváci)  3 - 1 - 2
4. Jan Hes (Ostraváci)  2 - 4 - 0
5. Bohdan Kousal (Hanáci)  2 - 3 - 3
6. Jaromír Kvíčala (oSH)  2 - 1 - 4
7. Jaroslav Kula (Ostraváci)  2 - 1 - 3
8. Jaroslav Karpíšek (oHV)  2 - 1 - 2
9. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  1 - 3 - 0
10. Zdeněk Vodička (Pašáci)  1 - 2 - 2
11. Petr Štefek (Valaši)  1 - 2 - 0
12. Petr Mikšík (Ostraváci)  1 - 0 - 1
13. Pavel Kalhous (oSH)  0 - 3 - 3
14. Marie Švarcová (Ječmínek)  0 - 2 - 0
15. Jana Vodičková (Pašáci)  0 - 1 - 1
      Věra Kučavová (Lázeňáci)  0 - 1 - 1
 
Křížovky – vedlejší přebor (autor Jaroslav Flajšhanz):
1. Milan Wasserburger  - 0 ztrátových bodů
2. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 0         
3. Rudolf Malúšek (Lázeňáci) - 2
4. Jan Nosek (oSH) - 3
5. Václav Ota (Pijaristé) - 3
6. Marie Chárová (Lázeňáci) - 17
7. Naďa Vavreinová (Piaristé)
 
Hádanky – vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):
1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 13 bodů
2. Jiří Zvolánek (Ježci) - 10
3. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 10
4. Milan Wasserburger  - 7
5. Václav Ota (Pijaristé) - 4
6. Naďa Vavreinová (Piaristé) - 3   
7. Rudolf Malúšek (Lázeňáci) - 2

 

26. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2015
Mariánské Lázně, 30.-31. května 2015

Sudoku pro příchozí (autor Robert Babilon):
1. Vodičková Jana (Pašáci) – 383 bodů 
2. Marek Daniel  (Kabrňáci) – 383 
3. Kalhous Pavel (Staré hnízdo) – 383 

4. Vokatý František (Kladeňáci) – 383 
5. Vodička Zdeněk (Pašáci) – 376 
6. Tenglerová Helena (Mariánské Lázně) – 359 
7. Quarda Matej (Praha) – 321 
8. Lábková Miroslava (Mariánské Lázně) – 264 
9. Vojnovič Sergej (Cheb) – 254 
10. Buchta Karel st. (Karlovy Vary) – 201 
11. Buchta Karel ml. (Karlovy Vary) – 182 
12. Quardová Kateřina (Praha) – 180 
13. Kučabová Lenka (Habrová) – 140 
14. Bezděk Karel (Pijaristé) – 105 
15. Vagaiová Dana (Lázeňáci) – 83 
16. Jadlovská Jana (Lázeňáci) – 67 
17. Jandlová Jana (Mariánské Lázně) – 65 
18. Kašpar František (Lázeňáci) – 59 
19. Šumavská Helena (Plzeň) – 1

GP v řešení logických úloh (autor Petr Vejchoda):
1. Vodičková Jana (Pašáci) – 125 bodů 
2. Kalhous Pavel  (Staré hnízdo) – 85 
3. Marek Daniel (Kabrňáci) – 75 

4. Babilon Robert (Staré hnízdo) – 68 
5-6. Hes Jan (Ostraváci) – 53 
5-6. Konečný Jiří (Kabrňáci) – 53 
7. Husar Ivo (Ostraváci) – 52 
8-9. Jemelík Vladimír (Kabrňáci) – 35 
8-9. Vokatý František (Kladeňáci) – 35 
10-11. Buchta Karel (Karlovy Vary) – 30 
10-11. Vodička Zdeněk (Pašáci) – 30 
12. Švarcová Marie (Ječmínek) – 26 
13. Kousal Bohdan (Hanáci) – 22 
14. Štefek Petr (Valaši) – 21 
15. Kučavová Věra (Lázeňáci) – 20 
16. Tenglerová Helena (Mariánské Lázně) – 16 
17-18. Bezděk Karel (Pijaristé) – 13 
17-18. Vagaiová Dana (Lázeňáci) – 13 
19-20. Jadlovská Jana (Lázeňáci) – 7 
19-20. Knotek Libor (Rychtáři) – 7 
21. Buchta Karel ml. (Karlovy Vary) – 6

Lázeňský pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky – hlavní soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Štefek Petr (Valaši)  – 0 ztrátových bodů / čas 32´
2. Knotek Libor (Rychtáři)  – 0 / 40´
3. Kvíčala Jaromír (Staré hnízdo)  – 0 / 55´

4. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  – 1 / 29´30
5. Vodička Zdeněk (Pašáci)  – 1 / 41´
6. Husar Ivo (Ostraváci)  – 1 / 41´20
7. Turek Miroslav (Hanáci)  – 1 / 44´30
8. Hes Jan (Ostraváci)  – 1 / 48´50
9. Švarcová Marie (Ječmínek)  – 1 / 54´10
10. Karpíšek Jaroslav (Hradečtí votroci)  – 2 / 44´
11. Kalhous Pavel (Staré hnízdo)  – 2 / 44´15
12. Kousal Bohdan (Hanáci)  – 2 / 52´50
13. Zvolánek Jiří (Ježci)  – 3 / 29´
14. Marek Daniel (Kabrňáci)  – 3 / 38´
15. Konečný Jiří (Kabrňáci)  – 3 / 58´50
16. Vodičková Jana (Pašáci)  – 5 / 57´35
17. Kula Jaroslav (Ostraváci)  – 8 / 55´40
18. Babilon Robert (Staré hnízdo)  – 14 / 57´30
19. Jemelík Vladimír (Kabrňáci)  – 25
20. Adamčík Jiří  (Severáci)  – 92
21. Vokatý František (Kladeňáci)  – 99  

Hádanky – hlavní soutěž (autor Jaromír Kvíčala):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  – 31 bodů
2. Kalhous Pavel (Staré hnízdo)  – 19
3. Děda Karpíšek Jaroslav (Hradečtí votroci)  – 16

4. Kula Jaroslav (Ostraváci)  – 14 (2x1)
5. Kousal Bohdan (Hanáci)  – 14 (1x1)
6. Hes Jan (Ostraváci)  – 11
7. Turek Miroslav (Hanáci)  – 8 ( 2x1)
8. Vokatý František (Kladeňáci)  – 8 (1x1)
9. Husar Ivo (Ostraváci)  – 7
10. Vodička Zdeněk (Pašáci)  – 5 (1-0-2)
11. Kučavová Věra (Lázeňáci)  – 5 (0-2-1)
12. Marek Daniel (Kabrňáci)  – 3 (1-0-0)
13. Štefek Petr (Valaši)  – 3 (0-1-1)
14. Jemelík Vladimír (Kabrňáci)  – 2
15.-17. Adamčík Jiří (Severáci)  – 1
15.-17. Švarcová Marie (Ječmínek)  – 1
15.-17. Vodičková Jana (Pašáci)  – 1

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Kupka Jindřich (Staré hnízdo)  – 0 ztrátových bodů / čas 31´
2. Bezděk Karel (Pijaristé)  – 1 / 35´
3. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)  – 1 / 36´30

4. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  – 2 / 33´
5. Kašpar František (Lázeňáci)  – 3 / 51´
6. Vavrein Václav (Argentum) – 4 / 36´
7. Juráň Radovan (Valaši)  – 6 / 35´
8. Mlsová Jarmila (Lázeňáci) 
9. Vavreinová Naděžda (Argentum)   
10. Tenglerová Helena (Mariánské Lázně)

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Bohdan Kousal):
1. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)  – 13 bodů
2. Kupka Jindřich (Staré hnízdo)  – 11
3. Bezděk Karel (Pijaristé)  – 8

4. Zvolánek Jiří (Ježci)  – 7
5-6. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  – 6
5-6. Vavreinová Naděžda (Argentum)  – 6
7. Vavrein Václav (Argentum)  – 5
8. Mlsová Jarmila (Lázeňáci)  – 4
9. Tenglerová Helena (Mariánské Lázně)  – 3

Vložená soutěž:
1. Marek Daniel (Kabrňáci)
2. Zvolánek Jiří (Ježci)
3. Husar Ivo (Ostraváci)

4. Vejchoda Petr (Kabrňáci)
5. Děda Karpíšek Jaroslav (Hradečtí votroci)
6. Babilon Robert (Staré hnízdo)
7. Bezděk Karel (Pijaristé)
8. Konečný Jiří (Kabrňáci)
9. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)
10. Kula Jaroslav (Ostraváci)
11. Vodičková Jana (Pašáci)
12. Knotek Libor (Rychtáři)

Neděle 31.5.2015
GP v řešení křížovek – hlavní soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Zvolánek Jiří (Ježci)  – 0 ztrátových bodů / čas 32´55
2. Knotek Libor (Rychtáři)  – 0 / 39´00
3. Karpíšek Jaroslav (Hradečtí votroci)  – 0 / 40´10

4. Štefek Petr (Valaši)  – 0 / 40´45
5. Husar Ivo (Ostraváci)  – 0 / 42´30
6. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 0 / 43´30
7. Vodička Zdeněk (Pašáci)  – 0 / 43´50
8. Kvíčala Jaromír (Staré hnízdo)  – 0 / 45´45
9. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  – 1 / 33´50
10. Hes Jan (Ostraváci)  – 2 / 35´20
11. Kousal Bohdan (Hanáci)  – 2 / 47´35
12. Kula Jaroslav (Ostraváci)  – 3 / 43´45
13. Švarcová Marie (Ječmínek)  – 4 / 52´05
14. Turek Miroslav (Hanáci)  – 5 / 51´30
15. Kalhous Pavel ml. (Staré hnízdo)  – 6
16. Konečný Jiří (Kabrňáci)  – 7
17. Vodičková Jana (Pašáci)  – 12
18. Babilon Robert (Staré hnízdo)  – 15

GP v řešení hádanek – hlavní soutěž (autoři Jindřich Kupka a František Vokatý.):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci) – 10x 1.místo - 2x 2.místo - 2x 3.místo
2. Děda Karpíšek (Hradečtí votroci)  – 6-2-0
3. Kula Jaroslav (Ostraváci)  – 4-2-1

4. Kalhous Pavel (Staré hnízdo)  – 3-5-7
5. Vodička Zdeněk (Pašáci)  – 3-1-0
6. Kučavová Věra (Lázeňáci)  – 2-3-0
7. Husar Ivo (Ostraváci)  – 1-2-0
8. Kvíčala Jaromír (Staré hnízdo)  – 1-1-4
9. Jemelík Vladimír (Kabrňáci)  – 1-1-1
10. Kousal Bohdan (Hanáci)  – 0-2-5
11. Hes Jan (Ostraváci)  – 0-2-2
12. Švarcová Marie (Ječmínek)  – 0-2-1
13. Marek Daniel (Kabrňáci)  – 0-1-2
14. Knotek Libor (Rychtáři)  – 0-1-1
15. Adamčík Jiří (Severáci)  – 0-1-0
16. Turek Miroslav (Hanáci)  – 0-0-2
17. Vodičková Jana (Pašáci)  – 0-0-1

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)  – 2 ztrátové body
2. Kupka Jindřich (Staré hnízdo)  – 4 ´
3-4. Juráň Radovan (Valaši)  – 8
3-4. Malúšek Rudolf (Lázeňáci)  – 8

5. Vavrein Václav (Argentum)  – 12
6. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  – 24 a další

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Jaroslav Kula):
1. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)  – 10 bodů
2. Vagaiová Dana (Lázeňáci)   – 9
3. Zvolánek Jiří (Ježci)  – 8

4-5. Vavrein Václav (Argentum)  – 3
4-5. Vavreinová Naděžda (Argentum)  – 3
6. Juráň  Radovan (Valaši)  – 2
7-8. Mlsová Jarmila (Lázeňáci)  – 1
7-8. Malúšek Rudolf (Lázeňáci)  – 1
9. Kašpar František (Lázeňáci)  – 0

 

25. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2014
Mariánské Lázně, 31.5.-1. 6. 2014

Sudoku pro příchozí (autor Robert Babilon):
1.  Kalhous Pavel ml.  (SH)  326 bodů / čas 28´
2.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  326 / 29´
3.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  326 / 32´

4.  Zelingr Milan  (Sokolov)  326 / 37´20
5.  Konečný Jiří  (Kabrňáci)  326 / 37´21
6.  Haman Petr  (Pijaristé)  326 / 48´
7.  Quarda Matej  (Praha)  323 / 51´
8.  Vojnovič Sergej  (Cheb)  320 / 45´
9.  Vokatý František  (Kladeňáci)  298 
10. Lábková Miroslava  (Mariánské Lázně)  288 
11. Buchta Karel  (Karlovy Vary)  248 
12. Quardová Kateřina  (Praha)  213 
13. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  160 
14. Bezděk Karel  (Pijaristé)  148 
15. Jadlovská Jana  (Lázeňáci)  130 
16. Dzuro Ladislav  (Mariánské Lázně)   39 
17. Trejbal Vladimír  (Praha)  1 

GP v řešení logických úloh (autoři Robert Babilon a Petr Vejchoda):
1.  Vodičková Jana (Pašáci)  150 bodů 
2.  Marek Daniel (Kabrňáci)  108 
3.  Kalhous Pavel ml. (SH)  104 

4.  Vodička Zdeněk (Pašáci)  103 
5.  Haman Petr (Pijaristé)  75 
6.  Vokatý František (Kladeňáci)   50 
7.  Konečný Jiří (Kabrňáci)  45 
8.  Švarcová Marie (Ječmínek)  40 
9.  Husar Ivo (Ostraváci)  35 
10. Jemelík Vladimír (Kabrňáci)  25 
11-13. Buchta Karel  20 
11-13. Grossmann Zbyněk (Bečváci)  20 
11-13.  Štefek Petr (Valaši)  20 
14-15. Jadlovská Jana (Lázeňáci)  13 
14-15.  Zelingr Milan  13 
16-17. Kovářová Ivona (Valaši)  7 
16-17. Kučavová Věra (Lázeňáci)  7

Lázeňský Pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  0 ztrátových bodů / čas 40´
2.  Husar Ivo  (Ostraváci)  0 / 44´40
3.  Kvíčala Jaromír  (SH)  0 / 49´

4.  Kousal Bohdan  (Hanáci)  0 / 59´50
5.  Děda Karpíšek  (OHV)  1 / 41´30
6.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  1 / 42´30
7.  Štefek Petr  (Valaši)  2 / 37´
8.  Zvolánek Jiří  (Ježci)  3 / 43´40
9.  Kalhous Pavel ml.  (SH)  3 / 47´30
10. Kovářová Ivona  (Valaši)  4 / 46´
11. Švarcová Marie  (Ječmínek)  4 / 58´30
12. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  5 / 45´20
13. Vokatý František  (Kladeňáci)  12
14. Vodičková Jana  (Pašáci)  53
15. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  61
16. Haman Petr  (Pijaristé)  88

Hádanky - hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):
1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  40 bodů
2.  Kousal Bohdan  (Hanáci)  18  
3.  Vodička Zdeněk Pašáci  13  (3x1. místo)

4.  Kalhous Pavel ml.  (SH)  13  (2x1. místo)
5.  Jemelík Vladimír  (Kabrňáci)  11 (rozhoz)
6.  Kučavová Věra  (Lázeňáci)  11
7.  Husar Ivo  (Ostraváci)  9  (1x1. místo)
8.  Kovářová Ivona  (Valaši)  9
9.  Jaroslav Karpíšek  (OHV)  7  
10. Štefek Petr  (Valaši)  6  (1x1. místo)
11. Marek Daniel  (Kabrňáci)  6
12. Švarcová Marie  (Ječmínek)   3  (1x1. místo)
13. Vokatý František  (Kladeňáci)  3
14. Vodičková Jana  (Pašáci)  1

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  1 ztrátový bod / čas 52´
2. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)   2 / 51´
3. Juráň Radovan  ( Valaši)  2 / 56´

4. Vavrein Václav  (Argentum)  3 / 50´
5. Bezděk Karel  (Piaristé)  3 / 51´
6. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  7 / 54´

Hádanky - vedlejší přebor (autor Bohdan Kousal):
1. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  12 vyřešených hádanek / čas 60´
2. Zvolánek Jiří (Ježci)  11 / 56´
3. Bezděk Karel  (Pijaristé)  11 / 60´

4-5. Vavreinová Naděžda  (Argentum)  6 / 60´
4-5. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  6 / 60´
6. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  5 / 60´
7. Vavrein Václav  (Argentum)  3 / 57´
8. Juráň Radovan  (Valaši)  3 / 60´

Vložená soutěž (autorka Věra Kučavová):    
1.  Haman Petr  (Pijaristé)  
2.  Štefek Petr  (Valaši)   
3.  Kalhous Pavel ml. (SH)  

4.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  
5.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  
6.  Vodičková Jana  (Pašáci)  
7.  Husar Ivo  (Ostraváci)   
8.  Jaroslav Karpíšek  (OHV)  
9.  Vodička Zdeněk  (Pašáci)  
10. Kousal Bohdan  (Hanáci)

 

Neděle 1.6.:
GP - křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  0 ztrátových bodů / čas 38´30
2.  Štefek Petr  (Valaši)  1 / 50´40
3.  Husar Ivo  (Ostraváci)  1 / 59´45

4.  Zvolánek Jiří  (Ježci)  2 / 53´00
5.  Karpíšek Jaroslav  (OHV)  2 / 53´10
6.  Vodička Zdeněk  (Pašáci)  3 / 62´15
7.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  4 / 50´50
8.  Kvíčala Jaromír  (SH)  4 / 56´55
9.  Kousal Bohdan  (Hanáci)  6 / 66´20
10. Kalhous Pavel ml.  (SH)   7 / 59´15
11. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  11
12. Švarcová Marie  (Ječmínek)  15
13. Vodičková Jana  (Pašáci)  30
14. Kovářová Ivona  (Valaši)  56

GP - hádanky - hlavní přebor (autoři Jindřich Kupka a František Vokatý):
1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  10x1. místo – 5x2. místo – 1x3. místo
2.  Jemelík Vladimír  (Kabrňáci)  4 – 1 – 2 
3.  Kousal Bohdan  (Hanáci)  4 – 0 – 1 

4.  Kalhous Pavel ml.  (SH)  3 – 5 – 3 
5.  Kvíčala Jaromír  (SH)  2 – 5 – 2 
6.  Karpíšek Jaroslav  (OHV)  1 – 2 – 5 
7.  Kovářová Ivona  (Valaši)  1 – 2 – 1  (čas 2´40)
8.  Kučavová Věra  (Lázeňáci)  1 – 2 – 1  (čas 2´10)
9.  Husar Ivo  (Ostraváci)  1 – 2 – 1  (čas 0´38)
10. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  1 – 2 – 0 
11. Švarcová Marie  (Ječmínek)  1 – 1 – 0 
12. Vodičková Jana  (Pašáci)  0 – 2 – 1 
13. Marek Daniel  (Kabrňáci)  0 – 0 – 4 
14. Štefek Petr  (Valaši)  0 – 0 – 2 

GP - křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Juráň Radovan  (Valaši)  5 ztrátových bodů / čas 50´
2. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)
3. Grossmann Zbyněk (Bečváci) 

4. Vavrein Václav (Argentum)  
5. Adamčík Jiří (Severáci) 
6. Mlsová Jarmila (Lázeňáci)  
7. Kašpar František (Lázeňáci)
pořadí od 2. místa bylo stanoveno podle řešení 1. křížovky    

GP -  hádanky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):
1. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  14 vyřešených hádanek
2. Zvolánek Jiří  (Ježci)  9
3.-4. Vavrein Václav  (Argentum)  7

3.-4. Vavreinová Naděžda  (Argentum)  7
5. Grossmann  Zbyněk (Bečváci)  4
6. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  2

 

 

24. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2013
Mariánské Lázně, 1.-2. června 2013

GP v řešení logických úloh (autoři Robert Babilon a Petr Vejchoda):

1. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 140 bodů
2. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 87 
3. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  – 82 

4. Haman Petr  (Pijaristé)  – 62 
5. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 52 
6. Vokatý František  (Kladeňáci)  – 51 
7. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  – 44 
8-9. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 38 
8-9. Husar Ivo  (Ostraváci)  – 38 
10. Jemelík Vladimír  (Kabrňáci)  – 33 
11. Kotinová Hana  (Liberec)  – 30 
12. Kovářová Ivona  (Valaši)  – 26 
13-14.  Buchta Karel st.  (Karlovy Vary)  – 21 
13-14. Kučavová Věra  (Lázeňáci)  – 21 
15-16. Štefek Petr  (Valaši)  – 17 
15-16. Zelingr Milan  (Sokolov)  – 17 
17. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  – 16 
18. Bezděk Karel  (Pijaristé)  – 15 
19. Tenglerová Helena  (Mariánské Lázně)  – 7 
20-21. Jadlovská Jana  (Lázeňáci)  – 3 
20-21. Široká Monika  (Mariánské Lázně)  – 3 
22. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 1 
23. Kvapilová  (Liberec)  – 0 

Lázeňský Pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz): 

1. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  –  0 ztrátových bodů / čas 36‘
2. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  – 0 / 37‘
3. Husar Ivo  (Ostraváci)  – 0 / 38‘

4. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 0 /  39‘
5. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 0 / 42‘
6. Kousal Bohdan  (Hanáci)  – 0 / 44‘
7. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  – 0 / 52‘
8. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 1 / 42‘
9. Štefek Petr  (Valaši)  – 1 / 44‘
10. Kalhous Pavel  (SH)  – 2 / 47,5‘
11. Haman Petr  (Pijaristé)  –  2 / 58‘
12. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  – 2 / 59‘
13. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 3 / 47‘
14. Kovářová Ivona  (Valaši)  – 3 / 53‘
15. Kula Jaroslav  (Ostraváci)  – 4 / 46‘
16. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 17 / 60‘

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  – 0 ztrátových bodů / čas  32‘
2. Vavrein Václav  (Argentum)  – 0 / 39‘
3. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  – 0 / 53‘

4. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  – 1 / 36‘
5. Bezděk Karel  (Pijaristé)  – 2 / 40‘
6. Juráň Radovan  (Valaši)  – 1 / 1 křížovka
7. Červeňáková Marie  (Kokos)  – 1 / 1
8. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  – 2 / 1
9. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  – 3 / 1
10. Tenglerová Helena  (Mariánské Lázně)  – 12 / 1

Hádanky - hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):

1. Vejchoda Petr   (Kabrňáci)  – 29 bodů
2. Kousal Bohdan   (Hanáci)  – 16
3. Kula Jaroslav   (Ostraváci)  – 15

4. Husar Ivo   (Ostraváci)  – 13
5. Kalhous Pavel   (SH)  – 12
6. Kovářová Ivona   (Valaši)  – 11
7. Jemelík Vladimír   (Kabrňáci)  – 9
8. Vokatý František   (Kladeňáci)  – 8
9. Čejka Roman   (Kabrňáci)  – 7
10. Vodička Zdeněk   (Pašeráci)  – 6
11. Kučavová Věra   (Lázeňáci)  – 5     (3-2)
12. Marek Daniel   (Kabrňáci)  – 5     (3-1-1)
13. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 4     (2-2)
14. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  – 4     (2-1-1)
15. Kolín Jaroslav  (Příbramáci)  – 3 3
16. Štefek Petr  (Valaši)  – 3 2-1
17. Haman Petr  (Pijaristé)  – 2
18-19. Adamčík Jiří  (Severáci)  – 1
18-19. Kolínová Alena  (Příbramáci)  – 1

Hádanky - vedlejší přebor (autor Bohdan Kousal):

1. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  – 15 bodů / čas 42‘
2. Bezděk Karel  (Pijaristé)  – 14 / 34‘
3. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  – 12 / 60‘

4. Červeňáková Marie  (Kokos)  – 11 / 54‘
5. Vavrein Václav  (Argentum)  – 10 / 54‘
6. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 9 / 60‘
7. Vavreinová Naděžda  (Argentum)  – 8 / 57‘
8-9. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  – 8 / 60‘
8-9. Tenglerová Helena  (Mariánské Lázně)  – 8 / 60‘
10. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  – 7 / 57‘
11. Juráň Radovan  (Valaši)  – 3 / 60‘

Soutěž v řešení sudoku (autor Robert Babilon):

1. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 337 bodů / čas 22‘
2. Vokatý František  (Kladeňáci)  – 337 / 28‘
3. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  – 337 / 28‘30

4. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  – 337 / 30‘
5. Zelingr Milan  (Sokolov)  – 337 / 32‘
6. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 337 37‘
7. Haman Petr  (Pijaristé)  – 337 / 45‘
8. Široká Monika  (Mariánské Lázně)  – 333 
9. Tenglerová Helena  (Mariánské Lázně)  – 320 
10. Vojnovič Sergej  (Mariánské Lázně)  – 271 
11. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 270 
12. Široká Veronika  (Mariánské Lázně)  – 259 
13. Kotinová Hana  (Liberec)  – 250 
14. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  – 242 
15. Ziatek David  (Mariánské (Lázně)  – 214 
16. Buchta Karel st.  (Karlovy Vary)  – 181 
17. Vyrubalík Roman  (Brno)  – 103 
18. Buchta Karel ml.  (Karlovy Vary)  – 93 
19. Jadlovská Jana  (Lázeňáci)  – 80 
20. Kvapilová Ivana  (Liberec)  – 51 

Vložená soutěž (autorka Věra Kučavová):
1. Kalhous Pavel  (SH)  
2. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  
3. Vodičková Jana  (Pašáci)  

4. Marek Daniel  (Kabrňáci)  
5. Kula Jaroslav  (Ostraváci)   
6. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  
7. Kovářová Ivona  (Valaši)  
8. Kvíčala Jaromír  (SH)  
9. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  
10. Husar Ivo  (Ostraváci)  
11. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  
12. Čejka Roman  (Kabrňáci)

Neděle 2. června 2013

GP - křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Husar Ivo  (Ostraváci)  – 0 ztrátových bodů / čas 45‘20
2. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  – 1 / 32‘55
3. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 1 / 37‘50

4. Štefek Petr  (Valaši)  – 1 / 45‘15
5. Kousal Bohdan  (Hanáci)  – 1 / 52‘05
6. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  – 1 / 58‘00
7. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 2 / 38‘50
8. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  – 2 / 52‘00
9. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 4 /  38‘10
10. Kalhous Pavel  (SH)  – 4 / 60‘00
11. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 5 / 37‘10
12. Kula Jaroslav  (Ostraváci)  – 9 / 60‘00
13. Kovářová Ivona  (Valaši)   – 12 / 58‘05
14. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 12 / 60‘00
15. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  – 15 / 60‘00

GP - křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  – 0 ztrátových bodů / čas 41‘
2. Adamčík Jiří  (Severáci)  – 0 / 58‘
3. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  – 1 / 41‘

4. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  – 1 / 48‘
5. Kolín Jaroslav  (Příbramáci)  – 3 / 59‘
6. Juráň Radovan  (Valaši)  – 4 / 39‘
7. Vavrein Václav  (Argentum)  – 4 / 40‘
8. Kolínová Alena  (Příbramáci)  – 4 / 51‘
9. Červeňáková Marie  (Kokos)  – 9 / 52‘
10. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  –  9 / 57‘
11. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  – 0 / 1 křížovka

GP - hádanky - hlavní přebor (autoři Jindřich Kupka a František Vokatý):

1. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)   – 8-5-0
2. Kalhous Pavel  (SH)  – 3-3-0
3. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 3-2-0

4. Kousal Bohdan  (Hanáci)  –  3-1-5
5. Kučavová Věra  (Lázeňáci)  – 3-1-3
6. Jemelík Vladimír  (Kabrňáci)  – 2- 2-0
7. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 2- 0-2
8. Kula Jaroslav  (Ostraváci)  – 1-5-4
9. Kovářová Ivona  (Valaši)  – 1-5-1
10. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  – 1-2-2
11. Štefek Petr  (Valaši)  – 1-0-3
12. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 1-0-1
13. Kolínová Alena  (Příbramáci)  – 0-1-2
14. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 0-1-0
15. Adamčík Jiří  (Severáci)  – 0-0-1
16. Husar Ivo  (Ostraváci)  – 0-0-1
17. Kolín Jaroslav  (Příbramáci)  – 0-0-1
18. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  – 0-0-1

GP -  hádanky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):

1. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  – 15 bodů 
2. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  – 14 
3. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 12 

4. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  – 8 
5. Vavrein Václav  (Argentum)  – 6 
6. Červeňáková Marie  (Kokos)  – 5 
7. Vavreinová Naděžda  (Argentum)  – 5 
8-9. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  – 3 
8-9. Juráň Radovan  (Valaši)  – 3

 

23. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2012
Mariánské Lázně, 2.-3. června 2012

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda a Robert Babilon):

1.   Petr Haman (Pijaristé) - 108 bodů
2.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 55
3.   Ivo Husar (Ostraváci) - 53

4.   Jiří Konečný (Kabrňáci) - 47
5.   Karel Bezděk (Pijaristé) - 43
6.   František Vokatý (Kladeňáci) - 40
7.   Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 39
8.   Dušan Karkuš (KaH) - 38
9.   Marie Švarcová (Ječmínek) - 29
10. Ivona Kovářová (Valaši) - 28
11. Milan Zelingr (Sokolov) - 25
12. Bohdan Kousal (Hanáci) - 24
13.-14. Petr Štefek (Valaši) - 17
            Věra Kučavová (Lázeňáci) - 17
15. Helena Tenglerová (M. Lázně) - 13
16.-17. Monika Široká (M. Lázně) - 12
            Petr Horký (M. Lázně) - 12
18. Jana Jadlovská (Lázeňáci) - 5

Lázeňský Pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz): 

1.   Bohdan Kousal (Hanáci) - 0 ztrátových bodů, čas 60´
2.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 1, čas 49´
3.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 1, čas 49´10

4.   Jaroslav Karpíšek (OHV) - 1, čas 54´
5.   Ivo Husar (Ostraváci) - 1, čas 55´
6.   Jiří Zvolánek (Ježci) - 1, čas  55´10
7.   Jaromír Kvíčala (SH) - 1, čas 56´
8.   Rudolf Sedlák (Kabrňáci) - 1, čas 59´
9.   Petr Štefek (Valaši) - 2, čas 52´
10. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 2, čas 58´
11. Pavel Kalhous (SH) - 3, čas 58´30
12. Ivona Kovářová (Valaši) - 5, čas 59´10
13. Petr Haman (Pijaristé) - 16, čas 60´
14. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 98, čas 60´
15. Jaroslav Konečný (Kabrňáci) - 99, čas 60´
16. Jiří Adamčík (Severáci) - 100, čas 60´
17. Marie Švarcová (Ječmínek) -  101, čas 60´
18.-19. Dušan Karkuš (KaH) - 102, čas 60´
18.-19. František Vokatý (Kladeňáci) - 102, čas 60´

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 1 ztrátový bod, čas 47´
2. Karel Bezděk (Pijaristé) - 2, čas 45´
3. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 2, čas 57´

4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 3, čas 53´
5. Václav Vavrein (Argentum) - 5, čas 53´30

Hádanky - hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):

1.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 28 bodů
2.   Bohdan Kousal (Hanáci)  - 23
3.   Jaroslav Kula (Ostraváci) - 19

4.   Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 18
5.   Pavel Kalhous (SH) - 10
6.   Věra Kučavová (Lázeňáci) - 8
7.   Ivona Kovářová (Valaši) - 7 (1-2-0)
8.   Jaroslav Karpíšek (oHV) - 7 (1-0-4)
9.   František Vokatý (Kladeňáci) - 7 (0-2-3)
10. Dušan Karkuš (KaH) - 6
11. Roman Čejka (Kabrňáci) - 4
12. Petr Haman (Pijaristé) - 3
13. Petr Štefek (Valaši) - 2 (0-1-0)
14. Ivo Husar (Ostraváci) - 2 (0-0-2)
15-16. Jiří Adamčík (Severáci) - 1
15-16. Marie Švarcová (Ječmínek) - 1

Hádanky - vedlejší přebor (autor Bohdan Kousal):

1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 14 bodů, čas 60´
2. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 13, čas 60´
3. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 12, čas 51´

4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 12, čas 57´
5. Naďa Vavreinová (Argentum) - 9, čas 54´
6. Karel Bezděk (Pijaristé) - 9, čas 60´
7. Václav Vavrein (Argentum) - 6, čas 60´

Soutěž v řešení sudoku (autor Robert Babilon):

1.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 354 bodů
2.   Milan Zelingr (Sokolov) - 290
3.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 287

4.   František Vokatý (Kladeňáci) - 258
5.   Dušan Karkuš (KaH) -  215
6.   Helena Tenglerová (M. Lázně) - 205
7.   Petr Horký (M. Lázně) - 188
8-9. Monika Široká (M. Lázně) - 170 (čas 60´)
       Vladimír Jandl (M. Lázně) - 170 (čas 60´)
10. Matej Quarda (Praha) - 159
11. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 118
12. Kateřina Šírková (Praha) - 36

Neděle 3. června 2012

GP - křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 0 ztrátových bodů, čas 51´
2.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 0, čas 57´
3.   Jaromír Kvíčala (SH) - 0, čas 60´05

4.   Jaroslav Karpíšek (oHV) - 2, čas 54´
5.   Ivo Husar (Ostraváci) - 2, čas 58´05
6.   Petr Štefek (Valaši) - 2, čas 62´
7.   Pavel Kalhous (SH) - 2, čas 70´
8.   Dušan Karkuš (KaH) - 4, čas 57´10
9.   Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 4, čas 60´    
10. Marie Švarcová (Ječmínek) -  4, čas  70´
11. Jiří Zvolánek (Ježci) - 5, čas 58´
12. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 9, čas 69´
13. Bohdan Kousal (Hanáci) - 19, čas 70´
14. Ivona Kovářová (Valaši) - 56, čas 70´
15. Jaroslav Konečný (Kabrňáci) - 68, čas 70´
16. Jana Tylová (Pašáci) - 84, čas 70´
17. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 89, čas 70´
18. Rudolf Sedlák (Kabrňáci) - 99, čas 70´
19. Jiří Adamčík (Severáci) - 102, čas 70´

GP - křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 1 ztrátový bod, čas 44´
2. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 2, čas 42´
3. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 3, čas 53´

4. Václav Vavrein (Argentum) - 4, čas 56´
5. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 7, čas 58´
6. Naďa Vavreinová (Argentum) - čas 60´
7. Jarmila Mlsová (Lázeňáci) - čas 60´

GP - hádanky - hlavní přebor (autoři František Vokatý a Jindřich Kupka):

1.   Bohdan Kousal (Hanáci)  7 - 0 - 3
2.   Petr Vejchoda (Kabrňáci)  4 - 8 - 0
3.   Dušan Karkuš (KaH)  4 - 2 - 0

4.   Jaroslav Karpíšek (oHV)  3 - 3 - 5
5.   Jaroslav Kula (Ostraváci)  2 - 2 - 5
6.   Petr Štefek (Valaši)  2 - 0 - 0
7.   Pavel Kalhous (SH)  1 - 3 - 3
8.   Věra Kučavová (Lázeňáci)  1 - 2 - 2
9.   Ivo Husar (Ostraváci)  1 - 2 - 0 (čas 2´41)
10. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  1 - 2 - 0 (čas 0´45)
11. Jaromír Kvíčala (SH)  1 - 1 - 2
12. Ivona Kovářová (Valaši)  1 - 0 - 1 (čas 1´38)
13. Zdeněk Vodička (Pašáci)  1 - 0 - 1 (čas 0´28)
14. Roman Čejka (Kabrňáci)  0 - 2 - 1
15. Marie Švarcová (Ječmínek)  0 - 1 - 1

GP -  hádanky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):

1.   Miroslava Schmidová ( Krušnohor) - 14 bodů, čas 54´
2.   Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 10, čas 60´
3.   Jiří Zvolánek (Ježci) -  8, čas 60´

4.-5. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 7, čas 60´
4.-5. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 7, čas 60´
6.   Václav Vavrein (Argentum) - 4, čas 60´
7.-8. Jarmila Mlsová (Lázeňáci) - 3, čas 60´
7.-8. Naďa Vavreinová (Argentum) - 3, čas 60´

 

GRAND PRIX MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ 2011
Mariánské Lázně, 4.-5.6.2011

GP křížovky – hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz)

1.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0/52´30“
2.  Ivo Husar (Ostraváci) – 0/58´50“
3.  Bohdan Kousal (Hanáci) – 0/66´25“

4.  Jiří Zvolánek (Ježci) – 1/55´30“
5.  Jaroslav Karpíšek (oHV) – 1/62´40“
6.  Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo) – 1/67´20“
7.  Roman Čejka (Kabrňáci) – 3/63´45“
8.  Pavel Kalhous (Jarabáček) – 3/66´00“
9.  Ivona Kovářová (Valaši) – 3/66´30“
10.Dan Marek (Kabrňáci) – 3/67´30“
11.Petr Mikšík (Ostraváci) – 5
12.Zdeněk Vodička (Pašáci) – 10
13.Jana Tylová (Pašáci) – cca 50
14.Petr Štefek (Valaši) – cca 60
15.Zbyněk Burda (oHV) – cca 70
a další řešitelé s více ztrátovými body.

Křížovky – vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz)
1.  Helena Peldřimovská (Pašáci) – 0/38´15“
2.  Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 0/43´30“
3.  Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 0/47´10“

4.  Václav Vavrein (Argentum) – 0/52´50“
5.  Zbyněk Grossmann (Bečváci – 1/49´10“
6.  Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 2/55´00“
a další řešitelé s více ztrátovými body.

GP hádanky – hlavní přebor (autoři Jindřich Kupka a Karel Salavec)

1.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 6 - 5 - 6
2.  Dušan Karkuš (KaH) – 5 - 3 - 2
3.  Bohdan Kousal (Hanáci) – 4 - 2 - 2

4.  Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 - 3 - 2
5.  Petr Štefek (Valaši) – 2 - 1 - 0
6.  Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 2 - 1 - 0
7.  František Vokatý (Kladeňáci) – 2 - 0 - 2
8.  Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 2 - 0 - 1
9.  Dan Marek (Kabrňáci) – 2 - 0 - 0
10.Pavel Kalhous (Jarabáček) – 1 - 3 - 1
11.Jaroslav Karpíšek (oHV) – 1 - 1 - 4
12.Alena Kolínová (Příbramáci) – 1 - 0 - 0
13.Roman Čejka (Kabrňáci) – 0 - 3 - 2
    Jaroslav Kula (Ostraváci) – 0 - 3 - 2
15.Jana Tylová (Pašáci) – 0 - 1 - 2
16.Zbyněk Burda (oHV) – 0 - 1 - 1
     Milan Fišbach (Třebíčáci) – 0 - 1 - 1
18.Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 - 1 - 0
     Ivo Husar (Ostraváci) – 0 - 1 - 0
20.Ivona Kovářová (Valaši) – 0 - 0 - 2

Hádanky – vedlejší přebor (autor Bohdan Kousal)

1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 15 b.
2. Jiří Zvolánek (Ježci) – 13
3. Marie Červeňáková (Kokos) – 11/55´15“

4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 11/60´00“
5. Václav Vavrein (Argentum) – 6
6. Naděžda Vavreinová (Argentum) – 6
7. Helena Tenglerová (Lázeňáci) – 3
8. Zbyněk Grossmann (Bečváci – 3
9. Jozef Kubove (Maratónci) – 2

Lázeňský pohárek  křížovky – hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz)

1.  Zdeněk Vodička (Pašáci) – 0/39´45“
2.  Jaroslav Karpíšek (oHV) – 0/41´30“
3.  Jiří Zvolánek (Ježci) – 0/44´05“

4.  Dan Marek (Kabrňáci) – 0/47´30“
5.  Roman Čejka (Kabrňáci) – 0/52´15“
6.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 2/38´50“
7.  Dušan Karkuš (KaH) – 2/57´10“
8.  Pavel Kalhous (Jarabáček) – 4/56´30“
9.  Petr Štefek (Valaši) – 5/45´20“
10.Ivona Kovářová (Valaši) – 5/53´20“
11.Jaroslav Kula (Ostraváci) – 6/58´30“
12.Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo) – 11
13.Jana Tylová (Pašáci) – 31
14.Robert Babilon (Staré hnízdo) – 42
15.Bohdan Kousal (Hanáci) – 50
a další řešitelé s více ztrátovými body.

Lázeňský pohárek  křížovky – vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz)

1. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 0/35´45“
2. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 0/44´00“
3. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 0/56´20“

4. Václav Vavrein (Argentum) – 1/35´57“
5. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 1/39´10“
6. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 6/33´20“
7. Marie Červeňáková (Kokos) – 7/56´30“
8. Jozef Kubove (Maratónci) – 31/60´00“

Lázeňský pohárek  hádanky – hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala)

1.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 27 b.
2.  Jaroslav Karpíšek (oHV) – 13
3.  Bohdan Kousal (Hanáci) – 13

4.  Dušan Karkuš (KaH) – 13
5.  Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 11
6.  Jaroslav Kula (Ostraváci) – 11
7.  Zdeněk Vodička (Pašáci) – 11
8.  František Vokatý (Kladeňáci) – 8
9.  Roman Čejka (Kabrňáci) – 7
10.Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 6
     Robert Babilon (Staré hnízdo) – 6
12.Ivona Kolářová (Valaši) – 6
13.Pavel Kalhous (Jarabáček) – 6
14.Věra Kučavová (Lázeňáci) – 3
15.Jana Tylová (Pašáci) – 3
16.Zbyněk Burda (oHV) – 2
17.Petr Štefek (Valaši) – 1
    Alena Kolínová (Příbramáci) – 1
    Jiří Zvolánek (Ježci) – 1

Lázeňský pohárek  hádanky – vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula)

1.  Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 15 b.
2.  Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 14
3.  Marie Červeňáková (Kokos) – 11

4.  Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 9
5.  Václav Vavrein (Argentum) – 8
6.  Naděžda Vavreinová (Argentum) – 7
7.  Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 4
8.  Jarmila Mlsová (Lázeňáci – 3

GP v řešení sudoku – hlavní přebor (autor Robert Babilon)
Mariánské Lázně, 4.6.2011

1.  Jakub Ondroušek (Kabrňáci) – 146 b. (čas 46:14)
2.  Jakub Hrazdira (FED-Sudoku) – 126
3.  Honza Krtek Novotný (Kabrňáci) – 120

4.  Jana Tylová (Pašáci) – 100
5.  Klára Vytisková (FED-Sudoku) – 91
6.  Jana Břízová (FED-Sudoku) – 85
7.  Jiří Hrdina (Pašáci) – 80
8.  Michal Matyska (FED-Sudoku) – 73
9.  Raul Kačírek (FED-Sudoku) – 68
10.Marie Benediktová-Větrovcová (FED-Sudoku) – 48
11.Dan Marek (Kabrňáci) – 48
12.Petr Nepovím (Staré hnízdo) – 46
13.Jana Sidorová – 45
     Petra Čičová (FED-Sudoku) – 45
     Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 45
16.Pavel Kalhous (Jarabáček) – 42
17.Jiří Konečný (Kabrňáci) – 40
18.Martin Koller – 38
19.Markéta Novotná (Kabrňáci) – 38
20.Nelly Pelc Vostrá – 31
21.Milan Zelingr – 29
     Martin Kubík – 29
23.Zuzana Balcerová – 24
24.Helena Peldřimovská (Pašáci) – 20
     Roman Čejka (Kabrňáci) – 20
26.Jana Zachová – 16
27.Zuzana Vytisková (FED-Sudoku) – 14
28.Pavel Pelc – 5
29.Jozef Kubove (Maratónci) – 0

Sudoku – vedlejší přebor (autor Robert Babilon)

1. Vladimír Jandl  –  227 b. (čas 28´50“)
2. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 227 (čas 44´50“)
3. Matej Quarda – 227 (čas 46´12“)

4. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 227 (čas 57´50“)
5. Helena Tenglerová (Lázeňáci) – 223

MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ V ŘEŠENÍ LOGICKÝCH ÚLOH (autoři Zdeněk Vodička, Petr Vejchoda, Zdeněk Chromý)
Mariánské Lázně, 4.6.2011

1.  Jana Tylová (Pašáci) – 349 b.
2.  Honza Krtek Novotný (Kabrňáci) – 331
3.  Jakub Hrazdíra (FED) – 320

4.  Jakub Ondroušek (Kabrňáci) – 319
5.  Robert Babilon (Staré hnízdo) – 318
6.  Jana Břízová (FED) – 285
7.  Jiří Hrdina (Pašáci) – 267
8.  Michal Matyska (FED) – 225
9.  Petr Nepovím (Staré hnízdo) – 220
10.Nelly Pelc Vostrá – 210
11.Pavel Kalhous (Staré hnízdo) – 195
12.Petra Čičová (FED) – 190
    Zuzana Vytisková (FED) – 190
14.Martin Koller (FED) – 185
15.Jana Sidorová  – 180
16.Martin Kubík – 175
17.Markéta Novotná (Kabrňáci) – 170
18.Dan Marek (Kabrňáci) – 145
19.Marie Benediktová (FED) – 140
     Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 140
21.Raul Kačírek (FED) – 130
22.Roman Čejka (Kabrňáci) – 125
23.Jiří Konečný (Kabrňáci) – 120
24.Jana Zachová (FED) – 110
25.Zuzana Balcerová (Staré hnízdo) – 105
    František Vokatý (Kladeňáci) – 105
    Klára Vytisková  – 105
28.Zbyněk Burda (oHV) – 100
29.Jan Onderek – 90
30.Helena Tenglerová (Lázeňáci) – 85
31.Helena Peldřimovská (Pašáci) – 75
32.Věra Kučavová (Lázeňáci) – 50
33.Pavel Pelc – 45
34.Ivona Kovářová (Valaši) – 25
35.Vladimír Jandl – 20
36.Matej Quarda – 15

MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV V ŘEŠENÍ LOGICKÝCH ÚLOH (autoři Zdeněk Chromý, Petr Vejchoda, Zdeněk Vodička)

1.  Kabrňáci 1 (Honza Krtek Novotný, Jakub Ondroušek, Jana Břízová) – 1495 b.
2.  Staré hnízdo (Robert Babilon, Pavel Kalhous, Petr Nepovím) – 1283
3.  Pašáci (Jana Tylová, Jiří Hrdina, Helena Peldřimovská) – 1121

4.  FED/OHV (Jakub Hrazdíra, Zbyněk Burda, Marie Benediktová) – 880
5.  FSK-FED (Klára Vytisková, Zuzana Vytisková, Jana Sidorová) – 795
6.  Draci (Raul Kačírek, Petra Čičová, Martin Koller) – 725
7.  Kabrňáci 2 (Dan Marek, Roman Čejka, Markéta Novotná) – 660
8.  Lišky (Nelly Pelc Vostrá, Pavel Pelc, Jan Onderek) – 635
9.  FED Bílá hůl (Michal Matyska, Martin Kubík, Jana Zachová) – 540
10.Kabrňáci 3 (Vladimír Jemelík, Jiří Konečný, Zuzana Balcerová) – 435
11.VAB (Zbyněk Grossmann, Ivona Kovářová, Petr Štefek) – 275
12.Lázeňáci (Věra Kučavová, Vladimír Jandl, Helena Tenglerová) – 225