Olomouc

 

 

GRAND PRIX OLOMOUCE 2019
Olomouc, 9. března 2019

 

GP v řešení logických úloh (autor Jana Vodičková):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 71 bod (obtížnost)

2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 71

3. Iveta Dedková (Hanáci) – 62

4. Jan Hes (Ostraváci) – 57

5. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 50

6. Ivo Husar (Ostraváci) – 46

7. Břetislav Sýkora (Ječmínek)) – 44

8. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 34

9. Petr Štefek (Valaši) – 33

10. Bohdan Kousal (Hanáci) – 28 (obtížnost)

11. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 28

12. Ivona Kovářová (Valaši) – 21

13. Jiří Bednarski (Přerov) – 18 (obtížnost)

14. Karel Henc (Kabrňáci) – 18

15. Zbyněk Burda (oHV) – 14

16. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 13 (obtížnost)

17. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 13 

18. Václav Fládr (Kabrňáci) – 12

19. Pavel Vidlář (Hanáci) – 7 (čas)

20. Josef Nerodil (Hutníček) – 7

21. Libor Knotek (Rychtáři) – 2

      Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 2

 

GP v řešení křížovek (autor Karel Wiedermann):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 ztrátový bod (čas 49.00)

2. Karel Henc (Kabrňáci) – 3 (60.00)

3. Daniel Marek (Kabrňáci) – 5 (68.00)

4. Libor Knotek (Rychtáři) – 5 (68.30)

5. Ivo Husar (Ostraváci) – 8 (73.00)

6. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 11 (62.00)

7. Iveta Dedková (Hanáci) – 13 (57.00)

8. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 94

9. Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo) – 95

10. Petr Štefek (Valaši) – 115

11. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 137

 

GP v řešení hádanek (autoři Drahotín Lančarič a Ivan Rias):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 24 bodů

2. Jan Hes (Ostraváci) – 23

3. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 22

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 21

5. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 20 (čas 72.20)

6. Iveta Dedková (Hanáci) – 20 (74.00)

7. Daniel Marek (Kabrňáci) – 18 (73.20)

8. Karel Henc (Kabrňáci) – 18 (73.50)

9. Bohdan Kousal (Hanáci) – 18 (75.00)

10. Dušan Karkuš (Dunajci) – 17

      Věra Kučavová (Lázeňáci) – 17

12. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 16 (71.40)

13. Miroslav Radouš (Doubravák) – 16 (73.10)

14. Libor Knotek (Rychtáři) – 16 (74.40)

15. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 16 (75.00)

16. Zbyněk Burda (oHV) – 15

      Roman Čejka (Kabrňáci) – 15

18. Petr Štefek (Valaši) – 14

19. Josef Nerodil (Hutníček) – 13 (73.00)

20. Ivan Roemer (Hanáci) – 13 (74.30)

21. Miroslav Turek (Hanáci) – 13 (75.00)

22. Milan Kožušník (Ostraváci) – 12

23. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 11 (74.10)

24. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 11 (74.20)

25. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 5

26. Václav Fládr (Kabrňáci) – 3

 

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Marie Švarcová):
1. Jiří Bednarski (Přerov) – 0 ztrátových bodů

2. Pavel Vidlář (Hanáci) – 1 (čas 39.00)

3. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 (42.00)

4. Petr Urbánek (Prostějov) – 1 (44.00)

5. Ivan Roemer (Hanáci) – 1 (52.00)

6. Miroslav Radouš (Doubravák) – 3 (32.00)

7. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 3 (43.00)

8. Marie Vodáková (Podskaláci) – 4 (42.00)

9. Milan Wasserburger (Frenštát pod Radh.) – 4 (43.00)

10. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 4 (60.00)

11. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 5

12. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 8

13. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 9

14. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 10

15. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 11 (43.00)

16. Anna Morawková (Koumáci) – 11 (60.00)

17. Alois Heikenwälder (Bečváci) – 17

 

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Břetislav Sýkora):

1. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 15 bodů (čas 35.00)

2. Ivona Kovářová (Valaši) – 15 (37.00)

3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 15 (42.00)

4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13 (43.00)

5. Jiří Bednarski (Přerov) – 12 (44.00)

6. Eduard Pláňava (Hanáci) – 12 (45.00)

7. Anna Morawková (Koumáci) – 11

    Petr Urbánek (Prostějov) – 11

9. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 10

    Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 10

11. Milan Wasserburger (Frenštát p. R.) – 9 (38.00)

12. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 9 (45.00)

13. Pavel Macků (Staré hnído) – 8

14. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 7

      Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 7

16. Rostislav Mraček (Rokytnice) – 2

 

GRAND PRIX OLOMOUCE 2018
Olomouc, 10. března 2018

GP v řešení logických úloh (autoři Jana a Zdeněk Vodičkovi):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 89 bodů
2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 81
3. Ivo Husar (Ostraváci) – 67
4. Jan Hes (Ostraváci) – 57
5. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 57
6. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 56
7. Martin Kubík (HALAS) – 55
8. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 53
9. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 53
10. Karel Henc (Kabrňáci) – 51
11. Ivan Roemer (Hanáci) – 42
12. Roman Čejka (Kabrňáci) – 41
13. František Vokatý (Kladeňáci) – 39
14. Jiří Zvolánek (Ježci) – 36
15. Petr Štefek (Valaši) – 32
16. Pavel Macků (Staré hnízdo) - 22
17. Ivona Kovářová (Valaši) – 17
18. Luboš Brabenetz (Permoníci) – 17
19. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 14
20. Josef Nerodil (Hutníček) – 14
21. Hana Kotinová (Liberec) – 9
22. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 7

GP v řešení křížovek (autor Karel Wiedermann):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 54,15)
2. Jan Hes (Ostraváci) – 1 
3. Ivo Husar (Ostraváci) – 3
4. Petr Štefek (Valaši) – 5
5. Daniel Marek (Kabrňáci) – 10
6. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 16
7. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 27
8. Jiří Zvolánek (Ježci) – 55
9. Petr Mikšík (Ostraváci) – 66
10. Karel Henc (Kabrňáci) – 82
11. Libor Knotek (Rychtáři) – 108

GP v řešení hádanek (autor Drahotín Lančarič):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 25 bodů
2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 22
3. Věra Kučavová (Ostraváci) – 22
4. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 21
5. Dušan Karkuš (Dunajci) – 20
    Petr Štefek (Valaši) – 20
7. Ivan Roemer (Hanáci) – 19 (73.00)
8. Jan Hes (Ostraváci) – 19
    Libor Knotek (Rychtáři) – 19
    Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 19
11. František Vokatý (Kladeňáci) – 18
12. Karel Henc (Kabrňáci) – 17
      Bohdan Kousal (Hanáci) – 17
      Jaroslav Kula (Ostraváci) – 17
15. Ivo Husar (Ostraváci) – 15
      Miroslav Radouš (Doubravák) – 15
      Miroslav Turek (Hanáci) – 15
18. Daniel Marek (Kabrňáci) – 14
19. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 13
20. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 12
21. Josef Nerodil (Hutníček) – 11 (74.00)
22. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 11
23. Roman Čejka (Kabrňáci) – 9
24. Petr Urbánek (Hanáci) – 8 (66.00)
25. Petr Mikšík (Ostraváci) – 8
26. Eduard Pláňava (Hanáci) – 7
27. Milan Fišbach  (Třebíčáci) – 6
       Ivona Kovářová (Valaši) – 6
29. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 5
      Jiří Konečný (Kabrňáci) - 5

Vedlejší soutěž - křížovky (autorka Marie Švarcová):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 0 ztrátových bodů
2. Milan Wasserburger – 1
3. Ivan Roemer (Hanáci) – 2
4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 3
5. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 4
6. Petr Urbánek (Hanáci) – 5
7. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 6
8. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 8
9. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 10
10. Marie Vodáková (Podskaláci) – 11
11. Luboš Brabenetz (Permoníci) – 12
12. Anna Morawková (Koumáci) – 13
13. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 14
14. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 16 

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Rudolf Malý):
1. Pavel Vidlář  (Hanáci) – 15 bodů (čas 30.00)
2. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 15 (33.00)
3. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 14 (34.30)
4. Jiří Zvolánek (Ježci) – 14 (38.00)
5. Jiří Bednarski (Bečváci) – 14 (45.00)
6. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13 (25.00)
7. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 13 (34.00)
8. Luboš Brabenetz (Permoníci) – 13(51.00)
9. Anna Morawková (Koumáci) – 12
10. Rostislav Janošík (Hutníček) - 11
11. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) - 10
12. Stanislav Skapa (Podjavorinci) - 9
13. Pavel Macků (Staré hnízdo) - 4

 

GRAND PRIX OLOMOUCE 2017
Olomouc, 11. března 2017

GP v řešení logických úloh (autor Zbyněk Grossmann):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 134 bodů
2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 118
3. Iveta Dedková (Hanáci) – 107
4. Ivo Husar (Ostraváci) – 85
5. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 70
6. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 67
7. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 66
8. Jan Hes (Ostraváci) – 58
9. Petr Mikšík (Ostraváci) – 54
10. Karel Henc (Kabrňáci) – 53
11. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 48
12. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 47
13. Roman Čejka (Kabrňáci) – 46
14. Ivona Kovářová (Valaši) – 42
15. Petr Urbánek (Hanáci) – 41
16. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) - 39
17. Petr Štefek (Valaši) – 39
18. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 37
19. Josef Nerodil (Hutníček ) – 36
20. Eduard Pláňava (Hanáci) – 36
21. Radovan Juráň (Valaši) – 35
22. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 32
23. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 32
24. Jiří Sýkora (Valaši) – 32
25. František Vokatý (Kladeňáci) – 27
26. Pavel Vidlář (Hanáci) – 27
27. Jiří Zvolánek (Ježci) – 27
28. Karel Buchta st. (Karlovy Vary) – 26
29. Libor Knotek (Rychtáři) – 12
30. Anna Průšová (Doubravák) – 12
31. Stanislav Skapa (Ostrava) – 9

GP v řešení křížovek (autor Karel Wiedermann):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 37.30)
2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 1 (41.30)
3. Jiří Zvolánek (Ježci) – 1 (41.50)

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (48.00)
5. Karel Henc (Kabrňáci) – 1 (51.30)
6. Daniel Marek (Kabrňáci) – 2 (45.30)
7. Roman Čejka (Kabrňáci) – 2 (46.10)
8. Libor Knotek (Rychtáři) – 2 (49.00)
9. Petr Mikšík (Ostraváci) – 2 (53.00)
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 3 (34.10)
11. Petr Štefek (Valaši) – 3 (45.40)
12. Jan Hes (Ostraváci) – 5
13. Miroslav Turek (Hanáci) – 6 (53.20)
14. Jiří Sýkora (Valaši) – 6
15. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 8
16. Ivona Kovářová (Valaši) – 17
17. Josef Nerodil (Hutníček) – 29
18. Eduard Pláňava (Hanáci) – 37
19. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 44
20. Rostislav Janošík (Hutníček) – 51
21. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 58

GP v řešení hádanek (autoři Rudolf Malý a Drahotín Lančarič):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 20 bodů
2. Karel Henc (Kabrňáci) – 18
3. Jan Hes (Ostraváci) – 17 
    Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 17
5. Ivo Husar (Ostraváci) – 16 (73.00)
6. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 16 
7. Libor Knotek (Rychtáři) – 15 (73.30)
8. Iveta Dedková (Hanáci) – 15
9. František Vokatý (Kladeňáci) – 14 (71.00)
10. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 14 (73.50)
11. Ivona Kovářová (Valaši) – 14 (74.00)
12. Daniel Marek (Kabrňáci) – 14
      Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 14
      Petr Štefek (Valaši) – 14
15. Zbyněk Burda (Hradečtí Votroci) – 13 (72.40)
16. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 13 (74.30)
17. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 13
18. Dušan Karkuš (Dunajci) 12
      Josef Nerodil (Hutníček) – 12
20. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 11
21. Roman Čejka (Kabrňáci) – 10
      Miroslav Turek (Hanáci) – 10
23. Jiří Sýkora (Valaši) – 8
      Jaroslav Valkus (Hutníček) – 8
25. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 6
26. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 4
      Eduard Pláňava (Hanáci) – 4
28. Petr Mikšík (Ostraváci) – 3

Křížovky - vedlejší soutěž (autorka Marie Švarcová):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 1 ztrátový bod
2. Jiří Bednarski (Bečváci) – 2
3. Petr Urbánek (Hanáci)  – 3
4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 4
5. Stanislav Skapa (Ostrava) 5 (čas 37.00)
6. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 5 (45.00)
7. Radovan Juráň (Valaši) – 5 (50.00)
8. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 6
9. Anna Průšová (Doubravák) – 11 
10. Anna Morawková (Koumáci) – 20
11. Zbyněk Grossmann (Bečváci)  – 25
12. Karel Hroneš (Hanáci) – 31
13. Miroslav Pazdera (Ječmínek) – 55
14. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 57 
15. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 66

Hádanky - vedlejší soutěž (autor Rudolf Malý):
1. Ivan Roemer (Hanáci) – 15 bodů (čas 13.00)
2. Pavel Vidlář (Hanáci) – 15 (20.00)
3. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 15 (21.00)
4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 15 (34.00)
5. Petr Urbánek (Hanáci) – 14 (21.00)
6. Karel Hroneš (Hanáci) – 14 (28.00)
7. Jiří Bednarski (Bečváci) – 14 (33.00)
8. Anna Morawková (Koumáci) – 14 (36.00)
9. Rostislav Janošík (Hutníček) – 14 (41.00)
10. Jiří Zvolánek (Ježci) – 13
11. Stanislav Skapa (Ostrava) – 11
12. Anna Průšová (Doubravák) – 10
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 8
14. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 7
15. Radovan Juráň (Valaši) – 6

 

GRAND PRIX OLOMOUCE 2016
Olomouc, 5. března 2016

GP v řešení logických úloh (autor Zbyněk Grossmann):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 129 bodů
2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 98
3. Iveta Dedková (Hanáci) – 91
4. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 74
5. Jan Hes (Ostraváci) – 68
6. Petr Štefek (Valaši) – 60
7. Ivo Husar (Ostraváci) – 56
8. Pavel Streit (Kabrňáci) – 51
9. Karel Buchta st. (Karlovy Vary) – 41
10. Jiří Zvolánek (Ježci) – 37
11. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 36
12. Miroslav Beinhauer (Slezáci) – 35
13. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 31
14. Libor Knotek (Rychtáři) – 29
15. Bohdan Kousal (Hanáci) – 29
16. Roman Čejka (Kabrňáci) - 29
17. Pavel Vidlář (Hanáci) – 26
18. Ivona Kovářová (Valaši) – 26
19. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 24
20. Jiří Sýkora (Valaši) – 24
21. Petr Mikšík (Ostraváci) – 24
22. Karel Buchta ml. (Karlovy Vary) – 22
23. Anna Průšová (Doubravák) – 19
24. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 14
25. Josef Nerodil (Hutníček) – 9
26. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 9
27. Eduard Pláňava (Hanáci) – 5
28. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 5

GP v řešení křížovek (autor Karel Wiedermann):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 ztrátový  bod (čas 39.40)
2. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (54.10)
3. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1 (55.00)
4. Petr Štefek (Valaši) – 2 (59.40)
5. Pavel Streit (Kabrňáci) – 2 (63.00)
6. Daniel Marek (Kabrňáci – 3 (50.20)
7. Libor Knotek (Rychtáři) – 3 (61.30)
8. Iveta Dedková (Hanáci) – 4 (48.30)
9. Jan Hes (Ostraváci) – 4 (61.20)
10. Jiří Sýkora (Valaši) – 4 (62.40)
11. Jiří Zvolánek (Ježci) – 5
12. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 40
13. Bohdan Kousal (Hanáci) – 44
14. Petr Mikšík (Ostraváci) – 56
15. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 67
16. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 75
17. Eduard Pláňava (Hanáci) – 81
18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 83
19. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 84
20. Ivona Kovářová (Valaši) – 98
21. Josef Nerodil (Hutníček) – 99

GP v řešení hádanek (autoři Drahotín Lančarič a Jaromír Kvíčala):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 24 bodů
2. Jan Hes (Ostraváci) – 22
3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 21 (čas 72.25)
4. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 21 (72.40)
5. Dušan Karkuš (Dunajci) – 20
5. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 20
7. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 19
8. Libor Knotek (Rychtáři) – 18
8. Petr Štefek (Valaši) – 18
10. Ivo Husar (Ostraváci) – 17 (72.15)
11. Ivona Kovářová (Valaši) – 17
12. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 16
12. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 16
12. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 16
12. Pavel Streit (Kabrňáci) – 16
16. Daniel Marek (Kabrňáci) – 15 (72.00)
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 15 (72.20)
18. Iveta Dedková (Hanáci) – 15 (72.30)
19. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 12
19. Josef Nerodil (Hutníček) – 12
21. Petr Mikšík (Ostraváci) – 11
22. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 10
23. Roman Čejka (Kabrňáci) – 8
23. Jiří Sýkora (Valaši) – 8
25. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 4
25. Eduard Pláňava (Hanáci) - 4

Vedlejší soutěž - křížovky (autorka Marie Švarcová):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 3 ztrátové body
2. Petr Urbánek (Hanáci) – 4 (čas 48.30)
3. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 4 (55.00)
4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 4 (63.00)
5. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 5
6. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 8
7. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 16
8. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 18
9. Anna Morawková (Koumáci) – 36
10. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 97
11. Miroslav Beinhauer (Slezáci) - 104

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Rudolf Malý):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) - 15 bodů
2. Drahotín Lančarič (Koumáci) - 14
3. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 13
4. Ivan Roemer (Hanáci) – 12
5. Jiří Bednarski (Bečváci) – 11
5. Anna Morawková (Koumáci) – 11
7. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 9
8. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 8
9. Jiří Zvolánek (Ježci) – 7
10. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 4
11. Anna Průšová (Doubravák) – 3