Praha

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2020
Praha, 18. ledna 2020

 

GP v řešení křížovek (autor Josef Hlavatý):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 41.05)

2. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (42.30)

3. Vladimír Klos (Podskaláci) – 0 (45.30)

4. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 1 (48.50)

5. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 1 (49.00)

6. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1 (58.40)

7. Daniel Marek (Kabrňáci) – 2 (50.30)

8. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 5 (60.00)

9. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 6 (49.20)

10. Iveta Dedková (Hanáci) – 10 (42.00)

11. Petr Štefek (Valaši) – 10 (60.00)

12. Karel Henc (Kabrňáci) – 12 (60.00)

13. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 13 (55.00)

14. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 14 (43.00)

15. Roman Čejka (Kabrňáci) – 15 (60.00)

16. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 28 (60.00)

17. Jiří Kopřiva – 34 (35.50)

18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 45 (60.00)

19. Josef Nerodil (Hutníček) – 53 (60.00)

20. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 68 (60.00)

 

GP v řešení hádanek (autoři Jindřich Kupka a Dušan Karkuš):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 7 – 2 – 1

2. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 5 – 2 – 2

3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 4 – 3 – 1

4. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 3 – 4 – 4

5. Iveta Dedková (Hanáci) – 3 – 0 – 3

6. Petr Štefek (Valaši) – 2 – 0 – 0

7. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 1 – 4 – 3

8. František Vokatý (Kladeňáci) – 1 – 2 – 2

9. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 – 1 – 3

10. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 1 – 1 – 2

11. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) – 1 – 1 – 1

12. Karel Henc (Kabrňáci) – 1 – 0 – 3

13. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 0 – 4 – 1

14. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 – 2 – 1

15. Daniel Marek (Kabrňáci) – 0 – 1 – 3

16. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0 – 1 – 1

17.-18. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0 – 1 – 0

17.-18. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 0 – 0 – 1

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Stanislav Bulín):

1. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 0 ztrátových bodů (čas 49.00)

2. Stanislav Skapa (Ostraváci) – 1 (40.00)

3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 (45.00)

4. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 1 (56.00)

5. Ivona Kovářová (Valaši) – 2 (46.00)

6. Milan Wasserburger – 7 (55.00)

8. Marie Vodáková (Podskaláci) – 10 (41.00)

9. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 11 (50.00)

10. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 16 (60.00)

11. Dana Vagaiová – 29 (60.00)

12. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 40 (60.00)

13. Jiří Bednarski – 51 (60.00)

14. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 53 (60.00)

15. Anna Morawková (Koumáci) – 69 (60.00)

16. Andrea Skřivanová (Podskaláci) – 75 (60.00)

17. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 77 (60.00)

18. Lucie Koreneková – 79 (60.00)

 

Hádanky – vedlejší soutěž (autorka Ivana Durdilová):

1. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 14 hádanek (čas 33.00)

2. Miroslav Radouš (Doubravák) – 12 (45.00)

3. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 11 (čas 43.40)

4. Jiří Adamčík (Severáci) – 11 (44.30)

5.-7. Ivona Kovářová (Valaši) – 11 (45.00)

5.-7. Václava Olšanská (Podskaláci) – 11 (45.00)

5.-7. Lenka Svobodová – 11 (45.00)

8. Jiří Bednarski – 10 (38.00)

9. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 10 (43.00)

10. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 10 – (44.50)

11. Marie Vodáková (Podskaláci) – 10 (45.00)

12. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 9 (32.00)

13.-14. Anna Moravková (Koumáci) – 9 (45.00)

13.-14. Stanislav Skapa (Ostraváci) – 9 (45.00)

15.-16. Karel Salavec (Pašeráci) – 8 (45.00)

15.-16. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 8 (45.00)

17.-19. Václav Fládr (Kabrňáci) – 7 (45.00)

17.-19. Jiří Kopřiva – 7 (45.00)

17.-19. Milan Práger (Staré hnízdo) – 7 (45.00)

20. Dana Vagaiová – 6 (43.20)

21. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 6 (44.00)

22.-24. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 5 (45.00)

22.-24. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 5 (45.00)

22.-24. Milan Wasserburger – 5 (45.00)

25. Lucie Koreneková – 4 (45.00)

 

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Milan Práger):

1. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 55 bodů (čas 40.00)

2. František Vokatý (Kladeňáci) – 55 (42.00)

3. Petr Štefek (Valaši) – 53 (39.00)

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 51 (57.00)

5. Iveta Dedková (Hanáci) – 46 (28.30)

6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 45 (60.00)

7. Bohdan Kousal (Hanáci) – 41 (48.00)

8. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 41 (53.00)

9. Karel Henc (Kabrňáci) – 41 (54.00)

10. Lenka Svobodová – 41 (57.00)

11. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 41 (60.00)

12. Daniel Marek (Kabrňáci) – 39 (54.00)

13. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 37 (53.00)

14. Petr Šimek (Podskaláci) – 36 (55.00)

15. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 33 (53.00)

16. Dušan Karkuš (Dunajci) – 32 (60.00)

17. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 26 (58.00)

18. Jiří Adamčík (Severáci) – 22 (60.00)

19. Alena Kolínová (Příbramáci) – 18 (60.00)

 

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Stanislav Bulín):

1. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 67 bodů (čas 34.00)

2. Miroslav Radouš (Doubravák) – 67 (39.00)

3. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 63 (33.00)

4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 60 (52.00)

5. Ivona Kovářová (Valaši) – 59 (51.00)

6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 54 (57.00)

7. Václava Olšanská (Podskaláci) – 54 (60.00)

8. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 52 (60.00)

9. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 50 (60.00)

10. Dana Vagaiová – 46 (54.00)

11. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 45 (49.00)

12. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) – 44 (57.00)

13. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 41 (60.00)

14. Josef Nerodil (Hutníček) – 31 (60.00)

15. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 30 (60.00)

16. Marie Vodáková (Podskaláci) – 25 (60.00)

17. Karel Salavec (Pašeráci) – 17 (60.00)

 

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):

1. Milan Práger (Staré hnízdo) – 100 bodů (čas 60.00)

2. Anna Morawková (Koumáci) – 90 (60.00)

3. Jiří Kopřiva – 81 (48.40)

4. Václav Fládr (Kabrňáci) – 81 (48.50)

5. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 81 (56.00)

6. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 80 (40.00)

7. Jiří Bednarski – 75 (48.30)

8. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 75 (51.40)

9. Stanislav Skapa (Ostraváci) – 52 (53.50)

10. Ivana Durdilová (Staré hnízdo) – 51 (60.00)

11. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 50 (60.00)

12. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 44 (60.00)

13. Milan Wasserburger – 37 (54.20)

14. Lucie Koreneková – 30 (60.00)

15. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 26 (55.40)

16. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 18 (60.00)

17. Vladimír Klos (Podskaláci) – 16 (60.00)

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2019
Praha, 12. ledna 2019

GP křížovky (autor Pavel Tučka):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 0ztrátových bodů (čas 53.00)

2. Ivo Husar (Ostraváci) 0 (63.00)

3. Vladimír Klos (Podskaláci) 0 (73.45)

4. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 1 (64.00)

5. Dagmar Rusá (Podskaláci) 1 (65.00)

6. Libor Knotek (Rychtáři) 1 (66.15)

7. Daniel Marek (Kabrňáci) 1 (72.30)

8. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 1 (73.30)

9. Iveta Dedková (Hanáci) 4 (64.20)

10. Bohdan Kousal (Hanáci) 4 (73.40)

11. Petr Štefek (Valaši) 6 (69.00)

12.-13. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) 11

12.-13. Roman Čejka (Kabrňáci) 11

14. Jan Hes (Ostraváci) 20

15. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 23

16. Věra Kučavová (Lázeňáci) 32

17. Pavel Kalous ml. (Staré hnízdo) 41

18. Marian Mikuš (Pašeráci) 48

19. Petr Mikšík (Ostraváci) 52

20. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) 59

21. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 61

22. Josef Nerodil (Hutníček) 71

 

GP hádanky (autoři Jindřich Kupka a Dušan Karkuš):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 9 – 3 – 2

2. Ivo Husar (Ostraváci) 3 – 1 – 2

3. Jaroslav Kula (Ostraváci) 3 – 1 – 1

4. Dagmar Rusá (Podskaláci) 2 – 6 – 0

5. Bohdan Kousal (Hanáci) 2 – 1 – 2

6. Petr Šimek (Podskaláci) 2 – 1 – 0

7. Jaroslav Kolín (Příbramáci) 2 – 0 – 3

8. Jan Hes (Ostraváci) 1 – 2 – 0

9. Karel Henc (Kabrňáci) 1 – 1 – 2

10. František Vokatý (Kladeňáci) 1 – 1 – 1

11. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) 1 – 1 – 0

12. Daniel Marek (Kabrňáci) 1 – 0 – 2

13. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 1 – 0 – 0 (1.28)

14. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) 1 – 0 – 0 (0.32)

15. Libor Knotek (Rychtáři) 0 – 2 – 4

16. Věra Kučavová (Lázeňáci) 0 – 2 – 1 (1.15)

17. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) 0 – 1 – 2

18. Roman Čejka (Kabrňáci) 0 – 1 – 1

19.-20. Pavlína Horáčková (Koumáci) 0 – 1 – 0

19.-20. Petr Štefek (Valaši) 0 – 1 – 0

21.-23. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 0 – 0 – 1

21.-23. Iveta Dedková (Hanáci) 0 – 0 – 1

21.-23. Jiří Adamčík (Severáci) 0 – 0 – 1

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Josef Hlavatý):

1. Pavel Vidlář (Hanáci) 0 ztrátových bodů (čas 30.00)

2. Milan Wasserburger 0 (35.00)

3. Petr Olyšar (Pašeráci) 0 (55.00)

4. Marie Vodáková (Podskaláci) 1 (37.00)

5. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 1 (57.00)

6. Jiří Bednarski (Bečváci) 2 (32.00)

7. Ivona Kovářová (Valaši) 2 (35.10)

8. Jiřina Urbášková 2 (43.00)

9. Lenka Svobodová 2 (48.00)

10. Jan Nosek (Staré hnízdo) 2 (54.00)

11. Pavel Zahajský (Podskaláci) 2 (58.00)

12. Pavlína Horáčková (Koumáci) 3 (42.00)

13. Helena Peldřimovská (Pašáci) 3 (45.00)

14. Anna Morawková (Koumáci) 3 (45.10)

15. Pavel Macků (Staré hnízdo) 5 (39.20)

16. Miroslav Radouš (Doubravák) 6 (39.00)

17. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) 6 (60.00)

18. Miroslava Schmidová (Krušnohor) 7 (47.00)

19. Václava Olšanská (Podskaláci) 7 (67.00)

20. Lucie Koreneková  19 (62.00)

21. Andrea Skřivanová (Podskaláci) 30 (69.00)

22. Václav Fládr (Kabrňáci) 37 (41.00)

 

Hádanky – vedlejěí soutěž (autor Rudolf Malý):

1. Ivona Kovářová (Valaši) 15 hádanek (čas 33.00)

2. Anna Morawková (Koumáci) 15 (39.00)

3. Miroslava Schmidová (Krušnohor) 14 (30.00)

4.-6. Lenka Svobodová 14 (45.00)

4.-6. Pavel Vidlář (Hanáci) 14 (45.00)

4.-6. Marie Vodáková (Podskaláci) 14 (45.00)

7. Jiří Bednarski (Bečváci) 13 (42.00)

8.-10. Václava Olšanská (Podskaláci) 13 (45.00)

8.-10. Miroslav Radouš (Doubravák) 13 (45.00)

8.-10. Pavel Zahajský (Podskaláci) 13 (45.00)

11. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 11 (37.30)

12. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 11 (45.00)

13.-15. Václav Fládr (Kabrňáci) 10 (45.00)

13.-15. Marian Mikuš (Pašeráci) 10 (45.00)

13.-15. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 10 (45.00)

16.-17. Lucie Koreneková 9 (45.00)

16.-17. Petr Olyšar (Pašeráci) 9 (45.00)

18.-19. Pavel Macků (Staré hnízdo) 7 (45.00)

18.-19. Karel Salavec (Pašeráci) 7 (45.00)

20. Milan Wasserburger 6 (35.00)

21.-23. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) 6 (45.00)

21.-23. Vladimír Klos (Podskaláci) 6 (45.00)

21.-23. Jiří Pešta (Pašeráci) 6 (45.00)

 

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jaromír Kvíčala):

1. Jaroslav Kula (Ostraváci) 97 bodů

2. Bohdan Kousal (Hanáci) 85

3. Jan Hes (Ostraváci) 83

4. Dušan Karkuš (Dunajci) 80 – těžší hádanka

5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) 80

6. František Vokatý (Kladeňáci) 78

7. Petr Štefek (Valaši) 71

8. Ivo Husar (Ostraváci) 59

9. Libor Knotek (Rychtáři) 57 – těžší hádanka

10. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 57

11. Petr Šimek (Podskaláci) 53 – těžší hádanka

12. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 53

13. Dagmar Rusá (Podskaláci) 52 – těžší hádanka

14. Josef Nerodil (Hutníček) 52

15. Pavlína Horáčková (Koumáci) 39

16. Miroslav Radouš (Doubravák) 34

17. Daniel Marek (Kabrňáci) 31

18. Karel Henc (Kabrňáci) 30

19. Jaroslav Kolín (Příbramáci) 27

20. Milan Petras (Staré hnízdo) 22

 

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger):

1. Iveta Dedková (Hanáci) 81 bodů (čas 40.30)

2. Věra Kučavová (Lázeňáci) 81 (50.50)

3. Jiří Adamčík (Severáci) 81 (58.30)

4. Pavel Tučka (Staré hnízdo) 81 (58.50)

5. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) 76 (52.30)

6. Lenka Svobodová 71 (45.30)

7. Ivona Kovářová (Valaši) 69 (56.55)

8. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 69 (60.00)

9. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) 59 (58.45)

10. Miroslava Schmidová (Krušnohor) 54 (58.25)

11. Pavel Zahajský (Podskaláci) 52 (60.00)

12. Marie Vodáková (Podskaláci) 30 (60.00) – těžší hádanka

13. Karel Salavec (Pašeráci) 30 (60.00)

14. Helena Peldřimovská (Pašáci) 29 (60.00) – těžší hádanka

15. Roman Čejka (Kabrňáci) 29 (60.00)

16. Petr Olyšar (Pašeráci) 26 (60.00)

17. Jiří Pešta (Pašeráci) 21 (60.00)

18. Petr Mikšík (Ostraváci) 14 (60.00)

 

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):

1. Václava Olšanská (Podskaláci) 97 bodů

2. Pavel Vidlář (Hanáci) 77

3. Jiří Bednarski (Bečváci) 71 – těžší hádanka

4. Milan Práger (Staré hnízdo) 71

5. Anna Morawková (Koumáci) 51

6. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) 49

7. Vladimír Klos (Podskaláci) 43 – těžší hádanka

8. Václav Fládr (Kabrňáci) 43

9. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 42

10. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 40 – těžší hádanka

11. Jan Nosek (Staré hnízdo) 40

12. Marian Mikuš (Pašeráci) 30

13. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 27

14. Pavel Macků (Staré hnízdo) 21

15. Lucie Koreneková 15

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2018
Praha, 6. ledna 2018

GP křížovky (autor Josef Hlavatý):
1. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 0 ztrátových bodů (čas 32.20)
2. Ivo Husar (Ostraváci) –  0 (41.10)
3. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 1 (41.00)

4. Ivona Kovářová (Valaši) 1 (49.40)
5. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 2 (30.02)
6. Dagmar Rusá (Podskaláci) 2 (31.45)
7. Iveta Dedková (Hanáci) 2 (31.55)
8. Petr Štefek (Valaši) 2 (36.15)
9. Milan Fišbach (Třebíčáci) 2 (38.30)
10. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 2 (40.00)
11. Karel Henc (Kabrňáci) 2 (45.15)
12. Miroslav Radouš (Doubravák) 2 (52.10)
13. Jan Hes (Ostraváci) 3 (36.10)
14. Pavel Kalous ml. (Staré hnízdo) 3 (41.00)
15. Robert Babilon (Staré hnízdo) 3 (41.15)
16. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 4 (42.10)
17. Libor Knotek (Rychtáři) 4 (51.30)
18. Vladimír Klos (Podskaláci) 5 (41.30)
19. Bohdan Kousal (Hanáci) 5 (51.15)
20. Jiří Zvolánek (Ježci) 5 (52.00)
21. Milan Petras (Staré hnízdo) 5 (59.40)
22. Marian Mikuš (Pašeráci) 7 (56.40)
23. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 7 (60.00)
24. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) 8 (45.30)
25. Daniel Marek (Kabrňáci) 12 (32.15)
26. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) 13 (42.45)

GP hádanky (autoři Jindřich Kupka a Dušan Karkuš):
1. Dagmar Rusá (Podskaláci)  4 – 1 – 2
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  4 – 0 – 4
3. Ondřej Strejček (Příbramáci)  3 – 2 –0 (rozhoz)

4. Iveta Dedková (Hanáci)  3 – 2 – 0 (rozhoz)
5. František Vokatý (Kladeňáci)  3 – 0 – 1
6. Jaroslav Kula (Ostraváci)  2 – 1 – 3
7. Petr Štefek (Valaši)  2 – 0 – 2
8. Bohdan Kousal (Hanáci)  1 – 2 – 1
9. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo)  1 – 2 – 0
10. Daniel Marek (Kabrňáci)  1 – 1 – 1 (čas 2.34)
11. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci)  1 – 1 – 1 (1.50)
12. Věra Kučavová (Lázeňáci)  1 – 1 – 1 (1.15)
13. Milan Petras (Staré hnízdo)  1 – 0 – 1
14. Libor Knotek (Rychtáři)  1 – 0 – 0 (2.20)
15. Petr Šimek (Podskaláci)  1 – 0 – 0 (1.30)
16. Jaroslav Kolín (Příbramáci)  1 – 0 – 0 (1.10)
17. Pavlína Horáčková (Koumáci)  0 – 3 – 3
18.-19. Jan Hes (Ostraváci)  0 – 3 – 2
18.-19. Karel Henc (Kabrňáci)  0 – 3 – 2
20. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci)  0 – 3 – 1
21. Ivona Kovářová (Valaši)  0 – 2 – 1
22. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci)  0 – 2 – 0
23. Ivo Husar (Osttraváci)  0 – 1 – 2
24.-25. Alena Kolínová (Příbramáci)  0 – 0 – 1
24.-25. Miroslav Radouš (Doubravák)  0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Pavel Tučka):
1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 2 ztrátové body (čas 59.03)
2. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 4 (46.05)
3. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 4 (46.15)

4. Milan Wasserburger (Frenštát pod Radhoštěm) 4 (54.40)
5. Milan Práger (Staré hnízdo) 4 (58.30)
6. Stanislav Skapa (Podjavorinci) 6 (42.00)
7. Petr Olyšar (Pašeráci) 11 (57.50)
8. Jan Nosek (Staré hnízdo) 12
9. Miroslava Schmidová (Krušnohor) 15 (56.05)
10. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 15 (59.55)
11. Pavlína Horáčková (Koumáci) 16
12. Pavel Macků (Staré hnízdo) 19
13. Dana Sodomková (Rychtáři) 21
14. Lenka Svobodová (Praha) 40
15. Anna Morawková (Koumáci) 54

Vedlejší soutěž – hádanky (autor Rudolf Malý):
1. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 15 hádanek (čas 18.00)
2. Lenka Svobodová (Praha) – 15 (22.00)
3. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 15 (29.00)

4. Dana Sodomková (Rychtáři) 15 (31.00)
5. Anna Morawková (Koumáci) 15 (32.00)
6. Pavel Tučka (Staré hnízdo) 15 (33.00)
7. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 15 (36.00)
8. Jiří Zvolánek (Ježci) 14 (26.00)
9.-11. Petr Olyšar (Pašeráci) 14
9.-11. Milan Práger (Staré hnízdo) 14
9.-11. Pavel Zahajský (Podskaláci) 14
12.-15. Robert Babilon (Staré hnízdo) 13
12.-15. Jan Nosek (Staré hnízdo) 13
12.-15. Jiří Pešta (Pašeráci) 13
12.-15. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 13
16.-17. Marian Mikuš (Pašeráci) 12
16.-17. Stanislav Skapa (Podjavorinci) 12
18. Milan Wasserburger (Frenštát pod Radhoštěm) 11
19. Ivana Durdilová (Staré hnízdo) 10
20. Karel Salavec (Pašeráci) 8
21. Lucie Koreneková 3

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jaromír Kvíčala):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 161 bodů
2. Jan Hes (Ostraváci) – 120
3. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 115

4. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) 84
5. Ivo Husar (Ostraváci) 81
6. Karel Henc (Kabrňáci) 75
7. Dagmar Rusá (Podskaláci) 68
8. Milan Petras (Staré hnízdo) 62
9. Jaroslav Kula (Ostraváci) 54
10.-11. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 50
10.-11. Petr Štefek (Valaši) 50
12. Bohdan Kousal (Hanáci) 41
13. František Vokatý (Kladeňáci) 40
14. Jaroslav Kolín (Příbramáci) 30
15. Petr Šimek (Podskaláci) 22
16. Pavlína Horáčková (Koumáci) 20
17. Ivona Kovářová (Hanáci) 18
18. Dušan Karkuš (Dunajci) 17
19. Dana Vagaiová (Lázeňáci) 13

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger):
1. Libor Knotek (Rychtáři) 59 bodů (čas 49.00)
2. Milan Fišbach (Třebíčáci) 59 (54.30)
3. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) 59 (60.00)
4. Věra Kučavová (Lázeňáci) 54
5. Pavel Tučka (Staré hnízdo) 50
6. Miroslav Radouš (Doubravák) 49
7. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 46
8. Miroslava Schmidová (Krušnohor) 45 (56.30)
9. Iveta Dedková (Hanáci) 45 (57.00)
10. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) 43
11. Daniel Marek (Kabrňáci) 40 (56.40)
12. Lenka Svobodová (Praha) 40 (57.30)
13. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) 39 (58.00)
14. Robert Babilon (Staré hnízdo) 39 (60.00)
15. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) 32
16. Petr Olyšar (Pašeráci) 30
17. Pavel Zahajský (Podskaláci) 29
18. Ivan Růžička (Podskaláci) 14

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):
1. Ivana Durdilová (Staré hnízdo) – 78 bodů
2. Milan Práger (Staré hnízdo) – 77
3. Anna Morawková (Koumáci) – 75

4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 74
5. Václav Fládr (Kabrňáci) 71
6. Vladimír Klos (Podskaláci) 63
7. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 47
8. Dana Sodomková (Rychtáři) 45
9. Karel Salavec (Pašeráci) 42
10. Jan Nosek (Staré hnízdo) 39
11. Jiří Zvolánek (Ježci) 37
12. Pavel Macků (Staré hnízdo) 26
13. Marian Mikuš (Pašeráci) 21
14. Lucie Koreneková 20
15. Stanislav Skapa (Podjavorinci) 18

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2017
Praha, 14. ledna 2017

GP křížovky (autor Pavel Tučka):
  1. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 0 ztrátových bodů (čas 52.00)
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 (46.30)
  3. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (54.20)

  4. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1 (58.00)
  5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 1 (59.55)
  6. Petr Štefek (Valaši) – 1 (59.58)
  7. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 3 (54.00)
  8. Vladimír Klos (Podskaláci) – 3 (59.20)
  9. Jan Hes (Ostraváci) – 4 (52.05)
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 4 (52.10)
11. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 6 (59.60)
12. Libor Knotek (Rychtáři) – 17 (60.00)
13. Marian Mikuš (Pašeráci) – 44 (60.00)
14. Jiří Zvolánek (Ježci) – 51 (60.00)
15. Jana Vodičková (Pašáci) – 62 (60.00)
16. Miroslav Turek (Hanáci) – 65 (60.00)
17. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 68 (60.00)
18. Josef Nerodil (Hutníček) – 72 (60.00)
19. Miroslav Radouš (Doubravák) – 73 (60.00)
20. Ivona Kovářová (Valaši) – 74 (60.00)
21. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 78 (60.00)

GP hádanky (autoři Jaromír Kvíčala a Dušan Karkuš):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 6 – 5 – 6
  2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 5 – 1 – 1
  3. Daniel Marek (Kabrňáci) – 3 – 2 – 1

  4. Bohdan Kousal (Hanáci) – 2 – 2 – 0
  5. Jana Vodičková (Pašáci) – 2 – 1 – 2
  6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 – 1 – 1
  7. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 – 1 – 0
  8. František Vokatý (Kladeňáci) – 2 – 0 – 2
  9. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 1 – 3 – 3
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 1 – 2 – 2 (čas 2.45)
11. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 1 – 2 – 2 (čas 2.00)
12. Jan Hes (Ostraváci) – 1 – 2 – 1
13. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 – 2 – 0
14. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 – 0 – 2
15. Josef Nerodil (Hutníček) – 1 – 0 – 0
16. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 – 2 – 1
17. Petr Šimek (Podskaláci) – 0 – 1 – 0
18. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0 – 0 – 2
19. Karel Henc (Kabrňáci) – 0 – 0 – 1
19. Libor Knotek (Rychtáři) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Josef Hlavatý):
  1. Rostislav Janošík (Hutníček) – 0 ztrátových bodů (čas 39.00)
  2. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 0 (44.20)
  3. Lenka Svobodová (Praha) – 0 (59.30)

  4. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 1 (31.00)
  5. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 1 (41.30)
  6. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 1 (41.40)
  7. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 (44.00)
  8. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 2 (37.40)
  9. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 2 (39.30)
10. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 2 (59.00)
11. Anna Morawková (Koumáci) – 2 (60.00)
12. Petr Olyšar (Pašeráci) – 3 (44.40)
13. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 4 (32.10)
14. Marie Vodáková (Podskaláci) – 4 (37.30)
15. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 4 (45.10)
16. Karel Bezděk (Pijaristé) – 5 (46.00)
17. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 10 (55.00)

Vedlejší soutěž – hádanky (autor Rudolf Malý):
  1. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 15 bodů (čas 36.00)
  2. Jiří Zvolánek (Ježci) – 15 (42.30)
  3. Anna Morawková (Koumáci) – 15 (43.20)

  4. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 15 (44.10)
  5. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 15 (44.50)
  6. Lenka Svobodová (Praha) – 14 (39.00)
  7. Marian Mikuš (Pašeráci) – 14 (43.00)
  8. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 14 (43.30)
  9. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 14 (44.00)
10. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 14 (44.55)
11. Marie Vodáková (Podskaláci) – 14 (45.00)
11. Rostislav Janošík (Hutníček) – 14 (45.00)
13. Václava Olšanská (Podskaláci) – 13
13. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 13
15. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 12
15. Karel Bezděk (Pijaristé) – 12
17. Karel Salavec (Pašeráci) – 11
17. Petr Olyšar (Pašeráci) – 11
19. Jiří Pešta (Pašeráci) – 10
20. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 7
21. Václav Ota (Pijaristé) – 5
22. Lucie Koreneková – 4

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jindřich Kupka):
  1. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 147 bodů
  2. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 126

  3. Miroslav Turek (Hanáci) – 111
  4. Bohdan Kousal (Hanáci) – 106
  5. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 96
  6. Miroslav Radouš (Doubravák) – 87
  7. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 84
  8. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 75
  9. Dušan Karkuš (Dunajci) – 72
10. František Vokatý (Kladeňáci) – 67
11. Jan Hes (Ostraváci) – 60
12. Přemysl Kubíček (Budivoj) – 51
13. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 50
14. Petr Šimek (Podskaláci) – 46
15. Petr Štefek (Valaši) – 41 (těžší hádanka)
16. Ivo Husar (Ostraváci) – 41
17. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 40
18. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 36
19. Jiří Adamčík (Severáci) – 34
20. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 20
21. Karel Henc (Kabrňáci) – 27
22. Alena Kolínová (Příbramáci) – 21

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger):
  1. Josef Nerodil (Hutníček) – 67 bodů
  2. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 59 (čas 57.00)
  3. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 59 (60.00)
  3. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 59 (60.00)

  5. Iveta Dedková (Hanáci) – 48
  6. Jana Vodičková (Pašáci) – 47
  7. Lenka Svobodová (Praha) – 46
  8. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 45 (těžší hádanka)
  9. Libor Knotek (Rychtáři) – 45
10. Marie Vodáková (Podskaláci) – 43
11. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 40
12. Daniel Marek (Kabrňáci) – 37
13. Ivona Kovářová (Valaši) – 34
14. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 33
15. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 25 (těžší hádanka)
16. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 25

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):
  1. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 71 bodů (čas 24.00)
  2. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 71 (48.00)
  3. Václava Olšanská (Podskaláci) – 71 (51.00)

  4. Jiří Zvolánek (Ježci) – 63
  5. Anna Morawková (Koumáci) – 60 (39.00)
  6. Karel Bezděk (Piaristé) – 60 (42.00)
  7. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 53 (48.00)
  8. Jiří Pešta (Pašeráci) – 53 (60.00)
  9. Vladimír Klos (Podskaláci) – 52
10. Rostislav Janošík (Hutníček) – 46
11. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 42
12. Marian Mikuš (Pašeráci) – 39
13. Petr Olyšar (Pašeráci) – 37
14. Karel Salavec (Pašeráci) – 34
15. Václav Ota (Pijaristé) – 22
16. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 12
17. Lucie Koreneková – 7

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2016
Praha, 16. ledna 2016

GP křížovky (autor Josef Hlavatý):
  1. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 0 ztrátových bodů (čas 50.00)
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 (51.10)
  3. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 (66.15)

  4. Vladimír Klos (Podskaláci) – 0 (66.20)
  5. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1 (52.45)
  6. Pavel Streit (Kabrňáci) – 1 (60.00)
  7. Marian Mikuš (Pašeráci) – 1 (66.10)
  8. Jan Hes (Ostraváci) – 2 (56.40)
  9. Ivona Dedková (Hanáci) – 3 (51.00)
10. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 3 (66.20)
11. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 7 (46.30)
12. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 7 (66.20)
13. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 12 (65.30)
14. Jiří Zvolánek (Ježci) – 12 (66.20)
15. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 31 (66.15)
16. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 35 (66.20)
17. František Vokatý (Kladeňáci) – 39 (66.20)
18. Petr Štefek (Valaši) – 43 (66.20)
19. Ivona Kovářová (Valaši) – 48 (66.20)
20. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 54 (66.20)
21. Libor Knotek (Rychtáři) – 60 (66.20)
22. Jana Vodičková (Pašáci) – 64 (66.20)
23. Josef Nerodil (Hutníček) – 67 (66.20)
24. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 72 (66.20)
25. Bohdan Kousal (Hanáci) – 100 (66.20)
25. Eduard Pláňava (Hanáci) – 100 (66.20)
25. Petr Šimek (Podskaláci) – 100 (66.20)
28. Ivan Růžička (Podskaláci) – 108 (66.20)
29. Miroslav Beinhauer (Slézáci) – 129 (66.20)

GP hádanky (autoři Jindřich Kupka a Dušan Karkuš):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 8 – 6 – 0
  2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 3 – 3 – 1
  3. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 3 – 0 – 1

  4. František Vokatý (Kladeňáci) – 2 – 3 – 2
  5. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 2 – 2 – 0
  6. Ivo Husar (Ostraváci) – 2 – 1 – 2
  7. Jan Hes (Ostraváci) – 2 – 1 – 0
  8. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 2 – 0 – 2
  9. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 1 – 2 – 2
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 1 – 2 – 0
11. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 1 – 1 – 2
12. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 1 – 1 – 1
13. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 1 – 0 – 0 (čas 2.28)
14. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1 – 0 – 0 (1.15)
15. Pavel Streit (Kabrňáci) – 0 – 2 – 3
16. Petr Štefek (Valaši) – 0 – 2 – 1
17. Ivona Kovářová (Valaši) – 0 – 1 – 1
18. Bohdan Kousal (Hanáci) – 0 – 1 – 0
18. Daniel Marek (Kabrňáci) – 0 – 1 – 0
18. Ivan Růžička (Podskaláci) – 0 – 1 – 0
18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 0 – 1 – 0
22. Jana Vodičková (Pašáci) – 0 – 0 – 4
23. Jiří Adamčík (Severáci) – 0 – 0 – 1
23. Libor Knotek (Rychtáři) – 0 – 0 – 1
23. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 0 – 0 – 1
23. Alena Kolínová (Příbramáci) – 0 – 0 – 1
23. Přemysl Kubíček (Budivoj) – 0 – 0 – 1
23. Josef Nerodil (Hutníček) – 0 – 0 – 1
23. Petr Šimek (Podskaláci) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Pavel Tučka):
  1. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0 ztrátových bodů (čas 56.30)
  2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 1 (39.30)
  3. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 1 (54.00)

  4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 2 (52.45)
  5. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 3 (57.20)
  6. Dana Sodomková (Rychtáři) – 3 (63.10)
  7. Petr Olyšar (Pašeráci) – 3 (66.20)
  8. Milan Práger (Staré hnízdo) – 5 (66.10)
  9. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 5 (66.20)
10. Marie Vodáková (Podskaláci) – 8 (51.45)
11. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 9 (62.00)
12. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 10 (66.20)
13. Miroslav Radouš (Doubravák) – 15 (66.20)
14. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 33 (66.20)
15. Zdeněk Sedláček (Blatná) – 42 (66.20)
16. Anna Průšová (Doubravák) – 44 (66.20)
17. Anna Morawková (Koumáci) – 45 (66.20)
18. Jiří Pešta (Pašeráci) – 65 (66.20)
19. Pavel Průša (Doubravák) – 101 (66.20)
20. Karel Salavec (Pašeráci) – 102 (66.20)
21. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 104 (66.20)

Vedlejší soutěž – hádanky (autor Rudolf Malý):
  1. Marie Vodáková (Podskaláci) – 15 bodů (čas 37.00)
  2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 15 (39.00)
  3. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 15 (44.30)

  4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 14 (45.00)
  4. Jiří Zvolánek (Ježci) – 14 (45.00)
  6. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 13 (44.00)
  7. Dana Sodomková (Rychtáři) – 13 (45.00)
  7. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 13 (45.00)
  9. Anna Morawková (Koumáci) – 12 (45.00)
  9. Petr Olyšar (Pašeráci) – 12 (45.00)
  9. Lenka Svobodová (Praha) – 12 (45.00)
12. Karel Salavec (Pašeráci) – 11 (45.00)
13. Rostislav Janošík (Hutníček) – 10 (45.00)
13. Marian Mikuš (Pašeráci) – 10 (45.00)
13. Milan Práger (Staré hnízdo) – 10 (45.00)
13. Karel Zuska (Podskaláci) – 10 (45.00)
17. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 9 (45.00)
18. Jiří Pešta (Pašeráci) – 8 (45.00)
18. Pavel Průša (Doubravák) – 8 (45.00)
20. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 6 (45.00)
21. Anna Průšová (Doubravák) – 2 (45.00)
22. Miroslav Beinhauer (Slézáci) – 1 (45.00)

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Milan Práger):
  1. Petr Štefek (Valaši) – 97 bodů (po rozhozu)
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 97
  3. Ivona Kovářová (Valaši) – 87

  4. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 84
  5. Bohdan Kousal (Hanáci) – 79
  6. Dušan Karkuš (Dunajci) – 74
  7. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 72
  8. Pavel Streit (Kabrňáci) – 71
  9. Ivo Husar (Ostraváci) – 68
10. František Vokatý (Kladeňáci) – 67
11. Pavlína Horáčková (Koumáci) –  63
12. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 54
13. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 50
14. Alena Kolínová (Příbramáci) – 47
15. Přemysl Kubíček (Budivoj) – 37
16. Ondřej Strejček (Staré hnízdo) – 37
17. Petr Šimek (Podskaláci) – 36
18. Jiří Adamčík (Podskaláci) – 26
19. Ivan Růžička (Podskaláci) – 25
20. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 13

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Jindřich Kupka):
  1. Miroslav Radouš (Doubravák) – 81 bodů
  2. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 78
  3. Jana Vodičková (Pašáci) – 71

  4. Libor Knotek (Rychtáři) – 70
  5. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 66
  6. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 64
  6. Josef Nerodil (Hutníček) – 64
  8. Daniel Marek (Kabrňáci) – 57
  9 Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 56
10. Jan Hes (Ostraváci) – 56
11. Dana Sodomková (Rychtáři) – 52
12. Marie Vodáková (Podskaláci) – 50
13. Ivona Dedková (Hanáci) – 50
13. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 50
15. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 48
16. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 46
17. Lenka Svobodová (Praha) – 45
18. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 41
19. Milan Petras (Staré hnízdo) – 26
20. Rostislav Janošík (Hutníček) – 13

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):
  1. Milan Práger (Staré hnízdo) – 124 bodů
  2. Jiří Zvolánek (Ježci) – 115
  3. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 110

  4. Anna Morawková (Koumáci) – 95
  5. Karel Zuska (Podskaláci) – 68
  6. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 61
  7. Eduard Pláňava (Hanáci) – 60
  8. Vladimír Klos (Podskaláci) – 57
  9. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 54
10. Jiří Pešta (Pašeráci) – 51
11. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 49
12. Marian Mikuš (Pašeráci) – 46
13. Petr Olyšar (Pašeráci) – 43
14. Pavel Průša (Doubravák) – 32
15. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 25
16. Miroslav Beinhauer (Slézáci) – 21
17. Anna Průšová (Doubravák) – 9

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2015
Praha, 17. ledna 2015

GP křížovky (autor Pavel Tučka):
  1. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 0 ztrátových bodů (čas 66.30)
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 (68.20)
  3. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 5 (68.15)

  4. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 7 (71.30)
  5. Ivo Husar (Ostraváci) – 8 (73.00)
  6. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 44 (75.00)
  7. Jan Hes (Ostraváci) – 67
  8. Petr Štefek (Valaši) – 77
  9. Marian Mikuš (Pašeráci) – 96
10. Jiří Zvolánek (Ježci) – 103
11. Vladimír Klos (Podskaláci) – 130
12. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 133
13. Daniel Marek (Kabrňáci) – 143
14. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 151
15. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 162
16. Bohdan Kousal (Hanáci) – 164
17. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 167
18. Josef Nerodil (Hutníček) – 170
19. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 179
20. Ivona Kovářová (Valaši) – 192
21. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 193
22. Milan Petras (Staré hnízdo) – 198

GP hádanky (autoři Jindřich Kupka a Jaromír Kvíčala):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 9 – 4 – 1
  2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 3 – 5 – 1

  3. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 3 – 3 – 0
  4. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 – 4 – 4 (rozhoz)
  5. František Vokatý (Kladeňáci) – 2 – 4 – 4
  6. Dušan Karkuš (Dunajci) – 2 – 2 – 3
  7. Bohdan Kousal (Hanáci) – 2 – 0 – 1
  8. Ivona Kovářová (Valaši) – 2 – 0 – 0
  9. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 – 1 – 1 (0.49)
10. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 1 – 1 – 1 (0.32)
11. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1 – 1 – 0
12. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1 – 0 – 2
13. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 1 – 0 – 1
14. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 0 – 1 – 3
15. Jan Hes (Ostraváci) – 0 – 1 – 2
16. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 – 1 – 1
17. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0 – 1 – 0
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 0 – 1 – 0
19. Josef Nerodil (Hutníček) – 0 – 0 – 2
20. Milan Petras (Staré hnízdo) – 0 – 0 – 1
20. Petr Štefek (Valaši) – 0 – 0 – 1
20. Jana Vodičková (Pašáci) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Josef Hlavatý):
  1. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 0 ztrátových bodů (čas 37.00)
  2. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 (38.00)
  3. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 1 (38.30)

  4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 1 (39.00)
  5. Pavel Macků (Praha) – 1 (50.00)
  6. Anna Morawková (Koumáci) – 1 (58.00)
  7. Radovan Juráň (Valaši) – 1 (62.00)
  8. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 2
  9. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 3
10. Zdeněk Sedláček (Blatná) – 4
11. Miroslav Radouš (Doubravák) – 6 (33.0)
12. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 6 (49.00)
13. Marie Vodáková (Podskaláci) – 7
14. Lenka Svobodová (Praha) – 13
15. Jiří Pešta (Pašeráci) – 97

Vedlejší soutěž hádanky (autor Rudolf Malý):
  1. Lenka Svobodová (Praha) – 15 bodů
  2. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 14
  3. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 13 (čas 52.00)

  4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 13
  4. Milan Práger (Staré hnízdo) – 13
  4. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 13
  4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13
  8. Marian Mikuš (Pašeráci) – 12 (51.35)
  9. Eduard Pláňava (Hanáci) – 12
  9. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 12
11. Jiří Zvolánek (Ježci) – 11 (55.00)
12. Anna Morawková (Koumáci) – 11
13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 10
14. Jiří Pešta (Pašeráci) – 9
14. Karel Salavec (Pašeráci) – 9
16. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 7
17. Pavel Macků (Praha) – 3
18. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 2

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jaromír Kvíčala):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 136 bodů
  2. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 94
  3. František Vokatý (Kladeňáci) – 89

  4. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 85
  5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 64
  6. Ivo Husar (Ostraváci) – 60
  7. Petr Šimek (Podskaláci) – 47
  7. Petr Štefek (Valaši) – 47
  9. Dušan Karkuš (Dunajci) – 47
10. Alena Kolínová (Příbramáci) – 46
11. Přemysl Kubíček (Budivoj) – 35
12. Bohdan Kousal (Hanáci) – 35
13. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 30
14. Ivona Kovářová (Valaši) – 25
15. Jiří Adamčík (Podskaláci) – 23
16. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 22
17. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 21

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger):
  1. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 46 bodů
  2. Jana Vodičková (Pašáci) – 44
  3. Jan Hes (Ostraváci) – 42

  4. Lenka Svobodová (Praha) – 38 (čas 42.00)
  5. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 38 (47.00)
  6. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 31 (31.00) 
  7. Josef Nerodil (Hutníček) – 31 (44.00)
  8. Daniel Marek (Kabrňáci) – 31 (50.00)
  9. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 29
10. Milan Petras (Staré hnízdo) – 28
10. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 28
10. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 28
13. Miroslav Radouš (Doubravák) – 27
14. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 23
15. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 23 (43.00)
16. Marie Vodáková (Podskaláci) – 23
17. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 21
18. Robert Babilon (Staré hnízdo) 16

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):
  1. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 125 bodů (čas 39.00)
  2. Milan Práger (Staré hnízdo) – 125
  3. Anna Morawková (Koumáci) – 80

  4. Karel Salavec (Pašeráci) – 59
  5. Jiří Zvolánek (Ježci) – 53
  6. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 53
  6. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 53
  8. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 46
  9. Marian Mikuš (Pašeráci) – 45
10. Rostislav Janošík (Hutníček) – 42
11. Eduard Pláňava (Hanáci) – 40
11. Karel Zuska (Podskaláci) – 40
13. Pavel Macků (Praha) – 38
13. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 38
15. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 32
16. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 22
17. Jiří Pešta (Pašeráci) – 10

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2014
Praha, 18. ledna 2014

GP křížovky (autor Josef Hlavatý):
  1. Iveta Dedková (Hanáci) – 5 ztr. bodů (čas 53.40)
  2. Vladimír Klos (Podskaláci) – 5 (62.30)
  3. Ivo Husar (Ostraváci) – 5 (62.50)

  4. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 6 (54.00)
  5. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 7 (53.10)
  6. Jan Hes (Ostraváci) – 7 (61.00)
  7. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 9 (59.50)
  8. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 10 (70.00)
  9. Petr Štefek (Valaši) – 11 (69.50)
10. Jiří Zvolánek (Ježci) – 11 (70.00)
11. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 12 (70.00)
12. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 13 (67.30)
13. Jana Vodičková (Pašáci) – 22 (70.00)
14. Petr Mikšík (Ostraváci) – 29 (70.00)
15. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 32 (70.00)
16. Věra Kučavová (Lázeňáci)  – 38 (70.00)
17. Marian Mikuš (Pašeráci) – 39 (70.00)
18. Miroslav Turek (Hanáci) – 56 (70.00)
19. Bohdan Kousal (Hanáci) – 64 (70.00)
20. Ivona Kovářová (Valaši) – 70 (70.00)
21. Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 72 (70.00)
22. Eduard Pláňava (Hanáci) – 85 (70.00)

GP hádanky (autoři Jindřich Kupka a Drahotín Lančarič):
  1. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 6 – 4 – 5
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 5 – 3 – 3
  3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 5 – 3 – 1
  4. Ivona Kovářová (Valaši) – 3 – 0 – 1
  5. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 2 – 2 – 1
  6. Jan Hes (Ostraváci) – 2 – 1 – 0
  7. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 – 0 – 1
  8. Pavel Streit (Kabrňáci) 1 – 3 – 1
  9. Miroslav Turek (Hanáci) 1 – 2 – 1
10. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1 – 2 – 0
11. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 – 1 – 0
12. Petr Štefek (Valaši) – 1 – 0 – 0
13. Dušan Karkuš (Dunajci) – 0 – 3 – 1
14. František Vokatý (Kladeňáci) – 0 – 2 – 3
15. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 0 – 2 – 2
15. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 0 – 2 – 2
17. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 – 1 – 0
18. Iveta Dedková (Hanáci) – 0 – 0 – 2
19. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 0 – 0 – 1
19. Alena Kolínová (Příbramáci) – 0 – 0 – 1
19. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 – 0 – 1
19. Jana Vodičková (Pašáci) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Pavel Tučka):
  1. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 1 ztr. bod (čas 68.20)
  2. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 3 (46.00)
  3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 3 (67.50)

  4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 8 (69.00)
  5. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 12 (70.00)
  6. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 15 (70.00)
  7. Dana Sodomková (Rychtáři) – 16 (67.40)
  8. Marie Vodáková (Podskaláci) – 17 (54.45)
  9. Anna Morawková (Koumáci) – 17 (70.00)
10. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 19 (70.00)
11. Zdeněk Sedláček (Blatná) – 38 (70.00)
12. Lenka Svobodová (Praha) – 51 (70.00)
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 58 (70.00)
14. Karel Salavec (Pašeráci) – 62 (70.00)
15. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 65 (70.00)
16. Lubomír Štefan – 84 (70.00)
17. Růžena Helebrantová (Praha) – 98 (70.00)

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Rudolf Malý):
  1. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 15 (23.00)
  2. Lenka Svobodová (Praha) – 15 (31.00)
  3. Dana Sodomková (Rychtáři) – 15 (45.00)

  4. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 14 (36.00)
  5. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 14 (37.00)
  6. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 14 (45.00)
  7. Anna Morawková (Koumáci) – 13 (37.30)
  8. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 13 (37.30)
  9. Jiří Zvolánek (Ježci) – 13 (45.00)
  9. Karel Salavec (Pašeráci) – 13 (45.00)
11. Marie Vodáková (Podskaláci) – 12 (45.00)
12. Marian Mikuš (Pašeráci) – 11 (45.00)
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 6 (45.00)
13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 6 (45.00)
15. Karel Zuska (Podskaláci) – 5 (45.00)

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jaromír Kvíčala):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 97 bodů
  2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 82
  3. Alena Kolínová (Příbramáci) – 72
  4. Bohdan Kousal (Hanáci) – 72
  5. Petr Šimek (Podskaláci) – 71
  6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 64
  7. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 63
  8. Dušan Karkuš (Dunajci) – 58
  9. Pavel Streit (Kabrňáci) – 55
10. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 54
10. Petr Štefek (Valaši) – 54
12. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 45
13. Ivo Husar (Ostraváci) – 43
14. Miroslav Turek (Hanáci) – 36
14. František Vokatý (Kladeňáci) – 36
16. Jiří Adamčík (Severáci) – 33
17. Věra Kučavová  (Lázeňáci) – 32
18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 29

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger):
  1. Ivona Kovářová (Valaši) – 115 bodů
  2. Jan Hes (Ostraváci) – 101
  3. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 88

  4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 75
  5. Jana Vodičková (Pašáci) – 67
  6. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 65
  7. Lenka Svobodová (Praha) – 64
  8. Miroslav Radouš (Doubravák) – 62
  8. Josef Nerodil (Hutníček) – 67
  9. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 61
10. Marie Vodáková (Podskaláci) – 53
11. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 43
12. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 40
13. Josef Nerodil (Hutníček) – 38
14. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 35
15. Petr Mikšík (Ostraváci) – 24
16. Dana Sodomková (Rychtáři) – 15
17. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 10

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):
  1. Iveta Dedková (Hanáci) – 97 bodů
  2. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 86
  3. Milan Práger (Staré hnízdo) – 76

  4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 74
  5. Karel Salavec (Pašeráci) – 63
  6. Eduard Pláňava (Hanáci) – 55
  7. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 53
  8. Jiří Zvolánek (Ježci) – 43
  9. Marian Mikuš (Pašeráci) – 38
10. Anna Morawková (Koumáci) – 36
11. Vladimír Klos (Podskaláci) – 34
12. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 31
13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 25
14. Zdeněk Škvrna (Praha) – 24

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2013

Praha, 19. ledna 2013

GP křížovky (autor Pavel Tučka)
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 49.40)
  2. Vladimír Klos (Podskaláci) – 1 (61.10)
  3. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 1 (66.50)

  4. Libor Knotek (Rychtáři) – 2 (60.50)
  5. Ivo Husar (Ostraváci) – 2 (70.30)
  6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 (72.30)
  7. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 3 (57.55)
  8. Daniel Marek (Kabrňáci) – 3 (75.00)
  8. Marian Mikuš (Pašeráci) – 3 (75.00)
10. Petr Štefek (Valaši) – 4 (55.00)
11. Roman Čejka (Kabrňáci) – 13 (75.00)
12. Jiří Zvolánek (Ježci) – 15 (75.00)
13. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 24 (75.00)
14. Jana Vodičková (Pašáci) – 34 (75.00)
15. František Vokatý (Kladeňáci) – 46 (75.00)
16. Jan Hes (Ostraváci) – 49 (75.00)
17. Bohdan Kousal (Hanáci) – 60 (75.00) a další

GP hádanky (autoři Jaroslav Kodym a Dušan Karkuš)
  1. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 5 x 1.místo – 2 x 2. místo – 0 x 3. místo
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 4 – 6 – 4
  3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 4 – 0 – 2

  4. Jana Vodičková (Pašáci) – 2 – 4 – 1
  5. Daniel Marek (Kabrňáci) – 2 – 2 – 1
  6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 – 1 – 2
  7. Jan Hes (Ostraváci) – 2 – 0 – 2
  8. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 – 0 – 1
  9. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1 – 2 – 2
10. František Vokatý (Kladeňáci) – 1 – 1 – 2 (čas 3.20)
11. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1 – 1 – 2 (1.55)
12. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 – 1 – 1 (2.00)
13. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 – 1 – 1 (1.00)
14. Libor Knotek (Rychtáři) – 1 – 1 – 0
15. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 1 – 0 – 1
16. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 – 2 – 2
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 0 – 2 – 1
18. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 0 – 1 – 2
18. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0 – 1 – 2
20. Petr Štefek (Valaši) – 0 – 1 – 0
20. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 0 – 1 – 0
21. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0 –  0 – 1
22. Josef Nerodil (Hutníček) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěže – křížovky (autor Josef Hlavatý)
  1. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 0 ztrátových bodů (čas 33.50)
  2. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0 (56.00)
  3. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 1 (38.00)

  4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 2 (35.15)
  5. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 4 (53.00)
  6. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 4 (59.00)
  7. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 5 (75.00)
  8. Lenka Svobodová (Praha) – 7 (61.00)
  9. Anna Morawková (Koumáci) – 7 (61.30)
10. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 18 (75.00)
11. Růžena Helebrantová (Praha) – 103 (75.00)
11. Karel Salavec (Pašeráci) – 103 (75.00)
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 122 (75.00)

Hádanky (autor Rudolf Malý)
  1. Jiří Zvolánek (Ježci) – 15 (34.00)
  2. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 15 (39.20)
  3. Anna Morawková (Koumáci) – 15 (39.30)
  4. Lenka Svobodová (Praha) – 15 (39.40)
  5. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 15 (39.50)
  6. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 14
  7. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 13
  8. Marie Vodáková (Podskaláci) – 11
  8. Marian Mikuš (Pašeráci) – 11
10. Karel Zuska (Podskaláci) – 10
10.  Ladislav Karhan (Podskaláci) – 10
12. Karel Salavec (Pašeráci) – 10
13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 9

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Milan Práger)
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 66 bodů (rozhoz)
  2. Petr Štefek (Valaši) – 66 (rozhoz)
  3. František Vokatý (Kladeňáci) – 51 (rozhoz)

  4. Ivo Husar (Ostraváci) – 51 (rozhoz) 
  5. Bohdan Kousal (Hanáci) – 45
  6. Petr Šimek (Podskaláci) – 44
  7. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 43
  8. Ivan Růžička (Podskaláci) – 42
  9. Dušan Karkuš (Dunajci) – 37
10. Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 34
11. Libor Knotek (Rychtáři) – 33
12. Alena Kolínová (Příbramáci) – 28
13. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 25
14. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 24
15. Milan Petras (Staré hnízdo) – 17
16. Jiří Adamčík (Podskaláci) – 14

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Jindřich Kupka)
  1. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 100 bodů
  2. Jan Hes (Ostraváci) – 86
  3. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 81

  4. Ivona Kovářová (Valaši) – 76
  5. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 74
  6. Miroslav Radouš (Doubravák) – 72
  7. Lenka Svobodová (Praha) – 68
  8. Josef Nerodil (Hutníček) – 67
  9. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 64
10. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 56
11. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 55
12. Roman Čejka (Kabrňáci) – 53
13. Daniel Marek (Kabrňáci) – 53
14. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 49
15. Marie Vodáková (Podskaláci) – 44
16. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 43
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 41
18. Karel Salavec (Pašeráci) – 26
19. Josef Jirků (Ježci) – 12

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jaromír Kvíčala)
  1. Jana Vodičková (Pašáci) – 79 bodů
  2. Anna Morawková (Koumáci) – 72
  3. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 56

  4. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 53
  5. Jiří Zvolánek (Ježci) – 50
  6. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 44
  7. Marian Mikuš (Pašeráci) – 43
  8. Vladimír Klos (Podskaláci) – 32
  9. Ladislav Karhan (Podskaláci) – 27
10. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 16
11. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 15
12. Karel Zuska (Podskaláci) – 11

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2012
Praha, 14. ledna 2012

GP křížovky (autor Josef Hlavatý)
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztr. bodů (čas 33.00)
  2. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 1 (45.45)
  3. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (51.10)

  4. Roman Čejka (Kabrňáci) – 2 (43.00)
  5. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 (45.30)
  6. Vladimír Klos (Podskaláci) – 2 (46.30)
  7. Miroslav Turek (Hanáci) – 2 (54.40)
  8. Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 2 (60.00)
  9. Libor Knotek (Rychtáři) – 3 (46.00)
10. František Vokatý (Kladeňáci) – 3 (57.45)
11. Petr Štefek (Valaši) – 4 ( 46.45)
12. Petr Haman (Pijaristé) – 5 (57.30)
13. Bohdan Kousal (Hanáci) – 5 (60.00)
14. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 6 (49.30)
15. Ivona Kovářová (Valaši) – 7 (51.05)
16. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 7 (54.30)
17. Marian Mikuš (Pašeráci) – 7 (55.30)
18. Jiří Zvolánek (Ježci) – 7 (60.00)
19. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 8 (50.30)
20. Jan Hes (Ostraváci) – 10 (47.00)
21. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 13 (60.00)
22. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 15 (60.00)

GP hádanky (autoři Jaroslav Kodym a Dušan Karkuš)
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 6 – 1 – 2
  2. Bohdan Kousal (Hanáci) – 5 – 5 – 1
  3. Libor Knotek (Rychtáři) – 3 – 0 – 2

  4. František Vokatý (Kladeňáci) – 2 – 1 – 2
  5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 – 0 – 1
  6. Jana Tylová (Pašáci) – 1 – 3 – 2
  7. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 1 – 2 – 0
  8. Jan Hes (Ostraváci) – 1 – 1 – 3
  9. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 1 – 1 – 2
10. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 – 1 – 1 (3.10)
11. Miroslav Turek (Hanáci) – 1 – 1 – 1 (2.52)
12. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 – 1 – 1 (1.55)
13. Petr Šimek (Podskaláci) – 1 – 1 – 0 (0.45)
14. Jiří Adamčík (Severáci) – 1 – 1 – 0 (0.37)
15. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 1 – 0 – 1
16. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 1 – 0 – 0 (1.55)
17. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 – 0 – 0 (0.25)
18. Petr Štefek (Valaši) – 0 – 2 – 2
19. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 0 – 2 – 1
20. Alena Kolínová (Příbramáci) – 0 – 2 – 0
21. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 – 1 – 2
22. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0 – 1 – 1
22. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 0 – 1 – 1
22. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0 –  1 – 1
25. Petr Haman (Pijaristé) – 0 – 1 – 0
26. Milan Petras (Staré hnízdo) – 0 – 0 – 1
26. Ivan Růžička (Podskaláci) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Pavel Tučka)
  1. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 1 ztr. bod (čas 42.00)
  2. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 1 (56.50)
  3. Karel Bezděk (Pijaristé) – 2 (60.00)

  4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 3 (50.45)
  5. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 5 (40.00)
  6. Milan Práger (Staré hnízdo) – 5 (60.00)
  7. Marie Vodáková (Podskaláci) – 11 (60.00)
  8. Dana Sodomková (Rychtáři) – 25 (60.00)
  8. Rostislav Janošík (Hutníček) – 25 (60.00)
10. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 54 (60.00)
11. Milan Petras (Staré hnízdo) – 56 (60.00)
12. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 61 (60.00)
13. Anna Morawková (Koumáci) – 68 (60.00)
14. Karel Salavec (Pašeráci) – 72 (60.00)
15. Jana Marešková (Kladeňáci) – 85 (60.00)
16. Lenka Svobodová (Praha) – 91 (60.00)

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Rudolf Malý)
  1. Dana Sodomková (Rychtáři) – 15 (čas 42.00)
  2. Jiří Zvolánek (Ježci) – 14 (46.00)
  3. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 14 (56.00)

  4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13 (44.00)
  5. Jindřich Kupka (Staré hnízdo) – 13 (57.00)
  6. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 12 (53.00)
  7. Anna Morawková (Koumáci) – 12 (57.30)
  8. Jana Marešková (Kladeňáci) – 12 (60.00)
  8. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 12 (60.00)
  8. Karel Bezděk (Pijaristé) – 12 (60.00)
  8. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 12 (60.00)
12. Lenka Svobodová (Praha) – 11 (60.00)
12. Karel Salavec (Pašeráci) – 11 (60.00)
12. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 11 (60.00)
15. Milan Práger (Staré hnízdo) – 10 (55.00)
16. Rostislav Janošík (Hutníček) – 9 (60.00)
17. Ladislav Karhan (Podskaláci) – 8 (60.00)
17. Zdeněk Škvrna (Praha) – 8 (60.00)
17. Karel Zuska (Podskaláci) – 8 (60.00)

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jindřich Kupka)
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 126 bodů
  2. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 82
  3. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 75

  4. Ivona Kovářová (Valaši) – 68
  5. Bohdan Kousal (Hanáci) – 67
  6. Dušan Karkuš (Dunajci) – 59
  7. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 57
  8. Petr Štefek (Valaši) – 56
  9. František Vokatý (Kladeňáci) – 51
10. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 47
11. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 41
12. Petr Šimek (Podskaláci) – 39
13. Alena Kolínová (Příbramáci) – 36
13. Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 36
15. Jiří Adamčík (Podskaláci) – 30
15. Ivo Husar (Ostraváci) – 30
17. Miroslav Turek (Hanáci) – 29
18. Dana Sodomková (Rychtáři) – 15

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger)
  1. Libor Knotek (Rychtáři) – 71 bodů
  2. Lenka Svobodová (Praha) – 67
  3. Josef Nerodil (Hutníček) – 57

  4. Jan Hes (Ostraváci) – 55
  5. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 54
  6. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 53
  7. Jana Marešková (Kladeňáci) – 50
  8. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 47
  9. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 46
10. Milan Petras (Staré hnízdo) –  44
11. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 40
12. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 38
13. Roman Čejka (Kabrňáci) – 33
14. Marie Vodáková (Podskaláci) – 28
15. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 13

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jaromír Kvíčala)
  1. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 119 bodů (čas 54.30)
  2. Petr Haman (Pijaristé) – 119 (54.50)
  3. Milan Práger (Staré hnízdo) – 119 (60.00)

  4. Jana Tylová (Pašáci) – 115
  5. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 100
  6. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 84
  7. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 80
  8. Karel Salavec (Pašeráci) – 74
  9. Jiří Zvolánek (Ježci) – 64
10. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 62
11. Anna Morawková (Koumáci) – 55
11. Ladislav Karhan (Podskaláci) – 55
13. Marian Mikuš (Pašeráci) – 49
14. Karel Bezděk (Pijaristé) – 47
15. Jaroslav Kodym (Podskalácí) – 45
16. Rostislav Janošík (Hutníček) – 43
17. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 34
18. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 33
19. Vladimír Klos (Podskaláci) – 25
20. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 15
21. Miroslav Michal (Pašeráci) – 8

 

GRAND PRIX  ZLATÁ PRAHA 2011

Praha, 10.12.2011

GP - logické úlohy (autor Zdeněk Vodička):

1.   Jana Tylová   320 bodů 
2.   Jan Novotný   295 b.
3.   Jakub Hrazdira   275 b.

4.   Matúš Demiger   270 b.
5.   Jana Břízová   260 b.
6.   Jiří Hrdina   250 b.
6.   Jakub Ondroušek   250 b.
8.   Robert Babilon   220 b.
9.   Petr Nepovím   195 b.
10. Jan Onderek   170 b.
11. Jana Sidorová   160 b.
12. Michal Matyska   155 b.
13. Martina Hanžlová   145 b.
14. Martin Koller   140 b.
14. Raul Kačírek   140 b.
16. Nelly Pelc Vostrá   135 b.
17. Petr Lichý   120 b.
18. Karel Tesař   110 b.
18. Marie Benediktová Větrovcová   110 b.
20. Petra Čičová   100 b.
20. Lenka Vávrová   100 b. 
22. Zuzana Vytisková   95 b.
23. Markéta Novotná   90 b.
24. Martin Kubík   85 b.
25. Michaela Shejbalová   80 b.
25. Jitka Malcová   80 b.
27. Zdeňka Pácalová   75 b.
28. Klára Vytisková   65 b.
29. Jana Zachová   55 b.
30. Karel Štěrba   50 b.
31. Ľuba Kollerová   40 b.
31. Helena Peldřimovská   40 b.
33. Hana Havelková   25 b.
33. Marta Marková   25 b.
33. Peter Hornák   25 b.
37. Pavel Pelc   20 b.
38. Květa Charvátová   10 b.

GP - sudoku (autor Jakub Ondroušek):

1.   Jakub Hrazdira   331 bodů
2.   Jana Břízová   292 b.
3.   Jan Novotný   291 b.

4.   Matúš Demiger   270 b.
5.   Jana Tylová   240 b.
6.   Petr Nepovím   220 b.
7.   Klára Vytisková   200 b.
8.   Robert Babilon   189 b.
9.   Lenka Vávrová   182 b.
10. Petra Čičová   175 b.
11. Jan Zvěřina   161 b.
12. Marta Marková   155 b.
13. Karel Štěrba   151 b.
13. Jiří Hrdina   151 b.
13. Jana Bednaříková   151 b.
16. Michal Matyska   147 b.
17. Martina Macháčková   142 b.
17. Věra Kuběnová   142 b.
19. Markéta Novotná   135 b.
20. Zdeňka Pácalová   134 b.
21. Karel Tesař   127 b.
21. Michaela Shejbalová   127 b.
21. Ondřej Suchý   127 b.
24. Martina Hanžlová   117 b.
25. Jitka Malcová   116 b.
26. Martin Koller   106 b.
26. Nelly Pelc Vostrá   106 b.
28. Jan Onderek   101 b.
29. Jana Sidorová   100 b.
30. Petr Lichý   92 b.
31. Martin Kubík   88 b.
31. Anna Medveďová   88 b.
31. Marie Benediktová Větrovcová   88 b.
34. Peter Hornák   81 b.
35. Jana Zachová   80 b.
36. Zdeněk Vodička   78 b.
37. Pavlína Dvorská   59 b.
38. Helena Peldřimovská   43 b.
39. Květa Charvátová   39 b.
40. Pavel Pelc   38 b.
41. Ľuba Kollerová   35 b.
42. Hana Havelková   24 b.

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2011
Praha, 15. ledna 2011

Tradičně první přebor roku se konal 15. ledna 2011 v sále Základní umělecké školy Music Art v Praze-Modřanech. Sjelo se na něj 66 soutěžících a pořadatelů z 22 kroužků celé republiky. Hlavním sponzorem přeborů bylo vydavatelství Novum.

GP křížovky – hlavní přebor (autor Josef Hlavatý)

1.  Ondřej Strejček (Příbramáci) – 0 (54.30)
2.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 (54.35)
3.  Petr Štefek (Valaši) – 1 (50.10)

4.  Bohdan Kousal (Hanáci) – 1 (69.30)
5.  Ivo Husar (Ostraváci) – 3
6.  Karel Henc (Kabrňáci) – 9
7.  Ivona Kovářová (Valaši) – 10
8.  Věra Kučavová (Lázeňáci) – 18
9.  Jan Hes (Ostraváci) – 25
10.František Vokatý (Kladeňáci) – 30
11.Jaroslav Kula (Ostraváci) – 35
12.Daniel Marek (Kabrňáci) – 45
13.Robert Babilon (Staré hnízdo) – 50

Křížovky – vedlejší přebor (autor Pavel Tučka) 

1.  Milan Wasserburger (Valaši) – 0 (42.00)
2.  Dagmar Rusá (Praha) – 0 (44.00)
3.  Dana Sodomková (Rychtáři) – 1 (52.00)

4.  Helena Peldřimovská (Pašáci) – 1 (54.30)
5.  Milan Práger (Staré hnízdo) – 2 (46.30)
6.  Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 2 (60.00)
     Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 2 (60.00)
8.  Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 3 (33.00)
9.  Pavlína Horáčková (Koumáci) – 3 (60.00)
10.Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 5 (48.15)
11.Marie Vodáková (Podskaláci) – 7 (44.00)
12.Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 8 (57.30)
13.Anna Morawková (Koumáci) – 17 (65.00)
14.Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 18 (49.15)

GP hádanky – hlavní přebor (autoři Dušan Karkuš a Jaroslav Kodym)

1.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 9
2.  Pavlína Horáčková (Koumáci) – 4
3.  Jaroslav Kula (Ostraváci) – 2 (po rozhozu)

4.  Petr Šimek (Podskaláci) – 2
5.  František Vokatý (Kladeňáci) – 2
6.  Petr Štefek (Valaši) – 2
7.  Libor Knotek (Rychtáři) – 1/1.45
8.  Miroslav Radouš (Doubravák) – 1/1.38
9.  Zdeněk Vodička (Pašáci) – 1/1.08
10.Ondřej Strejček (Příbramáci) – 1/1.05
11.Ivo Husar (Ostraváci) – 1/0.47
12.Pavel Kalhous ml. (oSH/Jarabáček) – 1/0.45
13.Alena Kolínová (Příbramáci) – 1/0.44
14.Ivona Kovářová (Valaši) – 1/0.38
15.Bohdan Kousal (Hanáci) – 1/0.17

Hádanky – vedlejší přebor (autor Miloš Kolenatý)

1.  Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 15 (32.00)
2.  Dana Sodomková (Rychtáři) – 15 (45.00)
3.  Karel Tvrzník (Podskaláci) – 14

4.  Ladislav Karhan (Podskaláci) – 13
     Jana Marešková (Kladeňáci) – 13
     Anna Morawková (Koumáci) – 13
     Milan Práger (Staré hnízdo) – 13
8.  Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 12
9.  Dagmar Rusá (Praha) – 11
     Lenka Svobodová (Praha) – 11
11.Marian Mikuš (Pašeráci) – 10
     Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 10
     Marie Vodáková (Podskaláci) – 10
14.Jan Nosek (Staré hnízdo) – 9
     Milan Wasserburger (Valaši) – 9
     Karel Zuska (Podskaláci) – 9
17.Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 7
     Jaroslav Kyncl Rychtáři) – 7
     Petr Zedník (Staré hnízdo) – 7
20.Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 6
     Naďa Vavreinová (Argentum) – 6

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jaromír Kvíčala):

1.  Bohdan Kousal (Hanáci) – 134
2.  František Vokatý (Kladeňáci) – 117
3.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 102

4.  Jaroslav Kula (Ostraváci) – 85
5.  Petr Šimek (Podskaláci) – 61
6.  Ivona Kovářová (Valaši) – 54
7.  Petr Štefek (Valaši) – 45
8.  Věra Kučavová (Lázeňáci) – 41
9.  Dušan Karkuš (Dunajci) – 36
10.Zdeněk Vodička (Pašáci) – 31
11.Pavlína Horáčková (Koumáci) – 28
12.Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 27
13.Pavel Kalhous ml. (oSH/Jarabáček) – 26
     Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 26
15.Karel Henc (Kabrňáci) – 24
16.Jaroslav Valkus (Hutníček) – 20
17.Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 17
18.Ivo Husar (Ostraváci) – 16
19.Ivan Růžička (Podskaláci) – 9

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Jindřich Kupka(:

1.  Dana Sodomková (Rychtáři) – 99
2.  Ondřej Strejček (Příbramáci) – 95
3.  Libor Knotek (Rychtáři) – 81

4.  Daniel Marek (Kabrňáci) – 76
5.  Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 75
6.  Lenka Svobodová (Praha) – 72
7.  Miroslav Radouš (Doubravák) – 66
8.  Josef Nerodil (Hutníček) – 62
9.  Jan Hes (Ostraváci) – 62
10.Milan Práger (Staré hnízdo) – 51
11.Marie Vodáková (Podskaláci) – 50
12.Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 49
13.Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 43
     Robert Babilon (Staré hnízdo) – 43
15.Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 41
16.Jana Marešková (Kladeňáci) – 40
17.Karel Salavec (Pašeráci) – 36
18.Marian Mikuš (Pašeráci) – 28
19.Helena Peldřimovská (Pašáci) – 24
20.Petr Mikšík (Ostraváci) – 13

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Milan Práger):

1.  Roman Čejka (Kabrňáci) – 95 (45.00)
2.  Jana Tylová (Pašáci) – 95 (60.00)
3.  Anna Morawková (Koumáci) – 80

4.  Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 75
5.  Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 71 (40.00)
6.  Karel Tvrzník (Podskaláci) – 71 (51.00)
7.  Pavel Bobek (Třebíčáci) – 71 (60.00)
8.  Jiří Zvolánek (Ježci) – 63
9.  Ladislav Karhan (Podskaláci) – 61
10.Jan Nosek (Staré hnízdo) – 57
11.Milan Wasserburger (Valaši) – 49
12.Zdeněk Škvrna (Praha) – 47
13.Naďa Vavreinová (Argentum) – 45
14.Dagmar Rusá (Praha) – 42
15.Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 39
16.Petr Zedník (Staré hnízdo) – 24
17.Karel Zuska (Podskaláci) – 23
18.Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 4