Rajská bouda 2024 - nabídka dovolené v Beskydech

 

V letošním roce stejně jako v letech předešlých proběhne v závěru léta setkání příznivců křížovek a hádanek, letos se bude po úspěšné loňské premiéře konat ve dnech 15. až 21. září opět v hotelu Rajská bouda v Malenovicích u Frýdlantu nad Ostravicí.

V rámci setkání proběhne v dopoledních hodinách schůze předsednictva svazu, zasedání OKK, případně jednání dalších odborných orgánů svazu. Program bude upřesněn v pondělí ráno. Bohatý je i odpolední a večerní program, kromě vlastního turistického a volnočasového programu účastníků je obvyklou náplní setkání hraní karet, šachů, ale i jiných společenských her, hraní bowlingu, dvě dráhy jsou přímo v areálu hotelu, nebo jen posezení s přáteli.

Personál hotelu je příjemný, pokoje jsou vybaveny televizory a moderními koupelnami, strava je výborná s možností výběru ze dvou jídel k obědu i večeři. Cena za jednu noc s polopenzí je 1050 Kč a za jednu noc s plnou penzí 1200 Kč, kromě toho platí účastníci místní poplatek obci Malenovice ve výši 30 Kč za osobu a den.

Zájemci o účast na semináři, kteří se zatím ještě nepřihlásili, nechť tak učiní u Ing. S. Teichmanové telefonicky na č. 602 373 626 nebo mailem na adresu steichmanova@seznam.cz.