Scrabbloviny 2020

 

1. PARTIE 2020

Kalendář termínů pro zadávaní a odeslání řešení jednotlivých kol 1. partie:

kalendar

 
Vítám vás na začátku nového ročníku scrabblové soutěže. Pravidla zůstávají stejná jako v loňském ročníku, termíny zadání a odeslání najdete v přehledné tabulce. Zapojte fantazii a s chutí do toho!
Dagmar Rusá
 
ZADÁNÍ ČTVRTÉHO KOLA
ctvrte kolo
 
ŘEŠENÍ TŘETÍHO KOLA
Většina hráčů našla slovo ČRTANÉHO na 4H za 80 bodů. Další zaslané prémie - TÝRANÉHO na F1 za 70 bodů a HORNATÉ (+CH, HO) na I8 za 70 bodů. Bylo možné složit ještě další prémiová slova za méně bodů - OTRHANÉ (+HO) na I9 a TRHANÉHO na 9B nebo 9F.
 
Pořadí po třetím kole:
269 - Bednarski, Běhal Pavel, Běhal Petr, Denda, Fero, Chládková, Járová, Snopek, Spáčil, Šilar, Švarcová, Udvardy, Venclová, Voborová, Žižka
259 - Kopato, Kučavová, Plecitá, Žďárecká
257 - Vencl
256 - Čenda
239 - Hanák
209 - Zemánková
 
ZADÁNÍ TŘETÍHO KOLA
treti kolo
 
ŘEŠENÍ DRUHÉHO KOLA
Slovo RČENÍCH šlo rozšířit více písmeny (K, S, T, U), což dávalo hráčům mnoho možností. Největší zisk přineslo slovo KOSTÝMU (+URČENÍCH) na pozici 2B za 105 bodů, dále slova MÝTSKOU (+URČENÍCH) na 2B za 93 bodů, KOSTÝMU (+KRČENÍCH) na 2H za 92 bodů, SMÝKNOUT na 6D za 75 bodů a STRČENÍCH na H1 za 45 bodů.
 
Pořadí po druhém kole:
189 - Bednarski, Běhal Pavel, Běhal Petr, Denda, Fero, Chládková, Járová, Kopato, Kučavová, Plecitá, Snopek, Spáčil, Šilar, Švarcová, Udvardy, Venclová, Voborová, Žďárecká, Žižka
177 - Vencl
176 - Čenda
159 - Hanák
129 - Zemánková
 
ZADÁNÍ DRUHÉHO KOLA
druhe kolo
 
ŘEŠENÍ PRVNÍHO KOLA
Ze zásobníku bylo možné složit pět různých prémií, v zaslaných řešeních se objevily čtyři z nich - ta pátá byla za méně bodů. RČENÍCH na H3, NEHRČÍC na H8, NECHRČÍ na H7, ČERNÍCH na H4 - všechna slova za 84 bodů a CHRČENÍ na různých pozicích za maximálně 80 bodů.
 
Pořadí po prvním kole:
84 -  Bednarski, Běhal Pavel, Běhal Petr, Čenda, Denda, Fero, Hanák, Chládková, Járová, Kopato, Kučavová, Plecitá, Snopek, Spáčil, Šilar, Švarcová, Udvardy, Vencl, Venclová, Voborová, Zemánková, Žďárecká, Žižka.
 
ZADÁNÍ PRVNÍHO KOLA
prvni kolo