Výsledky přeborů v roce 2012

PŘEBOR  HLINECKA  2012
Hlinsko, 20.října 2012

Křížovky (autor Libor Knotek):
  1. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  0 ztrátových bodů / čas 27:25
  2. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  0 / 27:30
  3. Petr Štefek  (Valaši)  -  0 / 31:00

  4. Roman Čejka  (Kabrňáci)  -  0 / 34:20
  5. Pavel Bobek  (Třebíčáci)  -  1 / 35:30
  6. Pavel Kalhous ml.  (Jarabáček)  -  1 / 43:00
  7. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  1 / 45:10
  8. Zbyněk Burda  (Hradečtí votroci)  -  1 / 48:30
  9. Jan Hes  (Ostraváci)  -  2 / 42:40
10. Milan Wasserburger  (Valaši)  -  2 / 44:35
11. Milan Fišbach  (Třebíčáci)  -  2 / 48:45
12. Miroslav Turek  (Hanáci)  -  2 / 49:05
13. Jaroslav Kyncl  (Rychtáři)  -  2 / 59:00
14. Pavel Kalhous st.  (Jarabáček)  -  3 / 47:50     ( 1.místo ve vedlejší kategorii )
15. Josef Nerodil  (Hutníček)  -  3 / 59:40
16. Eduard Pláňava  (Hanáci)  -  4 / 58:30
17. Jaroslav Valkus  (Hutníček)  -  4 / 59:50
18. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  6 / 48:33
19. Miroslav Radouš  (Doubravák)  -  8 / 59:10
20. Jitka Lustyková  (Rychtáři)  -  182 / 60:00     ( 2.místo ve vedlejší kategorii )
21. Drahomíra Brychtová  (Rychtáři)  -  271 / 60:00     ( 3.místo ve vedlejší kategorii )

Hádanky (autor Jindřich Kupka):
  1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  33 bodů
  2. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  22
  3. Jan Hes  (Ostraváci)  -  16

  4. Pavel Kalhous ml.  (Jarabáček)  -  12
  5. Petr Štefek  (Valaši)  -  10   ( 2-1-2 )
  6. Milan Fišbach  (Třebíčáci)  -  10   ( 1-3-1 )
  7. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  9
  8. Roman Čejka  (Kabrňáci)  -  8
  9. Miroslav Turek  (Hanáci)  -  7
10. Zbyněk Burda  (Hradečtí votroci)  -  6
11. Miroslav Radouš  (Doubravák)  -  4
12. Josef Jirků  (Ježci)  -  3
13. Eduard Pláňava  (Hanáci)  -  2   ( 0-1-0 )
14. Pavel Bobek  (Třebíčáci)  -  2   ( 0-0-2 )
15.-16. Pavel Kalhous st.  (Jarabáček)  -  1     (1.místo ve vedlejší kategorii)    
15.-16. Jaroslav Kyncl  (Rychtáři)  -  1

 

PŘEBOR PLZEŇSKA A GRAND PRIX PLZNĚ 2012
Plzeň, 13.-14.10.2012

Sobota 13.10.

GP Plzně v řešení logických úloh (autoři Jaroslav Kodym, Petr Haman, Karel Bezděk, Alois Štěpáník):
1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  - 226 bodů, čas 84´
2.  Babilon Robert  (oSH)  - 212 b., čas 70´
3.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  - 201 b., čas 90´

4.  Kalhous Pavel  (oSH)  - 172 b., čas 90´
5.  Strejček Ondřej  (Příbramáci)  - 164 b., čas 90´
6.  Husar Ivo  (Ostraváci)  - 133 b., čas 90´
7.  Hes Jan  (Ostraváci)  - 112 b., čas 90´  (1. místo ve vedlejší kategorii)
8.  Konečný Jiří  (Kabrňáci)  - 106 b., čas 90´
9.  Čejka Roman  (Kabrňáci)  - 83 b., čas 90´
10. Vokatý František  (Kladeňáci)  - 79 b., čas 90´
11. Kučavová  Věra  (Lázeňáci)  - 42 b., čas 90´ (2. místo ve vedlejší kategorii)
12. Nosek Jan  (oSH)  - 30 b., čas 90´  (3. místo ve vedlejší kategorii)
13. Kousal Bohdan  (Hanáci)  - 12 b., čas 90´

Přebor Plzeňska – křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):     
1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  - 0 ztr. bodů, čas 53´30´´
2.  Čejka Roman  (Kabrňáci)  - 0, čas 69´30´´
3.  Strejček Ondřej  (Příbramáci)  - 1, čas 59´55´´

4.  Karpíšek Jaroslav  (oHV)  - 2, čas 60´25´´
5.  Hes Jan (Ostraváci)  - 2, čas 67´50´´
6.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  - 4, čas 69´10´´
7.  Husar Ivo  (Ostraváci)  - 4, čas 69´50´´
8.  Kalhous Pavel  (oSH)  - 71, čas 70´00´´
9.  Kučavová Věra  (Lázeňáci)  - 81, čas 70´00´´
10. Kousal Bohdan  (Hanáci)  - 86, čas 70´00´´
11. Knotek Libor  (Rychtáři)  - 94, čas 70´00´´
12. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  - 102, čas 70´00´´
13. Nosek Jan  (oSH)  - 105, čas 70´00´´
Účast: 14  řešitelů      

Přebor Plzeňska – křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):     
1. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  - 1 ztrátový bod, čas 29´12´´
2. Schmidová  Miroslava  (Krušnohor)  - 1, čas 32´20´´
3. Sedláček Zdeněk  (Blatná)  - 1, čas 36´30´´

4. Bradová Karola  (Klabava)  - 5, čas 45´00´´
5. Vavreinová Naďa  (Argentum)  - 23, čas 58´45´´
Účast: 5  řešitelů      

Přebor Plzeňska – hádanky - hlavní přebor (autoři Václav Čech a Karel Bezděk):     
1.   Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  - 33 bodů
2.   Strejček Ondřej  (Příbramáci)  - 21 (4x1. místo)
3.   Kousal Bohdan  (Hanáci)  - 21

4.   Vokatý František  (Kladeňáci)  - 12
5.   Husar Ivo  (Ostraváci)  - 10
6.-7. Čejka Roman  (Kabrňáci)  - 9
6.-7. Hes Jan (Ostraváci)  - 9
8.   Kučavová Věra  (Lázeňáci)  - 8
9.   Marek Daniel  (Kabrňáci)  - 8
10. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  - 7
11. Kalhous Pavel  (oSH)  - 7
12. Knotek Libor  (Rychtáři)  - 3

Přebor Plzeňska – hádanky - vedlejší přebor (autor Petr Haman):    
1. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  - 15 hádanek, čas 57´30´´
2. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  - 13, čas 59´40´´
3. Vavreinová Naďa  (Argentum)  - 10, čas 59´30´´

Účast: 3  řešitelé      

     
Neděle 14.10.2012    
GP Plzně v řešení křížovek – hlavní přebor
(autor Jaroslav Flaišhanz):
1.   Strejček Ondřej  (Příbramáci)  - 0 ztrátových bodů, čas 38´30´´
2.   Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  - 0, čas  42´00´´
3.   Hes Jan  (Ostraváci)  - 0, čas 45´00´´

4.   Husar Ivo  (Ostraváci)  - 1, čas 48´00´´
5.   Knotek Libor  (Rychtáři)  - 1, čas 55´00´´
6.   Karpíšek Jaroslav  (oHV)   - 2, čas 46´30´´
7.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  - 2, čas 58´00´´
8.   Čejka Roman  (Kabrňáci)  - 2, čas 60´00´´
9.   Kousal Bohdan  (Hanáci)  - 4, čas 60´00´´
10. Kučavová Věra  (Lázeňáci)  - 7, čas 53´00´´
11. Kalhous Pavel  (oSH)  - 27, čas 60´00´´
12. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  - 93, čas 60´00´´
Účast: 15  řešitelů      

GP Plzně v řešení křížovek – vedlejší přebor (autor Václav Čech):
1. Rusá Dagmar  (Podskaláci)  - 0 ztrátových bodů, čas 63´40´´
2. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  - 3, čas 61´00´´
3. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  - 7, čas 68´15´´

4. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  - 40, čas 70´00´´
5. Sedláček Zdeněk  (Blatná)  61, čas 70´00´´
Účast: 8  řešitelů      
           
GP Plzně v řešení hádanek – hlavní přebor
(autoři
Rudolf Malý, Jaroslav Kodym):
1.   Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  - 9x1.místo / 4x2.místo / 3x 3.místo
2.   Kousal Bohdan  (Hanáci)  - 6 / 1 / 2
3.   Strejček Ondřej  (Příbramáci)  - 3 / 5 / 1

4.   Čejka Roman  (Kabrňáci)  - 2 / 4 / 1 (rozhoz)
5.   Kalhous Pavel  (oSH)  - 2 / 4 / 1 (rozhoz)
6.   Marek Daniel  (Kabrňáci)  - 2 / 3 / 1
7.   Karpíšek Jaroslav  (oHV)  - 2 / 2 / 2
8.   Husar Ivo  (Ostraváci)  - 1 / 3 / 7
9.   Knotek Libor  (Rychtáři)  - 1 / 1 / 3
10. Vokatý František  (Kladeňáci)  -  1 / 1 / 2
11. Nosek Jan  (oSH)  - 1 / 0 / 1
12. Hes Jan  (Ostraváci)  - 0 / 2 / 3
13. Kučavová Věra  (Lázeňáci)  - 0 / 0 / 2
Účast: 15  řešitelů     

GP Plzně v řešení hádanek – vedlejší přebor (autor Václav Čech):
1. Rusá Dagmar  (Podskaláci)  - 15 hádanek, čas 25´00´´
2. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  - 15, čas 29´00´´
3. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  - 11, čas 59´30´´

4. Vavreinová Naďa  (Argentum)  - 10, čas 57´00´´  
Účast: 6  řešitelů      

 

BESKYDSKÝ PŘEBOR 2012                           
Český Těšín, 22. září 2012    

Křížovky (autor Miloš Sedlák):   
1. Petr Štefek (Valaši)  - 1 ztrátový bod (čas 38,40)
2. Ivo Husar (Ostraváci)  - 1  (čas 45,25)
3. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  -  2  (čas 46,20)

4. Roman Čejka (Kabrňáci)  - 2  (čas 46,23)
5. Ivona Kovářová (Valaši)  - 2  (čas 52,08)
6. Jiří Zvolánek (Ježci)  - 2  (čas 52,10)
7. Milan Tomsa (Hutníček)  - 2  (čas 52,52)
8. Milan Fišbach (Třebíčáci)  - 2  (čas 60,00)
9. Jaromír Kvíčala (oSH)  - 3  (čas 47,05)
10. Jan Hes (Ostraváci)  - 3  (čas 51,43)
11. Josef Nerodil (Hutníček)  - 3  (čas 60,00)
12. Petr Mikšík (Ostraváci)  - 5  (čas 54,41)
13. Bohumil Korčák (Hanáci)  - 12  (čas 60,00)
14. Jaroslav Kula (Ostraváci)  - 15  (čas 54,43)
15. Luboš Brabenetz (Permoníci)  - 32  (čas 60,00)
16. Milan Wasserburger (Valaši)  - 50  (čas 60,00)
17. Milan Kožušník (Ostraváci)  - 75  (čas 60,00)
18. Rostislav Janošik (Hutníček)  - 98  (čas 60,00
)
   
Šest řešitelů neodevzdalo již 1. křížovku. Celkový počet řešitelů: 24  

Hádanky (autoři Bohdan Kousal a Oldřich Kmoščák):
1. Jaromír Kvíčala (oSH)  - 24 bodů
2. Jan Hes (Ostraváci)  - 22 
3. Roman Čejka (Kabrňáci)  - 18 (4x 1. místo)

4. Ivona Kovářová (Valaši)  - 18 (3x 1. místo)
5. Jaroslav Kula (Ostraváci)  - 17 
6. Bohumil Korčák (Hanáci)  - 14 
7. Ivo Husar (Ostraváci)  - 8 
8. Petr Štefek (Valaši)  - 7 
9. Milan Kožušník (Ostraváci)  - 6 
10. Milan Fišbach (Třebíčáci)  - 5 
11. Petr Mikšík (Ostraváci)  - 3 
12. Jiří Zvolánek (Ježci)  - 2  (1x 2. místo)
13. Josef Nerodil (Hutníček)  - 2 
    
Řešeno přeborovým způsobem na tři řešitele.
Všechny hádanky byly řešené. Bodované hádanky: 1, 7, 12, 13, 18, 20. 
Hádanku č. 12 řešil jeden řešitel. Hádanku č. 13 řešili dva řešitelé. Zbývající hádanky řešené třemi řešiteli.  

 

PŘEBOR SEVERNÍ MORAVY 2012

Ostrava, 15.-16. září 2012

GP logika (autoři František Luskač, Ivo Husar):

1. Daniel Marek (Kabrňáci) - 152 bodů
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 114
3. Jaromír Kvíčala (SH) - 113  (1. místo ve vedlejší kategorii)

4. František Vokatý  (Kladeňáci) - 85
5. Jaroslav Valkus  (Hutníček) - 82
6.   Roman Čejka  (Kabrňáci) - 79
7. Jiří Konečný  (Kabrňáci) - 76 
8. Jan Hes  (Ostraváci) - 57  (2. místo ve vedlejší kategorii)
9. Josef Nerodil  (Hutníček) - 48 
(3. místo ve vedlejší kategorii)
10. Ivan Růžička  (Podskaláci) - 46
11. Petr Mikšík  (Ostraváci) - 36
12. Pavel Vidlář  (Hanáci) - 29

Celkem se zúčastnilo 15 luštitelů, 3 z nich řešení neodevzdali. Čas na řešení 90´ využili všichni v plném rozsahu.

Ostravská desítka (autor Milan Kožušník):

1. Jaroslav Kula  (Ostraváci) - 79 bodů
2. Petr Vejchoda  (Kabrňáci) - 76
3. Jaromír Kvíčala  (SH) - 51

4. Roman Čejka  (Kabrňáci) - 36
5. Daniel Marek  (Kabrňáci) - 31
6. Josef Nerodil  (Hutníček) - 30
7. František Vokatý  (Kladeňáci) - 25
8. Ivona Kovářová  (Valaši) - 24
8.   Pavel Rybář  (Ostraváci) - 24
10. Jaroslav Karpíšek  (OHV) - 23
11. Jiří Bednarski  (Bečváci) - 22
12. Václav Fládr  (Kabrňáci) - 21
13. Pavel Vidlář  (Hanáci) - 19  
(1. místo ve vedlejší kategorii)
14. Lucián Gonda  (Šíravan) - 15  (2. místo ve vedlejší kategorii)
15. Petr Štefek  (Valaši) - 14
16. Ivan Růžička  (Podskaláci) - 13 
(3. místo ve vedlejší kategorii)
17. Ján Turek  (Tatranec) - 12 
18. Petr Mikšík  (Ostraváci) - 11
19. Ján Makovník  (Ruža) - 9
20. Jiří Konečný  (Kabrňáci) - 8
21. Jaroslav Valkus  (Hutníček) - 7
22. Miroslav Šumpík  (Pašeráci) - 4
23. Rudolf Widla  (Ostraváci) - 2

Celkem se zúčastnilo 26 luštitelů, bodovalo 23. Čas na řešení byl 40´. Na osmém místě došlo k plichtě.

Velká cena Ostravy družstev (autoři - křížovky Miloš Sedlák, hádanky - Karel Salavec):

1.  Kabrňáci (Roman Čejka, Jiří Konečný, Daniel Marek, Petr Vejchoda) součet pořadí 2,5 (křížovky 1 (2 ztr. b.), hádanky 1,5 (18 hádanek))
2.  Ostraváci (Jan Hes, Ivo Husar, Jaroslav Kula, Petr Mikšík) součet pořadí 3,5 (křížovky 2 (4 ztr. b.), hádanky 1,5 (18 hádanek))
3.  Hutníček (Rostislav Janošík, Josef Nerodil, Milan Tomsa, Jaroslav Valkus) součet pořadí 7 (křížovky 3 (22 ztr. b.), hádanky 4 (16 hádanek))
4.  OTTŘ (Jaroslav Karpíšek, Pavel Rybář, Mirko Skácel, Rudolf Widla) součet pořadí 9 (křížovky 6 (99 ztr. b.), hádanky 3 (17 hádanek))
5.  Jinling (Lucián Gonda, Ján Makovník, Ivan Šuňavec, Ján Turek) součet pořadí 11 (křížovky 4 (57 ztr. b.), hádanky 7 (11 hádanek)) (čas 120´)
5.  Valaši (Radovan Juráň, Ivona Kovářová, Petr Štefek, Milan Wasserburger) součet pořadí 11 (křížovky 5 (76 ztr. b.), hádanky 6 (13 hádanek)) (čas 120´)
7.  Praha (Ivan Růžička, Miroslav Šumpík, Stanislava Teichmanová, František Vokatý) součet pořadí 12 (křížovky 7 (146 ztr. b.), hádanky 5 (14 hádanek))
8.  Habr (Jiří Bednarski, Václav Fládr, Pavel Vidlář) součet pořadí 16 (křížovky 8 (198 ztr.  b.), hádanky 8 (10 hádanek))

Celkem se zúčastnilo 8 družstev (sedm čtyřčlenných a jedno tříčlenné). Čas na řešení křížovek byl 60´, na řešení hádanek 60´. Na pátém místě došlo k plichtě.
 

Křížovky GP - hlavní přebor (autor Miloš Sedlák):
1. Jaromír Kvíčala  (SH)   - 0 ztrátových bodů (čas 48,25)
2. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  - 1 ztr. b. (čas 39,55)
3. Petr Štefek  (Valaši)  - 1 ztr. b. (čas 43,00)

4. Jaroslav Karpíšek  (OHV)  - 1 ztr. b. (čas 43,35)
5. Roman Čejka  (Kabrňáci)  - 1 ztr. b. (čas 48,10)
6. Daniel Marek  (Kabrňáci)  - 2 ztr. b. (čas 50,15)
7. Lucián Gonda  (Šíravan)  - 3 ztr. b. (čas 45,45)
8. Jan Hes  (Ostraváci)  - 5 ztr. b. (čas 52,25)
9. Ivo Husar  (Ostraváci)  - 7 ztr. b. (čas 55,35)
10. Milan Tomsa  (Hutníček)  - 13 ztr. b. (čas 49,45)
11. Petr Mikšík  (Ostraváci)  - 26 ztr. b. (čas 60´)
11. Miroslav Šumpík  (Pašeráci)  - 26 ztr. b. (čas 60´)
13. Jiří Zvolánek  (Ježci)  - 35 ztr. b. (čas 60´)
14. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  - 43 ztr. b. (čas 60´)
15. Ivona Kovářová  (Valaši)  - 71 ztr. b. (čas 60´)
16. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  - 72 ztr. b. (čas 60´)
17. Ján Makovník  (Ruža)  - 99 ztr. b. (čas 60´)
18. Josef Nerodil  (Hutníček)  - 101 ztr. b. (čas 60´)

Celkem se zúčastnilo 22 řešitelů, obě křížovky odevzdalo 18. Čas na řešení křížovek byl 60´.

Křížovky - vedlejší přebor (autor Rudolf Widla):
1. Pavel Vidlář  (Hanáci)  - 0 ztrátových bodů (čas 35´)
2. Pavlína Horáčková  (Koumáci)  - 1 ztr. b. (čas 45´)
3. Jiří Bednarski  (Bečváci)  - 2 ztr. b. (čas 39´)

4. Rostislav Janošík  (Hutníček)  - 2 ztr. b. (čas 50´)
5. Milan Wasserburger  (Valaši)  - 3 ztr.b. (čas 35´)
6. Luděk Haupt  (Ostraváci)  - 5 ztr.b. (čas 40´)
7. Stanislava Teichmanová  (Kladeňáci)  - 8 ztr. b. (čas 41´)
8. Alois Heikenwälder  (Bečváci)  - 9 ztr. b. (čas 59´)
9. Ján Turek  (Tatranec)  - 12 ztr. b. (čas 55´)
10. Ivan Šuňavec  (Ruža)  - 34 ztr. b. (čas 60´)
11. Anna Morawková  (Koumáci)  - 43 ztr. b. (čas 60´)

Celkem se zúčastnilo 12 řešitelů, obě křížovky odevzdalo 11. Čas na řešení křížovek byl 60´. Kvalifikační body získali Vidlář (3), Janošík (2) a Heikenwälder (1).
 

Hádanky GP - hlavní přebor (autoři Milan Kožušník, Drahotín Lančarič):
1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  - 7 (dále 6x druhý a 1x třetí)
2. Bohdan Kousal  (Hanáci)  - 4 (dále 3x druhý a 2x třetí)
3. Pavlína Horáčková  (Koumáci)  - 4 (dále 1x druhá a 4x třetí)

4. Roman Čejka  (Kabrňáci)  - 3 (dále 0x druhý a 2x třetí)
5. Jaroslav Karpíšek  (OHV)  - 2 (dále 1x druhý a 2x třetí)
6. Petr Štefek  (Valaši)  - 2 (dále 1x druhý a 2x třetí)
7. Ivona Kovářová  (Valaši)  - 2 (dále 0x druhá a 4x třetí)
8. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  - 1 (dále 5x druhý a 5x třetí)
9. František Vokatý (Kladeňáci)  - 1 (dále 5x druhý a 1x třetí)
10. Ivo Husar (Ostraváci)  - 1 (dále 1x druhý a 2x třetí)
11. Lucián Gonda (Šíravan)  - 1 (dále 1x druhý a 1x třetí)
12. Daniel Marek (Kabrňáci)  - 1 (dále 0x druhý a 1x třetí)
13. Ján Makovník (Ruža)  - 1 (dále 0x druhý a 0x třetí)
14. Jan Hes (Ostraváci)  - 0 (dále 3x druhý a 2x třetí)
15. Jan Pavelka (Ostraváci)  - 0 (dále 1x druhý a 1x třetí)
16. Ivan Růžička (Podskaláci)  - 0 (dále 1x druhý a 0x třetí)
16. Josef Nerodil (Hutníček)  - 0 (dále 1x druhý a 0x třetí)
18. Václav Fládr (Kabrňáci)  - 0 (dále 0x druhý a 1x třetí)

O pořadí na pátém a šestém místě rozhodl rozhoz, o 16. místo se nerozhazovalo.

Hádanky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):
1. Jiří Bednarski (Bečváci)  - 11 hádanek (čas 50´)
2. Milan Tomsa (Hutníček)  - 11 (čas 60´)
3. Pavel Vidlář (Hanáci)  - 10 (čas 60´) 

4. Anna Morawková (Koumáci)  - 9 (čas 60´)
5. Ján Turek (Tatranec)  - 7 (čas 60´)
5. Jiří Zvolánek (Ježci)  - 7 (čas 60´)
7. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  - 5 (čas 60´)
8. Anna Moskalová (Ostraváci)  - 4 (čas 55´)
9. Rostislav Janošík (Hutníček)  - 4 (čas 60´)
9. Ivan Šuňavec (Ruža)  - 4 (čas 60´)
11.Josef Minaříček (Ostraváci)  - 3 (čas 22´)
12. Luděk Haupt (Ostraváci)  - 3 (čas 60´)

Celkem se zúčastnilo 15 řešitelů, řešení  odevzdalo 12 z nich. Řešilo se 15 hádanek z listu, čas na řešení 60´. Při shodném počtu vyřešených hádanek rozhodoval o pořadí čas odevzdání. O páté ani deváté místo se nerozhazovalo. Kvalifikační body získali Vidlář (3), Morawková (2) a Turek (1).

 

XXXI. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY 2012

Chotěboř, 8. září 2012 

Křížovky (autorka Miroslava Marková, konzultant Břetislav Basta)
1. Jaroslav Karpíšek (OHV) – bez ztrátových bodů (čas 35.42)
2. Bohdan Kousal (Hanáci)  - bez ztrátových bodů (41.30)
3. Jiří Zvolánek (Ježci) – 1 (29,10)

4. Petr Štefek (Valaši) – 1 (31.50)
5. Libor Knotek (Rychtáři)) – 1 (35.40)
6. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 (41.35)
7. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (46.20)
8. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 2 (39.35)
9. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 2 (43.00)
10. Roman Čejka (Kabrňáci) – 3 (35.00)
11. Miroslav Radouš (Doubravák) – 3 (39.40)
12. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 4 (38.15)
13. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 4 (39.05)
14. Zbyněk Burda (OHV) – 4 (47.05)
15. Miroslav Turek (Hanáci) – 5 (49.20)
16. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 5 (50.00)


Hádanky (autor Petr Šimek, konzultanti Kolínovi)
1. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 18 bodů
2. Břetislav Basta (Ostraváci) – 16
3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 14

4. Miroslav Radouš (Doubravák) – 13 (3 první místa)
5. Miroslav Turek (Hanáci)) – 13 (2 první místa)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 12
7. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 11
8. Zbyněk Burda (OHV) – 9 (1 první místo, 2 druhá)
9. Roman Čejka (Kabrňáci) - 7
10. Ivo Husar (Ostraváci) – 6 (3 druhá místa)
11. Libor Knotek (Rychtáři) – 6 (1 druhé místo)
12. – 13. Ivona Kovářová (Valaši) – 5
12. – 13. Petr Štefek (Valaši) – 5
14. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 3
15. Josef Jirků (Ježci) – 2
16. – 17. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 1
16. – 17. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) - 1

 

PŘEBOR TŘEBÍČSKA IPB INVEST 2012
Třebíč, 23.6.2012

Křížovky (autor Vadimír Vacek):
1. Jaroslav Karpíšek-Děda  (OHV)  -  0 ztrátových bodů / čas /33.23
2. Miroslav Turek  (Hanáci)  -  0 / 46.45
3. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  1 / 27.42

4. Libor Knotek  (Rychtáři)  -  1 / 40.06
5. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  2 / 41.12
6. Pavel Bobek  (Třebíčáci)  -  3 / 48.47
7. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  -  4 / 38.47
8. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  4 / 40.15
9. Rostislav Jalůvka  (Přemyslovci)  -  8 / 47.49
10. Robert Novák  (Přemyslovci)  -  9 / 49.30
11. Rudolf Sedlák-Moravský  (Kabrňáci)  - 10 / 50.00
12. Miroslav Radouš  (Doubravák)  - 18 / 50.00
13. Václav Fládr  (Kabrňáci)  - 101 / 50.00
14. Josef Jirků  (Ježci)  - 102 / 50.00
a další 2 řešitelé neodevzdali řešení 2. křížovky

Hádanky (autor Drahotín Lančarič):
1. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  28 bodů
2. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  -  20
3. Miroslav Turek  (Hanáci)  -  18

4. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  17
5. Jaroslav Karpíšek-Děda   (OHV)  -  16
6. Libor Knotek  (Rychtáři)  -  15
7. Miroslav Radouš  (Doubravák)  -  10
8. Rostislav Jalůvka  (Přemyslovci)  -  7
9. Robert Novák  (Přemyslovci)  -  7
10. Pavel Bobek  (Třebíčáci)  -  4
11. Jindřich Vrtěna  (Ježci)  -  2
12. Rudolf Sedlák-Moravský  (Kabrňáci)  -  1

 

PŘEBORY VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ 2012
Valašské Meziříčí, 16.-17. června 2012

Sobota 16. června 2012

Valašský hlavolam
Křížovky - hlavní přebor (autor Jiří Sýkora):

 1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  11 ztrátových bodů
  2. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  13
  3. Petr Štefek  (Valaši)  -  16

  4. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  22
  5. Zdeněk Vodička  (Pašáci)  -  29
  6. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  44
  7. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  49
  8. Jaromír Kvíčala  (Staré hnízdo)  -  51
  9. Marie Švarcová  (Ječmínek)  -  62
10. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  - 68
11. Jan Hes  (Ostraváci)  -  71
12. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  91
13. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  121
14. Miroslav Turek  (Hanáci)  -  124
15. Jana Tylová  (Pašáci)  -  131
16. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  -  175
17. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  -  182
18. Ján Psotný  (Podjavorinci)  -  207
19. Václav Fládr  (Kabrňáci)

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jiří Sýkora):

  1. Ján Turek  (Tatranec)  -  49 ztrátových bodů
  2. Petr Urbánek  (Hanáci)  -   57
  3. Ivan Filadelfi  (Bôbari)  -  85

  4. Karel Tydlačka  (Valaši)  -  96
  5. Peter Paďour  (Žilinci)  -  97
  6. Rostislav Janošík  (Hutníček)  -  107
  7. Stanislava Teichmanová  (Kladeňáci)  -  111
  8. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  116
  9. Miroslava Schmidová  (Krušnohor)  -  117
10. Ivan Šuňavec  (Ruža)  -  118
11.  Igor Platzner  (Žilinci)  -  119
12. Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  121
13. Pavlína Horáčková  (Koumáci)  -  131
14. Dana Vagaiová  (Lázeňáci)  -  142
15. Anna Morawková  (Koumáci)  -  158
16. Zbyněk Grossmann  (Bečváci)  -  166
17. Jozef Kubove  (Maratónci) 
18. Radovan Juráň  (Valaši)
19. M. Wasserburger  (Valaši)

Hádanky - hlavní přebor (autoři M. Kožušník, D. Lančarič, I. Rias a J. Sýkora): 

  1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  12 vyřešených hádanek
  2. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  11
  3. Jan Hes  (Ostraváci)  -  10

  4. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  -  10
  5. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  10
  6. Petr Štefek  (Valaši)  -  8
  7. Zdeněk Vodička  (Pašáci)  -  8
  8. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  8
  9. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  8
10. Marie Švarcová  (Ječmínek)  -  8
11. Miroslav Turek  (Hanáci)  -  8
12. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  7
13. Jana Tylová  (Pašáci)  -  7
14. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  6
15. Jaromír Kvíčala  (Staré hnízdo)  -  6
16. Pavlína Horáčková  (Koumáci)  -  6
17. Libor Knotek  (Rychtáři)  -  6
18. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  5
19. Ján Psotný  (Podjavorinci)  -  3
20. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  -  2
21. Václav Fládr  (Kabrňáci)  -  1

Hádanky - vedlejší přebor (autoři M. Kožušník, D. Lančarič, I. Rias a J. Sýkora): 

   1. Ivan Filadelfi  (Bôbari)  -  12 vyřešených hádanek
   2. Dana Vagaiová  (Lázeňáci)  -  9
   3. Anna Morawková  (Koumáci)  -  8 (rozhoz)

   4. Peter Paďour   (Žilinci)  -  8 (rozhoz)
   5. Miroslava Schmidová  (Krušnohor)  -  8 (rozhoz)
   6. Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  7  (čas 70,00)
       Ján Turek  (Tatranec)  -  7  (70,00)
   8. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  5  (69,40)
   9. Igor Platzner  (Žilinci)  -  5  (70,00)
      Rostislav Janošík  (Hutníček)  -  5  (70,00)
      Karel Hroneš  (Hanáci)  -  5  (70,00)
12. Stanislava Teichmanová  (Kladeňáci)  -  4
13. Petr Urbánek  (Hanáci)  -  3  (59,00)
14. Zbyněk Grossmann  (Bečváci)  -  3  (69,30)
15. Ivan Šuňavec  (Ruža)  -  3  (70,00)
16. Karel Tydlačka  (Valaši)  -  1
17. Jozef Kubove  (Maratónci)  -  0

Neděle 17. června 2012

Přebor Valašska GP

Křížovky GP - hlavní přebor (autor Vladimír Klos):
  1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  0 ztr. bodů  (čas 40,00 minut)
  2. Petr Štefek  (Valaši)  -  0  (45,00)
  3. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  1  (47,30)

  4. Libor Knotek  (Rychtáři)  - 1  (50,30)
  5. Zdeněk Vodička  (Pašáci)  -  1  (57,00)
  6. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  1  (59,00)
  7. Jaromír Kvíčala  (Staré hnízdo)  -  2  (58,00)
  8. Jan Hes  (Ostraváci)  -  2  (60,00)
  9. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  3
10. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  8
11. Marie Švarcová  (Ječmínek)  -  47
12. Jana Tylová  (Pašáci)  -  70
13. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  101
14. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  200
15. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  -  215

Křížovky GP - vedlejší přebor (autor Jiří Sýkora):
  1. Ivan Filadelfi  (Bôbari)  -  7 ztrátových bodů
  2. Pavlína Horáčková  (Koumáci)  -  11
  3. Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  12

  4. Peter Paďour  (Žilinci)  -  14
  5. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  15 
  6. Igor Platzner  (Žilinci)  -  18
  7. Rostislav Janošík  (Hutníček)  -  25
  8. Ivan Šuňavec  (Ruža)  -  33
  9. Karel Tydlačka  (Valaši)  -  34
10. Anna Morawková  (Koumáci)  -  38 
11. Dana Vagaiová  (Lázeňáci)  -  49 
12. Mir. Schmidová  (Krušnohor)  -  51
13. Ján Turek  (Tatranec)  -  53
14. Radovan Juráň  (Valaši)  -  124
15. Jozef Kubove  (Maratónci)  -  198

Hádanky GP - hlavní přebor (autoři G. Kujal a J. Malý):
  1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  - 25  vyřešených hádanek
  2. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  22  (pořadí 11)
  3. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  22  (20)

  4. Jana Tylová  (Pašáci)  -  21  (3)
  5. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  21  (10)
  6. Petr Štefek  (Valaši)  -  20 
  7. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  19  (8)
  8. Jan Hes  (Ostraváci)  -  19  (12)
  9. Libor Knotek  (Rychtáři)  -  18
10. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  17  (5)
11. Pavlína Horáčková  (Koumáci)  -  17  (6)
12. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  -  17  (20)
13. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  16  (4)
14. Vladimír Jemelík  (Kabrňáci)  -  16  (7)
15. Zdeněk Vodička  (Pašáci)  -  16  (20)
      Ivo Husar  (Ostraváci)  -  16  (20)
17. Marie Švarcová  (Ječmínek)  -  13
18. Ján Psotný  (Podjavorinci)  -  10
19. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  -  9  (20)
      Václav Fládr  (Kabrňáci)  -  9  (20)

Hádanky GP - vedlejší přebor (autoři M. Kožušník, I. Rias, D. Lančarič, F. Luskač a J. Sýkora):
  1. Ivan Filadelfi  (Bôbari)  -  13 vyřešených hádanek
  2. Mir. Schmidová  (Krušnohor)  -  12  (čas 52,30)
  3. Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  12  (60,00)

  4. Peter Paďour  (Žilinci)  -  11
  5. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  8  (53,00)
  6. Dana Vagaiová  (Lázeňáci)  -  8  (60,00)
  7. Ján Turek  (Tatranec)  -  7  (53,10)
  8. Igor Platzner  (Žilinci)  -  7  (60,00)
      Anna Morawková  (Koumáci)  -  7  (60,00)
10. Rostislav Janošík  (Hutníček)  -  6  (60,00)
      Otto Levý  (Valaši)  -  6  (60,00)
12. Ivan Šuňavec  (Ruža)  -  4
13. Karel Tydlačka  (Valaši)  -  2
14. Jozef Kubove  (Maratónci)  -  1

 

23. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2012
Mariánské Lázně, 2.-3. června 2012

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda a Robert Babilon):

1.   Petr Haman (Pijaristé) - 108 bodů
2.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 55
3.   Ivo Husar (Ostraváci) - 53

4.   Jiří Konečný (Kabrňáci) - 47
5.   Karel Bezděk (Pijaristé) - 43
6.   František Vokatý (Kladeňáci) - 40
7.   Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 39
8.   Dušan Karkuš (KaH) - 38
9.   Marie Švarcová (Ječmínek) - 29
10. Ivona Kovářová (Valaši) - 28
11. Milan Zelingr (Sokolov) - 25
12. Bohdan Kousal (Hanáci) - 24
13.-14. Petr Štefek (Valaši) - 17
            Věra Kučavová (Lázeňáci) - 17
15. Helena Tenglerová (M. Lázně) - 13
16.-17. Monika Široká (M. Lázně) - 12
            Petr Horký (M. Lázně) - 12
18. Jana Jadlovská (Lázeňáci) - 5

Lázeňský Pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz): 

1.   Bohdan Kousal (Hanáci) - 0 ztrátových bodů, čas 60´
2.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 1, čas 49´
3.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 1, čas 49´10

4.   Jaroslav Karpíšek (OHV) - 1, čas 54´
5.   Ivo Husar (Ostraváci) - 1, čas 55´
6.   Jiří Zvolánek (Ježci) - 1, čas  55´10
7.   Jaromír Kvíčala (SH) - 1, čas 56´
8.   Rudolf Sedlák (Kabrňáci) - 1, čas 59´
9.   Petr Štefek (Valaši) - 2, čas 52´
10. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 2, čas 58´
11. Pavel Kalhous (SH) - 3, čas 58´30
12. Ivona Kovářová (Valaši) - 5, čas 59´10
13. Petr Haman (Pijaristé) - 16, čas 60´
14. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 98, čas 60´
15. Jaroslav Konečný (Kabrňáci) - 99, čas 60´
16. Jiří Adamčík (Severáci) - 100, čas 60´
17. Marie Švarcová (Ječmínek) -  101, čas 60´
18.-19. Dušan Karkuš (KaH) - 102, čas 60´
18.-19. František Vokatý (Kladeňáci) - 102, čas 60´

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 1 ztrátový bod, čas 47´
2. Karel Bezděk (Pijaristé) - 2, čas 45´
3. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 2, čas 57´

4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 3, čas 53´
5. Václav Vavrein (Argentum) - 5, čas 53´30

 

Hádanky - hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):

1.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 28 bodů
2.   Bohdan Kousal (Hanáci)  - 23
3.   Jaroslav Kula (Ostraváci) - 19

4.   Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 18
5.   Pavel Kalhous (SH) - 10
6.   Věra Kučavová (Lázeňáci) - 8
7.   Ivona Kovářová (Valaši) - 7 (1-2-0)
8.   Jaroslav Karpíšek (oHV) - 7 (1-0-4)
9.   František Vokatý (Kladeňáci) - 7 (0-2-3)
10. Dušan Karkuš (KaH) - 6
11. Roman Čejka (Kabrňáci) - 4
12. Petr Haman (Pijaristé) - 3
13. Petr Štefek (Valaši) - 2 (0-1-0)
14. Ivo Husar (Ostraváci) - 2 (0-0-2)
15-16. Jiří Adamčík (Severáci) - 1
15-16. Marie Švarcová (Ječmínek) - 1

Hádanky - vedlejší přebor (autor Bohdan Kousal):

1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 14 bodů, čas 60´
2. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 13, čas 60´
3. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 12, čas 51´

4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 12, čas 57´
5. Naďa Vavreinová (Argentum) - 9, čas 54´
6. Karel Bezděk (Pijaristé) - 9, čas 60´
7. Václav Vavrein (Argentum) - 6, čas 60´

Soutěž v řešení sudoku (autor Robert Babilon):

1.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 354 bodů
2.   Milan Zelingr (Sokolov) - 290
3.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 287

4.   František Vokatý (Kladeňáci) - 258
5.   Dušan Karkuš (KaH) -  215
6.   Helena Tenglerová (M. Lázně) - 205
7.   Petr Horký (M. Lázně) - 188
8-9. Monika Široká (M. Lázně) - 170 (čas 60´)
       Vladimír Jandl (M. Lázně) - 170 (čas 60´)
10. Matej Quarda (Praha) - 159
11. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 118
12. Kateřina Šírková (Praha) - 36

Neděle 3. června 2012

GP - křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 0 ztrátových bodů, čas 51´
2.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 0, čas 57´
3.   Jaromír Kvíčala (SH) - 0, čas 60´05

4.   Jaroslav Karpíšek (oHV) - 2, čas 54´
5.   Ivo Husar (Ostraváci) - 2, čas 58´05
6.   Petr Štefek (Valaši) - 2, čas 62´
7.   Pavel Kalhous (SH) - 2, čas 70´
8.   Dušan Karkuš (KaH) - 4, čas 57´10
9.   Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 4, čas 60´    
10. Marie Švarcová (Ječmínek) -  4, čas  70´
11. Jiří Zvolánek (Ježci) - 5, čas 58´
12. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 9, čas 69´
13. Bohdan Kousal (Hanáci) - 19, čas 70´
14. Ivona Kovářová (Valaši) - 56, čas 70´
15. Jaroslav Konečný (Kabrňáci) - 68, čas 70´
16. Jana Tylová (Pašáci) - 84, čas 70´
17. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 89, čas 70´
18. Rudolf Sedlák (Kabrňáci) - 99, čas 70´
19. Jiří Adamčík (Severáci) - 102, čas 70´

GP - křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 1 ztrátový bod, čas 44´
2. Miroslava Schmidová (Krušnohor) - 2, čas 42´
3. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 3, čas 53´

4. Václav Vavrein (Argentum) - 4, čas 56´
5. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 7, čas 58´
6. Naďa Vavreinová (Argentum) - čas 60´
7. Jarmila Mlsová (Lázeňáci) - čas 60´

GP - hádanky - hlavní přebor (autoři František Vokatý a Jindřich Kupka):

1.   Bohdan Kousal (Hanáci)  7 - 0 - 3
2.   Petr Vejchoda (Kabrňáci)  4 - 8 - 0
3.   Dušan Karkuš (KaH)  4 - 2 - 0

4.   Jaroslav Karpíšek (oHV)  3 - 3 - 5
5.   Jaroslav Kula (Ostraváci)  2 - 2 - 5
6.   Petr Štefek (Valaši)  2 - 0 - 0
7.   Pavel Kalhous (SH)  1 - 3 - 3
8.   Věra Kučavová (Lázeňáci)  1 - 2 - 2
9.   Ivo Husar (Ostraváci)  1 - 2 - 0 (čas 2´41)
10. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  1 - 2 - 0 (čas 0´45)
11. Jaromír Kvíčala (SH)  1 - 1 - 2
12. Ivona Kovářová (Valaši)  1 - 0 - 1 (čas 1´38)
13. Zdeněk Vodička (Pašáci)  1 - 0 - 1 (čas 0´28)
14. Roman Čejka (Kabrňáci)  0 - 2 - 1
15. Marie Švarcová (Ječmínek)  0 - 1 - 1

GP -  hádanky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):

1.   Miroslava Schmidová ( Krušnohor) - 14 bodů, čas 54´
2.   Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 10, čas 60´
3.   Jiří Zvolánek (Ježci) -  8, čas 60´

4.-5. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 7, čas 60´
4.-5. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 7, čas 60´
6.   Václav Vavrein (Argentum) - 4, čas 60´
7.-8. Jarmila Mlsová (Lázeňáci) - 3, čas 60´
7.-8. Naďa Vavreinová (Argentum) - 3, čas 60´

 

VÝSLEDKY BRNĚNSKÝCH HÁDANKÁŘSKÝCH SLAVNOSTÍ 2012
Brno, 5.-6. května 2012

Sobota 5. května 2012

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík  a Michal Rieder):
1. Jan Novotný (Kabrňáci) – 151 bodů
2. Dan Marek (Kabrňáci) – 106
3. Jana Břízová (FED-sudoku) – 102

4. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 77
5. Ivo Husar (Ostraváci) – 73
6. Karel Henc (Kabrňáci) – 60
7. Hana Kotinová (Liberec) – 55
8.-9. Jiří Bednarski (Bečváci) – 40
8.-9. Roman Čejka (Kabrňáci) – 40
10.-11. Václav Fládr (Kabrňáci) – 30
10.-11. Pavel Vidlář (Hanáci) – 30

a dalšách 7 soutěžících.

Turnaj dvou zemí – jednotlivci (autoři Petr Vejchoda (česká křížovka), Ruda Sedlák (10 českých hádanek), Stanislav Plachý (slovenská křížovka), Ivan Rias (10 slovenských hádanek):
1. J. Karpíšek (součet pořadí 21)
2. O. Strejček (25)
3. D. Karkuš (27)

4. P. Štefek (29,5)
5. K. Henc (32)
6. D. Marek (33,5)
7. S. Bulín (40)
8. L. Knotek (45,5)
9. J. Sýkora (46)
10. B. Kousal (46,5)

a dalších 19 řešitelů.

Turnaj dvou zemí – družstva:
1. Bulín, Karpíšek, Štefek – součet pořadí 90,5
2. Kousal, Strejček, Valkus – 121
3. Henc, Marek, Vidlář – 125

4. Karkuš, Psotný, J. Sýkora – 135
5. Knotek, Korčák, Kučavová – 199,5
6. Bednarski, Konečný, Zvolánek – 204,5
7. Fládr, Husar, Švarcová – 210
8. Grossmann, Pláňava, Rosa, Turek – 226 (lepší dílčí pořadí)
9. Čejka, Kovářová, Tižek – 226

Přebor Brna v řešení křížovek (autoři Petr Vejchoda (křížovka z Turnaje dvou zemí), Zdeněk Chromý (křížovka z Brněnského kola):
1. J. Zvolánek (Ježci) – součet pořadí 5
2. D. Marek (Kabrňáci) – 6
3. O. Strejček (Příbramáci) – 7 (1+6)

4. R. Čejka (Kabrňáci) – 7(2+5)
5. P. Štefek (Valaši) – 13
6. J. Karpíšek (OHV) – 14
7. L. Knotek (Rychtáři) – 19
8. M. Švarcová (Ječmínek) – 20
9. I. Husar (Ostraváci) – 23
10. D. Karkuš (KaH) – 24

a dalších 19 řešitelů.

Přebor Brna v řešení hádanek (autor Ruda Sedlák - 10 hádanek z Turnaje dvou zemí a 5 hádanek z Brněnského kola):
1. J. Karpíšek (OHV) – součet pořadí 7,5
2. O. Strejček (Příbramáci) – 8,5
3. J. Sýkora (Valaši) – 10,5

4. M. Turek (Hanáci) – 11
5. L. Knotek (Rychtáři) – 14
6. J. Valkus (Hutníček) – 16,5
7. P. Štefek (Valaši) – 16,5
8. V. Kučavová (Lázeňáci) – 18,5
9. M. Švarcová (Ječmínek) – 18,5
10. B. Kousal (Hanáci) – 20,5 a další soutěžící.

Brněnské kolo (autoři Zdeněk Chromý (křížovka a 3 slovní úlohy), Ruda Sedlák (5 hádanek):

1. O. Strejček (111 bodů)
2. J. Karpíšek (83)
3. D. Marek (82)

4. P. Bobek (80)
5. R. Čejka (79),
6. J. Sýkora (78, více lepších umístění)
7. L. Knotek (78)
8. J. Zvolánek (77)
9. M. Švarcová (75)
10. D. Karkuš (74)
11. P. Vejchoda (72)
12. V. Kučavová (64)
13. B. Kousal (64)
14. P. Štefek (63)
15. M. Turek (63)
16. S. Bulín (62)
17. K. Henc (59)
18. P. Vidlář (59)
19. V. Fládr (52)
20. E. Pláňava (51)

a dalších 10 řešitelů.
 

Neděle 6. května 2012

GP – křížovky - hlavní přebor (autor Petr Vejchoda):
1. P. Streit (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů
2. J. Zvolánek (Ježci) – 0
3. R. Čejka (Kabrňáci) – 1

4. P. Štefek (Valaši) – 2
5. O. Strejček (Příbramáci) – 2
6. L. Knotek (Rychtáři) – 2
7. I. Husar (Ostraváci) – 2
8. K. Henc (Kabrňáci) – 2
9. I. Dedková (Hanáci) – 3
10. J. Karpíšek (OHV) – 3
11. D. Marek (Kabrňáci) – 5
12. I. Kovářová (Valaši) – 11
13.-14. B. Korčák (Hanáci) – 13
13.-14. J. Kula (Ostraváci) – 13
15.-16. B. Kousal (Hanáci) – 18
15.-16. M. Turek (Hanáci) – 18
17.-18. J. Konečný (Kabrňáci) – 19
17.-18. V. Kučavová (Lázeňáci) – 19

a dalších 7 řešitelů.

Křížovky - vedlejší přebor (autor Dan Marek):
1. P. Vidlář (Hanáci) – 2 ztrátové body
2. M. Wasserburger (Valaši) – 3
3. J. Bednarski (Bečváci) – 4

4. A. Heikenwälder (Bečváci) – 4
5. S. Teichmanová (Kladeňáci) – 5
6. P. Rosa (Kabrňáci) – 5
7. Z. Grossmann (Bečváci) – 8

a další 4 řešitelé.

GP – hádanky  - hlavní přebor (autoři Petr Vejchoda a Ruda Sedlák-Moravský):
1. P. Streit (Kabrňáci) -  18 bodů
2. P. Štefek (Valaši) -  16
3. L. Knotek (Rychtáři) -  13

4. D. Karkuš (KaH) -  12 / lepší čas
5. B. Kousal (Hanáci) - 12
6. O. Strejček (Příbramáci) - 12
7. K. Henc (Kabrňáci) - 12
8. J. Karpíšek (OHV) - 12
9. J. Kula (Ostraváci) -  12
10. V. Kučavová (Lázeňáci) -  11
11. I. Husar (Ostraváci) - 10
12. J. Valkus (Hutníček) - 10
13. M. Turek (Hanáci) - 10
14. R. Čejka (Kabrňáci) -  9
15. I. Kovářová (Valaši) -  9
16. I. Dedková (Hanáci) -  9
17. V. Jemelík (Kabrňáci) -  8
18. D. Marek (Kabrňáci) -  7
19. J. Nerodil (Hutníček) -  7
20.-21. B. Korčák (Hanáci) -  6
20.-21. M. Švarcová (Ječmínek) -  6

a další 4 soutěžící.

GP – hádanky - vedlejší přebor (autor Ruda Sedlák-Moravský):
1. P. Vidlář (Hanáci) –  15
2. A. Malčík (Slovan) –  9 
3. J. Bednarski (Bečváci) –  8

4. S. Teichmanová (Kladeňáci) –  7
5. Z. Grossmann (Bečváci) –  5
6. P. Rosa (Kabrňáci) –  4
7. J. Tižek (Kabrňáci) –  3

 

VELIKONOČNÍ GP JIHLAVY 2012
Jihlava, 7. dubna 2012

GP v řešení křížovek (autor Pavel Tučka):
1.   Ondřej Strejček (Příbramáci) - 0 ztr. bodů (čas 40.00)
2.   Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) - 0 (40.50)
3.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 1 (30.00)

4.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 1 (35.50)
5.   Petr Štefek (Valaši) - 1 (40.05)
6.   Bohdan Kousal (Hanáci) - 1 (46.50)
7.   Libor Knotek (Rychtáři) - 2 (40.20)
8.   Ivo Husar (Ostraváci) - 2 (42.10)
9.   Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) - 2 (46.00)
10. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 3 (38.15)
11. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 3 (38.25)
12. Milan Fišbach (Třebíčáci) - 4 (60.00)
13. Daniel Marek (Kabrňáci) - 5 (37.40)
14. Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 5 (45.05)
15. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) - 5 (48.05)
16. Ivona Kovářová (Valaši) - 5 (50.00)
17. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) - 6 (60.00)
18. Jiří Zvolánek (Ježci) - 7 (39.40)
19. Eduard Pláňava (Hanáci) - 24 (60.00)
20. Miroslav Radouš (Doubravák) - 35 (58.15)

GP v řešení hádanek (autoři Jaroslav Kodym a Jaromír Kvíčala):
1.   Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) - 6 - 0 - 0
2.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 5 - 6 - 1
3.   Bohdan Kousal (Hanáci) - 4 - 3 - 5

4.   Ivona Kovářová (Valaši) - 4 - 0 - 1
5.   Ondřej Strejček (Příbramáci) - 3 - 5 - 1
6.   Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) - 2 - 1 - 4
7.   Ivo Husar (Ostraváci) - 2 - 0 - 2
8.   Jaroslav Kula (Ostraváci) - 1 - 4 - 2
9.   Roman Čejka (Kabrňáci) - 1 - 3 - 6
10. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 1 - 1 - 1
11. Petr Štefek (Valaši) - 1 - 0 - 1
12. Václav Fládr (Kabrňáci) - 1 - 0 - 0
13. Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 0 - 2 - 2
14. Libor Knotek (Rychtáři) - 0 - 1 - 3
15. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) - 0 - 1 - 0
15. Pavel Tučka (Staré hnízdo) - 0 - 1 - 0
15. Milan Fišbach (Třebíčáci) - 0 - 1 - 0
18. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci) - 0 - 0 - 1

Křížovky - vedlejší soutěž (autor Josef Jirků):
1.   Pavel Vidlář (Hanáci) - 0 ztr. bodů  (čas 38.00)
2.   Jiří Bednarski (Bečváci) - 0 (47.00)
3.   Jaroslav Kyncl (Rychtáři) - 1 (44.30)

4.   Dana Sodomková (Rychtáři) - 1 (54.40)
5.   Robert Novák (Přemyslovci) - 2 (38.40)
6.   Jindřich Vrtěna (Ježci) - 3 (48.40)
7.   Rostislav Janošík (Hutníček) - 4 (55.20)
8.   Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 9 (60.00)
10. Anna Kostelecká (Ježci) - 52 (60.00)
11. Gertruda Samuelová (Ježci) - 56 (60.00)

Hádanky - vedlejší soutěž (autor Miroslav Radouš):
1.   Dana Sodomková (Rychtáři) - 15 (čas 40.00)
2.   Pavel Vidlář (Hanáci) - 14 (58.00)
3.   Jindřich Vrtěna (Ježci) - 14 (59.00)

4.   Jaroslav Kyncl (Rychtáři) - 13 (58.00)
5.   Robert Novák (Přemyslovci) - 13 (59.00)
6.   Jiří Zvolánek (Ježci) - 12 (55.00)
7.   Anna Kostelecká (Ježci) - 12 (60.00)
8.   Rostislav Janošík (Hutníček) - 11 (60.00)
9.   Iveta Janošíková (Hutníček) - 10 (60.00)
9.   Jiří Bednarski (Bečváci) - 10 (60.00)
11. Gertruda Samuelová (Ježci) - 8 (60.00)

 

GP PŘEBORY V PARDUBICÍCH 2012

Pardubice, 17.3.2012

Pivní předehra (osmisměrka, autor Jiří Zvolánek): V. Fládr, J. Pisk, J. Nerodil, J. Porš, P. Bobek, P. Štefek, E. Pláňava, Z. Dočekal, A. Hladký, B. Kousal, J. Kyncl, P. Kalhous st., Z. Burda, Š. Bonaventura, J. Jirků.
Pořadí se nestanovovalo, ze všech odevzdaných řešení byly losovány pivní ceny. 

GP v řešení křížovek (autor Vladimír Klos):
1.   Ondřej Strejček  (Příbramáci) –  1 ztr. bod
2.   Petr Vejchoda  (Kabrňáci) –  2
3.   Jaroslav Karpíšek-Děda  (OHV) –  7

4.   Jaroslav Řičánek  (Hanáci) –  13 (čas 70.00)
5.   Ivo Husar  (Ostraváci) –  13 (71.00)
6.   Roman Čejka  (Kabrňáci) –  16
7.   Jiří Zvolánek  (Ježci) –  24
8.   Věra Kučavová  (Lázeňáci) –  25
9.   Ivona Kovářová  (Valaši) –  26
10. Petr Mikšík  (Ostraváci) –  42
11. Daniel Marek  (Kabrňáci) –  49
12. Jaroslav Kula  (Ostraváci) –  58 a další s více ztr. body.

GP v řešení hádanek (autoři Karel Salavec a Petr Šimek):
1.   Petr Vejchoda  (Kabrňáci) –  8 x 1.místo, 4 x 2.místo, 0 x 3.místo
2.   Bohdan Kousal  (Hanáci) –  5-5-2
3.   Ondřej Strejček  (Příbramáci) –  4-3-0

4.   Jaroslav Kula  (Ostraváci) –  2-2-3
5.   Pavlína Horáčková  (Koumáci) –  2-1-2
6.   Pavel Kalhous ml.  (Staré Hnízdo) –  2-1-1
7.   Dan Marek  (Kabrňáci) –  2-0-1
8.   Dušan Karkuš  (KaH) –  1-5-0
9.   Jan Hes  (Ostraváci) –  1-1-4
10. Petr Štefek  (Valaši) –  1-1-0
11. Věra Kučavová  (Lázeňáci) –  1-0-1
12. Zdeněk Dočekal  (Kabrňáci –  1-0-0
13. Miroslav Turek  (Hanáci) –  0-2-4
14. Pavel Streit  (Kabrňáci) –  0-2-1
15.Roman Čejka  (Kabrňáci) –  0-1-3
16. Jaroslav Řičánek  (Hanáci) –  0-1-1
17. Zbyněk Burda  (OHV) –  0-1-0
18. Jaroslav Karpíšek-Děda  (OHV) –  0-0-4
19.-20. Petr Mikšík  (Ostraváci) a Jaroslav Pisk  (Pašeráci) –  0-0-4.  

Vedlejší soutěže:
Křížovky - vedlejší přebor
(autor Daniel Marek):
1.   Dagmar  Rusá  (Podskaláci) –  0 ztr. bodů  (čas 24.00)
2.   Pavlína Horáčková  (Koumáci) –  0  (31.10)
3.   Rostislav Janošík  (Hutníček) –  0  (33.00)

4.   Dana Sodomková  (Rychtáři) –  0  (33.20)
5.   Dana Vagaiová  (Lázeňáci) –  0  (45.10)
6.   Pavel Kalhous st.  (Jarabáček) –  1  (30.15)
7.   Jaroslav Kyncl  (Rychtáři) –  1  (36.00)
8.   Wasserburger Milan  (Valaši) –  3  (31.00)
9.   Štěpán Bonaventura  (Rychtáři) –  3  (50.00)
10. Jan Krůza  (Doubravák) –  5
11. Martin Kokeš  (Skaláci) –  6
12. Zbyněk Grossmann   (Bečváci) –  9
13.Anna Morawková  (Koumáci) –  14
14. Maří Magdalena Motyčková  (Skaláci) –  31
15. Antonín Hladký  (Rychtáři) -  108.

Hádanky - vedlejší přebor (autor Jindřich Kupka):
1.   Dana Sodomková  (Rychtáři) –  15
2.   Dagmar Rusá  (Podskaláci) –  14 (lepší čas)
3.   Kalhous Pavel ml.  (Jarabáček) –  14 (lepší čas)
4.   Dana Vagaiová  (Lázeňáci) –  14 (lepší čas)
5.   Anna Morawková  (Koumáři) –  14
6.   Jaroslav Kyncl  (Rychtáři) –  13
7.   Štěpán Bonaventura  (Rychtáři) –  13
8.   Ladislav Koudelka  (Jarabáček) –  13
9.   Rostislav Janošík  (Hutníček) –  9
10. Martin Kokeš  (Skaláci) –  9
11. Marian Mikuš  (Pašeráci) –  8
12.Maří Magdalena Motyčková  (Skaláci) –  7
13. Jitka Lustyková  (Rychtáři) –  7
14. Antonín Hladký  (Rychtáři) –  6
15. Zbyněk Grossmann  (Bečváci) –  4
16. Jaroslav Porš  (Pašeráci) –  4.

 

PŘEBORY V PROSTĚJOVĚ 2012
Prostějov, 25. února 2012

GP v řešení logických úloh (autoři František Luskač a Robert Babilon):
1.   Jan Novotný (Kabrňáci) – 194 bodů
2.   Jakub Ondroušek (Kabrňáci) – 131
3.   Jana Břízová (FED-Sudoku) – 102

4.   Ivo Husar (Ostraváci) – 100
5.   Daniel Marek (Kabrňáci) – 99
6.   Roman Čejka (Kabrňáci) – 77
7.   Jiří Zvolánek (Ježci) – 76
8.   Jan Hes (Ostraváci) – 74
9.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 70
10. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 69
11. Martin Kubík (Vyškov) – 56
12. Zbyněk Burda (oHV) – 47
13. Jitka Malcová (Brno) – 38
14. Dana Vagaiová (Lázeňáci)  a Josef Nerodil (Hutníček) – 29
16. Markéta Novotná (Brno) – 28
17. Cesar – 15
18. Ivan Roemer (Hanáci) – 11
19. Jaromír Svoboda (Hanáci) – 8  

GP v řešení křížovek (autor Bohumil Korčák):
1.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztr. bodů (čas 54.00)
2.   Ivo Husar (Ostraváci) – 0 (65.30)
3.   Petr Štefek (Valaši) – 0 (66.40)

4.   Roman Čejka (Kabrňáci) – 0 (66.45)
5.   Iveta Dedková (Hanáci) – 2 (56.20)
6.   Jiří Sýkora (Valaši) – 2 (69.20)
7.   Pavel Bobek (Třebíčáci) – 37 (70.00)
8.   Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 43 (70.00)
9.   Miroslav Turek (Hanáci) – 62 (70.00)
10. Jan Hes (Ostraváci) – 79 (70.00)
11. Ivona Kovářová (Valaši)  - a více  ztr. bodů
12. Daniel Marek (Kabrňáci)
13. Rudolf Sedlák Moravský (Kabrňáci)
14. Jiří Zvolánek (Ježci)
15. Eduard Pláňava (Hanáci)
16. Jiří Konečný (Kabrňáci)
17. Jaroslav Valkus (Hutníček)
18. Josef Nerodil (Hutníček)

GP v řešení hádanek (autoři Bohdan Kousal a Drahotín Lančarič):
1.   Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 6-3-3
2.   Jaroslav Kula (Ostraváci) – 5-0-1
3.   Pavlína Horáčková (Koumáci) – 4-1-3

4.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 3-7-3
5.   Roman Čejka (Kabrňáci) – 3-1-0
6.   Jan Hes (Ostraváci) – 2-3-1
7.   Daniel Marek (Kabrňáci) – 1-2-2
8.   Ivona Kovářová (Valaši) – 1-2-1
9.   Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 1-2-1
10. Marie Švarcová (Ječmínek) – 1-1-0
11. Iveta Dedková (Hanáci) a Zbyněk Burda (oHV) – 1-0-0
13. Ivo Husar (Ostraváci) – 0-2-2
14. Miroslav Turek (Hanáci) – 0-1-6
15. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 0-1-1
16. Josef Nerodil (Hutníček) a Petr Štefek (Valaši) – 0-1-0
18. Miroslav Mojžíš (Hanáci), Rudolf Sedlák Moravský (Kabrňáci) a Jaroslav Valkus (Hutníček) – 0-0-1.


Vedlejší soutěže:
Křížovky – vedlejší přebor (autor Miroslav Turek):
1.   Pavel Vidlář (Hanáci) – bez ztr. bodů (16.15)
2.   Jiří Bednarski (Bečváci) – 0 (20.00)
3.   Anna Morawková (Koumáci) – 0 (21.18)

4.   Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 0 (28.30)
5.   Jaromír Svoboda (Hanáci) – 0 (32.30)
6.   Rostislav Janošík (Hutníček) – 1 (20.30)
7.   Milan Pospíšil (Hanáci) – 1 (46.00)
8.   Pavlína Horáčková (Koumáci) – 2 (21.30)
9.   Miroslav Mojžíš (Hanáci) – 2 (40.15)
10. Karel Hroneš (Hanáci) – 3
11. Marie Platková (Bečváci) – 4 (32.45)
12. Marie Nová (Hanáci) – 4 (48.00)
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 7 

Hádanky – vedlejší přebor (autor Eduard Pláňava):
1.   Pavel Vidlář (Hanáci) - 13 bodů
2.   Jiří Zvolánek (Ježci) – 11  b. / po rozhozu
3.   Jiří Bednarski (Bečváci) – 11 b.

4.   Rostislav Janošík (Hutníček) – 11 b.
5.   Anna Morawková (Koumáci) – 11 b.
6.   Marie Platková (Bečváci) – 10 b.
7.   Ivan Roemer (Hanáci) – 9 b.
8.   Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 7 b.
9.   Karel Hroneš (Hanáci) – 6 b.
10. Jaromír Svoboda (Hanáci) – 6 b.

Přebor v řešení sudoku (autor Jan Krtek Novotný):
1.   Jakub Ondroušek (Kabrňáci) – 134 body
2.   Jana Břízová (FED-Sudoku) – 84
3.   Martin Kubík (Vyškov) – 47

4.   Jitka Malcová (Brno) – 45
5.   Petr Melichar – 38
6.   Markéta Novotná (Brno) – 35
7.   Daniel Marek (Kabrňáci) – 34
8.   Martin Hladík (Přerov) – 24
9.   Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 24
10. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 23
11. Roman Čejka (Kabrňáci) – 22
12. Jiří Bednarski (Bečváci) – 11
13. Josef Nerodil (Hutníček) – 11
14. Jan Hes (Ostraváci) – 11
15. Ivan Roemer (Hanáci) – 11
16. Jaromír Svoboda (Hanáci) – 11
17. Zbyněk Burda (oHV) – 10
18. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 10
19. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 10
20. Bohuslav Trimmel – 10
21. Jan Útlý – 4

 

GRAND PRIX PRAHY 2012
Praha, 14. ledna 2012

GP křížovky (autor Josef Hlavatý)
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztr. bodů (čas 33.00)
  2. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 1 (45.45)
  3. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (51.10)

  4. Roman Čejka (Kabrňáci) – 2 (43.00)
  5. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 (45.30)
  6. Vladimír Klos (Podskaláci) – 2 (46.30)
  7. Miroslav Turek (Hanáci) – 2 (54.40)
  8. Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 2 (60.00)
  9. Libor Knotek (Rychtáři) – 3 (46.00)
10. František Vokatý (Kladeňáci) – 3 (57.45)
11. Petr Štefek (Valaši) – 4 ( 46.45)
12. Petr Haman (Pijaristé) – 5 (57.30)
13. Bohdan Kousal (Hanáci) – 5 (60.00)
14. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 6 (49.30)
15. Ivona Kovářová (Valaši) – 7 (51.05)
16. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 7 (54.30)
17. Marian Mikuš (Pašeráci) – 7 (55.30)
18. Jiří Zvolánek (Ježci) – 7 (60.00)
19. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 8 (50.30)
20. Jan Hes (Ostraváci) – 10 (47.00)
21. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 13 (60.00)
22. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 15 (60.00)

GP hádanky (autoři Jaroslav Kodym a Dušan Karkuš)
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 6 – 1 – 2
  2. Bohdan Kousal (Hanáci) – 5 – 5 – 1
  3. Libor Knotek (Rychtáři) – 3 – 0 – 2

  4. František Vokatý (Kladeňáci) – 2 – 1 – 2
  5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 – 0 – 1
  6. Jana Tylová (Pašáci) – 1 – 3 – 2
  7. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 1 – 2 – 0
  8. Jan Hes (Ostraváci) – 1 – 1 – 3
  9. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 1 – 1 – 2
10. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 – 1 – 1 (3.10)
11. Miroslav Turek (Hanáci) – 1 – 1 – 1 (2.52)
12. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 – 1 – 1 (1.55)
13. Petr Šimek (Podskaláci) – 1 – 1 – 0 (0.45)
14. Jiří Adamčík (Severáci) – 1 – 1 – 0 (0.37)
15. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 1 – 0 – 1
16. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 1 – 0 – 0 (1.55)
17. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 – 0 – 0 (0.25)
18. Petr Štefek (Valaši) – 0 – 2 – 2
19. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 0 – 2 – 1
20. Alena Kolínová (Příbramáci) – 0 – 2 – 0
21. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 – 1 – 2
22. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0 – 1 – 1
22. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 0 – 1 – 1
22. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0 –  1 – 1
25. Petr Haman (Pijaristé) – 0 – 1 – 0
26. Milan Petras (Staré hnízdo) – 0 – 0 – 1
26. Ivan Růžička (Podskaláci) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Pavel Tučka)
  1. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 1 ztr. bod (čas 42.00)
  2. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 1 (56.50)
  3. Karel Bezděk (Pijaristé) – 2 (60.00)

  4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 3 (50.45)
  5. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 5 (40.00)
  6. Milan Práger (Staré hnízdo) – 5 (60.00)
  7. Marie Vodáková (Podskaláci) – 11 (60.00)
  8. Dana Sodomková (Rychtáři) – 25 (60.00)
  8. Rostislav Janošík (Hutníček) – 25 (60.00)
10. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 54 (60.00)
11. Milan Petras (Staré hnízdo) – 56 (60.00)
12. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 61 (60.00)
13. Anna Morawková (Koumáci) – 68 (60.00)
14. Karel Salavec (Pašeráci) – 72 (60.00)
15. Jana Marešková (Kladeňáci) – 85 (60.00)
16. Lenka Svobodová (Praha) – 91 (60.00)

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Rudolf Malý)
  1. Dana Sodomková (Rychtáři) – 15 (čas 42.00)
  2. Jiří Zvolánek (Ježci) – 14 (46.00)
  3. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 14 (56.00)

  4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13 (44.00)
  5. Jindřich Kupka (Staré hnízdo) – 13 (57.00)
  6. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 12 (53.00)
  7. Anna Morawková (Koumáci) – 12 (57.30)
  8. Jana Marešková (Kladeňáci) – 12 (60.00)
  8. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 12 (60.00)
  8. Karel Bezděk (Pijaristé) – 12 (60.00)
  8. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 12 (60.00)
12. Lenka Svobodová (Praha) – 11 (60.00)
12. Karel Salavec (Pašeráci) – 11 (60.00)
12. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 11 (60.00)
15. Milan Práger (Staré hnízdo) – 10 (55.00)
16. Rostislav Janošík (Hutníček) – 9 (60.00)
17. Ladislav Karhan (Podskaláci) – 8 (60.00)
17. Zdeněk Škvrna (Praha) – 8 (60.00)
17. Karel Zuska (Podskaláci) – 8 (60.00)

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jindřich Kupka)
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 126 bodů
  2. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 82
  3. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 75

  4. Ivona Kovářová (Valaši) – 68
  5. Bohdan Kousal (Hanáci) – 67
  6. Dušan Karkuš (Dunajci) – 59
  7. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 57
  8. Petr Štefek (Valaši) – 56
  9. František Vokatý (Kladeňáci) – 51
10. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 47
11. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 41
12. Petr Šimek (Podskaláci) – 39
13. Alena Kolínová (Příbramáci) – 36
13. Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 36
15. Jiří Adamčík (Podskaláci) – 30
15. Ivo Husar (Ostraváci) – 30
17. Miroslav Turek (Hanáci) – 29
18. Dana Sodomková (Rychtáři) – 15

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger)
  1. Libor Knotek (Rychtáři) – 71 bodů
  2. Lenka Svobodová (Praha) – 67
  3. Josef Nerodil (Hutníček) – 57

  4. Jan Hes (Ostraváci) – 55
  5. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 54
  6. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 53
  7. Jana Marešková (Kladeňáci) – 50
  8. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 47
  9. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 46
10. Milan Petras (Staré hnízdo) –  44
11. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 40
12. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 38
13. Roman Čejka (Kabrňáci) – 33
14. Marie Vodáková (Podskaláci) – 28
15. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 13

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jaromír Kvíčala)
  1. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 119 bodů (čas 54.30)
  2. Petr Haman (Pijaristé) – 119 (54.50)
  3. Milan Práger (Staré hnízdo) – 119 (60.00)

  4. Jana Tylová (Pašáci) – 115
  5. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 100
  6. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 84
  7. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 80
  8. Karel Salavec (Pašeráci) – 74
  9. Jiří Zvolánek (Ježci) – 64
10. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 62
11. Anna Morawková (Koumáci) – 55
11. Ladislav Karhan (Podskaláci) – 55
13. Marian Mikuš (Pašeráci) – 49
14. Karel Bezděk (Pijaristé) – 47
15. Jaroslav Kodym (Podskalácí) – 45
16. Rostislav Janošík (Hutníček) – 43
17. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 34
18. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 33
19. Vladimír Klos (Podskaláci) – 25
20. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 15
21. Miroslav Michal (Pašeráci) – 8