Výsledky přeborů v roce 2013

PŘEBOR  PLZEŇSKA A GP PLZNĚ 2013
19. - 20. října 2013

Sobota 19.října 2013
GP v řešení logický úloh (autoři Jaroslav Kodym, Karel Bezděk, Petr Haman):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  147 bodů
2. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  119
3. Kalhous Pavel (oSH) -  112

4. Hes Jan (Ostraváci)  -  99  (1. ve vedlejší soutěži)
5. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  91 (rozhoz)
6. Vokatý František (Kladeňáci)  -  91 (rozhoz)
7. Husar Ivo (Ostraváci)  -  91 (rozhoz)
8. Strejček Ondřej (Příbramáci)  -  77
9. Konečný Jiří (Kabrňáci)  -  52
10. Burda Zbyněk (oHV)  -  46  (2. ve vedlejší soutěži)
11. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  39  (3. ve vdlejší soutěži)
12. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  34
13. Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  32
14. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  14

Účast 15 řešitelů, 1 z nich neodevzdal. Čas na řešení 75´.
 

Přebor Plzeňska - křížovky, hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů / čas 30.15
2. Husar Ivo (Ostraváci)  -  0 / 44.40
3. Strejček Ondřej (Příbramáci)  -  1 / 35.20

4. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  2 / 43.00
5. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  2 / 52.30
6. Knotek Libor (Rychtáři)  -  2 / 57.25
7. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  3 / 62.50
8. Hes Jan (Ostraváci)  -  3 / 67.00
9. Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  5 / 43.50
10. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  12 / 66.30
11. Burda Zbyněk (oHV)  -  19 / 67.00

Účast 14 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.

Přebor Plzeňska – křížovky, vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1.Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  0 ztrátových bodů / čas 40.00  (1. do kvalifikace)

2. Kyncl Jaroslav (Rychtáři)  -  0 / 49.15
3. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  0 / 51.30

4. (2.) Čech Václav (Pijaristé) -  0 / 55.30  (2. do kvalifikace)

5. Schmidová Miroslava (Krušnohor) -  3
6. Vavrein Václav (Argentum)  -  4

Účast 7 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.

Přebor Plzeňska – hádanky, hlavní přebor (autor Václav Čech):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  26 bodů
2. Kalhous Pavel (oSH) -  19
3. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  16  (3-2-3)

4. Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  16  (2-5-0)
5. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  16  (2-4-2)
6. Strejček Ondřej (Příbramáci)  -  11
7. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  10
8. Vokatý František (Kladeňáci)  -  9  (2-1-1)
9. Knotek Libor (Rychtáři)  -  9  (1-1-4)
10. Husar Ivo (Ostraváci)  -  7
11. Hes Jan (Ostraváci)  -  3
12. Burda Zbyněk (oHV)  -  1

Účast 13 řešitelů. Řešeno 25 hádanek na 3 řešitele.

Přebor Plzeňska – hádanky, vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Sodomková Dana (Rychtáři)  -  15 řešených hádanek / čas 25.00
2. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  15 / 27.10  (1. do kvalifikace)
3. Kodym Jaroslav (Podskaláci)  -  15 / 27.11  (2. do kvalifikace)

4. Čech Václav (Pijaristé) -  15 / 28.40  (3. do kvalifikace)
5. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  15 / 35.55
6. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  14 / 40.20
7. Schmidová Miroslava (Krušnohor) -  14 / 45.50
8. Kyncl Jaroslav (Rychtáři)  -  14 / 46.40
9. Vavreinová Naďa (Argentum)  -  11

Účast 10 řešitelů. Řešeno 15 hádanek z listu, čas 60´.

 

Neděle 20.října 2013
GP – křížovky, hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů / čas 51.20
2. Husar Ivo (Ostraváci)  -  0 / 56.00
3. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  1 / 59.40

4. Kalhous Pavel (oSH) -  1 / 73.00
5. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  2 / 63.05
6. Strejček Ondřej (Příbramáci)  -  3 / 46.05
7. Kula Jaroslav (Ostraváci)  -  3 / 63.35
8. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  3 / 64.30
9. Knotek Libor (Rychtáři)  -  3 / 68.20
10. Vokatý František (Kladeňáci)  -  5 / 71.40
11. Hes Jan (Ostraváci)  -  27 / 73.00

Účast 16 řešitelů. Základní čas na řešení 70´.

GP – křížovky, vedlejší přebor (autor Václav Čech):
1. Vavrein Václav (Argentum)  -  0 ztrátových bodů / čas 60.00
2. Kyncl Jaroslav (Rychtáři)  -  0 / 67.00
3. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  1 
(1 .do kvalifikace)
4. Schmidová Miroslava (Krušnohor) -  2 / 55.00
5. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  2 / 65.00
6. Teichmanová Stanislava (Kladeňáci)  -  3
7. Sedláček Zdeněk (Blatná)  -  8  (2. do kvalifikace)

Účast 9 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.

GP – hádanky, hlavní přebor (autoři Drahotín Lančarič a Petr Mikšík):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  10 – 5 – 1   (1. – 2. – 3. místo)
2. Vokatý František (Kladeňáci)  -  4 – 3 – 2
3. Kula Jaroslav (Ostraváci)  -  3 – 4 – 2

4. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  3 – 1 – 3
5. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  2 – 4 – 2
6. Husar Ivo (Ostraváci)  -  2 – 2 – 2
7. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  2 – 0 – 0
8. Hes Jan (Ostraváci)  -  1 – 4 – 2
9. Knotek Libor (Rychtáři)  -  1 – 2 – 3
10. Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  1 – 2 – 3
11. Burda Zbyněk (oHV)  -  1 – 1 – 1
12. Kalhous Pavel (oSH) -  0 – 2 – 3
13. Strejček Ondřej (Příbramáci)  -  0 – 1 – 2
14. Haman Petr (Pijaristé)  -  0 – 0 – 1

Účast 15 řešitelů. Řešeno 30 hádanek systémem GP.

GP – hádanky, vedlejší přebor (autor Václav Čech):
1. Sodomková Dana (Rychtáři)  -  15 řešených hádanek / čas 19.00
2. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  15 / 22.00 
(1. do kvalifikace)
3. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  15 / 37.00
4.Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  15 / 51.00
5. Schmidová Miroslava (Krušnohor) -  14 / 32.00
6. Kyncl Jaroslav (Rychtáři)  -  14 / 48.00
7. Vavreinová Naďa (Argentum)  -  11
8. Vavrein Václav (Argentum)  -  10
9. Bradová Karola (Klabava)  -  1
  (2. do kvalifikace)

Účast 9 řešitelů. Řešeno 15 hádanek z listu, čas 60´.
 

 

7. PŘEBOR HLINECKA 2013
Hlinsko, 5. října 2013

Křížovky (autor Libor Knotek):
1. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  0 ztrátových bodů / čas 20:00
2. Zvolánek Jiří  (Ježci)  0 / 22:30
3. Hes Jan  (Ostraváci)  0 / 23:30

4. Štefek Petr  (Valaši)  0 / 24:15
5. Bobek Pavel (Třebíčáci)  0 / 27:00
6. Čejka Roman  (Kabrňáci)  0 / 27:50
7. Radouš Miroslav  (Doubravák)  0 / 32:15
8. Wasserburger Milan  (Valaši)  0 / 42:05
9. Kalhous  Pavel ml.  (Jarabáček)  1 / 32:00
10. Kalhous  Pavel st.  (Jarabáček)  1 / 36:15  (1.místo ve vedlejším přeboru)
11. Fišbach Milan  (Třebíčáci)  2 / 32:10
12. Kovářová Ivona (Valaši)  2 / 35:00
13. Turek Miroslav  (Hanáci)   2 / 39:15
14. Pláňava Eduard  (Hanáci)  2 / 41:00
15. Kyncl Jaroslav (Rychtáři)  2 / 42:00
16. Jirků  Josef  (Ježci)  2 / 45:00
17. Kousal Bohdan  (Hanáci)  4 / 38:30
18. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci) 4 / 39:20
19. Bonaventura Štěpán  (Rychtáři)   4 / 50:00  (2.místo ve vedlejším přeboru)
20. Sodomková Dana  (Rychtáři)  6 / 49:15
21. Juráň Radovan  (Valaši)  12 / 48:30  (3.místo ve vedlejším přeboru)
22. Krůza Jan  (Doubravák)   37 / 50:00
23. Brychtová Drahomíra  (Rychtáři)  46 / 50:00
24. Lustyková Jitka  (Rychtáři)  115 / 50:00

Hádanky (autor Jindřich Kupka):    
1. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  43 bodů 
2. Kousal Bohdan  (Hanáci)  35 
3. Štefek Petr  (Valaši)  13 

4. Kalhous  Pavel ml.  (Jarabáček)  12 
5. Kovářová Ivona  (Valaši)  8 
6. Sodomková Dana  (Rychtáři)  6  (2 - 0 - 0)
7. Čejka Roman  (Kabrňáci)  6  (0 - 3 - 0)
8. Radouš Miroslav  (Doubravák)  6  (0 - 2 - 2)
9. Hes Jan  (Ostraváci)  5 
10. - 11. Kalhous  Pavel st.  (Jarabáček)  2  (0 - 1 - 0)  (1.místo ve vedlejším přeboru)
   Turek Miroslav  (Hanáci)  2  (0 - 1 - 0)
12. - 13. Fišbach Milan  (Třebíčáci)  2  (0 - 0 - 2)
    Kyncl Jaroslav  (Rychtáři)  2  (0 - 0 - 2)
14. - 15. Bobek Pavel  (Třebíčáci)  1  (0 - 0 - 1)
    Zvolánek Jiří  (Ježci)  1  (0 - 0 - 1)

 

 

BESKYDSKÝ PŘEBOR 2013
Český Těšín, 21. září 2013

Křížovky (autor Miloš Sedlák):
1. Pavel Kalhous ml. (oSH)   0 ztrátových bodů / čas 44,41
2. Milan Fišbach  (Třebíčáci)  0 / 44,59
3. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  1 / 39,25

4. Miroslav Šumpík  (Pašeráci)  1 / 43,51
5. Milan Tomsa  (Hutníček)  1 / 48,40
6. Josef Nerodil  (Hutníček)  1 / 58,51
7. Jan Hes  (Ostraváci)  2 / 40,30
8. Ivo Husar  (Ostraváci)  2 / 42,10
9. Jaromír Kvíčala  (oSH)  2 / 49,52
10. Rostislav Janošík  (Hutníček)  2 / 63,01
11. Petr Mikšík  (Ostraváci)  4 / 44,59
12. František Vokatý  (Kladeňáci)  6 / 60,25
13. Luboš Brabenetz  (Permoníci)  18 / 70,00
14. Ivan Růžička  (Podskaláci)  42 / 70,00
15. Jarmila Tomášková  (Hutníček)  60 / 70,00
16. Petr Žebrok  (Hutníček)  62 / 70,00

Celkový počet řešitelů 18, z toho 2 neodevzdali.

Hádanky (autoři Bohdan Kousal a Oldřich Kmoščák):                    
1. František Vokatý  (Kladeňáci)  - 32 bodů 
2. Jaroslav Kula (Ostraváci)  - 27 
3. Ivo Husar  (Ostraváci)  - 19 

4. Pavel Kalhous ml.  (oSH)  - 18 
5. Jaromír Kvíčala  (oSH)  - 15 
6. Milan Fišbach  (Třebíčáci)  - 8 
7. Josef Nerodil  (Hutníček)  - 7  (1x 1. místo)
8. Milan Kožušník  (Ostraváci)  - 7 
9. Jan Hes  (Ostraváci)  - 6 
10. Ivan Růžička  (Podskaláci)  - 2 
11. Miroslav Šumpík  (Pašeráci)  - 1 
     
Bodované hádanky: 8, 9, 14, 16, hádanka č. 14 nebyla řešena, hádanky č. 8 a 24 řešili dva řešitelé, zbývající hádanky řešené třemi řešiteli. Celkový počet řešitelů 17.

 

GRAND PRIX OSTRAVY
Ostrava, 14.-15. září 2013

Sobota 14.9.

GP v řešení logických úloh (autoři František Luskač a Ivo Husar):
1. Daniel Marek (Kabrňáci) -  136 bodů
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) -  109
3. Jiří Konečný (Kabrňáci) -  82

4. Jan Hes (Ostraváci) -  72 (1. místo ve vedlejší kategorii)
5. Petr Mikšík (Ostraváci) -  69
6. Pavel Kalhous ml. (SH) -  64
7. Roman Čejka (Kabrňáci) -  59
8. Jaromír Kvíčala (SH) -  53
9. Pavel Rybář (Ostraváci) -  19 (2. místo ve vedlejší kategorii)
10. Josef Nerodil (Hutníček) -  18 (3. místo ve vedlejší kategorii)
11. Václav Fládr (Kabrňáci) -  15
      Miroslav Šumpík (Pašeráci) -  15
      František Vokatý (Kladeňáci) -  15

Celkem se zúčastnilo 14 luštitelů, 1 z nich řešení neodevzdal. Čas na řešení byl 90´.

Ostravská desítka (autor Jaroslav Kula):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) -  73 bodů
2. Jaromír Kvíčala (SH) -  60
3. František Vokatý (Kladeňáci) -  42

4. Ivona Kovářová (Valaši) -  41
5. Daniel Marek (Kabrňáci) -  29
6. Petr Štefek (Valaši) -  25
7. Josef Nerodil (Hutníček) -  23
8. Pavel Kalhous ml. (SH) -  17
9. Petr Mikšík (Ostraváci) -  15
10. Pavel Rybář (Ostraváci) -  13
11. Roman Čejka (Kabrňáci) -  12
12. Jiří Konečný (Kabrňáci) -  10
13. Ivan Růžička (Podskaláci) -  8 (1. místo ve vedlejší kategorii)
14. Daniel Lukovský (Vsetín) -  7 (obtížnost) (2. místo ve vedlejší kategorii)
15. Václav Fládr (Kabrňáci) -  7
16. Rudolf Widla (Ostraváci) -  6 (3. místo ve vedlejší kategorii)

Celkem se zúčastnilo 19 luštitelů. Čas na řešení byl 40´.

Velká cena Ostravy (autoři - křížovky Miloš Sedlák, hádanky Karel Salavec):
1. Kabrňáci (Roman Čejka, Jiří Konečný, Daniel Marek, Petr Vejchoda) součet pořadí 3
2. Ostraváci (Jan Hes, Ivo Husar, Petr Mikšík, Pavel Rybář) součet pořadí 5 (čas 105´)
3. Prak (Václav Fládr, Ivan Růžička, Miroslav Šumpík, František Vokatý) součet pořadí 5 (čas 117´)

4. Valaši (Radovan Juráň, Ivona Kovářová, Petr Štefek) součet pořadí 8
5. Past (Pavel Kalhous ml., Milan Kožušník, Stanislava Teichmanová) součet pořadí 10
6. Hutníček (Rostislav Janošík, Iveta Janošíková, Josef Nerodil, Milan Tomsa) součet pořadí 11,5
7. O2 (Daniel Lukovský, Anna Moskalová, Mirko Skácel, Rudolf Widla) součet pořadí 13,5

Celkem se zúčastnilo 7 družstev (pět čtyřčlenných a dvě tříčlenná). Čas na řešení křížovek byl 60´, na řešení hádanek 60´.

Neděle 15.9.

GP - křížovky (autor Miloš Sedlák):
1. Ivo Husar (Ostraváci) -  0 ztrátových bodů (čas 5630)
2. Jaromír Kvíčala (SH) -  2 ztr. b. (čas 5645)
3. Petr Vejchoda (Kabrňáci) -  3 ztr. b. (čas 3025)

4. Petr Štefek (Valaši) -  3 ztr. b. (čas 4515)
5. Daniel Marek (Kabrňáci) -  3 ztr. b. (čas 4520)
6. Miroslav Šumpík (Pašeráci) -  4 ztr. b. (čas 5420)
7. Ivona Kovářová (Valaši) -  5 ztr. b. (čas 5415)
8. Roman Čejka (Kabrňáci) -  6 ztr. b. (čas 4500)
9. Jan Hes (Ostraváci) -  8 ztr. b. (čas 5145)
10. Jaroslav Kula (Ostraváci) -  17 ztr. b. (čas 5635)
11. Milan Tomsa (Hutníček) -  18 ztr. b. (čas 5645)
12. Petr Mikšík (Ostraváci) -  29 ztr. b. (čas 5645)
13. Bohdan Kousal (Hanáci) -  64 ztr. b. (čas 5645)
14. Ivan Růžička (Podskaláci) -  70 ztr. b. (čas 5645)
15. Josef Nerodil (Hutníček) -  96 ztr. b. (čas 5645)
16. Pavel Kalhous ml. (SH) -  102 ztr. b. (čas 5645)
17. Jiři Konečný (Kabrňáci) -  105 ztr. b. (čas 5645)
18. Václav Fládr (Kabrňáci)  -  neodevzdal

GP - hádanky (autoři Drahotín Lančarič a Milan Kožušník):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) -  9 (dále 2x druhý a 5x třetí)
2. Bohdan Kousal (Hanáci) -  5 (dále 3x druhý a 2x třetí)
3. Pavel Kalhous ml. (SH) -  4 (dále 3x druhý a 1x třetí)

4. Jaroslav Kula (Ostraváci) -  3 (dále 3x druhý a 3x třetí)
5. Jan Hes (Ostraváci) -  3 (dále 1x druhý a 4x třetí)
6. František Vokatý (Kladeňáci) -  1 (dále 4x druhý a 1x třetí)
7. Ivona Kovářová (Valaši) -  1 (dále 3x druhá a 3x třetí)
8. Roman Čejka (Kabrňáci) -  1 (dále 3x druhý a 1x třetí)
9. Daniel Marek (Kabrňáci) -  1 (dále 2x druhý a 3x třetí)
10. Pavlína Horáčková (Koumáci) -  1 (dále 1x druhá a 1x třetí)
11. Václav Fládr (Kabrňáci) -  1 (dále 1x druhý a 0x třetí)
12. Ivo Husar (Ostraváci) -  0 (dále 2x druhý a 3x třetí)
13. Petr Štefek (Valaši) -  0 (dále 2x druhý a 1x třetí)
14. Petr Mikšík (Ostraváci) -  0 (dále 0x druhý a 1x třetí)

Křížovky - vedlejší přebor (autor František Luskač):
1. Anna Morawková (Koumáci) -  0 ztrátových bodů (čas 52´)
2. Pavlína Horáčková (Koumáci) -  0 ztr. b. (čas 55´) – BNNKB
3. Milan Wasserburger (Valaši) -  1 ztr.b. (čas 37´) - BNNKB

4. Anna Moskalová (Ostraváci) -  1 ztr. b. (čas 53´)
5. Jiří Bednarski (Bečváci) -  2 ztr. b. (čas 43´) - BNNKB
6. Rostislav Janošík (Hutníček) -  3 ztr. b. (čas 40´)
7. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) -  4 ztr. b. (čas 38´) – BNNKB
8. Radovan Juráň (Valaši) -  26 ztr. b. (čas 60´)
9. Daniel Lukovský (Vsetín) -  46 ztr. b. (čas 60´)
10.  Rudolf Widla (Ostraváci) -  66 ztr. b. (čas 60´)

Poznámka BNNKB znamená bez nároku na kvalifikační body.

Hádanky - vedlejší přebor (autor Milan Kožušník):
1. Milan Tomsa (Hutníček) -  12 (čas 60´) – BNNKB, MSZHK
2. Miroslav Šumpík (Pašeráci) -  11 (čas 54´) – BNNKB
3. Jiří Bednarski (Bečváci) -  10 (čas 54´) – BNNKB

4. Anna Morawková (Koumáci) -  10 (čas 60´)
5. Rostislav Janošík (Hutníček) -  9 (čas 60´)
    Rudolf Widla (Ostraváci) -  9 (čas 60´)
7. Daniel Lukovský (Vsetín) -  8 (čas 60´)
8. Anna Moskalová (Ostraváci) -  5 (čas 60´) – BNNKB
9. Luděk Haupt (Ostraváci) -  3 (čas 60´)
10. Milan Wasserburger (Valaši) -  neodevzdal

Při shodném počtu vyřešených hádanek rozhodoval o pořadí čas odevzdání. Poznámka BNNKB znamená bez nároku na kvalifikační body. MSZHK znamená měl se zúčastnit hlavní kategorie.

 

XXXII. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA
Chotěboř, 7. září 2013 

Křížovky (autorka Miroslava Marková):
1. Ivo Husar (Ostraváci) – bez ztrátových bodů (čas 43.37)
2. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo)  - bez ztrátových bodů (43.50)
3. Bohdan Kousal (Hanáci) – bez ztrátových bodů (57.40)

4. Jiří Zvolánek (Ježci) – 2 (34.29)
5. Petr Štefek (Valaši)) – 2 (34.31)
6. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 6 (62.20)
7. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 7 (41.25)
8. Zbyněk Burda (OHV) – 9 (65.00)
9. Miroslav Radouš (Doubravák) – 10 (63.00)
10. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 10 (65.00)
11. Ivona Kovářová (Valaši) – 14 (43.00)
12. Josef Jirků (Ježci) – 20 (65.00)
13. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 25 (65.00)

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Bohdan Kousal (Hanáci) – 30 bodů
2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 28
3. Ivona Kovářová (Valaši) – 15

4. Zbyněk Burda (OHV) – 14
5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 12
6. Ivo Husar (Ostraváci) – 11
7. Petr Štefek (Valaši)  – 9
8. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 8
9. Miroslav Radouš (Doubravák) - 6
10. Pavel Kalhous (Jarabáček) – 4
11. Jiří Zvolánek (Ježci) – 3
12. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 2
13. Jindřich Kupka (Staré hnízdo) – 1

 

PŘEBOR TŘEBÍČSKA 2013
Okříšky, 22.6.2013

Křížovky (autor Vladimír Vacek):
1. Jaroslav Karpíšek – Děda (oHV) – 0 ztrátových bodů / čas 34,30
2. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 3 / 38,12
3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 4 / 51,05

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 7 / 51,18
5. Robert Novák (Přemyslovci) – 15 / 55,00
6. Miroslav Turek (Hanáci) – 30 / 55,00
7. Eduard Pláňava (Hanáci) – 49 /55,00
8. Miroslav Radouš (Doubravák) – 50 / 55,00
9. Jiří Zvolánek (Ježci) – 52 / 55,00
10. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci) – 63 / 55,00

Hádanky (autor Drahotín Lančarič):
1. Bohdan Kousal (Hanáci) – 39 bodů
2. Miroslav Radouš (Doubravák) – 25
3. Jaroslav Karpíšek – Děda (oHV) – 24

4. Miroslav Turek (Hanáci) – 18
5. Ivo Husar (Ostraváci) – 12
6. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci) – 11
7. Robert Novák (Přemyslovci) – 9
8. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 5
9. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 2

 

PŘEBORY VALAŠSKA 2013

Sobota 15.6.2013
GP v logických úlohách (autor Zbyněk Grossmann):

1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  139 bodů
2. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  131
3. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  127

4. František Vokatý  (Kladeňáci)  -  104
5. Jan Hes  (Ostraváci)  -  89
6. Jiří Sýkora  (Valaši)  -  86
7. Petr Mikšík  (Ostraváci)  -  83
8. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  70
9. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  -  66
10. Hana Kotinová  (Liberec)  -  65
11. Vladimír Jemelík  (Kabrňáci)  -  53
12. Karel Buchta st.  (Karlovy Vary)  -  47
13. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  39
14. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  38
15. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  31
      Josef Nerodil  (Hutníček)  -  31
17. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  23
18. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  16
      Karel Buchta ml.  (Karlovy Vary)  -  16
      Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  16
21. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  4

Valašský hlavolam - křížovky, hlavní přebor (autor Jiří Sýkora):

1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  2 ztrátové body
2. Jaroslav Karpíšek  (OHV)  -  3
3. Petr Štefek  (Valaši)  -  4 / čas 52 minuty

4. Jan Hes  (Ostraváci)  -  4 / 54
5. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  4 / 59
6. Jaromír Kvíčala  (Staré hnízdo)  -  4 / 68
7. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  4 / 69
8. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  8
9. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  10 / 60
10. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  10 / 67
11. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  16
12. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  26
13. Petr Mikšík  (Ostraváci)  -  27
14. Roman Čejka  (Kabrňáci)  -  28
15. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  34
16. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  -  38
17. Josef Nerodil  (Hutníček)  -  83
18. Jaroslav Valkus  (Hutníček)  -  97
19. Ján Psotný  (Podjavorinci)  -  114

Valašský hlavolam  - křížovky, vedlejší přebor (autor Radovan Juráň):

1. Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  3 ztrátové body
2. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  7 / čas 61 minut
3. Rostislav Janošík  (Hutníček)  -  7 / 73

4. Ján Turek  (Tatranec)  -  8
5. Ján Droppa  (Gorali)  -  9
6. Emília Rigdová  (Tatranec)  -  13
7. Štefan Tatarko  (Tatranec)  -  14
8. Ivan Šuňavec  (Ruža)  -  15 / 75
9. Zbyněk Grossmann  (Bečváci)  -  15 / 78
10. Stanislavá Teichmanová  (Kladeňáci)  -  22
11. Miroslav Hájiček  (Bôbari)  -   33
12. Karel Hroneš  (Hanáci)  -  60
13. Jozef Vaško   (Podjavorinci)  -  65
14. Jozef Pavlík  (Torysek)  -  99

Valašský hlavolam - hádanky, hlavní přebor (autoři Milan Kožušník, Ivan Rias a Jiří Sýkora):

1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  12,5 bodu / 10 bez vyčíslení
2. Petr Štefek  (Valaši)  -  12,0 / 12
3. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  12,0 / 10

4. Jaroslav Karpíšek  (OHV)  -  10,0 / 6
5. Jaromír Kvíčala  (Staré hnízdo)  -  9,5 / 6
6. Josef Nerodil  (Hutníček)  -  9,0 / 8
7. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  9,0 / 5
8. František Vokatý  (Kladeňáci)  -  8,0 / 5, čas 73 minuty
9. Roman Čejka  (Kabrňáci)  -  8,0 / 5, čas 77
10. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  8,0 / 3
11. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  -  7,5 / 2
12. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  7,0 / 5, čas 78
13. Jan Hes  (Ostraváci)  -  7,0 / 5, čas 80
14. Jaroslav Valkus  (Hutníček)  -  7,0 / 4
15. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  6,5 / 4
16. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  6,5 / 3
17. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  6,0 / 5
18. Petr Mikšík  (Ostraváci)  -  3,5 / 2
19. Ján Psotný  (Podjavorinci)  -  2,5 / 1
20. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  -  2,0 / 1

Valašský hlavolam - hádanky, vedlejší přebor (autoři  Milan Kožušník, Drahotín Lančarič, Ivan Rias, Jiří Sýkora):

1. Ján Turek  (Tatranec)  -  11 bodů (rozhoz)
2. Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  11
3. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  9

4. Karel Hroneš  (Hanáci)  -  8 / čas 53 minuty
5. Rostislav Janošík  (Hutníček)  -  8 / 57
6. Miroslav Hájiček  (Bôbari)  -  8 / 59
7. Ján Droppa  (Gorali)  -  6 / 59
8. Emília Rigdová  (Tatranec)  -  6 / 60
9. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  5
10. Štefan Tatarko  (Tatranec)  -  4
11. Jozef Pavlík  (Torysek)  -  3 / 57
12. Ivan Šuňavec (Ruža)  -  3 / 60
13. Jozef Vaško  (Podjavorinci)  -  2

Neděle 16.6.2013
Přebor Valašska GP - křížovky, hlavní přebor (autor Jiří Sýkora):

1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  8 ztrátových bodů
2. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  30
3. Jaroslav Karpíšek  (OHV)  -  35

4. Iveta Dedková  (Hanáci)  -  51
5. Jaromír Kvíčala  (Staré hnízdo)  -  66
6. Roman Čejka  (Kabrňáci)  -  70
7. Petr Štefek  (Valaši)  -  81
8. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  110
9. Petr Mikšík  (Ostraváci)  -  158
10. Jan Hes  (Ostraváci)  -  160
11. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  188
12. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  205
13. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  207
14. Jiří Konečný  (Kabrňáci)   -  224
15. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  246
16. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  303
17. Josef Nerodil  (Hutníček)  -  377
18. František Vokatý  (Kladeňáci)  -  412

Přebor Valašska  - křížovky, vedlejší přebor (autor Jiří Sýkora):

1. Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  10 ztrátových bodů
2. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  16
3. Emília Rigdová  (Tatranec)  -  20

4. Rostislav Janošík  (Hutníček)  -  21
5. Miroslav Hájiček  (Bôbari)  -  27
6. Ján Turek  (Tatranec)  -  30
7. Ján Droppa  (Gorali)  -  37
8. Štefan Tatarko  (Tatranec)  -  43
9. Jozef Vaško  (Podjavorinci)  -  62
10. Ivan Šuňavec  (Ruža)  -  81
11. Jozef Pavlík  (Torysek)  -  113

Přebor Valašska GP - hádanky, hlavní přebor (autoři Rudolf Malý a Antonín Říha):

1. Jaroslav Karpíšek  (OHV)  -  22 bodů   (10, 8, 4)
2. Petr Štefek  (Valaši)  -  20   (9, 7, 4)
3. Bohdan Kousal  (Hanáci)  -  19   (8, 6, 5), čas 69 minut

4. František Vokatý  (Kladeňáci)  -  19   (8, 5, 6), čas 75
5. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  19   (8, 7, 4), čas 79
6. Petr Vejchoda  (Kabrňáci)  -  17   (8, 6, 3)
7. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  16   (9, 4, 3)
8. Břetislav Sýkora  (Ječmínek)  -  15   (6, 7, 2), čas 80, rozhoz
9. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  15   (10, 2, 3)
10. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  14   (5, 5, 4), čas 78
11. Jan Hes  (Ostraváci)  -  14   (7, 5, 2), čas 79
12. Jaromír Kula  (Ostraváci)  -  13   (6, 5, 2)
13. Daniel Marek  (Kabrňáci)  -  12   (6, 4, 2)
14. Iveta Dedková  (Hanáci)  -  11   (5, 3, 3)
15. Jaroslav Valkus  (Hutníček)  - 10   (7, 2, 1), čas 78
16. Roman Čejka  (Kabrňáci)  -  10   (4, 3, 3), čas 80
17. Josef Nerodil  (Hutníček)  -  9   (6, 2, 1), čas 79
18. Ján Psotný  (Podjavorinci)  -  9   (5, 1, 3), čas 80
19. Jiří Konečný  (Kabrňáci)  -  3   (3, 0, 0)
       Petr Mikšík  (Ostraváci)  -  3   (1, 1, 1)

Přebor Valašska - hádanky, vedlejší přebor (autor Jiří Sýkora):

1. Pavel Vidlář  (Hanáci)  -  14 bodů
2. Jozef Vaško  (Podjavorinci)  -  11 / čas 47 minut
3. Štefan Tatarko  (Tatranec)  -  11 / 53

4. Ján Droppa  (Gorali)  -  11 / 59
5. Ján Turek  (Tatranec)  -  10 / 49
6. Jiří Bednarski  (Bečváci)  -  10 / 50
7. Miroslav Hájiček  (Bôbari)  -  10 / 53
8. Emília Rigdová  (Tatranec)  -  9 / 54
9. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  9 / 59
10. Rostislav Janošík  (Hutníček)  -  9 / 60
11. Ivan Šuňavec  (Ruža)  -  8 / 47
12. Jozef Pavlík  (Torysek)  -  8 / 60

 

24. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2013
Mariánské Lázně, 1.-2. června 2013

GP v řešení logických úloh (autoři Robert Babilon a Petr Vejchoda):

1. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 140 bodů
2. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 87 
3. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  – 82 

4. Haman Petr  (Pijaristé)  – 62 
5. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 52 
6. Vokatý František  (Kladeňáci)  – 51 
7. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  – 44 
8-9. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 38 
8-9. Husar Ivo  (Ostraváci)  – 38 
10. Jemelík Vladimír  (Kabrňáci)  – 33 
11. Kotinová Hana  (Liberec)  – 30 
12. Kovářová Ivona  (Valaši)  – 26 
13-14.  Buchta Karel st.  (Karlovy Vary)  – 21 
13-14. Kučavová Věra  (Lázeňáci)  – 21 
15-16. Štefek Petr  (Valaši)  – 17 
15-16. Zelingr Milan  (Sokolov)  – 17 
17. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  – 16 
18. Bezděk Karel  (Pijaristé)  – 15 
19. Tenglerová Helena  (Mariánské Lázně)  – 7 
20-21. Jadlovská Jana  (Lázeňáci)  – 3 
20-21. Široká Monika  (Mariánské Lázně)  – 3 
22. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 1 
23. Kvapilová  (Liberec)  – 0 

Lázeňský Pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz): 

1. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  –  0 ztrátových bodů / čas 36‘
2. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  – 0 / 37‘
3. Husar Ivo  (Ostraváci)  – 0 / 38‘

4. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 0 /  39‘
5. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 0 / 42‘
6. Kousal Bohdan  (Hanáci)  – 0 / 44‘
7. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  – 0 / 52‘
8. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 1 / 42‘
9. Štefek Petr  (Valaši)  – 1 / 44‘
10. Kalhous Pavel  (SH)  – 2 / 47,5‘
11. Haman Petr  (Pijaristé)  –  2 / 58‘
12. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  – 2 / 59‘
13. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 3 / 47‘
14. Kovářová Ivona  (Valaši)  – 3 / 53‘
15. Kula Jaroslav  (Ostraváci)  – 4 / 46‘
16. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 17 / 60‘

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  – 0 ztrátových bodů / čas  32‘
2. Vavrein Václav  (Argentum)  – 0 / 39‘
3. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  – 0 / 53‘

4. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  – 1 / 36‘
5. Bezděk Karel  (Pijaristé)  – 2 / 40‘
6. Juráň Radovan  (Valaši)  – 1 / 1 křížovka
7. Červeňáková Marie  (Kokos)  – 1 / 1
8. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  – 2 / 1
9. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  – 3 / 1
10. Tenglerová Helena  (Mariánské Lázně)  – 12 / 1

Hádanky - hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):

1. Vejchoda Petr   (Kabrňáci)  – 29 bodů
2. Kousal Bohdan   (Hanáci)  – 16
3. Kula Jaroslav   (Ostraváci)  – 15

4. Husar Ivo   (Ostraváci)  – 13
5. Kalhous Pavel   (SH)  – 12
6. Kovářová Ivona   (Valaši)  – 11
7. Jemelík Vladimír   (Kabrňáci)  – 9
8. Vokatý František   (Kladeňáci)  – 8
9. Čejka Roman   (Kabrňáci)  – 7
10. Vodička Zdeněk   (Pašeráci)  – 6
11. Kučavová Věra   (Lázeňáci)  – 5     (3-2)
12. Marek Daniel   (Kabrňáci)  – 5     (3-1-1)
13. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 4     (2-2)
14. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  – 4     (2-1-1)
15. Kolín Jaroslav  (Příbramáci)  – 3 3
16. Štefek Petr  (Valaši)  – 3 2-1
17. Haman Petr  (Pijaristé)  – 2
18-19. Adamčík Jiří  (Severáci)  – 1
18-19. Kolínová Alena  (Příbramáci)  – 1

Hádanky - vedlejší přebor (autor Bohdan Kousal):

1. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  – 15 bodů / čas 42‘
2. Bezděk Karel  (Pijaristé)  – 14 / 34‘
3. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  – 12 / 60‘

4. Červeňáková Marie  (Kokos)  – 11 / 54‘
5. Vavrein Václav  (Argentum)  – 10 / 54‘
6. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 9 / 60‘
7. Vavreinová Naděžda  (Argentum)  – 8 / 57‘
8-9. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  – 8 / 60‘
8-9. Tenglerová Helena  (Mariánské Lázně)  – 8 / 60‘
10. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  – 7 / 57‘
11. Juráň Radovan  (Valaši)  – 3 / 60‘

Soutěž v řešení sudoku (autor Robert Babilon):

1. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 337 bodů / čas 22‘
2. Vokatý František  (Kladeňáci)  – 337 / 28‘
3. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  – 337 / 28‘30

4. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  – 337 / 30‘
5. Zelingr Milan  (Sokolov)  – 337 / 32‘
6. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 337 37‘
7. Haman Petr  (Pijaristé)  – 337 / 45‘
8. Široká Monika  (Mariánské Lázně)  – 333 
9. Tenglerová Helena  (Mariánské Lázně)  – 320 
10. Vojnovič Sergej  (Mariánské Lázně)  – 271 
11. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 270 
12. Široká Veronika  (Mariánské Lázně)  – 259 
13. Kotinová Hana  (Liberec)  – 250 
14. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  – 242 
15. Ziatek David  (Mariánské (Lázně)  – 214 
16. Buchta Karel st.  (Karlovy Vary)  – 181 
17. Vyrubalík Roman  (Brno)  – 103 
18. Buchta Karel ml.  (Karlovy Vary)  – 93 
19. Jadlovská Jana  (Lázeňáci)  – 80 
20. Kvapilová Ivana  (Liberec)  – 51 

Vložená soutěž (autorka Věra Kučavová):
1. Kalhous Pavel  (SH)  
2. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  
3. Vodičková Jana  (Pašáci)  

4. Marek Daniel  (Kabrňáci)  
5. Kula Jaroslav  (Ostraváci)   
6. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  
7. Kovářová Ivona  (Valaši)  
8. Kvíčala Jaromír  (SH)  
9. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  
10. Husar Ivo  (Ostraváci)  
11. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  
12. Čejka Roman  (Kabrňáci)

Neděle 2. června 2013

GP - křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Husar Ivo  (Ostraváci)  – 0 ztrátových bodů / čas 45‘20
2. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  – 1 / 32‘55
3. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 1 / 37‘50

4. Štefek Petr  (Valaši)  – 1 / 45‘15
5. Kousal Bohdan  (Hanáci)  – 1 / 52‘05
6. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  – 1 / 58‘00
7. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 2 / 38‘50
8. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  – 2 / 52‘00
9. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 4 /  38‘10
10. Kalhous Pavel  (SH)  – 4 / 60‘00
11. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 5 / 37‘10
12. Kula Jaroslav  (Ostraváci)  – 9 / 60‘00
13. Kovářová Ivona  (Valaši)   – 12 / 58‘05
14. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 12 / 60‘00
15. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  – 15 / 60‘00

GP - křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  – 0 ztrátových bodů / čas 41‘
2. Adamčík Jiří  (Severáci)  – 0 / 58‘
3. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  – 1 / 41‘

4. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  – 1 / 48‘
5. Kolín Jaroslav  (Příbramáci)  – 3 / 59‘
6. Juráň Radovan  (Valaši)  – 4 / 39‘
7. Vavrein Václav  (Argentum)  – 4 / 40‘
8. Kolínová Alena  (Příbramáci)  – 4 / 51‘
9. Červeňáková Marie  (Kokos)  – 9 / 52‘
10. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  –  9 / 57‘
11. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  – 0 / 1 křížovka

GP - hádanky - hlavní přebor (autoři Jindřich Kupka a František Vokatý):

1. Vejchoda Petr  (Kabrňáci)   – 8-5-0
2. Kalhous Pavel  (SH)  – 3-3-0
3. Čejka Roman  (Kabrňáci)  – 3-2-0

4. Kousal Bohdan  (Hanáci)  –  3-1-5
5. Kučavová Věra  (Lázeňáci)  – 3-1-3
6. Jemelík Vladimír  (Kabrňáci)  – 2- 2-0
7. Kvíčala Jaromír  (SH)  – 2- 0-2
8. Kula Jaroslav  (Ostraváci)  – 1-5-4
9. Kovářová Ivona  (Valaši)  – 1-5-1
10. Karpíšek Jaroslav  (oHV)  – 1-2-2
11. Štefek Petr  (Valaši)  – 1-0-3
12. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 1-0-1
13. Kolínová Alena  (Příbramáci)  – 0-1-2
14. Vodičková Jana  (Pašáci)  – 0-1-0
15. Adamčík Jiří  (Severáci)  – 0-0-1
16. Husar Ivo  (Ostraváci)  – 0-0-1
17. Kolín Jaroslav  (Příbramáci)  – 0-0-1
18. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  – 0-0-1

GP -  hádanky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):

1. Schmidová Miroslava  (Krušnohor)  – 15 bodů 
2. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  – 14 
3. Zvolánek Jiří  (Ježci)  – 12 

4. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)  – 8 
5. Vavrein Václav  (Argentum)  – 6 
6. Červeňáková Marie  (Kokos)  – 5 
7. Vavreinová Naděžda  (Argentum)  – 5 
8-9. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  – 3 
8-9. Juráň Radovan  (Valaši)  – 3

 

TURNAJ V SUDOKU (HALAS) 2013
Praha, 25. května 2013

1. Jakub Ondroušek - 152 bodů
2. Jana Břízová - 122
3. Jakub Hrazdira - 119

4. Jan Novotný - 113
5. Jana Vodičková - 91
6. Klára Vytisková - 82
7. Jan Zvěřina - 80
8.-9. Petra Čičová - 72
8.-9. Karel Štěrba - 72
10. Jiří Hrdina - 70
11. Martin Kubík - 69
12. Nelly Pelc Vostrá - 64
13. Pavel Kadlečík - 63
14. Daniel Marek - 58
15. Petr Nepovím - 57
16. Lenka Vávrová - 54
17. Robert Babilon - 50
18. Aleš Marek - 49
19. Martina Macháčková - 48
20. Matej Uher - 45
21. Zdeněk Vodička - 43
22. Helena Peldřimovská - 26
23. Jana Sidorová - 20
24. Jan Onderek - 16
25. Hana Havelková - 0

 

GRAND PRIX BRNA 2013
Brno, 4. května 2013

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík, Zdeněk Chromý):
1. Jakub Ondroušek (Kabrňáci), 177 bodů
2. Martin Kubík (Vyškov), 108
3. Dan Marek (Kabrňáci), 107

4. Ivo Husar (Ostraváci), 100
5-6.
Pavel Bobek (Třebíčáci), 66
5-6. Hana Kotinová (Liberec), 66
7. Jiří Konečný (Kabrňáci), 63
8. František Vokatý (Kladeňáci), 50
9. Roman Čejka (Kabrňáci), 49
10. Jan Hes (Ostraváci), 47
11. Karel Buchta (Karlovy Vary), 41
12. Eduard Pláňava (Hanáci), 37
13. Bohdan Kousal (Hanáci), 36
14. Václav Fládr (Kabrňáci), 33
15-16. Jaroslav Valkus (Hutníček), 32
15-16. Jiří Zvolánek (Ježci), 32
17. Iveta Dedková (Hanáci), 31
18. Petr Štefek (Valaši), 24
19. Jiří Bednarski (Bečváci), 22
20. Pavel Rosa (Kabrňáci), 21

21. Josef Nerodil (Hutníček), 15
22. Ivona Kovářová (Valaši), 10

23. Petr Mikšík Ostraváci), 7 

GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
1. Jaroslav Karpíšek (OHV) – 4 ztrátové body (čas 53:30)
2. Petr Štefek (Valaši) – 5 (56:15)
3. Roman Čejka (Kabrňáci) – 7 (45:00)

4. Jaromír Kvíčala (SH) – 8 (64:15)
5. Petr Mikšík (Ostraváci) – 8 (67:00)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 10
7. Jan Hes (/Ostraváci) – 11
8. Ivo Husar (Ostraváci) – 11
9. Jiří Zvolánek (Ježci) – 15
10. Dan Marek (Kabrňáci) – 17
11. Bohdan Kousal (Hanáci) – 20
12. František Vokatý (Kladeňáci) – 22
13. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 24
14. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 28
15. Iveta Dedková (Hanáci) – 36
16. Ivona Kovářová (Valaši) – 41

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Rudolf Sedlák ml.):
1. Dušan Karkuš (KAH) – 15 (5-5-5)
2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 11 (3-4-4)
3. Jan Hes (Ostraváci) – 9 (2-5-2)

4. Petr Štefek (Valaši) – 9 (4-2-3)
5. Zbyněk Burda (OHV) – 7 (2-3-2)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 7 (2-3-2)
7. Jaroslav Karpíšek (OHV) – 6 (2-3-1)
8. František Vokatý (Kladeňáci) – 6 (3-3-0)
9. Roman Čejka (Kabrňáci) – 6 (4-2-0)
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 6 (4-2-0)
11. Dan Marek (Kabrňáci) – 6 (2-2-2)
12. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 6 (2-2-2)
13. Ivo Husar (Ostraváci) – 5 (2-2-1)
14. Bohdan Kousal (Hanáci) – 5 (3-0-2)
15. Petr Mikšík (Ostraváci) – 5 (3-1-1)

16. Ivona Kovářová (Valaši) – 4 (2-1-1)
17. Pavol Tibenský (Chrobáci) – 3 (1-2-0)
18.-20. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci), Josef Nerodil (Hutníček), Jaroslav Valkus (Hutníček) – 3 (2-1-0)

21. Miroslav Turek (Hanáci) – 2 (1-0-1)
22. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 2 (1-1-0)
23. Eduard Pláňava (Hanáci) – 1 (1-0-0)

Vedlejší soutěže

Křížovky (autor Dan Marek):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 0 ztrátových bodů
2. Rostislav Janošík (Hutníček) – 0
3. Jiří Navrátil (Kabrňáci) – 1

4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 2
5. Stanislava Teichmanová (SH) – 2
6. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 3
7. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 4

8. Radovan Juráň (Valaši) – 13
9. Antonín Malčík (Slovan) – více než 13

Hádanky (autor Zdeněk Dočekal):
1. Jiří Zvolánek (Ježci) -12
2. Jiří Bednarski (Bečváci) – 11
3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 10

4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 9
5. Stanislava Teichmanová (SH) – 5
6. Antonín Malčík (Slovan) – 4
7. Zbyněk Grossmann (Bečváci)
3
8. Pavel Rosa (Kabrňáci) 0

 

GRAND PRIX PARDUBIC 2013

Pardubice, 13. dubna 2013

Pivní předehra (autor Jiří Zvolánek): I. Husar, R. Janošík, R. Sedlák, E. Pláňava, J. Kvíčala, D. Karkuš, M. Fišbach, B.Korčák, D. Rusá, J. Kracík, J. Strejček, V. Kučavová, J. Hes, G. Samuelová, Z. Burda, P. Kalhous st., L. Koudelka, J. Karpíšek, R. Juráň, R. Čejka (ze všech odevzdaných řešení byly losovány pivní ceny, regenerační krémy a knižní záložky).

GP v řešení křížovek (autor Vladimír Klos):
1. Ondřej Strejček  (Příbramáci) – 3 ztrátové body
2. Petr Vejchoda  (Kabrňáci) – 5  (čas 46.00)
3. Ivo Husar  (Ostraváci) – 5  (56.15) 

4. Petr Štefek  (Valaši) – 6  (64.15)
5. Daniel Marek  (Kabrňáci) – 6  (65.15)
6. Roman Čejka  (Kabrňáci) – 7  (60.15)
7. Petr Mikšík  (Ostraváci) – 7  (65.15)
8. Jiří Zvolánek  (Ježci) – 7  (65.45)
9. Jaromír Kvíčala  (Staré hnízdo) – 7  (67.00)
10. Pavel Bobek  (Třebíčáci) – 11
11. Jan Hes  (Ostraváci) – 12
12. Jaroslav Kula  (Ostraváci) – 15
13. Ivona Kovářová  (Valaši) – 16 
14. Bohdan Kousal  (Hanáci) – 45
15. Věra Kučavová  (Lázeňáci) – 63

GP v řešení hádanek (autoři Jaromír Kvíčala  a Petr Šimek):
1. Petr Vejchoda  (Kabrňáci) –  5 x 1. místo, 3 x 2. místo, 3 x 3. místo
2. Věra Kučavová  (Lázeňáci) –  5-1-1
3. Jaroslav Kula  (Ostraváci) –  4-5-2

4. Bohdan Kousal  (Hanáci) –  3-4-3
5. Dušan Karkuš  (Dunajci) –  3-4-1
6. Ondřej Strejček  (Příbramáci) –  3-1-2
7. Jan Hes  (Ostraváci) –  2-1-1
8. Jaroslav Karpíšek-Děda  (Hradečtí votroci) –  1-1-2
9. Ivo Husar  (Ostraváci) –  1-1-1
10. Pavel Kalhous ml.  (Staré hnízdo) –  1-0-5
11. Jan Nosek  (Staré hnízdo) –  1-0-0
12. Roman Čejka  (Kabrňáci) –  0-3-0
13. Pavel Bobek  (Třebíčáci) –  0-2-1
14. Daniel Marek  (Kabrňáci) –  0-1-1
15. Zbyněk Burda  (Hradečtí votroci) –  0-1-0
16. Petr Štefek  (Valaši) –  0-0-3 
17. Eduard Pláňava  (Hanáci) –  0-0-1  

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Daniel Marek):
1. Rostislav Janošík (Hutníček) – 0 ztrátových bodů  (čas 34.00)
2. Kalhous Pavel st. (Jarabáček) – 0  (36.00)
3. Dagmar  Rusá (Podskaláci) – 1  (28.30)

4. Radovan Juráň (Valaši) – 1  (55.00)
5. Martin Kokeš (Skaláci) – 5
6. Zbyněk Grossmann  (Bečváci) – 8  (47.00) 
7. Maří Magdalena Motyčková (Skaláci) – 8  (57.00)
8. Ladislav Koudelka (Jarabáček) – 54
9. Rudolf Widla (Ostraváci) – 99
10. Gertruda Samuelová (Ježci) – 100

Vedlejší soutěž – hádanky (autor Jindřich Kupka):
1. Kalhous Pavel st. (Jarabáček) – 15 bodů
2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 14  (čas 44.00)
3. Zvolánek Jiří (Ježci) – 14  (46.00)

4. Ivona Kovářová (Valaši) – 14  (50.00)
5. Ladislav Koudelka (Jarabáček) – 11
6. Martin Kokeš (Skaláci) – 10 
7. Rostislav Janošík (Hutníček) – 8
8. Maří Magdalena Motyčková (Skaláci) – 7
9. Rudolf Widla (Ostraváci) – 6 
10. Zdenka Králová (Dunajci) – 3  (57.00)
11. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 3  (60.00)
12. Gertruda Samuelová (Ježci) – 2

 

VELIKONOČNÍ PŘEBOR - GRAND PRIX JIHLAVY 2013

Jihlava, 30. března 2013

GP v řešení křížovek (autor Pavel Tučka):
1. Roman Čejka (Kabrňáci) 0 ztrátových bodů (čas 68.43)
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 1 (55.50)
3. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 1 (69.55)

4. Petr Štefek (Valaši) 3 (68.50)
5. Iveta Dedková (Hanáci) 4 (54.40)
6. Ivo Husar (Ostraváci) 6 (68.40)
7. Libor Knotek (Rychtáři) 8 (70.00)
8. Daniel Marek (Kabrňáci) 36 (70.00)
9. Pavel Kalhous (Staré hnízdo) 42 (70.00)
10. Ivona Kovářová (Valaši) 53 (70.00) a další

GP v řešení hádanek (autoři Jan Hes a Milan Kožušník):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 7-7-3
2. Ivo Husar (Ostraváci) 4-2-0
3. Pavel Kalhous (Staré hnízdo) 3-2-3

4. Jaroslav Kula (Ostraváci) 3-1-2
5. Bohdan Kousal (Hanáci) 2-3-2
6. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 2-2-3 po rozhozu
7. Roman Čejka (Kabrňáci) 2-2-3
8. Libor Knotek (Rychtáři) 2-2-1
9. Miroslav Radouš (Doubravák) 2-0-3
10. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 1-3-1
11. Iveta Dedková (Hanáci) 1-1-1 (čas 1.47)
12. Ivona Kovářová (Valaši) 1-1-1 (čas 1.15)
13. Jan Hes (Ostraváci) 1-1-0
14. Pavel Tučka (Staré hnízdo) 0-2-1
15. Petr Štefek (Valaši) 0-1-1
16. Milan Fišbach (Třebíčáci) 0-1-0
17.-18. Petr Mikšík (Ostraváci) 0-0-1
17.-18. Bohumil Korčák (Hanáci) 0-0-1

 

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Josef Jirků):
1. Dana Sodomková (Rychtáři) 0 ztrátových bodů (čas 38.00)
2. Stanislava Teichmanová (Staré hnízdo) 1 (39.00)
3. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 3 (40.00)

4. Jindřich Vrtěna (Ježci) 3 (59.00)
5. Jan Krůza (Doubravák) 9 (49.00)
6. Hana Kostelecká (Ježci) 14 (55.00)
7. Zbyněk Grossmann (Bečváci) 18 (65.00)
8. Heda Samuelová (Ježci) 40 odevzdáno po limitu

Vedlejší soutěž – hádanky (autor Miroslav Radouš):
1. Dana Sodomková (Rychtáři) 13 hádanek
2. Jindřich Vrtěna (Ježci) 13 (horší čas odevzdání)
3. Jiří Zvolánek (Ježci) 10

4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 9
5. – 6. Hana Kostelecká (Ježci), Jitka Hošková (Ježci) 7
7. Heda Samuelová (Ježci) 6 a další

 

GRAND PRIX HRANIC 2013

Hranice, 16. března 2013

GP v řešení logických úloh (autor Zbyněk Grossmann):
1. Iveta Dedková (Hanáci)  -  73 bodů
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  72 
3. Marie Švarcová (Ječnínek)  -  72

4. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  72
5. Jiří Konečný (Kabrňáci)  -  67
6. Jiří Sýkora (Valaši)  -  67
7. Vladimír Jemelík (Kabrňáci)  -  62
8. Ivo Husar (Ostraváci)  -  60
9. Jaroslav Valkus (Hutníček)  -  58
10.Josef Nerodil (Hutníček)  -  45
11.Marie Štefková (Bečváci)  -  43
12.Bohdan Kousal (Hanáci)  -  42
13.Martin Kubík (Vyškov)  -  40
14.Václav Fládr (Kabrňáci)  -  40
15.Ivona Kovářová (Valaši)  -  34
16.Petr Štefek (Valaši)  -  28
17.Eduard Pláňava (Hanáci)  -  27
18.Jiří Bednarski (Bečváci)   -  26
19.Petr Mikšík (Ostraváci)  -  23

GP v řešení křížovek (autor Zbyněk Grossmann):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů / čas 59,20 min.
2. Iveta Dedková (Hanáci)  -  3 / 60,20
3. Ivo Husar (Ostraváci)  -  3 /
65,45
4. Petr Štefek (Valaši)  -  5 / 70
5. Jiří Sýkora (Valaši)  -  20
6. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  21
7. Marie Švarcová (Ječmínek)  -  27
8. Bohdan Kousal (Hanáci)  -  51
9. Ivona Kovářová (Valaši)  -  62
10. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  71
11. Petr Mikšík (Ostraváci)  -  82
12. Rudolf Sedlák Moravský (Kabrňáci)  -  93
13. Eduard Pláňava (Hanáci)  -  95
14. Jiří Konečný (Kabrňáci)  -  97
15. Bohumil Korčák (Hanáci)  -  101
16. Josef Nerodil (Hutníček)  -  103
17. Jaroslav Valkus (Hutníček)  -  105
18. Břetislav Sýkora (Ječmínek)  -  106
19. Václav Fládr (Kabrňáci)  -  107
20. Pavel Bobek (Třebíčáci)  -  109

GP v řešení hádanek (autoři Gustav Kujal, Drahotín Lančarič):
1. Jaroslav Kula (Ostraváci)  -  24 hádanek / čas 74 minut
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  24 / 84,53                            
3. Bohdan Kousal (Hanáci)  -  21 / 84,40

4. Ivona Kovářová (Valaši)  -  19 / 85
5. Ivo Husar (Ostraváci)  -  17 / 84
6. Jiří Sýkora (Valaši)  -  16 / 85
7. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  15 / 84,51
8. Petr Štefek (Valaši)  -  15 / 84,56
9. Iveta Dedková (Hanáci)  -  15 / 85, rozhoz
10. Břetislav Sýkora (Ječmínek)  -  15 / 85, rozhoz
11. Bohumil Korčák (Hanáci)  -  14 / 85
12. Jaroslav Valkus (Hutníček)  -  13 / 84,30
13. Rudolf Sedlák Moravský (Kabrňáci)  -  11 / 80
14. Josef Nerodil (Hutníček)  -  11 / 84,50
15. Marie Švarcová (Ječmínek)  -  11 / 85
16. Petr Mikšík (Kabrňáci)  -  9  /  85
17. Pavel Bobek (Třebíčáci)  -  7  / 84,55
18. Jiří Konečný (Kabrňáci)  -  6  / 84,52
19. Václav Fládr (Kabrňáci)  -  6  / 84,57
20. Eduard Pláňava (Hanáci)  -  6  / 85

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Zbyněk Grossmann):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) - 1 ztrátový bod / čas 25 min.
2. Taťána Jakešová (Bečváci) - 8 / 38
3. Alois Heikenwälder (Bečváci) - 8 / 45

4. Marie Štefková (Bečváci)  -  9 / 35
5. Rostislav Jánošík (Hutníček)  -  9 / 37
6. Karel Hroneš (Hanáci)  -  13 / 45

Vedlejší soutěž – hádanky (autor Bohdan Kousal):
1. Pavel Vidlář (Hanáci)  -  15 hádanek
2. Karel Hroneš (Hanáci)  -  11
3. Taťána Jakešová (Bečváci)  -  8, rozhoz
4. Marie Platková (Bečváci)  -  8, rozhoz
5. Rostislav Jánošík (Hutníček)  -  7
6. Marie Štefková (Bečváci)  -  4

 

GRAND PRIX PROSTĚJOVA 2013

Prostějov, 2. února 2013

GP v řešení logických úloh (autoři František Luskač a Petr Mikšík):
1. Daniel Marek (Kabrňáci) – 123 bodů
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 113
3. Jan Hes (Ostraváci) – 86

4. Martin Kubík (Vyškov) – 72
5. Roman Čejka (Kabrňáci) – 68
6. Ivo Husar (Ostraváci) – 67
7. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 63
8. Karel Henc (Kabrňáci) – 60
9. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 59
10. Petr Urbánek (Hanáci) – 50
11. Petr Štefek (Valaši) – 44
12. Hana Kotinová (Liberec) – 43
13. Jiří Bednarski (Bečváci) – 36
14. Zbyněk Burda (oHV) – 33
15. Milan Petras (Staré hnízdo) – 31
16. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 29
17. Jaromír Svoboda (Hanáci) – 25
18. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 23
19. Ivona Kovářová (Valaši) – 22  

GP v řešení křížovek (autor Bohumil Korčák):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 37.00)
2. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0 (42.00)
3. Jiří Zvolánek (Ježci) – 0 (46.00)

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 (51.00)
5. Karel Henc (Kabrňáci) – 0 (55.00)
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 0 (59.00)
7. Libor Knotek (Rychtáři) – 1 (52.00)
8. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 1 (57.00)
9. Petr Štefek (Valaši) – 2 (48.00)
10. Petr Mikšík (Ostraváci) – 2 (52.40)
11. Iveta Dedková (Hanáci) – 4 (40.00)
12. Daniel Marek (Kabrňáci) – 4 (45.00)
13. Ivona Kovářová (Valaši) – 5 (54.40)
14. Jan Hes (Ostraváci) – 10 (48.50)
15. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 18 (55.10)
16. Miroslav Turek (Hanáci) – 22 (60.00)
17. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 33 (60.00)
18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 39 (60.00)

GP v řešení hádanek (autoři Bohdan Kousal a Karel Salavec):
1. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 7-2-5
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 6-0-5
3. Iveta Dedková (Hanáci) – 2-3-3

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 2-2-1
5. Petr Štefek (Valaši) – 2-1-2
6. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 2-1-1
7. Miroslav Turek (Hanáci) – 1-3-4
8. Karel Henc (Kabrňáci) – 1-2-2
9. Libor Knotek (Rychtáři) – 1-2-0 /čas 3.01/
10. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1-2-0 /čas 2.20/
11. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1-2-0 /čas 1.40/
12. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1-2-0 /čas 0.44/
13. Jan Hes (Ostraváci) – 1-1-2
14. Marie Švarcová (Ječmínek) – 1-0-1
15. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 1-0-0
16. Ivona Kovářová (Valaši) – 0-2-1
17. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 0-1-0
18. Petr Mikšík (Ostraváci) – 0-0-1

Vedlejší soutěž – křížovky (autorka Iveta Dedková):
1. Jiří Bednarski (Bečváci) – 0 ztrátových bodů (čas 30.00)
2. Pavel Vidlář (Hanáci) – 0 (31.00)
3. Jaromír Svoboda (Hanáci) – 0 (33.00)

4. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0 (35.00)
5. Anna Morawková (Koumáci) – 0 (36.00)
6. Karel Hroneš (Hanáci) – 0 (37.00)
7. Radovan Juráň (Valaši) – 1 (37.25)
8. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 2 (34.30)
9. Rostislav Janošík (Hutníček) – 4 (32.00)
10. Marie Vodáková (Podskaláci) – 7 (28.50)
11. Milan Pospíšil (Hanáci) – 8 (40.00)

Vedlejší soutěž – hádanky (autor Bohumil Korčák):
1. Anna Morawková (Koumáci) – 12 bodů (rozhoz)
2. Jiří Zvolánek (Ježci) – 12
3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 10

4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 8
5. Marie Vodáková (Podskaláci) – 7
6. Karel Hroneš (Hanáci) – 7
7. Rostislav Janošík (Hutníček) – 5
8. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 4
9. Jaromír Svoboda (Hanáci) – 4
10. Milan Pospíšil (Hanáci) – 3

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2013

Praha, 19. ledna 2013

GP křížovky (autor Pavel Tučka):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 49.40)
  2. Vladimír Klos (Podskaláci) – 1 (61.10)
  3. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 1 (66.50)

  4. Libor Knotek (Rychtáři) – 2 (60.50)
  5. Ivo Husar (Ostraváci) – 2 (70.30)
  6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 (72.30)
  7. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 3 (57.55)
  8. Daniel Marek (Kabrňáci) – 3 (75.00)
  8. Marian Mikuš (Pašeráci) – 3 (75.00)
10. Petr Štefek (Valaši) – 4 (55.00)
11. Roman Čejka (Kabrňáci) – 13 (75.00)
12. Jiří Zvolánek (Ježci) – 15 (75.00)
13. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 24 (75.00)
14. Jana Vodičková (Pašáci) – 34 (75.00)
15. František Vokatý (Kladeňáci) – 46 (75.00)
16. Jan Hes (Ostraváci) – 49 (75.00)
17. Bohdan Kousal (Hanáci) – 60 (75.00) a další

GP hádanky (autoři Jaroslav Kodym a Dušan Karkuš):
  1. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 5 x 1.místo – 2 x 2. místo – 0 x 3. místo
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 4 – 6 – 4
  3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 4 – 0 – 2

  4. Jana Vodičková (Pašáci) – 2 – 4 – 1
  5. Daniel Marek (Kabrňáci) – 2 – 2 – 1
  6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 – 1 – 2
  7. Jan Hes (Ostraváci) – 2 – 0 – 2
  8. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 – 0 – 1
  9. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1 – 2 – 2
10. František Vokatý (Kladeňáci) – 1 – 1 – 2 (čas 3.20)
11. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1 – 1 – 2 (1.55)
12. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 – 1 – 1 (2.00)
13. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 – 1 – 1 (1.00)
14. Libor Knotek (Rychtáři) – 1 – 1 – 0
15. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 1 – 0 – 1
16. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 – 2 – 2
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 0 – 2 – 1
18. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 0 – 1 – 2
18. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0 – 1 – 2
20. Petr Štefek (Valaši) – 0 – 1 – 0
20. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 0 – 1 – 0
21. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0 –  0 – 1
22. Josef Nerodil (Hutníček) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Josef Hlavatý):
  1. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 0 ztrátových bodů (čas 33.50)
  2. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0 (56.00)
  3. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 1 (38.00)

  4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 2 (35.15)
  5. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 4 (53.00)
  6. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 4 (59.00)
  7. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 5 (75.00)
  8. Lenka Svobodová (Praha) – 7 (61.00)
  9. Anna Morawková (Koumáci) – 7 (61.30)
10. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 18 (75.00)
11. Růžena Helebrantová (Praha) – 103 (75.00)
11. Karel Salavec (Pašeráci) – 103 (75.00)
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 122 (75.00)

Vedlejší soutěž hádanky (autor Rudolf Malý):
  1. Jiří Zvolánek (Ježci) – 15 (34.00)
  2. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 15 (39.20)
  3. Anna Morawková (Koumáci) – 15 (39.30)
  4. Lenka Svobodová (Praha) – 15 (39.40)
  5. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 15 (39.50)
  6. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 14
  7. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 13
  8. Marie Vodáková (Podskaláci) – 11
  8. Marian Mikuš (Pašeráci) – 11
10. Karel Zuska (Podskaláci) – 10
10.  Ladislav Karhan (Podskaláci) – 10
12. Karel Salavec (Pašeráci) – 10
13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 9

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Milan Práger):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 66 bodů (rozhoz)
  2. Petr Štefek (Valaši) – 66 (rozhoz)
  3. František Vokatý (Kladeňáci) – 51 (rozhoz)

  4. Ivo Husar (Ostraváci) – 51 (rozhoz) 
  5. Bohdan Kousal (Hanáci) – 45
  6. Petr Šimek (Podskaláci) – 44
  7. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 43
  8. Ivan Růžička (Podskaláci) – 42
  9. Dušan Karkuš (Dunajci) – 37
10. Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 34
11. Libor Knotek (Rychtáři) – 33
12. Alena Kolínová (Příbramáci) – 28
13. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 25
14. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 24
15. Milan Petras (Staré hnízdo) – 17
16. Jiří Adamčík (Podskaláci) – 14

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Jindřich Kupka):
  1. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 100 bodů
  2. Jan Hes (Ostraváci) – 86
  3. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 81

  4. Ivona Kovářová (Valaši) – 76
  5. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 74
  6. Miroslav Radouš (Doubravák) – 72
  7. Lenka Svobodová (Praha) – 68
  8. Josef Nerodil (Hutníček) – 67
  9. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 64
10. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 56
11. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 55
12. Roman Čejka (Kabrňáci) – 53
13. Daniel Marek (Kabrňáci) – 53
14. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 49
15. Marie Vodáková (Podskaláci) – 44
16. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 43
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 41
18. Karel Salavec (Pašeráci) – 26
19. Josef Jirků (Ježci) – 12

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jaromír Kvíčala):
  1. Jana Vodičková (Pašáci) – 79 bodů
  2. Anna Morawková (Koumáci) – 72
  3. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 56

  4. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 53
  5. Jiří Zvolánek (Ježci) – 50
  6. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 44
  7. Marian Mikuš (Pašeráci) – 43
  8. Vladimír Klos (Podskaláci) – 32
  9. Ladislav Karhan (Podskaláci) – 27
10. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 16
11. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 15
12. Karel Zuska (Podskaláci) – 11