Výsledky přeborů v roce 2014

8. PŘEBOR HLINECKA 2014
Hlinsko, 8.11.2014

Křížovky (autor Libor Knotek):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  0 ztrátových bodů / čas 22:08 
2. Zvolánek Jiří (Ježci)  0 / 24:08 
3. Husar Ivo (Ostraváci)  0 / 27:33 

4. Kalhous ml. Pavel (Staré hnízdo)  0 / 27:56 
5. Turek Miroslav (Hanáci)  0 / 30:50 
6. Kousal Bohdan (Hanáci)  0 / 31:51 
7. Štefek Petr (Valaši)  0 / 33:14 
8. Radouš Miroslav (Doubravák)  0 / 39:40 (1.místo ve vedlejším přeboru)
9. Bobek Pavel (Třebíčáci)  1 / 26:15 
10. Kovářová Ivona (Valaši)  1 / 32:03 
11. Kalhous st. Pavel (Jarabáček)  1 / 36:08 (2.místo ve vedlejším přeboru)
12. Valkus Jaroslav (Hutníček)  1 / 42:46 
13. Nerodil Josef (Hutníček)  1 / 45:37 
14. Čejka Roman (Kabrňáci)  2 / 25:21 
15. Fišbach Milan (Třebíčáci)  2 / 32:12 
16. Kyncl Jaroslav (Rychtáři) 2 / 39:45 
17. Burda Zbyněk (Hradečtí votroci)  2 / 45:28 
18. Pláňava Eduard (Hanáci)  3 / 47:55 
19. Grossmann Zbyněk (Bečváci)  7 / 54:24 
20. Lustyková Jitka (Rychtáři)  9 / 50:29  (3.místo ve vedlejším přeboru)
21. Bonaventura Štěpán (Rychtáři)  12 / 43:52 
22. Krůza Jan (Doubravák)  20 / 52:49 
23. Jirků Josef (Ježci)  30 / 55:00 
24. Hladký Antonín (Rychtáři)  87 / 55:00

Hádanky (autor Jindřich Kupka):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)   26 bodů 
2. Kalhous  ml. Pavel (Staré hnízdo)  18 
3. Burda Zbyněk (Hradečtí votroci)  13 

4. Husar Ivo (Ostraváci)  10 (2 - 1 - 2)
5. Kousal Bohdan (Hanáci)  10  (1 - 2 - 3)
6.-7. Kalhous  st. Pavel (Jarabáček)  8  (1 - 2 - 1)  (1.místo ve vedlejším přeboru)
6.-7. Valkus Jaroslav (Hutníček)  8  (1 - 2 - 1)
8. Kovářová Ivona (Valaši)  7  (1 - 1 - 2)
9. Radouš Miroslav (Doubravák)  7   (0 - 3 - 1)  (2.místo ve vedlejším přeboru)
10. Štefek Petr (Valaši)  6  (2 - 0 - 0)
11. Kyncl Jaroslav (Rychtáři)  6  (1 - 1 - 1)
12. Bobek Pavel (Třebíčáci)  6  (1 - 0 - 3)
13. Čejka Roman  (Kabrňáci)  5 
14.-15. Fišbach Milan (Třebíčáci)  3  (1 - 0 - 0)
14.-15. Nerodil Josef (Hutníček)  3  (1 - 0 - 0)
16. Turek Miroslav (Hanáci)  3  (0 - 0 - 3)
17. Zvolánek Jiří (Ježci)  2  (0 - 1 - 0)
18. Sodomková Dana (Rychtáři)  2  (0 - 0 - 2)

 

PŘEBOR PLZEŇSKA A GRAND  PRIX  PLZNĚ 2014
Plzeň, 11.-12. října 2014

Sobota 11. října 2014
GP v řešení logických úloh (autoři Jaroslav Kodym a Petr Haman):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  204 bodů
2. Vodičková Jana (Pašáci)  -  174
3. Vodička Zdeněk (Pašáci)  -  150 bodů

4. Husar Ivo (Ostraváci)  -  138
5. Hes Jan (Ostraváci)  -  136
    Kalhous Pavel (oSH) -  136
    Konečný Jiří (Kabrňáci)  -  136
8. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  132
9. Vokatý František (Kladeňáci)  -  98
10. Burda Zbyněk (oHV)  -  72  (1. místo ve vedlejší kategorii)
11. Mikšík Petr (Ostraváci)  -  59
12. Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  57  (2. místo ve vedlejší kategorii)
      Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  57  (2. místo ve vedlejší kategorii)
14. Štefek Petr (Valaši)  -  54
15. Kovářová Ivona (Valaši)  -  39
      Zvolánek Jiří (Ježci)  -  39
17. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  37
18. Grossmann Zbyněk (Bečváci)  -  17

Účast 18 řešitelů. Čas na řešení 75´.

Přebor Plzeňska – křížovky, hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů / čas 33.30
2. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  0 / 38.30
3. Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  0 / 42.00

4. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  2 / 44.20
5. Husar Ivo (Ostraváci)  -  2 / 44.45
6. Vokatý František (Kladeňáci)  -  2 / 59.30
7. Knotek Libor (Rychtáři)  -  3 / 44.15
8. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  3 / 57.45
9. Mikšík Petr (Ostraváci)  -  4 / 51.40
10. Štefek Petr (Valaši)  -  5 / 49.50
11. Prošek Jaroslav (Plzeň)  -  5 / 60.00
12. Hes Jan (Ostraváci)  -  6 / 47.30
13. Kovářová Ivona (Valaši)  -  6 / 49.20
14. Vodička Zdeněk (Pašáci)  -  7 / 49.55
15. Kalhous Pavel (oSH) -  8 / 47.35
16. Konečný Jiří (Kabrňáci)  -  8 / 56.45
17. Vodičková Jana (Pašáci)  -  12 / 54.50
18. Burda Zbyněk (oHV)  -  27 / 60.00

Účast 18 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.

Přebor Plzeňska – křížovky, vedlejší soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Čech Václav (Pijaristé)  -  0 ztrátových bodů / čas 33.40
2. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  1 / 28.30
3. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  2 / 40.25

4. Sodomková Dana (Rychtáři)  -  2 / 46.20
5. Vavrein Václav (Argentum)  -  4 / 46.35
6. Grossmann Zbyněk (Bečváci)  -  17 / 60.00
7. Bradová Karola (Klabava)  -  20 / 60.00

Účast 7 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.

Přebor Plzeňska – hádanky, hlavní přebor (autor Václav Čech):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  36 bodů
2. Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  18
3. Hes Jan (Ostraváci)  -  16

4. Husar Ivo (Ostraváci)  -  12
5. Kalhous Pavel (oSH) -  11
6. Štefek Petr (Valaši) -  10
7. Burda Zbyněk (oHV)  -  8  (1-2-1)
    Vodička Zdeněk (Pašáci)  -  8  (1-2-1)
9. Kovářová Ivona (Valaši) -  7
10. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  6  (1-0-3)
      Marek Daniel (Kabrňáci)  -  6  (1-0-3)
12. Vodička Zdeněk (Pašáci)  -  6  (0-2-2)
13. Vokatý František (Kladeňáci)  -  3

Účast 17 řešitelů. Řešeno 25 hádanek na 3 řešitele.

Přebor Plzeňska – hádanky, vedlejší soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  15 řešených hádanek / čas 37.10
2. Sodomková Dana (Rychtáři)  -  15 / 42.35
3. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  14

4. Prošek Jaroslav (Plzeň)  -  12 / 60.00
    Zvolánek Jiří (Ježci)  -  12 / 60.00
6. Vavrein Václav (Argentum)  -  8 / 60.00
    Vavreinová Naďa (Argentum)  -  8 / 60.00
8. Grossmann Zbyněk (Bečváci)  -  7

Účast 8 řešitelů. Řešeno 15 hádanek z listu, čas 60´.

 

Neděle 12. října 2014
GP křížovky (autoři Jaroslav Flaišhanz a Petr Haman):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  2 ztrátové body / čas 39.00
2. Vodička Zdeněk (Pašáci)  -  2 / 58.20
3. Štefek Petr (Valaši)  -  3 / 63.00

4. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  4 / 51.00
5. Kalhous Pavel (oSH) -  7 / 65.00
6. Husar Ivo (Ostraváci)  -  8 / 65.00
7. Knotek Libor (Rychtáři)  -  9 / 65.00
8. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  10 / 57.00
9. Hes Jan (Ostraváci)  -  11 / 57.10
10. Mikšík Petr (Ostraváci)  -  12 / 63.05
11. Vodičková Jana (Pašáci)  -  15 / 64.30
12. Kvíčala Jaromír (oSH)  -  16 / 65.00
13. Kovářová Ivona (Valaši)  -  17 / 63.55
14. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  23 / 65.00
15. Konečný Jiří (Kabrňáci)  -  24 / 65.00
16. Prošek Jaroslav (Plzeň)  -  25 / 65.00
17. Burda Zbyněk (oHV)  -  27 / 65.00
      Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  27 / 65.00
19. Vokatý František (Kladeňáci)  -  49 / 65.00

Účast 19 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Václav Čech):
1. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  0 ztrátových bodů / čas 65.00
2. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  1 / 43.00
3. Teichmanová Stanislava (Kladeňáci)  -  1 / 58.00

4. Grossmann Zbyněk (Bečváci)  -  2 / 65.00
5. Sodomková Dana (Rychtáři)  -  4 / 50.00
6. Vavrein Václav (Argentum)  -  10 / 64.00
7. Bradová Karola (Klabava)  -  101 / 65.00

Účast 8 řešitelů. Základní čas na řešení 65´.

GP hádanky (autor Alena Kolínová):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  7 – 6 – 1   (1. – 2. – 3. místo)
2. Kalhous Pavel (oSH) -  4 – 0 – 2
3. Vokatý František (Kladeňáci)  -  3 – 4 – 2

4. Vodičková Jana (Pašáci)  -  3 – 1 – 2
5. Knotek Libor (Rychtáři)  -  3 – 1 – 1
6. Vodička Zdeněk (Pašáci)  -  2 – 2 – 4
7. Husar Ivo (Ostraváci)  -  2 – 2 – 1
8. Kovářová Ivona (Valaši)  -  2 – 1 – 2
9. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  1 – 3 – 3
10. Štefek Petr (Valaši)  -  1 – 2 – 1
11. Hes Jan (Ostraváci)  -  1 – 2 – 0
12. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  1 – 0 – 1
13. Haman Petr (Pijaristé)  -  1 – 0 – 0
14. Kučavová Věra (Lázeňáci)  -  0 – 3 – 1
15. Burda Zbyněk (oHV)  -  0 – 0 – 3
16. Mikšík Petr (Ostraváci)  -  0 – 0 – 1

Účast 17 řešitelů. Řešeno 30 hádanek systémem GP.

Hádanky vedlejší soutěž (autor Václav Čech):
1. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  15 řešených hádanek / čas 20.00
2. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  15 / 36.00
3. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  -  15 / 37.00

4. Sodomková Dana (Rychtáři)  -  15 / 40.00
5. Prošek Jaroslav (/Plzeň) -  15 / 51.00
6. Vavreinová Naďa (Argentum)  -  13
7. Vavrein Václav (Argentum)  -  10
8. Grossmann Zbyněk (Bečváci)  -  8

Účast 9 řešitelů. Řešeno 15 hádanek z listu, čas 60´.

 

BESKYDSKÝ PŘEBOR 2014
Český Těšín, 20. září 2014
    
Křížovky (autor Miloš Sedlák):
1. Petr Štefek  (Valaši)  -  0 ztrátových bodů / čas 43,55
2. Marie Švarcová  (Ječmínek)  -  0 / 47,21
3. František Vokatý  (Kladeňáci)  -  0 / 54,25

4. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  1 / 57,13
5. Jaroslav Kula  (Ostraváci)  -  4 / 47,54
6. Pavel Kalhous ml.  (oSH)  -  4 / 59,42
7. Josef Nerodil  (Hutníček)  -  5 / 57,40
8. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  6 / 43,56
9. Milan Tomsa  (Hutníček)  -  6 / 53,51
10. Miroslav Šumpík  (Pašeráci)  -  6 / 60,00
11. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  7 / 45,05
12. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  7 /  49,33
13. Jaromír Kvíčala  (oSH)  -  8 / 44,40
14. Rostislav Jalůvka  (Přemyslovci)  -  44 / 60,00
15. Milan Urbanczyk  (Hutníček)  -  53 / 60,00
16. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  68 / 60,00
17. Luboš Brabenetz  (Permoníci)  -  99 / 60,00

Jeden řešitel neodevzdal již 1. křížovku a jeden 2. křížovku. Celkový počet řešitelů: 19. 

Hádanky (autoři Bohdan Kousal a Jaroslav Valkus):
1. Pavel Kalhous ml.  (oSH)  -  24 bodů 
2. Petr Štefek  (Valaši)  -  23 
3. Jaroslav Kula  (Ostraváci  - 20 

4. Jaromír Kvíčala  (oSH)  -  19 
5. František Vokatý  (Kladeňáci)  -  17 
6. Ivo Husar  (Ostraváci)  -  16 
7. Josef Nerodil  (Hutníček)  -  15 
8. Věra Kučavová  (Lázeňáci)  -  14 (čas)
9. Rostislav Jalůvka  (Přemyslovci)  -  14  (čas)
10. Ivona Kovářová  (Valaši)  -  14  (rozhoz)
11. Milan Tomsa  (Hutníček)  -  14  (rozhoz)
12. Dušan Karkuš  (Dunajci)  -  13 
13. Milan Fišbach  (Třebíčáci)  - 11  (čas)
14. Marie Švarcová  (Ječmínek)  -  11  (čas)
15. Jiří Zvolánek  (Ježci)  -  9 
16. Miroslav Šumpík  (Pašeráci)  -  7 
17. Luboš Brabenetz  (Permoníci)  -  6 
     
Předem byly vyčíslené: 5 a 27 (N), 19 (J), 10 a 28 (N + J).  Hádanky č. 19, 23, 25, 26 a 29 řešil jeden. řešitel. Hádanky č. 24 a 28 řešili dva řešitelé. Hádanky č. 11, 13 a 16 řešilo 16 řešitelů. Všechny hádanky byly řešené. Ani jedna hádanka nebyla řešena všemi řešiteli. Celkový počet řešitelů: 17.

 

VELKÁ CENA OSTRAVY A PŘEBORY SEVERNÍ MORAVY 2014
Ostrava, 13.-14.9.2014

Sobota 13.9.2014
GP v logice (autoři František Luskač a Ivo Husar):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 168 bodů
2. Pavel Kalhous ml. (oSH)  - 150
3. Martin Kubík (Vyškov) - 117

4. František Vokatý (Kladeňáci) - 95
5. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 77
6. Josef Konečný (Frýdek - Místek) - 67 (1. místo ve vedlejší kategorii)
7. Jaroslav Valkus (Hutníček) - 52
8. Pavel Rybář (Ostraváci) - 41 (2. místo ve vedlejší kategorii)
9. Václav Fládr (Kabrňáci) - 19 (3. místo ve vedlejší kategorii)

Celkem se zúčastnilo 10 luštitelů, 1 z nich řešení neodevzdal. Čas na řešení byl 90´, předčasně odevzdal pouze Jaroslav Valkus (84´).

Ostravská desítka 2014 (autor Milan Kožušník):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 68 bodů
2. Jaromír Kvíčala (oSH) - 44
3. Pavel Kalhous ml. (oSH) - 33

4. Petr Štefek (Valaši) - 32
5. František Vokatý (Kladeňáci) - 28
6. Jan Pavelka (Ostraváci) - 23 (1. místo ve vedlejší kategorii)
7. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 20
8. Ivona Kovářová (Valaši) - 16
9. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 15
10. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) - 10 (2. místo ve vedlejší kategorii)
11. Pavel Rybář (Ostraváci) - 8
12. Jaroslav Valkus (Hutníček) - 6 (obtížnější hádanka)
13. Rudolf Widla (Ostraváci) - 6 (lehčí hádanka) (3. místo ve vedlejší kategorii)
14. Václav Fládr (Kabrňáci) - 0
15. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 0
16. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 0

Celkem se zúčastnilo 16 luštitelů. Čas na řešení byl 40,00.

Velká cena Ostravy 2014 (autoři: křížovky Miloš Sedlák, hádanky Karel Salavec):
1. Šukavka (Miroslav Šumpík, Pavel Kalhous ml., František Vokatý, Jan Pavelka) - součet pořadí 4
2. Kabrňáci (Václav Fládr, Jiří Konečný, Petr Vejchoda) - součet pořadí 5
3. Hutaši (Milan Tomsa, Jaroslav Valkus, Ivona Kovářová, Petr Štefek) - součet pořadí 7 (čas 99´)
4. Ostraváci (Luděk Haupt, Ivo Husar, Petr Mikšík, Anna Moskalová) - součet pořadí 7 (čas 114´)
5. Wiluryka (Rudolf Widla, Daniel Lukovský, Pavel Rybář, Jaroslav Karpíšek) - součet pořadí 7 (čas 120´)

Celkem se zúčastnilo 5 družstev (čtyři čtyřčlenná a jedno tříčlenné). Čas na řešení křížovek byl 60´, na řešení hádanek také 60´. V soutěži kroužkových družstev zvítězili Kabrňáci, a tím získali i možnost ročního držení putovního poháru.

Neděle 14.9.2014
GP křížovky (autor Petr Mikšík):
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 2 ztrátové body (čas 64,40)
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 3 (čas 54,35)
3. Ivo Husar (Ostraváci) - 7 (čas 70,50)

4. Iveta Dedková (Hanáci) - 9 (čas 59,20)
5. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 9 (čas 72,40)
6. Petr Štefek (Valaši) - 23 (čas 75,00)
7. Pavel Kalhous ml. (oSH) - 25 (čas 75,00)
8. Jaromír Kvíčala (oSH) - 32 (čas 75,00)
9. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 34 (čas 75,00)
10. Milan Tomsa (Hutníček) - 35 (čas 75,00)
11. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 49 (čas 75,00)
12. Jiří Zvolánek (Ježci) - 73 (čas 75,00)
13. Ivona Kovářová (Valaši) - 74 (čas 75,00)
14. Jaroslav Valkus (Hutníček) - 169 (čas 75,00)
15. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 170 (čas 75,00)
16. Josef Nerodil (Hutníček) - 197 (čas 75,00)
17. Václav Fládr (Kabrňáci) - 201 (čas 75,00)

GP hádanky (autoři Jan Hes a Milan Kožušník):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 8 (dále 5x druhý a 2x třetí)
2. Pavel Kalhous ml. (oSH) - 5 (dále 5x druhý a 4x třetí)
3. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 3 (dále 4x druhý a 6x třetí)

4. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 3 (dále 2x druhý a 6x třetí)
5. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 2 (dále 3x druhá a 0x třetí)
6. Pavlína Horáčková (Koumáci) - 2 (dále 1x druhá a 2x třetí) (po rozhozu)
7. Petr Štefek (Valaši) - 2 (dále 1x druhý a 2x třetí) (po rozhozu)
8. Iveta Dedková (Hanáci) - 2 (dále 0x druhá a 1x třetí)
9. Ivona Kovářová (Valaši) - 1 (dále 2x druhá a 0x třetí)
10. Jan Pavelka (Ostraváci) - 1 (dále 1x druhý a 1x třetí)
11. František Vokatý (Kladeňáci) - 1 (dále 0x druhý a 3x třetí)
12. Jaroslav Valkus (Hutníček) - 0 (dále 3x druhý a 0x třetí)
13. Josef Nerodil (Hutníček) - 0 (dále 2x druhý a 0x třetí)
14. Ivo Husar (Ostraváci) - 0 (dále 1x druhý a 3x třetí)

Vedlejší soutěž - křížovky (autor František Luskač):
1. Pavlína Horáčková (Koumáci) - 0 ztrátových bodů (čas 40,00) - BNNKB
2. Pavel Vidlář (Hanáci) - 0 (čas 44,00)
3. Jiří Bednarski (Bečváci) - 0 (čas 46,00) - BNNKB

4. Rostislav Janošík (Hutníček) - 1 (čas 38,00)
5. Pavel Rybář (Ostraváci) - 1 (čas 47,00) - BNNKB
6. Anna Moskalová (Ostraváci) - 2 (čas 51,00)
7. Anna Morawková (Koumáci) - 3 (čas 54,00)
8. Alois Heikenwälder (Bečváci) - 11 (čas 60,00) - BNNKB
9. Jarmila Tomášková (Hutníček) - 33 (čas 60,00)
10. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) - 41 (čas 60,00)
11. Rudolf Widla (Ostraváci) - 51 (čas 60,00)
12. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 108 (čas 60,00) - BNNKB

Poznámka BNNKB znamená bez nároku na kvalifikační body.

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Milan Kožušník):
1. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) - 14 bodů (čas 5)
2. Milan Tomsa (Hutníček) - 13 (čas 4) - BNNKB, MSZHK
3. Rudolf Widla (Ostraváci) - 13 (čas 8)

4. Anna Morawková (Koumáci) - 13 (čas 9)
5. Pavel Vidlář (Hanáci) - 12 (čas 6)
6. Jiří Zvolánek (Ježci) - 12 (čas 7) - BNNKB, MSZHK
7. Anna Moskalová (Ostraváci) - 12 (čas 9)
8. Jiří Bednarski (Bečváci) - 11 (čas 1) - BNNKB
9. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 11 (čas 3) - BNNKB
10. Rostislav Janošík (Hutníček) - 11 (čas 9)
11. Pavel Rybář (Ostraváci) - 10 (čas 2) - BNNKB
12. Luděk Haupt (Ostraváci) - 6 (čas 9)
13. Jarmila Tomášková (Hutníček) - 5 (čas 9)
14. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 4 (čas 9) - BNNKB

Při shodném počtu vyřešených hádanek rozhodoval o pořadí čas odevzdání (nižší číslo lepší čas, čas 9 odpovídá času 60´).
Poznámka BNNKB znamená bez nároku na kvalifikační body, MSZHK znamená měl se zúčastnit hlavní kategorie.

 

XXXIII. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2014
Chotěboř, 6. září 2014

Křížovky (autorka Miroslava Marková):
1. Pavel Kalhous st.  (Jarabáček) – 1 ztrátový bod / čas 53,35
2. Jiří Zvolánek  (Ježci) – 2/35,30
3. Petr Štefek  (Valaši) – 2/38,20

4. Milan Fišbach  (Třebíčáci) – 2/46,25
5. Bohdan Kousal  (Hanáci) – 2/50,00
6. Pavel Bobek  (Třebíčáci) – 3/39,00
7. Miroslav Turek  (Hanáci) – 5/49,40
8. Ivona Kovářová  (Valaši) – 6/44,30
9. Jaroslav Kula  (Ostraváci) – 11/51,00
10.-11. Zbyněk Burda  (oHV) – 21/54,30 
10.-11. Eduard Pláňava  (Hanáci) –21/54,30 a další 

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Pavel Kalhous ml.  (Staré hnízdo) – 21 bodů
2. Bohdan Kousal  (Hanáci) – 18 (4x první řešení)
3. Ivona Kovářová  (Valaši) – 18 (3x první řešení)

4. Jaroslav Kula  (Ostraváci) – 17 (3x první řešení)
5. Petr Štefek  (Valaši) – 17 (2x první řešení)
6. Zbyněk Burda  (oHV) – 15
7. Miroslav Radouš  (Doubravák) – 12
8. Pavel Bobek  (Třebíčáci) – 11
9. Milan Fišbach  (Třebíčáci) – 10
10. Miroslav Turek  (Hanáci) – 3
11. Pavel Kalhous st.  (Jarabáček) – 2 

 

PŘEBOR TŘEBÍČSKA 2014
Okříšky, 21.6.2014

Křížovky (autor Vladimír Vacek):
1. Bohdan Kousal (Hanáci)  0 ztrátových bodů/čas 37,23
2. Pavel Bobek (Třebíčáci)  1/31,20
3. Ivona Kovářová (Valaši)  1/33,05

4. Miroslav Turek (Hanáci)  1/34,25
5. Miroslav Radouš (Doubravák)  1/37,25
6. Petr Štefek (Valaši)  2/31,15
7. Robert Novák (Přemyslovci)  2/41,45
8. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci)  2/41,57
9. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci)  2/44,00
10. Jindřich Vrtěna (Ježci)  2/49,37
11. Ivo Husar (Ostraváci)  3/34,30
12. Eduard Pláňava (Hanáci)  3/37,37
13. Václav Fládr (Kabrňáci)  4/41,31
14. Jan Krůza (Doubravák)  7/49,20
15. Josef Jirků (Ježci)  8/43,49
16. Zbyněk Grossmann (Bečváci)  39/50,00

Hádanky (autor Drahotín Lančarič):
1. Bohdan Kousal (Hanáci)  32 bodů
2. Miroslav Radouš (Doubravák)  23
3. Ivona Kovářová (Valaši)  17 (4 x 1. místo)

4. Ivo Husar (Ostraváci)  17 (2 x 1. místo)
5. Petr Štefek (Valaši)  14
6. Miroslav Turek (Hanáci)  12
7. Robert Novák (Přemyslovci)  11 (2 x 1. místo)
8. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci)  11 (bez 1. místa)
9. Pavel Bobek (Třebíčáci)  9
10. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci)  5

 

PŘEBORY VALAŠSKA 2014

VALAŠSKÝ HLAVOLAM
Valašské Meziříčí, sobota 14. června 2014

GP v řešení logických úloh (autor Zbyněk Grossmann):
1. Husar Ivo (Ostraváci) 56 bodů
2. Konečný Jiří (Kabrňáci) 54
3. Vejchoda Petr (Kabrňáci) 52

4. Kubík Martin (Vyškov) 43
5. Sýkora Jiří (Valaši) 41
6. Švarcová Marie (Ječmínek) 39
7. Farkaš Ján (Turiec) 31
8. Vokatý František (Kladeňáci) 28
9. – 10. Buchta Karel st. (Karlovy Vary) 26
9. – 10. Tibenský Pavol (Chrobáci) 26
11. Valkus Jaroslav (Hutníček) 23
12. Hes Jan (Ostraváci) 22
13. Kotinová Hana (Liberec) 22
14. Zvolánek Jiří (Ježci) 19
15. Jemelík Vladimír (Kabrňáci) 16
16. Nerodil Josef (Hutníček) 16
17. Kovářová Ivona (Valaši) 15
18. Buchta Karel ml. (Karlovy Vary) 10

Křížovky, hlavní přebor (autor Jiří Sýkora):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci) 4 ztrátové body
2. Karpíšek Jaroslav (OHV) 6
3. Karkuš Dušan (Dunajci) 9

4. Štefek Petr (Valaši) 11
5. Zvolánek Jiří (Ježci) 12
6. Vokatý František (Kladeňáci) 16
7. Kovářová Ivona (Valaši) 17
8. Filadelfy Ivan (Bôbari) 20
9. Husar Ivo (Ostraváci) 23
10. – 13. Tibenský Pavol (Chrobáci) 27/čas 70 minut
10. – 13. Konečný Jiří (Kabrňáci) 27/70
10. – 13. Nerodil Josef (Hutníček) 27/70
10. – 13. Kousal Bohdan (Hanáci) 27/70
14. Hes Jan (Ostraváci) 29
15. Švarcová Marie (Ječmínek) 30
16. Kučavová Věra (Lázeňáci) 37
17. Turek Miroslav (Hanáci) 39
18. Valkus Jaroslav (Hutníček) 50
19. Psotný Ján (Podjavorinci) 157

Křížovky, vedlejší přebor (autor Radovan Juráň):
1. Vidlář Pavel (Hanáci) 1 ztrátový bod/čas 55 minut
2. Janošík Rostislav (Hutníček) 1/58
3. Wasserburger Milan (Frenštát p. R.) 1/70

4. Vagaiová Dana (Lázeňáci) 2
5. Teichmanová Stanislava (Kladeňáci) 8
6. – 7. Bednarski Jiří (Bečváci) 9/70
6. – 7. Farkaš Ján (Turiec) 9/70
8. Heikenwälder Alois (Bečváci) 10
9. Turek Ján (Tatranec) 13
10. Platková Marie (Bečváci) 55

Hádanky, hlavní přebor (autoři Jiří Sýkora, Ivan Rias a Milan Kožušník):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci) 19 bodů
2. Kula Jaroslav (Ostraváci) 15
3. Husar Ivo (Ostraváci) 13

4. Štefek Petr (Valaši) 12/6 bez vyčíslení
5. Turek Miroslav (Hanáci) 12/3/pořadí odevzdání 5
6. Nerodil Josef (Hutníček) 12/3/8
7. Hes Jan (Ostraváci) 12/ 3/16
8. Kvíčala Jaromír (Staré hnízdo) 11
9.-10. Karpíšek Jaroslav (OHV) 9/2/16
9.-10. Švarcová Marie (Ječmínek) 9/2/16
11. Karkuš Dušan (Dunajci) 9/1
12. Kučavová Věra (Lázeňáci) 8/2
13. Vokatý František (Kladeňáci) 8/1
14. Filadelfy Ivan (Bôbari) 7/2
15. Valkus Jaroslav (Hutníček) 7/1
16. Tibenský Pavol (Chrobáci) 7/0
17. Kovářová Ivona (Valaši) 6/2
18. Kousal Bohdan (Hanáci) 6/1
19. Psotný Ján (Podjavorinci) 4
20. Konečný Jiří (Kabrňáci) 0

Hádanky, vedlejší přebor (autoři Jiří Sýkora, Ivan Rias a Milan Kožušník):
1. Zvolánek Jiří (Ježci) 7 bodů/rozhoz
2. Turek Ján (Tatranec) 7
3. Droppa Ján (Gorali) 5

4. – 5. Vidlář Pavel (Hanáci) 4
4. – 5. Platková Marie (Bečváci) 4
6. – 7. Bednarski Jiří (Bečváci) 3
6. – 7.Janošík Rostislav (Hutníček) 3
8. Vagaiová Dana (Lázeňáci) 2

PŘEBOR VALAŠSKA
Neděle 15. června 2014

Křížovky, hlavní přebor GP (autor Radovan Juráň):
1. Štefek Petr (Valaši) 1 ztrátový bod
2. Karpíšek Jaroslav (OHV) 3
3. Filadelfy Ivan (Bôbari) 4

4. Vejchoda Petr (Kabrňáci) 6/pořadí odevzdání 1
5. Husar Ivo (Ostraváci) 6/7
6. Turek Miroslav (Hanáci) 7
7. Kučavová Věra (Lázeňáci) 10/3
8. Zvolánek Jiří (Ježci) 10/4
9. Kovářová Ivona (Valaši) 11
10. Kvíčala Jaromír (Staré hnízdo) 13
11. Hes Jan (Ostraváci) 15/8
12. Kula Jaroslav (Ostraváci) 15/9
13. Kousal Bohdan (Hanáci) 17
14. Konečný Jiří (Kabrňáci) 25
15. Vokatý František (Kladeňáci) 65
16. Psotný Ján (Podjavorinci) 202
17. Švarcová Marie (Ječmínek) 306

Křížovky, vedlejší přebor (autor Jiří Sýkora):
1. Vidlář Pavel (Hanáci) 5 ztr. bodů/pořadí odevzdání 1
2. Janošík Rostislav (Hutníček) 5/3
3. Vagaiová Dana (Lázeňáci) 5/6

4. Droppa Ján (Gorali) 6/2
5. Bednarski Jiří (Bečváci) 6/4
6. Turek Ján (Tatranec) 11
7. Heikenwälder Alois (Bečváci) 21
8. Grossmann Zbyněk (Bečváci) 26

Hádanky, hlavní přebor GP (autoři Malý, Salavec):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci) 24 vyřešených hádanek/jednotlivé bloky 10, 8, 6
2. Kousal Bohdan (Hanáci) 22/8, 8, 6/pořadí odevzdání 3
3. Karpíšek Jaroslav (OHV) 22/ 9, 7, 6/9

4. Turek Miroslav (Hanáci) 21/9, 6, 6/6
5. Štefek Petr (Valaši) 21/9, 7, 5/10
6. Kula Jaroslav (Ostraváci) 19/9, 5, 5/4
7. Husar Ivo (Ostraváci) 19/10, 4, 5/15
8. Švarcová Marie (Ječmínek)18/7, 5, 6
9. Kučavová Věra (Lázeňáci) 17/8, 4, 5/5
10. Vokatý František (Kladeňáci) 17/8, 4 5/7
11. Hes Jan (Ostraváci) 17/8, 4, 5/14
12. Karkuš Dušan (Dunajci) 15/7, 3, 5
13. Jemelík Vladimír (Kabrňáci) 14/5, 4, 5
14. Kovářová Ivona (Valaši) 13/5, 3, 5
15. Filadelfy Ivan (Bôbari) 12/5, 3, 4
16. Psotný Ján (Podjavorinci) 9/4, 2, 3
17. Konečný Jiří (Kabrňáci) 4/2, 1, 1

Hádanky, vedlejší přebor (autor Jiří Sýkora):
1. Vidlář Pavel (Hanáci) 13 vyřešených hádanek
2. Turek Ján (Tatranec) 12
3. Bednarski Jiří (Bečváci) 10/pořadí odevzdání 2

4. Zvolánek Jiří (Ježci) 10/3
5. Vagaiová Dana (Lázeňáci) 10/6
6. Janošík Rostislav (Hutníček) 9
7. Droppa Ján (Gorali) 7

 

25. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2014
Mariánské Lázně, 31.5.-1. 6. 2014

Sudoku pro příchozí (autor Robert Babilon):
1.  Kalhous Pavel ml.  (SH)  326 bodů / čas 28´
2.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  326 / 29´
3.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  326 / 32´

4.  Zelingr Milan  (Sokolov)  326 / 37´20
5.  Konečný Jiří  (Kabrňáci)  326 / 37´21
6.  Haman Petr  (Pijaristé)  326 / 48´
7.  Quarda Matej  (Praha)  323 / 51´
8.  Vojnovič Sergej  (Cheb)  320 / 45´
9.  Vokatý František  (Kladeňáci)  298 
10. Lábková Miroslava  (Mariánské Lázně)  288 
11. Buchta Karel  (Karlovy Vary)  248 
12. Quardová Kateřina  (Praha)  213 
13. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  160 
14. Bezděk Karel  (Pijaristé)  148 
15. Jadlovská Jana  (Lázeňáci)  130 
16. Dzuro Ladislav  (Mariánské Lázně)   39 
17. Trejbal Vladimír  (Praha)  1 

GP v řešení logických úloh (autoři Robert Babilon a Petr Vejchoda):
1.  Vodičková Jana (Pašáci)  150 bodů 
2.  Marek Daniel (Kabrňáci)  108 
3.  Kalhous Pavel ml. (SH)  104 

4.  Vodička Zdeněk (Pašáci)  103 
5.  Haman Petr (Pijaristé)  75 
6.  Vokatý František (Kladeňáci)   50 
7.  Konečný Jiří (Kabrňáci)  45 
8.  Švarcová Marie (Ječmínek)  40 
9.  Husar Ivo (Ostraváci)  35 
10. Jemelík Vladimír (Kabrňáci)  25 
11-13. Buchta Karel  20 
11-13. Grossmann Zbyněk (Bečváci)  20 
11-13.  Štefek Petr (Valaši)  20 
14-15. Jadlovská Jana (Lázeňáci)  13 
14-15.  Zelingr Milan  13 
16-17. Kovářová Ivona (Valaši)  7 
16-17. Kučavová Věra (Lázeňáci)  7

Lázeňský Pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):

1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  0 ztrátových bodů / čas 40´
2.  Husar Ivo  (Ostraváci)  0 / 44´40
3.  Kvíčala Jaromír  (SH)  0 / 49´

4.  Kousal Bohdan  (Hanáci)  0 / 59´50
5.  Děda Karpíšek  (OHV)  1 / 41´30
6.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  1 / 42´30
7.  Štefek Petr  (Valaši)  2 / 37´
8.  Zvolánek Jiří  (Ježci)  3 / 43´40
9.  Kalhous Pavel ml.  (SH)  3 / 47´30
10. Kovářová Ivona  (Valaši)  4 / 46´
11. Švarcová Marie  (Ječmínek)  4 / 58´30
12. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  5 / 45´20
13. Vokatý František  (Kladeňáci)  12
14. Vodičková Jana  (Pašáci)  53
15. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  61
16. Haman Petr  (Pijaristé)  88

Hádanky - hlavní přebor (autor Jaromír Kvíčala):
1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  40 bodů
2.  Kousal Bohdan  (Hanáci)  18  
3.  Vodička Zdeněk Pašáci  13  (3x1. místo)

4.  Kalhous Pavel ml.  (SH)  13  (2x1. místo)
5.  Jemelík Vladimír  (Kabrňáci)  11 (rozhoz)
6.  Kučavová Věra  (Lázeňáci)  11
7.  Husar Ivo  (Ostraváci)  9  (1x1. místo)
8.  Kovářová Ivona  (Valaši)  9
9.  Jaroslav Karpíšek  (OHV)  7  
10. Štefek Petr  (Valaši)  6  (1x1. místo)
11. Marek Daniel  (Kabrňáci)  6
12. Švarcová Marie  (Ječmínek)   3  (1x1. místo)
13. Vokatý František  (Kladeňáci)  3
14. Vodičková Jana  (Pašáci)  1

Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  1 ztrátový bod / čas 52´
2. Teichmanová Stanislava  (Kladeňáci)   2 / 51´
3. Juráň Radovan  ( Valaši)  2 / 56´

4. Vavrein Václav  (Argentum)  3 / 50´
5. Bezděk Karel  (Piaristé)  3 / 51´
6. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  7 / 54´

Hádanky - vedlejší přebor (autor Bohdan Kousal):
1. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  12 vyřešených hádanek / čas 60´
2. Zvolánek Jiří (Ježci)  11 / 56´
3. Bezděk Karel  (Pijaristé)  11 / 60´

4-5. Vavreinová Naděžda  (Argentum)  6 / 60´
4-5. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  6 / 60´
6. Grossmann Zbyněk  (Bečváci)  5 / 60´
7. Vavrein Václav  (Argentum)  3 / 57´
8. Juráň Radovan  (Valaši)  3 / 60´

Vložená soutěž (autorka Věra Kučavová):    
1.  Haman Petr  (Pijaristé)  
2.  Štefek Petr  (Valaši)   
3.  Kalhous Pavel ml. (SH)  

4.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  
5.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  
6.  Vodičková Jana  (Pašáci)  
7.  Husar Ivo  (Ostraváci)   
8.  Jaroslav Karpíšek  (OHV)  
9.  Vodička Zdeněk  (Pašáci)  
10. Kousal Bohdan  (Hanáci)

 

Neděle 1.6.:
GP - křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  0 ztrátových bodů / čas 38´30
2.  Štefek Petr  (Valaši)  1 / 50´40
3.  Husar Ivo  (Ostraváci)  1 / 59´45

4.  Zvolánek Jiří  (Ježci)  2 / 53´00
5.  Karpíšek Jaroslav  (OHV)  2 / 53´10
6.  Vodička Zdeněk  (Pašáci)  3 / 62´15
7.  Marek Daniel  (Kabrňáci)  4 / 50´50
8.  Kvíčala Jaromír  (SH)  4 / 56´55
9.  Kousal Bohdan  (Hanáci)  6 / 66´20
10. Kalhous Pavel ml.  (SH)   7 / 59´15
11. Konečný Jiří  (Kabrňáci)  11
12. Švarcová Marie  (Ječmínek)  15
13. Vodičková Jana  (Pašáci)  30
14. Kovářová Ivona  (Valaši)  56

GP - hádanky - hlavní přebor (autoři Jindřich Kupka a František Vokatý):
1.  Vejchoda Petr  (Kabrňáci)  10x1. místo – 5x2. místo – 1x3. místo
2.  Jemelík Vladimír  (Kabrňáci)  4 – 1 – 2 
3.  Kousal Bohdan  (Hanáci)  4 – 0 – 1 

4.  Kalhous Pavel ml.  (SH)  3 – 5 – 3 
5.  Kvíčala Jaromír  (SH)  2 – 5 – 2 
6.  Karpíšek Jaroslav  (OHV)  1 – 2 – 5 
7.  Kovářová Ivona  (Valaši)  1 – 2 – 1  (čas 2´40)
8.  Kučavová Věra  (Lázeňáci)  1 – 2 – 1  (čas 2´10)
9.  Husar Ivo  (Ostraváci)  1 – 2 – 1  (čas 0´38)
10. Vodička Zdeněk  (Pašáci)  1 – 2 – 0 
11. Švarcová Marie  (Ječmínek)  1 – 1 – 0 
12. Vodičková Jana  (Pašáci)  0 – 2 – 1 
13. Marek Daniel  (Kabrňáci)  0 – 0 – 4 
14. Štefek Petr  (Valaši)  0 – 0 – 2 

GP - křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Juráň Radovan  (Valaši)  5 ztrátových bodů / čas 50´
2. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)
3. Grossmann Zbyněk (Bečváci) 

4. Vavrein Václav (Argentum)  
5. Adamčík Jiří (Severáci) 
6. Mlsová Jarmila (Lázeňáci)  
7. Kašpar František (Lázeňáci)
pořadí od 2. místa bylo stanoveno podle řešení 1. křížovky    

GP -  hádanky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Kula):
1. Vagaiová Dana  (Lázeňáci)  14 vyřešených hádanek
2. Zvolánek Jiří  (Ježci)  9
3.-4. Vavrein Václav  (Argentum)  7

3.-4. Vavreinová Naděžda  (Argentum)  7
5. Grossmann  Zbyněk (Bečváci)  4
6. Mlsová Jarmila  (Lázeňáci)  2

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2014

Brno, 3.-4. května 2014

Sobota 3. května 2014
GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík):
1. Ivo Husar (Ostraváci)  -  83 bodů
2. Dan Marek (Kabrňáci)  -  79
3. Pavel Kalhous (oSH) -  76

4. – 5. Roman Čejka (Kabrňáci) - 51
4. – 5. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 51
6. František Vokatý (Kladeňáci) - 45
7. Věra Kučavová (Lázeňáci) -40
8. Jiří Bednarski (Bečváci) - 38
9. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 35
10. Václav Fládr (Kabrňáci) - 34
11. Marie Švarcová (Ječnínek) - 33
12. Jiří Navrátil (Kabrňáci) - 31
13. Jan Hes (Ostraváci) - 27
14. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 24
15. Pavel Rosa (Kabrňáci) - 23
16. Karel Buchta st. (Karlovy Vary) - 17
17. Hana Kotinová (Liberec) - 16

Přebor Brna v řešení křížovek (autor Dan Marek):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  -  0 ztrátových bodů /1
2. Roman Čejka (Kabrňáci)  -  0/2
3. Jiří Zvolánek (Ježci) -  0/3

4. Ivo Husar (Ostraváci) - 0/4
5. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 1
6. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 1
7. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 2
8. Pavel Kalhous (oSH) - 2
9. Dušan Karkuš (Dunajci) - 2
10. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 3
11. Jan Hes (Ostraváci) - 4
12. Pavel Streit (Kabrňáci) - 21
13. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) - 35
14. Pavel Vidlář (Hanáci) - 53
15. Marie Švarcová (Ječmínek) - 61

Memoriál Otmara Váchy - hádanky (autor Otmar Vácha in memoriam):
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 20 bodů
2. František Vokatý (Kladeňáci) - 19
3. Ivo Husar (Ostraváci) - 19

4. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 19
5. Pavel Vidlář (Hanáci) - 18
6. Dušan Karkuš (Dunajci) - 17
7. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 17
8. Marie Švarcová (Ječmínek) - 16
9. Jiří Zvolánek (Ježci) - 16
10. Roman Čejka (Kabrňáci) – 15
11. Pavel Kalhous (oSH) - 14
12. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 14
13. Václav Fládr (Kabrňáci) - 14
14. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 13
15. Jiří Bednarski (Bečváci) - 12
16. Jan Hes (Ostraváci) – 12
17. Pavel Streit (Kabrňáci) – 12
18. Dan Marek (Kabrňáci) - 11
19. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) - 10
20. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 9
21. Antonín Malčík (Slovan) – 8
22. Pavel Rosa (Kabrňáci) - 7

Brněnské kolo – soutěž všestrannosti (autor Zdeněk Chromý):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 154 bodů
2. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 149
3. Roman Čejka (Kabrňáci) - 136

4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 134
5. – 6. Ivo Husar (Ostraváci) - 131
5. – 6. Jan Hes (Ostraváci) - 131
7. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 129
8. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 120
9. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 118
10. Dan Marek (Kabrňáci) - 113
11. Pavel Streit (Kabrňáci) - 111
12. Marie Švarcová (Ječmínek) - 110
13. Pavel Vidlář (Hanáci) - 109
14. – 15. Dušan Karkuš (Dunajci) - 108
14. – 15. František Vokatý (Kladeňáci) - 108
16. Pavel Kalhous (oSH) - 103
17. – 18. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) - 92
17. – 18. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 92
19. Jiří Bednarski (Bečváci) - 90
20. Pavel Rosa (Kabrňáci) - 84
21. – 22. Václav Fládr (Kabrňáci) - 74
21. – 22. Antonín Malčík (Slovan) -74

Neděle 4. května 2014
GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 0 ztrátových bodů
2. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 2
3. Karel Henc (Kabrňáci) - 3 (čas 55,00)

4. Jiří Zvolánek (Ježci) - 3 (66,00)
5. Pavel Streit (Kabrňáci) - 4
6. Dan Marek (Kabrňáci) - 5
7. Roman Čejka (Kabrňáci) - 6
8. Ivo Husar (Ostraváci) - 8
9. Petr Štefek (Valaši) - 11
10. Jan Hes (Ostraváci) - 12
11. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 14
12. Miroslav Turek (Hanáci) - 21
13. Pavel Kalhous (oSH) - 22
14. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 26
15. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 27
16. Bohdan Kousal (Hanáci) - 35
17. Iveta Dedková (Hanáci) - 41

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Rudolf Sedlák-Moravský):
1. Dušan Karkuš (Dunajci) - 20 bodů
2. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 18
3. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 16

4. Petr Štefek (Valaši) - 15/2
5. Dan Marek (Kabrňáci) - 15/6
6. Jan Hes (Ostraváci) - 15/15
7. Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 14/9
8. Pavel Kalhous (oSH) - 14/13
9. Pavel Streit (Kabrňáci) - 13/3
10. Bohdan Kousal (Hanáci) - 13/17
11. Iveta Dedková (Hanáci) - 13/18
12. Karel Henc (Kabrňáci) - 13/-
13. Zdeněk Vodička (Pašáci) - 12/7
14. Marie Švarcová (Ječmínek) - 12/16
15 – 16. Ivo Husar (Ostraváci) - 12/-
15 – 16. Ivona Kovářová (Valaši) - 12/-
17. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 10/11
18. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) - 10/-
19. František Vokatý (Kladeňáci) - 9
20. Miroslav Turek (Hanáci) - 8/15
21. Roman Čejka (Kabrňáci) - 7/1
22. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 7/14
23. Zbyněk Burda (oHV) - 7/-
24. Václav Fládr (Kabrňáci) - 5/12
25. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 4/-
26. Eduard Pláňava (Hanáci) - 1/-

Vedlejší přebory:
Křížovky (autor Dan Marek):
1. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 5 ztrátových bodů
2. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 10
3. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 27

4. Jiří Navrátil (Kabrňáci) - 29
5. Radovan Juráň (Valaši) - 29
6. Pavel Rosa (Kabrňáci)
7. Antonín Malčík (Slovan)

Hádanky (autor Zdeněk Dočekal):
1. Jiří Zvolánek (Ježci) - 15 bodů /1
2. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 15/2
3. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) - 11

4. Pavel Rosa (Kabrňáci) - 6
5. Antonín Malčík (Slovan) - 6
6. Zbyněk Grossmann (Bečváci) - 4
7. Jiří Navrátil (Kabrňáci) - 3

 

VELIKONOČNÍ PŘEBOR - GRAND PRIX JIHLAVY 2014

Jihlava, 19. dubna 2014

GP v řešení křížovek (autor Pavel Tučka):
1. Ondřej Strejček (Příbramáci) - 0 ztrátových bodů (čas  45.10)
2. Ivo Husar (Ostraváci) - 0 (50.55)
3. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 0 (55,00)

4. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 1
5. Roman Čejka (Kabrňáci) - 2        
6. Jaroslav Karpíšek (OHV) - 3 (50.50) 
7. Jan Hes (Ostraváci) - 3 (53.10) 
8. Jiří Zvolánek (Ježci) - 3 (66.15)
9. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 3 (67.30)
10. Libor Knotek (Rychtáři) - 3 (69.15)
11. Iveta Dedková (Hanáci) - 5 (51.10)
12. Petr Štefek (Valaši) - 5 (69.30)
13. Pavel Bobek (Třebíčáci) - 9 
14. Pavel Kalhous ml. (SH) - 14 a další.

GP v řešení hádanek (autoři Milan Kožušník a Drahotín Lančarič):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 4x 1. místo - 4x 2. místo - 2x 3. místo
2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 4-2-3
3. Pavel Kalhous ml. (SH) – 4-1-1

4. Bohdan Kousal (Hanáci) – 3-4-3
5. Pavel Tučka (SH) – 3-0-0
6. Jan Hes (Ostraváci) – 2-2-0
7. Miroslav Turek (Hanáci – 2-0-3
8. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 2-0-0
9. Iveta Dedková (Hanáci – 1-3-1
10. Jaroslav Karpíšek (OHV) – 1-1-4
11. Zbyněk Burda (OHV) – 1-1-1 (čas 1.35)
12. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 1-1-1 (0.33)
13. Ivona Kovářová (Valaši) – 1-1-0
14. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1-0-2
15. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0-3-3
16. Ivo Husar (Ostraváci) – 0-3-0
17. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci) – 0-2-1
18. Petr Štefek (Valaši) – 0-1-1
19. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 0-1-0
20. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 0-0-2
21. Libor Knotek (Rychtáři) – 0-0-1

Vedlejší soutěže:
Křížovky (autor Josef Jirků):
1. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 1 ztrátový bod (čas 45,00)
2. Jitka Hošková (Ježci) 1 (51,00)
3. Zbyněk Grossmann (Bečváci) 1 (52,00)

4. Dana Sodomková (Rychtáři) 2
5. Jan Krůza (Doubravák) 3
6. Radovan Juráň (Valaši) 4
7. Robert Novák (Přemyslovci) 5
8. Jindřich Vrtěna (Ježci) 6
9. Anna Kostelecká (Ježci) 7
10. František Dedera (Pašáci) 13

Hádanky (autor Miroslav Radouš):
1. Robert Novák (Přemyslovci) 15 bodů
2. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 12
3. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 11 (odevzdáno dříve)

4. Jindřich Vrtěna (Ježci) 11
5. Dana Sodomková (Rychtáři) 10 (odevzdáno dříve)
6. Anna Kostelecká (Ježci) 10
7. Jiří Zvolánek (Ježci) 10
8. J.itka Hošková (Ježci) 9
9. František Dedera (Pašáci) 3

 

GRAND PRIX PARDUBIC 2014

Pardubice, 5. dubna 2014

GP v řešení křížovek (autor Vladimír Klos):
1. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 0 ztrátových.bodů (čas 52.30)
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 2 (54.45)
3. Jaroslav Karpíšek-Děda (OHV) – 2 (75.00)

4. Jiří Zvolánek (Ježci) – 3 (68.15)
5. Petr Štefek (Valaši) – 5 (64.00)
6. Petr Mikšík (Ostraváci) – 7 (74.20)
7. Jan Hes (Ostraváci) – 8 (63.00)
8. Iveta Dedková (Hanáci) – 8 (67.00)
9. Pavel Kalhous ml. (SH) – 9
10. Zbyněk Burda (OHV) – 11
11. Marie Švarcová (Ječmínek) – 12
12.-13. Ivo Husar (Ostraváci) a Daniel Marek (Kabrňáci) – 13
14.-15. Pavel Bobek (Třebíčáci) a Bohdan Kousal (Hanáci) – 17
16. Jana Vodičková (Pašáci) – 18
17.-18.Libor Knotek (Rychtáři) a Ivona Kovářová (Valaši) – 19
19. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 23
20. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 24
21. Miroslav Turek (Hanáci) – 29  

GP v řešení hádanek (autoři Jaromír Kvíčala  a Petr Šimek):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 8x 1.místo, 7x 2.místo, 3x 3.místo
2. Pavel Kalhous ml. (SH) – 4-1-2
3. Jana Vodičková (Pašáci) – 3-3-1

4. Jan Hes (Ostraváci) – 2-4-1
5. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 2-2-1 (po rozhozu)
6. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 2-2-1 (po rozhozu)
7. Miroslav Turek (Hanáci) – 1-1-3
8. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1 (čas 3,56) -1-1
9. Jaroslav Karpíšek-Děda (OHV) – 1 (čas 2,25) -1-1
10. Petr Štefek (Valaši) – 1 (čas 1,40) -1-1
11. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1-1-0
12. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1-0-3
13. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1 (čas 1,59)-0-0
14. Libor Knotek (Rychtáři) – 1 (čas 1,14)-0-0
15. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0-2-1
16. Kovářová Ivona (Valaši) – 0-1-2
17. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 0-1-1
18. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 0-1-0
19. Zbyněk Burda (OHV) – 0-0-3
20.-22. Ivo Husar (Ostraváci), Josef Nerodil, Jaroslav Valkus (oba Hutníček) – 0-0-1.  

Vedlejší soutěže:
Křížovky (autor Daniel Marek):
1. Dagmar  Rusá (Podskaláci) – 0 ztrátových bodů (čas 26.00)
2. Dana Sodomková (Rychtáři) – 0 (38.00)
3. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 1 (31.00)

4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 1 (42.00)
5. Anna Morawková (Koumáci) – 1 (49.30)
6. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 1 (50.00)
7. Radovan Juráň (Valaši) – 2
8. Pavklína Horáčková (Koumáci) – 3
9. Martin Kokeš (Skaláci) – 4
10. Štěpán Bonaventura (Rychtáři) – 5
11. Jan Krůza (Doubravák) – 7
12. Zdeněk Sedláček (Blatná) – 14
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 15
14. Maří Magdalena Motyčková (Skaláci) – 17
15. Ladislav Koudelka (Jarabáček) – 48
16. Lubomír Štefan (Strakonice) – 140
17. Antonín Hladký (Rychtáři) – neodevzdal

Hádanky (autor Jindřich Kupka):
1. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 14 bodů (po rozhozu)
2. Dana Sodomková (Rychtáři) – 14 (po rozhozu)
3. Kalhous Pavel st. (Jarabáček) – 13

4. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 11
5. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 9 (pomocné body 20)
6. Anna Morawková (Koumáci) – 9 (pom.b. 20)
7. Maří Magdalena Motyčková (Skaláci) – 9 (pom.b. 19)
8. Martin Kokeš (Skaláci) – 9 (pom.b. 18)
9. Ladislav Koudelka (Jarabáček) – 8
10. Antonín Hladký (Rychtáři) – 6
11. Štěpán Bonaventura (Rychtáři) – 5
12. Lubomír Štefan (Strakonice) – 4
13. Jan Krůza (Doubravák) – 4
14. -16. Zbyněk Grossmann (Bečváci), Radovan Juráň (Valaši) a  Zdeněk Sedláček (Blatná) – neodevzdali

 

GRAND PRIX HRANIC 2014

Hranice, 1. března 2014

GP v řešení logických úloh (autor Zbyněk Grossmann):
1   Daniel Marek (Kabrňáci) - 136 bodů
2.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 108
3.  Ivo Husar (Ostraváci) - 101

4.  Vladimír Jemelík (Kabrňáci) - 91
5.  Iveta Dedková (Hanáci) - 88
6.  Jiří  Konečný (Kabrňáci) - 85
7.  Luboš Branenetz (Permoníci) - 81
8.  Martin Kubík (Vyškov) - 73
9.  Roman Čejka (Kabrňáci) - 73
10.Ivona Kovářová (Valaši) - 68
11.Václav Fládr (Kabrňáci) - 60
12.Jan Hes (Ostraváci) - 58
13.Jaroslav Valkus (Hutníček) - 53
14.Marie Švarcová (Ječmínek) - 53
15.Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 53
16.Bohdan Kousal (Hanáci) - 46
17.Josef Nerodil (Hutníček) - 45
18.Petr Mikšík (Ostraváci) - 43
19.Pavel Vidlář (Hanáci) - 41
20.Eduard Pláňava (Hanáci) - 38
21.Jiří Sýkora (Valaši) - 35
22.Karel Buchta (Karlovy Vary) - 31
23.Jarmila Tomášková (Hutníček) - 25
24.Jiří Bednarski (Bečváci) - 16
25.Miroslav Turek (Hanáci) - 15

GP v řešení křížovek (autor: Zbyněk Grossmann):
1.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 0 ztrátových bodů, čas 44,40 min.
2.  Libor Knotek (Rychtáři) - 0 / 45,12
3.  Ivo Husar (Ostraváci) - 0 / 47,10

4.  Bohdan Kousal (Hanáci) - 0 / 58
5.  Iveta Dedková (Hanáci) - 1 / 46
6.  Petr Štefek (Valaši) - 2 / 49,50
7.  Jiří Zvolánek (Ježci) - 2 / 55,20
8.  Daniel Marek (Kabrňáci) - 4 / 48,20
9.  Jan Hes (Ostraváci) - 5 / 64
10.Roman Čejka (Kabrňáci) - 11
11.Ivona Kovářová (Valaši) - 12
12.Marie Švarcová (Ječmínek) - 12
13.Jaroslav Valkus (Hutníček) - 14
14.Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 20
15.Petr Mikšík (Ostraváci) - 23
16.Rudolf Sedlák Moravský (Kabrňáci) - 34
17.Eduard Pláňava (Hanáci) - 43
18.Josef Nerodil (Hutníček) - 71
19.Jaroslav Kula (Ostraváci) - 121

GP v řešení hádanek (autoři Gustav Kujal, Drahotín Lančarič):
1.  Petr Štefek (Valaši) - 24 hádanek  (lepší čas)
2.  Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 24
3.  Libor Knotek (Rychtáři) - 23

4.  Pavlína Horáčková (Koumáci) - 22
5.  Bohdan Kousal (Hanáci) - 21 (lepší čas)
6.  Jaroslav Kula (Ostraváci) - 21 (lepší čas)   
7.  Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 21 (lepší čas)
8.  Iveta Dedková (Hanáci) - 21
9.  Josef Nerodil (Hutníček) - 19 (lepší čas)
10.Ivona Kovářová (Valaši) - 19
11.Miroslav Turek (Hanáci) - 18 (lepší čas)
12.Ivo Husar (Ostraváci) - 18
13.Daniel Marek (Kabrňáci) - 17 (lepší čas)
14.Jan Hes (Ostraváci) - 17
15.Jiří Sýkora (Valaši) - 16
16.Marie Švarcová (Ječmínek) - 16
17.Jaroslav Valkus (Hutníček) - 15
18.Roman Čejka (Kabrňáci) - 15
19.Rudolf Sedlák Moravský (Kabrňáci) - 11
20.Václav Fládr (Kabrňáci) - 9
21.Eduard Pláňava (Hanáci) - 8
22.Petr Mikšík (Ostraváci) - 7
23.Jiří Konečný (Kabrňáci) - 6

Vedlejší soutěže:

Křížovky (autor Zbyněk Grossmann):
1.  Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 0 ztrátových bodů / čas 36 minut
2.  Daniel Lukavský (Ústí u Vsetína) - 0 / 38
3.  Pavel Vidlář (Hanáci) - 1 / 22

4.  Jaroslav Jablonský (Žilinci) - 2 / 29
5.  Luboš Brabenetz (Permoníci) - 2 / 33
6.  Radovan Juráň (Valaši) - 2 / 35
7.  Rudolf Widla (Ostraváci) - 3 / 44
8.  Peter Paďour (Žilinci) - 4 / 34
9.  Anna Morawková (Koumáci) - 4 / 42
10.Jarmila Tomášková (Hutníček) - 5 / 40
11.Pavlína Horáčková (Koumáci) - 6 / 43
12.Rostislav Jánošík (Hutníček) - 12 / 44

Hádanky (autor Bohdan Kousal):
1.  Pavel Vidlář (Hanáci) - 12 hádanek
2.  Anna Morawková (Koumáci) - 11 (rozhoz)
3.  Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 11 (rozhoz)

4.  Jiří Zvolánek (Ježci) - 9 (rozhoz)
5.  Jaroslav Jablonský (Žilinci) - 9 (rozhoz)
6.  Daniel Lukavský (Ústí u Vsetína) - 9 (rozhoz)
7.  Rudolf Widla (Ostraváci) - 9 (rozhoz)
8.  Peter Paďour (Žilinci) - 7
9.  Rostislav Janošík (Hutníček) - 6
10.Jarmila Tomášková (Hutníček) - 4
11.Luboš Brabenetz (Permoníci) - 2

 

GRAND PRIX PROSTĚJOVA 2014

Prostějov, 8. února 2014

GP v řešení logických úloh (autoři František Luskač a Petr Mikšík):
1. Ivo Husar (Ostraváci) – 110 bodů
2. Martin Kubík (Vyškov) – 109
3. Daniel Marek (Kabrňáci) – 96

4. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 89
5. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 88
6. Iveta Dedková (Hanáci) – 77
7. Jan Hes (Ostraváci) – 75
8. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 74
9. Hana Kotinová (Liberec) – 73
10. Roman Čejka (Kabrňáci) a Jaroslav Valkus (Hutníček) – 71
12. Luboš Brabenetz (Permoníci) – 67
13. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 58
14. Gabriela Bendáková (Hanáci) a Karel Buchta st. (Karlovy Vary) – 56
16. Petr Urbánek (Hanáci) – 48
17. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 47
18. Josef Nerodil (Hutníček) – 40
19. Karel Buchta ml. (Karlovy Vary) – 39
20. Zbyněk Burda (oHV) – 27
21. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 22
22. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 20
23. Pavel Vidlář (Hanáci) – 18
24. Jiří Bednarski (Bečváci) – 15
25. Petr Žebrok (Hutníček) – 8
26. Eduard Pláňava (Hanáci) a Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 3.  

GP v řešení křížovek (autor Bohumil Korčák):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – bez ztrátových bodů (čas 37.20)
2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 0 (43.00)
3. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0 (45.30)

4. Jan Hes (Ostraváci) – 0 (46.40)
5. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 (53.50)
6. Libor Knotek (Rychtáři) – 0 (56.15)
7. Miroslav Turek (Hanáci) – 0 (56.20)
8. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 0 (59.15)
9. Petr Štefek (Valaši) – 1 (50.20)
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 2 (36.10) – nejrychlejší čas
11. Jiří Zvolánek (Ježci) – 2 (45.35)
12. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 2 (51.20)
13. Jiří Sýkora (Valaši) – 4 (58.20)
14. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 5 (59.00)
15. Ivona Kovářová (Valaši) – 10 (57.50)
16. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 25 (60.00)
17. Petr Mikšík (Ostraváci) – 33 (60.00)
18. Eduard Pláňava (Hanáci) – 37 (60.00)
19. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 44 (60.00)
20. Josef Nerodil (Hutníček) – 45 (60.00)
21. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 60 (60.00).

GP v řešení hádanek (autoři Karel Salavec a Bohdan Kousal):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 7-1-3
2. Ivona Kovářová (Valaši) – 4-0-3
3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 3-1-2 / rozhoz/

4. Miroslav Turek (Hanáci) – 3-1-2
5. Iveta Dedková (Hanáci) – 3-1-1
6. Libor Knotek (Rychtáři) – 2-0-0
7. Jan Hes (Ostraváci) – 1-5-1
8. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 1-4-2 /čas 1.55/
9. Petr Štefek (Valaši) – 1-4-2 /čas 0.31/
10. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 1-2-3
11. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 1-2-1
12. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1-1-2 /čas 2.12/
13.Ivo Husar (Ostraváci) – 1-1-2 /čas 0.40/
14. Jiří Sýkora (Valaši) – 1-0-0
15. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 0-3-3
16. Daniel Marek (Kabrňáci) – 0-3-0
17. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 0-1-2
18. Zbyněk Burda (oHV) – 0-0-1.

Vedlejší soutěže:
Křížovky (autorka Iveta Dedková):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – bez ztrátových bodů (čas 22.00)
2. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 1 (28.00)
3. Daniel Lukovský (Vsetín) – 2 (40.00)

4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 3 (22.30)
5. Rostislav Janošík (Hutníček) – 3 (30.00)
6. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 3 (33.30)
7. Karel Hroneš (Hanáci) – 3 (40.00)
8. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 4 (31.00)
9. Alois Heikenwälder (Bečváci) – 4 (40.00)
10. Luboš Brabenetz (Permoníci) – 5 (34.00)
11. Radovan Juráň (Valaši) – 5 (40.00)
12. Anna Morawková (Koumáci) – 9 (38.00)
13. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 17 (40.00)
14. Petr Žebrok (Hutníček) – 26 (40.00).

Hádanky (autor Eduard Pláňava):
1. Jiří Bednarski (Bečváci) 9 bodů
2. Karel Hroneš (Hanáci) 8
3. Anna Morawková (Koumáci) 7 /rozhoz/

4. Pavel Vidlář (Hanáci) 7
5. Jiří Zvolánek (Ježci) 7
6. Daniel Lukovský (Vsetín) 6 /rozhoz/
7. Dana Vagaiová (Lázeňáci) 6
8. Rostislav Janošík (Hutníček) 6
9. Radovan Juráň (Valaši) 5
10. Jarmila Tomášková (Hutníček) a Luboš Brabenetz (Permoníci) 4
12. Zbyněk Grossmann (Bečváci) a Petr Žebrok (Hutníček) 2.

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2014
Praha, 18. ledna 2014

GP křížovky (autor Josef Hlavatý):
  1. Iveta Dedková (Hanáci) – 5 ztr. bodů (čas 53.40)
  2. Vladimír Klos (Podskaláci) – 5 (62.30)
  3. Ivo Husar (Ostraváci) – 5 (62.50)

  4. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 6 (54.00)
  5. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 7 (53.10)
  6. Jan Hes (Ostraváci) – 7 (61.00)
  7. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 9 (59.50)
  8. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 10 (70.00)
  9. Petr Štefek (Valaši) – 11 (69.50)
10. Jiří Zvolánek (Ježci) – 11 (70.00)
11. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 12 (70.00)
12. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 13 (67.30)
13. Jana Vodičková (Pašáci) – 22 (70.00)
14. Petr Mikšík (Ostraváci) – 29 (70.00)
15. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 32 (70.00)
16. Věra Kučavová (Lázeňáci)  – 38 (70.00)
17. Marian Mikuš (Pašeráci) – 39 (70.00)
18. Miroslav Turek (Hanáci) – 56 (70.00)
19. Bohdan Kousal (Hanáci) – 64 (70.00)
20. Ivona Kovářová (Valaši) – 70 (70.00)
21. Jaroslav Pisk (Pašeráci) – 72 (70.00)
22. Eduard Pláňava (Hanáci) – 85 (70.00)

GP hádanky (autoři Jindřich Kupka a Drahotín Lančarič):
  1. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 6 – 4 – 5
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 5 – 3 – 3
  3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 5 – 3 – 1

  4. Ivona Kovářová (Valaši) – 3 – 0 – 1
  5. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 2 – 2 – 1
  6. Jan Hes (Ostraváci) – 2 – 1 – 0
  7. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 – 0 – 1
  8. Pavel Streit (Kabrňáci) 1 – 3 – 1
  9. Miroslav Turek (Hanáci) 1 – 2 – 1
10. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1 – 2 – 0
11. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 – 1 – 0
12. Petr Štefek (Valaši) – 1 – 0 – 0
13. Dušan Karkuš (Dunajci) – 0 – 3 – 1
14. František Vokatý (Kladeňáci) – 0 – 2 – 3
15. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 0 – 2 – 2
15. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 0 – 2 – 2
17. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 – 1 – 0
18. Iveta Dedková (Hanáci) – 0 – 0 – 2
19. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 0 – 0 – 1
19. Alena Kolínová (Příbramáci) – 0 – 0 – 1
19. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 – 0 – 1
19. Jana Vodičková (Pašáci) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Pavel Tučka):
  1. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 1 ztr. bod (čas 68.20)
  2. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 3 (46.00)
  3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 3 (67.50)

  4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 8 (69.00)
  5. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 12 (70.00)
  6. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 15 (70.00)
  7. Dana Sodomková (Rychtáři) – 16 (67.40)
  8. Marie Vodáková (Podskaláci) – 17 (54.45)
  9. Anna Morawková (Koumáci) – 17 (70.00)
10. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 19 (70.00)
11. Zdeněk Sedláček (Blatná) – 38 (70.00)
12. Lenka Svobodová (Praha) – 51 (70.00)
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 58 (70.00)
14. Karel Salavec (Pašeráci) – 62 (70.00)
15. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 65 (70.00)
16. Lubomír Štefan – 84 (70.00)
17. Růžena Helebrantová (Praha) – 98 (70.00)

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Rudolf Malý):
  1. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 15 (23.00)
  2. Lenka Svobodová (Praha) – 15 (31.00)
  3. Dana Sodomková (Rychtáři) – 15 (45.00)

  4. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 14 (36.00)
  5. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 14 (37.00)
  6. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 14 (45.00)
  7. Anna Morawková (Koumáci) – 13 (37.30)
  8. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 13 (37.30)
  9. Jiří Zvolánek (Ježci) – 13 (45.00)
  9. Karel Salavec (Pašeráci) – 13 (45.00)
11. Marie Vodáková (Podskaláci) – 12 (45.00)
12. Marian Mikuš (Pašeráci) – 11 (45.00)
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 6 (45.00)
13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 6 (45.00)
15. Karel Zuska (Podskaláci) – 5 (45.00)

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jaromír Kvíčala):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 97 bodů
  2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 82
  3. Alena Kolínová (Příbramáci) – 72

  4. Bohdan Kousal (Hanáci) – 72
  5. Petr Šimek (Podskaláci) – 71
  6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 64
  7. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 63
  8. Dušan Karkuš (Dunajci) – 58
  9. Pavel Streit (Kabrňáci) – 55
10. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 54
10. Petr Štefek (Valaši) – 54
12. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 45
13. Ivo Husar (Ostraváci) – 43
14. Miroslav Turek (Hanáci) – 36
14. František Vokatý (Kladeňáci) – 36
16. Jiří Adamčík (Severáci) – 33
17. Věra Kučavová  (Lázeňáci) – 32
18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 29

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger):
  1. Ivona Kovářová (Valaši) – 115 bodů
  2. Jan Hes (Ostraváci) – 101
  3. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 88

  4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 75
  5. Jana Vodičková (Pašáci) – 67
  6. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 65
  7. Lenka Svobodová (Praha) – 64
  8. Miroslav Radouš (Doubravák) – 62
  8. Josef Nerodil (Hutníček) – 67
  9. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 61
10. Marie Vodáková (Podskaláci) – 53
11. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 43
12. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 40
13. Josef Nerodil (Hutníček) – 38
14. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 35
15. Petr Mikšík (Ostraváci) – 24
16. Dana Sodomková (Rychtáři) – 15
17. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 10

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):
  1. Iveta Dedková (Hanáci) – 97 bodů
  2. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 86
  3. Milan Práger (Staré hnízdo) – 76

  4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 74
  5. Karel Salavec (Pašeráci) – 63
  6. Eduard Pláňava (Hanáci) – 55
  7. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 53
  8. Jiří Zvolánek (Ježci) – 43
  9. Marian Mikuš (Pašeráci) – 38
10. Anna Morawková (Koumáci) – 36
11. Vladimír Klos (Podskaláci) – 34
12. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 31
13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 25
14. Zdeněk Škvrna (Praha) – 24