Výsledky přeborů v roce 2015

9. PŘEBOR HLINECKA 2015
Hlinsko; 14.11.2015
 
Křížovky (autor Libor Knotek):                                      
1. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  0 ztrátových bodů / čas 30,22     
2. Streit Pavel (Kabrňáci)  -  0 / 38,35         
3. Bobek Pavel (Třebíčáci)  -  0 / 40,25       
4. Kalhous ml. Pavel (Staré hnízdo)  -   0 / 41,01     
5. Husar Ivo (Ostraváci)  -  0 / 43,31
6. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  0 / 44,29       
7. Turek Miroslav (Hanáci)  -  0 / 45,52      
8. Pláňava Eduard (Hanáci)  -  0 / 54,44      
9. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  1 / 26,27     
10. Radouš Miroslav (Doubravák)  -  1 / 52,51  (1.místo ve vedlejším přeboru)
11. Burda Zbyněk (Hradečtí votroci)   -  1 / 59,48   
12. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  2 / 42,11     
13. Štefek Petr (Valaši)  -  5 / 35,52 
14. Wasserburger Milan (Valaši)  -  7 / 46,55          
15. Kalhous  st. Pavel (Jarabáček)  -  15 / 56,24  (2.místo ve vedlejším přeboru)
16. Kyncl Jaroslav (Rychtáři)  -  26 / 60,00 
17. Jirků Josef (Ježci)  -  40 / 60,00 
18. Lustyková Jitka (Rychtáři)  -  83 / 60,00  (3.místo ve vedlejším přeboru)
19. Bonaventura Štěpán (Rychtáři)  -  106 / 60,00    ­  
 
Hádanky (autor Jindřich Kupka):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  32 bodů                              
2. Kalhous  ml. Pavel (Staré hnízdo)  - 28                            
3. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  19                             
4. Radouš Miroslav (Doubravák)  -  12  (1.místo ve vedlejším přeboru)
5. Husar Ivo (Ostraváci)  -  9 (1 - 2 - 2)  rozhoz     
6. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  9  (1 - 2 - 2)  rozhoz
7. Bobek Pavel (Třebíčáci)  -  8                               
8. Fišbach Milan (Třebíčáci)  -  7  (2 - 0 - 1)                      
9. Turek Miroslav (Hanáci)  -  7  (0 - 2 - 3)             
10. Štefek Petr (Valaši)  -  6                         
11. Streit Pavel (Kabrňáci)  -  4                               
12. - 13. Kalhous  st. Pavel (Jarabáček)  -  2 (0 - 1 - 0)  (2.místo ve vedlejším přeboru)
12. - 13. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  2  (0 - 1 - 0)                     
14. Kyncl Jaroslav (Rychtáři)  -  2  (0 - 0 - 2)
15. - 16. Burda Zbyněk (Hradečtí votroci)  - 1  (0 - 0 - 1)
15. - 16. Pláňava Eduard (Hanáci)  -  1  (0 - 0 - 1)
 
 
PŘEBOR PLZEŇSKA A GRAND  PRIX  PLZNĚ 2015
Plzeň, 10.-11. října 2015
 
Sobota 10. října 2015
GP v řešení logických úloh (autoři Jaroslav Kodym a Petr Haman):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  218 bodů
2. Husar Ivo (Ostraváci)  -  172
3. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  154
4. Konečný Jiří (Kabrňáci)  -  135
5. Vokatý František (Kladeňáci)  -  129
6. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  104
7. Burda Zbyněk (oHV)  -  95
8. Fládr Václav (Kabrňáci)  -  91  (1. místo ve vedlejší kategorii)
9. Hes Jan (Ostraváci)  -  89
10. Průšová Anna (Doubravák)  -  77  (2. místo ve vedlejší kategorii)
11. Nosek Jan (oSH) -  69  (3. místo ve vedlejší kategorii)
12. Schmidová Miroslava (Krušnohor)  -  66
13. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  62
14. Štefek Petr (Valaši)  -  59
      Zvolánek Jiří (Ježci)  -  59
 
Účast 15 řešitelů. Čas na řešení 75´.
 
PŘEBOR  PLZEŇSKA
Křížovky - hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Karpíšek Jaroslav (oHV)  -  2 ztrátové body / čas 56.10
2. Hes Jan (Ostraváci)  -  3 / 63.30
3. Husar Ivo (Ostraváci)  -  6 / 54.00
4. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  8 / 63.00
5. Štefek Petr (Valaši)  -  11 / 57.00
6. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  16 / 58.15
7. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  18 / 62.00
8. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  26 / 70.00
9. Kula Jaroslav (Ostraváci)  -  56 / 70.00
10. Konečný Jiří (Kabrňáci)  -  115 / 70.00
11. Burda Zbyněk (oHV)  -  146 / 70.00
 
 
Účast 14 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.
 
Křížovky - vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Prošek Jaroslav (Pijaristé)  -  0 ztrátových bodů / čas 45.15
2. Čech Václav (Pijaristé)  -  0 / 60.00
3. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  1 / 40.40
4. Nosek Jan (oSH)  -  2 / 60.00
5. Schmidová Miroslava (Krušnohor)  -  3 / 60.00
6. Průšová Anna (Doubravák)  -  37 / 60.00
 
Účast 8 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.
 
Hádanky –  hlavní přebor (autor Václav Čech):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  31 bodů
2. Hes Jan (Ostraváci)  -  20
3. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  16
4. Vokatý František (Kladeňáci)  -  10  (2-1-2)
5. Burda Zbyněk (oHV)  -  10  (1-2-3)
6. Karpíšek Jaroslav (oHV) -  8  (1-1-3)
7. Štefek Petr (Valaši) -  8  (0-3-2)
8. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  7
9. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  6  (1-1-1)
    Kula Jaroslav (Ostraváci)  -  6  (1-1-1)
11. Husar Ivo (Ostraváci)  -  6  (0-2-2)
12. Fládr Václav (Kabrňáci)  -  3
13. Konečný Jiří (Kabrňáci) -  1
      Nosek Jan (oSH)  -  1
 
Účast 15 řešitelů. Řešeno 25 hádanek na 3 řešitele.
 
Hádanky vedlejší přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Prošek Jaroslav (Pijaristé)  -  15 řešených hádanek / čas 50.15
2. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  15 / 53.05
3. Čech Václav (Pijaristé)  -  14 / 55.10
4. Schmidová Miroslava (Krušnohor)  -  13 / 60.00
5. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  8 / 60.00
6. Vavreinová Naďa (Argentum)  -  6 / 60.00
 
Účast 8 řešitelů. Řešeno 15 hádanek z listu, čas 60´.
 
Neděle 11. října 2015
GP křížovky hlavní přebor (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  1 ztrátový bod / čas 45.00
2. Husar Ivo (Ostraváci)  -  2 / 59.00
3. Štefek Petr (Valaši)  -  4 / 56.45
4. Karpíšek Jaroslav (oHV)  -  6 / 50.30
5. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  6 / 68.00
6. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  8 / 70.00
7. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  11 / 51.00
8. Hes Jan (Ostraváci)  -  64 / 70.00
9. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  117 / 70.00
10. Kvíčala Jaromír (oSH)  -  153 / 70.00
11. Burda Zbyněk (oHV)
12. Konečný Jiří (Kabrňáci)
      Kula Jaroslav (Ostraváci)
 
Účast 15 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.
 
GP hádanky hlavní přebor (autoři Alena Kolínová a Drahotín Lančarič):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  -  6 – 3 – 3   (1. – 2. – 3. místo)
2. Kousal Bohdan (Hanáci)  -  4 – 4 – 3
3. Štefek Petr (Valaši)  -  4 – 2 – 1
4. Karpíšek Jaroslav (oHV)  -  3 – 1 – 4
5. Hes Jan (Ostraváci)  -  3 – 1 – 2
6. Vokatý František (Kladeňáci)  -  2 – 5 – 3
7. Husar Ivo (Ostraváci)  -  2 – 5 – 1
8. Kula Jaroslav (Ostraváci)  -  2 – 3 – 2
9. Marek Daniel (Kabrňáci)  -  2 – 3 – 1
10. Čejka Roman (Kabrňáci)  -  2 – 2 – 6
11. Nosek Jan (oSH)  -  0 – 0 – 2
12. Burda Zbyněk (oHV)  -  0 – 0 – 1
 
Účast 14 řešitelů. Řešeno 30 hádanek systémem GP.
 
GP křížovky vedlejší přebor (autor Václav Čech):
1. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  0 ztrátových bodů / čas 51.00
2. Prošek Jaroslav (Pijaristé)  -  0 / 55.00
3. Teichmanová Stanislava (Kladeňáci)  -  0 / 59.00
4. Nosek Jan (oSH)  -  0 / 64.00
5. Flaišhanz Jaroslav (Pijaristé)  -  0 / 70.00
6. Schmidová Miroslava (Krušnohor)  -  1 / 70.00
7. Průšová Anna (Doubravák)  -  6 / 55.00
8. Bradová Karola  -  103 / 70.00
 
Účast 8 řešitelů. Základní čas na řešení 60´.
 
GP hádanky vedlejší přebor (autor Václav Čech):
1. Rusá Dagmar (Podskaláci)  -  15 řešených hádanek
2. Flaišhanz Jaroslav (Pijaristé)  -  14
3. Zvolánek Jiří (Ježci)  -  13
4. Schmidová Miroslava (Krušnohor)  -  13
    Prošek Jaroslav (Pijaristé) -  13
6. Vavreinová Naďa (Argentum)  -  8
7. Průšová Anna (Doubravák)  -  4
8. Bradová Karola  -  3
 
Účast 8 řešitelů. Řešeno 15 hádanek z listu, čas 60´.
 

 

BESKYDSKÝ PŘEBOR 2015
Český Těšín, 26. září 2015

Křížovky (autor Miloš Sedlák): 
1. Ivo Husar (Ostraváci)  0 ztrátových bodů / čas 48,46 
2. Jaromír Kvíčala (oSH)   1 / 46,22 
3. Libor Knotek (Rychtáři)  1 / 61,56 

4. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  1 / 64,51 
5. Milan Tomsa (Hutníček)  1 / 70,00 
6. Jiří Zvolánek (Ježci)  2 / 62,28 
7. Jan Hes (Ostraváci)  3 / 62,35 
8. Pavel Kalhous ml. (oSH)  6 / 58,02 
9. Petr Štefek (Valaši)  12 / 70,00 
10. Dušan Karkuš (Dunajci)  27 / 70,00 
11. Josef Nerodil (Hutníček)  43 / 70,00 
12. Petr Mikšík (Ostraváci)  57 / 70,00 
13. Ivona Kovářová (Valaši)  62 / 70,00 
14. Miilan Wasserburger (Valaši)  141 / 70,00 
15. Radovan Juráň (Valaši)  153 / 70,00 
16. Ivan Růžička (Podskaláci)  164 / 70,00 
17. Daniel Lukovský (Valaši)  172 / 70,00 
18. Milan Kožušník (Ostraváci)  187 / 70,00 

Všichni řešitelé odevzdali 1. křížovku. Tři řešitelé neodevzdali 2. křížovku (Fišbach, Vokatý, Widla). Celkový počet řešitelů: 21. V čase odevzdali 3 řešitelé, přidávalo se 10 minut. V nastaveném čase odevzdali 4 řešitelé, zbývající po uplynutí času.     

Hádanky (autor Jaroslav Valkus):
1. Jaromír Kvíčala (oSH)   21 bodů 
2. Petr Štefek (Valaši)  19 (lepší čas)
3. František Vokatý (Kladeňáci)  19 (čas)

4. Jan Hes (Ostraváci)  19 (čas)
5. Libor Knotek (Rychtáři)  19 (čas)
6. Ivona Kovářová (Valaši)  18 
7. Pavel Kalhous ml. (oSH)  17 
8. Ivo Husar (Ostraváci)  16 
9. Milan Fišbach (Třebíčáci)  15 (lepší čas)
10. Josef Nerodil (Hutníček)  15 (čas)
11.-12. Milan Kožušník (Ostraváci)  13 (oba stejný čas)
11.-12. Jiří Zvolánek (Ježci)  13 
13. Dušan Karkuš (Dunajci)  12 
14. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  10 
15. Milan Tomsa (Hutníček)  9 
16. Ivan Růžička (Podskaláci)  7 
17. Petr Mikšík  (Ostraváci)  6 
18. Daniel Lukovský  (Valaši)  5 
19. Rudolf Widla (Ostraváci)  4 
    
Hádanky č. 1 a 7 nebyly řešené. Hádanku č. 6 řešil jeden řešitel. Hádanku č. 8 řešili dva řešitelé. Hádanky č. 4, 5, 14, 16 a 25 řešilo 16 řešitelů. Ani jedna hádanka nebyla řešena všemi řešiteli. Celkový počet řešitelů: 19. 

 

VELKÁ CENA OSTRAVY A PŘEBORY GP SEVERNÍ MORAVY 2015
Ostrava, 19.-20. září 2015

Sobota:

GP v řešení logických úloh (autoři František Luskač, Ivo Husar):
1. Pavel Kalhous ml. (oSH)  181 bodů (čas 1)
2. Daniel Marek (Kabrňáci)  173 (čas 6)
3. František Vokatý (Kladeňáci)  121 (čas 2)

4. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  121
5. Jan Hes (Ostraváci)  109
6. Marie Švarcová (Ječmínek)  108 (čas 7)
7. Jiří Konečný (Kabrňáci)  108
8. Jaroslav Valkus (Hutníček)  96 (čas 3)
9. Roman Čejka (Kabrňáci)  96
10. Pavel Streit (Kabrňáci)  81 (čas 4) (1. místo ve vedlejší kategorii)
11. Václav Fládr (Kabrňáci)  81 (čas 9) (2. místo ve vedlejší kategorii)
12. Josef Konečný (Frýdek - Místek)  66 (čas 8)
13.-15. Jana Konečná (Frýdek - Místek)  66 (3. místo ve vedlejší kategorii)
13.-15. Petr Mikšík (Ostraváci)  66
13.-15. Jiří Sýkora (Valaši)  66
16.  Anna Průšová (Doubravák)  57
17.  Petr Štefek (Valaši)  54
18. Josef Nerodil (Hutníček)  42
19. Ivona Kovářová (Valaši)  39
20. Jarmila Tomášková (Hutníček)  27 (čas 5)
21. Ivan Růžička (Podskaláci)  27
22.-23. Radovan Juráň (Valaši)  24
22.-23. Libor Knotek (Rychtáři)  24

Celkem se zúčastnilo 23 luštitelů, 1 z nich řešení neodevzdal. Čas na řešení byl 90´, předčasně odevzdalo 9 řešitelů.

Ostravská desítka 2015 (autor Milan Kožušník):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  73 bodů
2. Jaromír Kvíčala (oSH)  55
3. Jan Hes (Ostraváci)  54
4. Pavel Kalhous ml. (oSH)  42
5. Petr Štefek (Valaši)  39
6. František Vokatý (Kladeňáci)  34
7. Jaroslav Valkus (Hutníček)  32
8. Jiří Sýkora (Valaši)  31
9. Pavel Streit (Kabrňáci)  25
10. Marie Švarcová (Ječmínek)  24
11. Daniel Marek (Kabrňáci)  23
12. Libor Knotek (Rychtáři)  21
13. Jan Pavelka (Ostraváci)  19 (obtížnost) (1. místo ve vedlejší kategorii)
14. Josef Nerodil (Hutníček)  19
15. Roman Čejka (Kabrňáci)  18
16. Petr Mikšík (Ostraváci)  14
17. Ivona Kovářová (Valaši)  12 (více hádanek)
18. Ivan Růžička (Podskaláci)  12 (obtížnost) (2. místo ve vedlejší kategorii)
19. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  12 (3. místo ve vedlejší kategorii)
20. Václav Fládr (Kabrňáci)  7
21. Jiří Konečný (Kabrňáci)  6
22. Rudolf Widla (Ostraváci)  4

Celkem se zúčastnilo 23 luštitelů. Čas na řešení byl 40´, žádná hádanka se po 30´ nevyčíslovala.

Velká cena Ostravy družstev (autor křížovek Miloš Sedlák, autor hádanek Karel Salavec):

1. Kabrňáci I (Roman Čejka, Daniel Marek, Pavel Streit, Petr Vejchoda)  součet pořadí 2
2. Ostraváci I (Jan Hes, Ivo Husar, Petr Mikšík, Jan Pavelka)  součet pořadí 6
3. Hutníček (Jaroslav Karpíšek, Josef Nerodil, Jarmila Tomášková, Jaroslav Valkus)  součet pořadí 6,5
4. Šuk Ruk (Pavel Kalhous ml., Libor Knotek, Ivan Růžička, Miroslav Šumpík)  součet pořadí 7,5
5. Valaši (Radovan Juráň, Ivona Kovářová, Jiří Sýkora, Petr Štefek)  součet pořadí 8
6. Ostraváci II (Vlasimil Glogar, Milan Kožušník, František Vokatý, Rudolf Widla)  součet pořadí 12,5
7. Kabrňáci mix (Václav Fládr, Jiří Konečný, Anna Průšová, Marie Švarcová)  součet pořadí 13,5

Celkem se zúčastnilo 7 družstev (všechna čtyřčlenná). Čas na řešení křížovek byl 60´, na řešení hádanek také 60´. V soutěži kroužkových družstev zvítězili Kabrňáci, a tím získali i možnost ročního držení putovního poháru.

Neděle:

GP křížovky - hlavní soutěž (autor Petr Mikšík):
1. Libor Knotek (Rychtáři)  1 ztrátový bod (čas 51,25)
2. Miroslav Turek (Hanáci)  1 (53,35)
3. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  2 (38,35)

4. Petr Štefek (Valaši)  2 (44,30)
5. Roman Čejka (Kabrňáci)  2 (49,20)
6. Jaroslav Karpíšek (oHV)  2 (53,45)
7. Jaromír Kvíčala (oSH)  2 (54,15)
8. Marian Mikuš (Pašeráci)  2 (54,40)
9. Pavel Kalhous ml. (oSH)  2 (58,15)
10. Iveta Dedková (Hanáci)  3 (45,20)
11. Jan Hes (Ostraváci)  3 (50,40)
12. Daniel Marek (Kabrňáci)  3 (53,40)
13. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  3 (59,20)
14. Ivo Husar (Ostraváci)  10 (51,30)
15. Bohdan Kousal (Hanáci)  13 (60,00)
16. Pavel Streit (Kabrňáci)  14  (54,35)
17. Jaroslav Valkus (Hutníček)  21 (60,00)
18. Josef Nerodil (Hutníček)  40 (60,00)
19. Ivona Kovářová (Valaši)  63 (60,00)
20. Jiří Sýkora (Valaši)  70 (60,00)
21. Eduard Pláňava (Hanáci)  94 (60,00)
22. Václav Fládr (Kabrňáci)  95 (60,00)
23. Jiří Konečný (Kabrňáci)  113 (60,00)
24. Ivan Růžička (Podskaláci)  neodevzdal druhou křížovku

GP hádanky - hlavní soutěž (autoři Milan Kožušník, Jan Hes):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  6x první (dále 6x druhý a 1x třetí)
2. Jaroslav Karpíšek (oHV)  4 (dále 1x druhý a 2x třetí)
3. Bohdan Kousal (Hanáci)  3 (dále 1x druhý a 5x třetí)

4. Iveta Dedková (Hanáci)  2 (dále 4x druhá a 2x třetí)
5. Ivo Husar (Ostraváci)  2 (dále 3x druhý a 0x třetí)
6. Jaroslav Kula (Ostraváci)  2 (dále 2x druhý a 3x třetí)
7. Daniel Marek (Kabrňáci)  2 (dále 0x druhý a 2x třetí)
8. Ivona Kovářová (Valaši)  1 (dále 3x druhá a 0x třetí)
9. Pavel Streit (Kabrňáci)  1 (dále 2x druhý a 3x třetí)
10. František Vokatý (Kladeňáci)  1 (dále 1x druhý a 2x třetí) (čas 3,15)
11. Pavel Kalhous ml. (oSH)  1 (dále 1x druhý a 2x třetí) (čas 3,05)
12. Jaroslav Valkus (Hutníček)  1 (dále 1x druhý a 0x třetí) (čas 3,30)
13. Jiří Sýkora (Valaši)  1 (dále 1x druhý a 0x třetí) (čas 2,35)
14. Libor Knotek (Rychtáři)  1 (dále 0x druhý a 1x třetí)
15. Miroslav Turek (Hanáci)  1 (dále 0x druhý a 0x třetí)
16.-17. Roman Čejka (Kabrňáci)  0 (dále 1x druhý a 1x třetí)
16.-17. Pavlína Horáčková (Koumáci)  0 (dále 1x druhá a 1x třetí)
18. Petr Štefek (Valaši)  0 (dále 1x druhý a 0x třetí)
19. Petr Mikšík (Ostraváci)  0 (dále 0x druhý a 1x třetí)

Křížovky - vedlejší soutěž (autor František Luskač):
1. Pavel Vidlář (Hanáci)  1 ztrátový bod (čas 37,00)
2. Anna Morawková (Koumáci)  1 (54,00)
3. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci)  3 (45,00) - BNNKB

4. Rostislav Janošík (Hutníček)  3 (60,00) - BNNKB, MSZHK
5. Pavlína Horáčková (Koumáci)  5 (55,00) - BNNKB
6. Jarmila Tomášková (Hutníček)  16 (60,00)
7. Rudolf Widla (Ostraváci)  39 (60,00)
8. Radovan Juráň (Valaši)  44 (60,00) - BNNKB
9. Anna Průšová (Doubravák)  53 (60,00)

Poznámka BNNKB znamená bez nároku na kvalifikační body. MSZHK znamená měl se zúčastnit hlavní kategorie.

Hádanky - vedlejší soutěž (autor Milan Kožušník):
1. Anna Morawková (Koumáci)  13 bodů
2. František Luskač (Ostraváci)  12
3. Rostislav Janošík (Hutníček)  11

4. Pavel Vidlář (Hanáci)  10 (obtížnost)
5.-7. Miroslav Šumpík (Pašeráci)  10
5.-7. Jarmila Tomášková (Hutníček)  10 - BNNKB
5.-7. Rudolf Widla (Ostraváci)  10
8. Marian Mikuš (Pašeráci)  8
9. Luděk Haupt (Ostraváci)  3 (čas 25´)
10. Anna Průšová (Doubravák)  2
11. Radovan Juráň (Valaši)  neodevzdal řešení

Všichni až na Luďka Haupta odevzdali v čase 60´. Poznámka BNNKB znamená bez nároku na kvalifikační body.

 

XXXIV. PŘEBOR ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2015
Chotěboř, 5. září 2015 

Křížovky (autorka Miroslava Marková):
1. Jiří Zvolánek (Ježci)    0 ztrátových bodů (čas 38.20)
2. Petr Štefek (Valaši) –  0 (39.30)
3. Pavel Bobek (Třebíčáci) –  0 (47.00)

4. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) –  0 (55.20)
5. Ivo Husar (Ostraváci)) –  1 (49.00)
6. Libor Knotek (Rychtáři) –  2 (42,30)
7. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) –  2 (46,00)
8. Milan Fišbach (Třebíčáci) –  3 (46.25)
9. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) –  4 (49.45)
10. Ivona Kovářová (Valaši) –  4 (55.25)
11. Zbyněk Burda (OHV) –  13 (55.25)
12. Josef Jirků (Ježci) –  29 (55.25)
13. Dana Sodomková (Rychtáři) –  72 (55.25)
14. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) –  85 (55.25)

Hádanky (autor Petr Šimek):
1. Ivona Kovářová (Valaši) –  20 bodů
2. Pavel Bobek (Třebíčáci) –  15 (5 x 1. řešení)
3. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) –  15 (1 x 1. řešení)

4. Ivo Husar (Ostraváci) –  12 
5. Zbyněk Burda (OHV) –  11 (3 x 1. místo)
6. Petr Štefek (Valaši) –  11 (2 x první řešení)
7. Libor Knotek (Rychtáři) –  9 (2 x 1. řešení)
8. Dana Sodomková (Rychtáři) –  9 (1 x 1. řešení)
9. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) –  7
10. Miroslav Radouš (Doubravák)  –  5
11. Jaroslav Kyncl (Rychtáři)   3
12.-15. Milan Fišbach (Třebíčáci) –  1
12.-15.Jitka Hošková (Ježci) –  1
12.-15. Jiří Zvolánek (Ježci)   1
12.-15. Jindřich Vrtěna (Ježci)   1

 

PŘEBOR TŘEBÍČSKA 2015
Okříšky, 27.6.2015

Křížovky (55+5min., autor Vladimír Vacek):
1. Ivo Husar (Ostraváci)  0 ztrátových bodů/čas 39.12
2. Miroslav Turek (Hanáci)  0/44.15
3. Pavel Bobek (Třebíčáci)  0/47,20

4. Marie Švarcová (Ječmínek)  0/49,00
5. Miroslav Radouš (Doubravák)  0/50,25
6. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci)  0/52,30
7. Jiří Zvolánek (Ježci)  1/38,10 (nejrychlejší čas)
8. Bohdan Kousal (Hanáci)  2/45,08
9. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci)  2/54,25
10. Robert Novák (Přemyslovci)  28/60,00
11. Jaroslav Kyncl (Rychtáři)  63/60,00
12. Václav Fládr (Kabrňáci)  72/60,00
13. Jitka Hošková (Ježci)  78/60,00
14. Jindřich Vrtěna (Ježci)  82/60,00
(další řešitelé: Samuelová(4),  Krůza(7),  Jirků(20) po 1. křížovce)

Hádanky (25 na 3 řešitele, autor Antonín Říha):
1. Bohdan Kousal (Hanáci)  35 bodů
2. Miroslav Turek (Hanáci)  28
3. Ivo Husar (Ostraváci)  25

4. Miroslav Radouš (Doubravák)  10 (2x1.místo)
5. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci)  10 (1x1.místo)
6. Marie Švarcová (Ječmínek)  8
7. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci)  5
8. Jiří Zvolánek (Ježci)  4
9. Jaroslav Kyncl (Rychtáři)  3
10. - 11. Pavel Bobek (Třebíčáci) a Jitka Hošková (Ježci)  2
12. - 13. Václav Fládr (Kabrňáci) a Jindřich Vrtěna (Ježci)  1

 

26. MARIÁNSKOLÁZEŇSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2015
Mariánské Lázně, 30.-31. května 2015

Sudoku pro příchozí (autor Robert Babilon):
1. Vodičková Jana (Pašáci) – 383 bodů 
2. Marek Daniel  (Kabrňáci) – 383 
3. Kalhous Pavel (Staré hnízdo) – 383 

4. Vokatý František (Kladeňáci) – 383 
5. Vodička Zdeněk (Pašáci) – 376 
6. Tenglerová Helena (Mariánské Lázně) – 359 
7. Quarda Matej (Praha) – 321 
8. Lábková Miroslava (Mariánské Lázně) – 264 
9. Vojnovič Sergej (Cheb) – 254 
10. Buchta Karel st. (Karlovy Vary) – 201 
11. Buchta Karel ml. (Karlovy Vary) – 182 
12. Quardová Kateřina (Praha) – 180 
13. Kučabová Lenka (Habrová) – 140 
14. Bezděk Karel (Pijaristé) – 105 
15. Vagaiová Dana (Lázeňáci) – 83 
16. Jadlovská Jana (Lázeňáci) – 67 
17. Jandlová Jana (Mariánské Lázně) – 65 
18. Kašpar František (Lázeňáci) – 59 
19. Šumavská Helena (Plzeň) – 1

GP v řešení logických úloh (autor Petr Vejchoda):
1. Vodičková Jana (Pašáci) – 125 bodů 
2. Kalhous Pavel  (Staré hnízdo) – 85 
3. Marek Daniel (Kabrňáci) – 75 

4. Babilon Robert (Staré hnízdo) – 68 
5-6. Hes Jan (Ostraváci) – 53 
5-6. Konečný Jiří (Kabrňáci) – 53 
7. Husar Ivo (Ostraváci) – 52 
8-9. Jemelík Vladimír (Kabrňáci) – 35 
8-9. Vokatý František (Kladeňáci) – 35 
10-11. Buchta Karel (Karlovy Vary) – 30 
10-11. Vodička Zdeněk (Pašáci) – 30 
12. Švarcová Marie (Ječmínek) – 26 
13. Kousal Bohdan (Hanáci) – 22 
14. Štefek Petr (Valaši) – 21 
15. Kučavová Věra (Lázeňáci) – 20 
16. Tenglerová Helena (Mariánské Lázně) – 16 
17-18. Bezděk Karel (Pijaristé) – 13 
17-18. Vagaiová Dana (Lázeňáci) – 13 
19-20. Jadlovská Jana (Lázeňáci) – 7 
19-20. Knotek Libor (Rychtáři) – 7 
21. Buchta Karel ml. (Karlovy Vary) – 6

Lázeňský pohárek - Memoriál Mirka Kučavy
Křížovky – hlavní soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Štefek Petr (Valaši)  – 0 ztrátových bodů / čas 32´
2. Knotek Libor (Rychtáři)  – 0 / 40´
3. Kvíčala Jaromír (Staré hnízdo)  – 0 / 55´

4. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  – 1 / 29´30
5. Vodička Zdeněk (Pašáci)  – 1 / 41´
6. Husar Ivo (Ostraváci)  – 1 / 41´20
7. Turek Miroslav (Hanáci)  – 1 / 44´30
8. Hes Jan (Ostraváci)  – 1 / 48´50
9. Švarcová Marie (Ječmínek)  – 1 / 54´10
10. Karpíšek Jaroslav (Hradečtí votroci)  – 2 / 44´
11. Kalhous Pavel (Staré hnízdo)  – 2 / 44´15
12. Kousal Bohdan (Hanáci)  – 2 / 52´50
13. Zvolánek Jiří (Ježci)  – 3 / 29´
14. Marek Daniel (Kabrňáci)  – 3 / 38´
15. Konečný Jiří (Kabrňáci)  – 3 / 58´50
16. Vodičková Jana (Pašáci)  – 5 / 57´35
17. Kula Jaroslav (Ostraváci)  – 8 / 55´40
18. Babilon Robert (Staré hnízdo)  – 14 / 57´30
19. Jemelík Vladimír (Kabrňáci)  – 25
20. Adamčík Jiří  (Severáci)  – 92
21. Vokatý František (Kladeňáci)  – 99  

Hádanky – hlavní soutěž (autor Jaromír Kvíčala):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  – 31 bodů
2. Kalhous Pavel (Staré hnízdo)  – 19
3. Děda Karpíšek Jaroslav (Hradečtí votroci)  – 16

4. Kula Jaroslav (Ostraváci)  – 14 (2x1)
5. Kousal Bohdan (Hanáci)  – 14 (1x1)
6. Hes Jan (Ostraváci)  – 11
7. Turek Miroslav (Hanáci)  – 8 ( 2x1)
8. Vokatý František (Kladeňáci)  – 8 (1x1)
9. Husar Ivo (Ostraváci)  – 7
10. Vodička Zdeněk (Pašáci)  – 5 (1-0-2)
11. Kučavová Věra (Lázeňáci)  – 5 (0-2-1)
12. Marek Daniel (Kabrňáci)  – 3 (1-0-0)
13. Štefek Petr (Valaši)  – 3 (0-1-1)
14. Jemelík Vladimír (Kabrňáci)  – 2
15.-17. Adamčík Jiří (Severáci)  – 1
15.-17. Švarcová Marie (Ječmínek)  – 1
15.-17. Vodičková Jana (Pašáci)  – 1

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Kupka Jindřich (Staré hnízdo)  – 0 ztrátových bodů / čas 31´
2. Bezděk Karel (Pijaristé)  – 1 / 35´
3. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)  – 1 / 36´30

4. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  – 2 / 33´
5. Kašpar František (Lázeňáci)  – 3 / 51´
6. Vavrein Václav (Argentum) – 4 / 36´
7. Juráň Radovan (Valaši)  – 6 / 35´
8. Mlsová Jarmila (Lázeňáci) 
9. Vavreinová Naděžda (Argentum)   
10. Tenglerová Helena (Mariánské Lázně)

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Bohdan Kousal):
1. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)  – 13 bodů
2. Kupka Jindřich (Staré hnízdo)  – 11
3. Bezděk Karel (Pijaristé)  – 8

4. Zvolánek Jiří (Ježci)  – 7
5-6. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  – 6
5-6. Vavreinová Naděžda (Argentum)  – 6
7. Vavrein Václav (Argentum)  – 5
8. Mlsová Jarmila (Lázeňáci)  – 4
9. Tenglerová Helena (Mariánské Lázně)  – 3

Vložená soutěž:
1. Marek Daniel (Kabrňáci)
2. Zvolánek Jiří (Ježci)
3. Husar Ivo (Ostraváci)

4. Vejchoda Petr (Kabrňáci)
5. Děda Karpíšek Jaroslav (Hradečtí votroci)
6. Babilon Robert (Staré hnízdo)
7. Bezděk Karel (Pijaristé)
8. Konečný Jiří (Kabrňáci)
9. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)
10. Kula Jaroslav (Ostraváci)
11. Vodičková Jana (Pašáci)
12. Knotek Libor (Rychtáři)

Neděle 31.5.2015
GP v řešení křížovek – hlavní soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Zvolánek Jiří (Ježci)  – 0 ztrátových bodů / čas 32´55
2. Knotek Libor (Rychtáři)  – 0 / 39´00
3. Karpíšek Jaroslav (Hradečtí votroci)  – 0 / 40´10

4. Štefek Petr (Valaši)  – 0 / 40´45
5. Husar Ivo (Ostraváci)  – 0 / 42´30
6. Marek Daniel  (Kabrňáci)  – 0 / 43´30
7. Vodička Zdeněk (Pašáci)  – 0 / 43´50
8. Kvíčala Jaromír (Staré hnízdo)  – 0 / 45´45
9. Vejchoda Petr (Kabrňáci)  – 1 / 33´50
10. Hes Jan (Ostraváci)  – 2 / 35´20
11. Kousal Bohdan (Hanáci)  – 2 / 47´35
12. Kula Jaroslav (Ostraváci)  – 3 / 43´45
13. Švarcová Marie (Ječmínek)  – 4 / 52´05
14. Turek Miroslav (Hanáci)  – 5 / 51´30
15. Kalhous Pavel ml. (Staré hnízdo)  – 6
16. Konečný Jiří (Kabrňáci)  – 7
17. Vodičková Jana (Pašáci)  – 12
18. Babilon Robert (Staré hnízdo)  – 15

GP v řešení hádanek – hlavní soutěž (autoři Jindřich Kupka a František Vokatý.):
1. Vejchoda Petr (Kabrňáci) – 10x 1.místo - 2x 2.místo - 2x 3.místo
2. Děda Karpíšek (Hradečtí votroci)  – 6-2-0
3. Kula Jaroslav (Ostraváci)  – 4-2-1

4. Kalhous Pavel (Staré hnízdo)  – 3-5-7
5. Vodička Zdeněk (Pašáci)  – 3-1-0
6. Kučavová Věra (Lázeňáci)  – 2-3-0
7. Husar Ivo (Ostraváci)  – 1-2-0
8. Kvíčala Jaromír (Staré hnízdo)  – 1-1-4
9. Jemelík Vladimír (Kabrňáci)  – 1-1-1
10. Kousal Bohdan (Hanáci)  – 0-2-5
11. Hes Jan (Ostraváci)  – 0-2-2
12. Švarcová Marie (Ječmínek)  – 0-2-1
13. Marek Daniel (Kabrňáci)  – 0-1-2
14. Knotek Libor (Rychtáři)  – 0-1-1
15. Adamčík Jiří (Severáci)  – 0-1-0
16. Turek Miroslav (Hanáci)  – 0-0-2
17. Vodičková Jana (Pašáci)  – 0-0-1

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Jaroslav Flaišhanz):
1. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)  – 2 ztrátové body
2. Kupka Jindřich (Staré hnízdo)  – 4 ´
3-4. Juráň Radovan (Valaši)  – 8
3-4. Malúšek Rudolf (Lázeňáci)  – 8

5. Vavrein Václav (Argentum)  – 12
6. Vagaiová Dana (Lázeňáci)  – 24 a další

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Jaroslav Kula):
1. Schmidtová Miroslava (Krušnohor)  – 10 bodů
2. Vagaiová Dana (Lázeňáci)   – 9
3. Zvolánek Jiří (Ježci)  – 8

4-5. Vavrein Václav (Argentum)  – 3
4-5. Vavreinová Naděžda (Argentum)  – 3
6. Juráň  Radovan (Valaši)  – 2
7-8. Mlsová Jarmila (Lázeňáci)  – 1
7-8. Malúšek Rudolf (Lázeňáci)  – 1
9. Kašpar František (Lázeňáci)  – 0

 

PŘEBORY  A GP BRNA 2015
Sobota 2. května 2015

GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík):
1. Jakub Ondroušek (Brno) – 110 bodů
2. Dan Marek (Kabrňáci) – 75
3. Ivo Husar (Ostraváci) – 68

4. Martin Kubík (HALAS) – 63
5. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 62
6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 60
7. Petr Štefek (Valaši) – 58
8. Petr Mikšík (Ostraváci) – 57
9. Iveta Dedková (Hanáci) – 48
10. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 47
11. Karel Henc (Kabrňáci) – 45
12. Jiří Bednarski (Bečváci) – 34
13. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 32
14. Karel Buchta st. (Karlovy Vary) – 28
15. Libor Knotek (Rychtáři) – 27
16. Jiří Zvolánek (Ježci) – 21
17. Karel Buchta jr. (Karlovy Vary) – 19
18. Ivona Kovářová (Valaši) – 14
19. Jiří Navrátil (Kabrňáci) – 13
20. Václav Fládr (Kabrňáci) – 12

GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
1. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 1 ztrátový bod
2. Roman Čejka (Kabrňáci) – 2
3. Jiří Zvolánek (Ježci) – 3 (čas 66:00)

4. Petr Štefek (Valaši) – 3 (66:55)
5. Dan Marek (Kabrňáci) – 5 (59:45)
6. Karel Henc (Kabrňáci) – 5 (66:50)
7. Petr Mikšík (Ostraváci) – 6
8. Pavel Streit (Kabrňáci) – 8
9. Libor Knotek (Rychtáři) – 9
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 10
11. Ivo Husar (Ostraváci) – 11
12. Miroslav Turek (Hanáci) – 53
13. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 59
14. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 64
15. Ivona Kovářová (Valaši) – 94
16. Eduard Pláňava (Hanáci) – 99

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Rudolf Sedlák-Moravský):
1. Ivo Husar (Ostraváci) – 16 bodů
2. Jaroslav Karpíšek (oHV) – 15
3. Petr Štefek (Valaši) – 13

4. Dan Marek (Kabrňáci) – 12
5. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 11
6. Pavel Streit (Kabrňáci) – 11
7. Iveta Dedková (Hanáci) – 11
8. Miroslav Turek (Hanáci) – 10
9. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 10
10. Karel Henc (Kabrňáci) – 9
11. Ivona Kovářová (Valaši) – 8
12. Libor Knotek – 6
13. Milan Fišbach – 5
14. Václav Fládr (Kabrňáci) – 4
15. Petr Mikšík (Ostraváci) – 4
16. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 4
17. Roman Čejka (Kabrňáci) – 2
18. Eduard Pláňava (Hanáci) – 2

Vedlejší přebor – křížovky (autor Dan Marek):
1. Jiří Bednarski (Bečváci) – 0 ztrátových bodů
2. Jiří Navrátil (Kabrňáci) – 0
3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 1

4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 4
5. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 16
6. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 41
7. Michal Rieder (Kabrňáci) – 44
8. Antonín Malčík (Slovan) – 101
9. Anna Průšová (Doubravák) – 114

Vedlejší přebor – hádanky (autor Zdeněk Dočekal):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 15 bodů
2. Jiří Zvolánek (Ježci) – 8
3. Rostislav Janošík (Hutníček) – 7

4. Jiří Bednarski (Bečváci) – 6
5. Antonín Malčík (Slovan) – 1
6. Pavel Rosa (Kabrňáci) – 1

 

GRAND PRIX PARDUBIC 2015
Pardubice, 25.4.2015

GP v řešení křížovek (autor Vladimír Klos):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 36.00)
2. Jaroslav Karpíšek-Děda (OHV) – 0 (46.00)
3. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 0 (55.47)

4. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 1 (39.00)
5. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 1 (48.40)
6. Libor Knotek (Rychtáři) – 1 (55.00)
7. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (55.50)
8. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1 (57.00)
9. František Vokatý (Kladeňáci) – 1 (59.00)
10. Petr Mikšík (Ostraváci) – 2 (47.00)
11. Petr Štefek (Valaši) – 2 (48,00)
12. Jiří Zvolánek (Ježci) – 2 (49,00)
13. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 (49,10)
14. Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo) – 2 (49,45)
15. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 2 (50,00)
16. Roman Čejka (Kabrňáci) – 2 (52,00)
17. Jan Hes (Ostraváci) – 3 (48,30)
18. Iveta Dedková (Hanáci) – 4 (37,00)
19. Marie Švarcová (Ječmínek) – 5 (58,30)
20. Miroslav Turek (Hanáci) – 5 (60,00)
21. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 6 (48,10)
22. Ivona Kovářová (Valaši) – 7 (60,00)
23. Daniel Marek (Kabrňáci) – 8 (60,00)
24. Věra Kučavová (Pašáci) – 10 (58,00)
25. Jana Vodičková (Pašáci) – 14 (60,00)
26. Miroslav Radouš (Doubravák) –  20 (60,00)
27. Eduard Pláňava (Hanáci) – 30 (60,00)

GP v řešení hádanek (autoři Petr Šimek a Jaromír Kvíčala):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 7x 1.místo, 4x 2.místo, 3x 3.místo
2. Jan Hes (Ostraváci) – 4-2-1
3. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 4-1-1

4. Dušan Karkuš (Dunajci) – 3-2-3
5. Jana Vodičková (Pašáci) – 2-2-2
6. Bohdan Kousal (Hanáci) – 2-1-1
7. Ivona Kovářová (Valaši) – 2-0-0
8. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 1-3-3
9. František Vokatý (Kladeňáci) – 1-2-1
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 1-1-2 (lepší čas) 
11. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 1-1-2
12. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 1-1-1
13. Ivo Husar (Ostraváci) – 1-1-0
14. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1-0-0
15. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0-2-2
16. Jaroslav Karpíšek-Děda (Hradečtí Votroci) – 0-2-0
17. Marie Švarcová (Ječmínek) – 0-1-2
18. Petr Štefek (Valaši) – 0-1-1
19.-20. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0-1-0
19.-20. Miroslav Turek (Hanáci) – 0-1-0
21. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 0-0-2
22.-24. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0-0-1
22.-24. Libor Knotek (Rychtáři) – 0-0-1
22.-24. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0-0-1

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Daniel Marek):
1. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 1 ztrátový bod (čas 37.00)
2. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 2 (35.00)
3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 3 (31.00)

4. Martin Kokeš (Skaláci) – 3 (43.00)
5. Rostislav Janošík (Hutníček) – 4 (40.00)
6. Pavel Macků (Praha) – 8 (38.00)
7. Anna Morawková (Koumáci) – 10 (39.00)
8. Maří Magdalena Motyčková (Skaláci) – 18 (45.00)
9. Jan Krůza (Doubravák) – 20 (45.00)
10. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 47 (45.00)
11. Pavel Průša (Doubravák) – 61 (45.00)

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Jindřich Kupka):
1. Anna Morawková (Koumáci)  – 12 bodů (čas 56.00)
2. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 12 (60.00)
3. Maří Magdalena Motyčková (Skaláci) – 11 (59.00)

4. Martin Kokeš (Skaláci) – 11 (60.00)
5. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 10 (56.00)
6. Rostislav Janošík (Hutníček) – 10 (60.00)
7. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 10 (60.00)
8. Pavel Průša (Doubravák) – 8
9.-10. Pavel Macků (Praha) – neodevzdal
9.-10. Anna Průšová (Doubravák) – neodevzdala

 

VELIKONOČNÍ GRAND PRIX JIHLAVY 2015
Jihlava, 4.4.2015

GP v řešení křížovek (autor Pavel Tučka):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  0 ztrátových bodů (čas 34.00)
2. Jaroslav Karpíšek–Děda (Hradečtí votroci)  0 (41.00)
3. Jiří Zvolánek (Ježci)  2 (43.00)

4. Ondřej Strejček (Příbramáci)  2 (47.20)
5. Libor Knotek (Rychtáři)  3 (39.00)
6. Pavel Kalhous mladší (Staré hnízdo)  3 (45.00)
7. Dan Marek (Kabrňáci)  3 (50.00)
8. Jan Hes (Ostraváci)  5 (48.00)
9. Ivo Husar (Ostraváci)  5 (48.10)
10. Jaroslav Řičánek (Hanáci)  6 (47.00)
11. Bohdan Kousal (Hanáci)  6 (56.00)
12. Iveta Dedková (Hanáci)  7 (42.00)
13. Petr Mikšík (Ostraváci)  8 (47.10)
14. Pavel Bobek (Třebíčáci)  8 (54.00)
15. Jaroslav Kula (Ostraváci)  10 (50.10)
16. Petr Štefek (Valaši)  13 (51.00)
17. Ivona Kovářová (Valaši)  21 (60.00)
18. Eduard Pláňava (Hanáci)  25 (60.00) a další

GP v řešení hádanek (autoři Milan Kožušník a Drahotín Lančarič):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci)  10–2–5
2. Břetislav Basta (Ostraváci)  6–3–2
3. Jaroslav Kula (Ostraváci)  3–3–1

4. Ondřej Strejček (Příbramáci)  3–3–0
5. Petr Štefek (Valaši)  2–0–3
6. Pavel Kalhous mladší (Staré hnízdo)  1–4–1
7. Jan Hes (Ostraváci)  1–1–4
8. Ivona Kovářová (Valaši)  1–0–4
9. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci)  1–0–2
10. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci)  1–0–1 (4.55)
11. Bohdan Kousal (Hanáci)  1–0–1 (0.21)
12. Iveta Dedková (Hanáci)  0–5–1
13. Ivo Husar (Ostraváci)  0–2–0
14. Jaroslav Karpíšek–Děda (Hradečtí votroci)  0–1–1
15. Pavel Bobek (Třebíčáci), Libor Knotek (Rychtáři) a Miroslav Radouš (Doubravák)  0–1–0
18. Daniel Marek (Kabrňáci) a Jaroslav Řičánek (Hanáci)  0–0–1

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Jaromír Kvíčala):
1. Jaroslav Kyncl (Rychtáři)  0 ztrátových bodů (čas 41.00)
2. Jitka Hošková (Ježci)  0 (42.00)
3. Zbyněk Grossmann (Bečváci)  0 (45.00)

4. Dana Sodomková (Rychtáři)  1 (33.00)
5. Hana Kostelecká (Ježci)  1 (44.00)
6. Jindřich Vrtěna (Ježci)  1 (45.00)
7. Robert Novák (Přemyslovci)  2 (43.00)
8. Jan Krůza (Doubravák)  13 (54.00)

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Miroslav Radouš):
1. Jaroslav Kyncl (Rychtáři)  15 bodů (čas 47.00)
2. Jindřich Vrtěna (Ježci)  15 (60.00)
3. Dana Sodomková (Rychtáři)  13

4. Robert Novák (Přemyslovci)  12
5. Jiří Zvolánek (Ježci)  11
6. Jitka Hošková (Ježci)  10
7. Hana Kostelecká (Ježci)  9
8. Zbyněk Grossmann (Bečváci)  4
9. Jan Krůza (Doubravák)  3

 

GRAND PRIX HRANIC 2015
Hranice, 28. února 2015

GP v řešení logických úloh (autor Zbyněk Grossmann):
1. Daniel Marek (Kabrňáci) – 120 bodů
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 105
3. Ivo Husar (Ostraváci) – 90

4. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 81
5. Jan Hes (Ostraváci) – 78
6. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 72
7. Petr Mikšík (Ostraváci) – 69
8. Iveta Dedková (Hanáci) – 69
9. Petr Štefek (Valaši) – 60
10. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 60
11. Jaroslav Říčánek (Hanáci) – 57
12. Marie Švarcová (Ječmínek) – 54
13. Roman Čejka (Kabrňáci) – 54
14. Pavel Vidlář (Hanáci) – 48
15. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 48
16. Hana Kotinová (Liberec) – 48
17. Eduard Pláňava (Hanáci) – 42
18. Václav Fládr (Kabrňáci) – 36
19. Jiří Zvolánek (Ježci) – 36
20. Jiří Sýkora (Valaši) – 33
21. Josef Nerodil (Hutníček) – 30
22. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 18
23. Rudolf Widla (Ostraváci) – 15

GP v řešení křížovek  (autor Zbyněk Grossmann):
1. Petr Vejchoda (Kabrtňáci) – 1 ztrátový bod / čas 52,30´
2. Petr Štefek (Valaši) – 3 / 51´
3. Ivo Husar (Ostraváci) – 4 / 52´

4. Libhor Knotek (Rychtáři) – 4 / 53´
5. Iveta Dedková (Hanáci) – 5 / 49´
6. Jan Hes (Ostraváci) – 6 / 53,30´
7. Jiří Zvolánek (Ježci) – 8 / 53,45´
8. Daniel Marek (Kabrňáci) – 8 / 64´
9. Roman Čejka (Kabrňáci) – 13 / 65´
10. Jaroslav Říčánek (Hanáci) – 16
11. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 21
12. Marie Švarcová (Ječmínek) – 29
13. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 35
14. Jiří Sýkora (Valaši) – 43
15. Eduard Pláňava (Hanáci) – 101
16. Petr Mikšík (Ostraváci) – 102
17. Josef Nerodil (Hutníček) – 103
18. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 114
19. Václav Fládr (Kabrňáci) – řešena jen první křížovka

GP v řešení hádanek (autoři Gustav Kujal a Rudolf Malý):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 25 bodů
2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 23
3. Patr Štefek (Valaši) –  22

4. Daniel Marek (Kabrňáci) – 20 (lepší čas)
5. Jan Hes (Ostraváci) – 20 
6. Jiří Sýkora (Valaši) – 19
7. Ivo Husar (Ostraváci) – 18 (lepší čas)
8. Iveta Dedková (Hanáci) – 18
9. Josef Nerodil (Hutníček) – 17 (lepší čas)
10. Roman Čejka (Kabrňáci) – 17
11. Marie Švarcová (Ječmínek) – 17
12. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 17
13. Jaroslav Říčánek (Hanáci) – 16
14. Libor Knotek (Rychtáři) – 15
15. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 12
16. Eduard Pláňava (Hanáci) – 11
17. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 9
18. Petr Mikšík (Ostraváci) – 8
19. Václav Fládr (Kabrňáci) – 7

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Zbyněk Grossmann):
1. Pavel Vidlář (Hanáci)  – 0 ztrátových bodů / čas 23´
2. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 0 / 45´
3. Rostislav Janošík (Hutníček) – 2 / 28´

4. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 2 / 33´
5. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 5 / 35´
6. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 7 / 43´
7. Alois Heikenwälder (Bečváci) – 15 / 31´
8. Karel Hroneš (Hanáci) – 15 / 40´
9. Rudolf Widla (Ostraváci) – řešena jen první křížovka

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Bohdan Kousal):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) – 12 bodů
2. Karel Hroneš (Hanáci) – 10
3. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 9 (rozhoz)

4. Rostislav Jánošík (Hutníček) – 9 
5. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 9
6. Rudolf Widla (Ostraváci) – 8 (rozhoz)
7. Marie Platková (Bečváci) – 8 
8. Jiří Zvolánek (Ježci) – 7 (rozhoz)
9. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 7
10. Alois Heikenwälder (Bečváci) – 4

 

GRAND PRIX PROSTĚJOVA 2015
Prostějov, 14. února 2015

GP v řešení logických úloh (autoři František Luskač, Petr Mikšík a Robert Babilon):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 138 bodů
2. Martin Kubík (Vyškov) – 103
3. Jan Hes (Ostraváci) – 89
4. Ivo Husar (Ostraváci) – 86
5. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 65
6. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 60
7. Hana Kotinová (Liberec) – 58
8. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 58
9. Jiří Sýkora (Valaši) – 56
10. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 53
11. Jiří Zvolánek (Ježci) – 52
12. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 47
13. Roman Čejka (Kabrňáci) – 47
14. Zbyněk Burda (oHV) – 38
15. Marie Švarcová (Ječmínek) – 36
16. Karel Buchta st. (Karlovy Vary) – 33
17. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 28
18. Eduard Pláňava (Hanáci) – 24
19. Petr Urbánek (Hanáci) – 19
20. Petr Štefek (Valaši) – 18
21. Václav Fládr (Kabrňáci) – 17
22. Josef Nerodil (Hutníček) – 16
23. Karel Buchta ml. (Karlovy Vary) – 15
24. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 9
25. Milan Urbanczyk (Hutníček) – 8  

GP v řešení křížovek (autor Bohumil Korčák):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 54.00)
2. Petr Štefek (Valaši) – 1 (70.00)
3. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 2 (70.00)
4. Libor Knotek (Rychtáři) – 3 (56.00)
5. Jan Hes (Ostraváci) – 3 (70.00)
6. Iveta Dedková (Hanáci) – 4 (56.30)
7. Jiří Zvolánek (Ježci) – 4 (62.00)
8. Roman Čejka (Kabrňáci) – 6 (70.00)
9. Ivo Husar (Ostraváci) – 7 (67.00)
10. Petr Mikšík (Ostraváci) – 7 (70.00)
11. Miroslav Turek (Hanáci) – 12 (70.00)
12. Jiří Sýkora (Valaši) – 23 (70.00)
13. Josef Nerodil (Hutníček) – 61 (70.00)
14. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 63 (70.00)
15. Zbyněk Burda (oHV) – 75 (70.00)
16. Eduard Pláňava (Hanáci) – 87 (70.00)
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 103 (70.00)
18. Marie Švarcová (Ječmínek) – 118 (70.00)
19. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 123(70.00)
20. Václav Fládr (Kabrňáci) – 164 (70.00)
21. Rudolf Sedlák-Moravský (Kabrňáci) – 171 (70.00)

GP v řešení hádanek (autoři Karel Salavec a Bohdan Kousal):
1. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 5-1-0
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 4-6-3
3. Jan Hes (Ostraváci) – 4-2-4
4. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 3-4-5
5. Iveta Dedková (Hanáci) – 2-3-1
6. Petr Štefek (Valaši) – 2-1-4
7. Petr Mikšík (Ostraváci) – 2-0-2
8. Libor Knotek (Rychtáři) – 2-0-0
9. Miroslav Turek (Hanáci) – 1-2-1
10. Marie Švarcová (Ječmínek) – 1-2-0
11. Jiří Sýkora (Valaši) – 1-1-2 /čas 2.15/
12. Ivo Husar (Ostraváci) – 1-1-2 /čas 1.24/
13. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 1-0-0 /čas 1.06/
14. Václav Fládr (Kabrňáci) – 1-0-0 /čas 0.58/
15. Zbyněk Burda (oHV) – 0-2-2
16. Roman Čejka (Kabrňáci) a Josef Nerodil (Hutníček) – 0-1-0
18. Zdeněk Dočekal (Kabrňáci) – 0-0-1

Vedlejší soutěž - křížovky (autorka Iveta Dedková):
1. Rostislav Janošík (Hutníček) – 0 ztrátových bodů (čas 11.00)
2. Pavel Vidlář (Hanáci) – 0 (11.30)
3. Jiří Bednarski (Bečváci) – 0 (13.00)
4. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 0 (15.00)
5. Milan Urbanczyk (Hutníček) – 0 (17.30)
6. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 1 (19.00)
7. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 3 (15.30)
8. Karel Hroneš (Hanáci) – 4 (21.00)
9. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 5 (17.00)

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Eduard Pláňava):
1. Pavel Vidlář (Hanáci) 9 bodů /rozhoz
2. Oldřich Kmoščák (Hanáci) 9/rozhoz
3. Jiří Bednarski (Bečváci) 9/rozhoz
4. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) 8
5. Rostislav Janošík (Hutníček) 7/rozhoz
6. Karel Hroneš (Hanáci) 7/rozhoz
7. Jiří Zvolánek (Ježci) 6/rozhoz
8. Dana Vagaiová (Lázeňáci) 6/rozhoz
8. Milan Urbanczyk (Hutníček) 1
10. Zbyněk Grossmann (Bečváci)

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2015
Praha, 17. ledna 2015

GP křížovky (autor Pavel Tučka):
  1. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 0 ztrátových bodů (čas 66.30)
  2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 (68.20)
  3. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 5 (68.15)

  4. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 7 (71.30)
  5. Ivo Husar (Ostraváci) – 8 (73.00)
  6. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 44 (75.00)
  7. Jan Hes (Ostraváci) – 67
  8. Petr Štefek (Valaši) – 77
  9. Marian Mikuš (Pašeráci) – 96
10. Jiří Zvolánek (Ježci) – 103
11. Vladimír Klos (Podskaláci) – 130
12. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 133
13. Daniel Marek (Kabrňáci) – 143
14. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 151
15. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 162
16. Bohdan Kousal (Hanáci) – 164
17. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 167
18. Josef Nerodil (Hutníček) – 170
19. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 179
20. Ivona Kovářová (Valaši) – 192
21. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 193
22. Milan Petras (Staré hnízdo) – 198

GP hádanky (autoři Jindřich Kupka a Jaromír Kvíčala):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 9 – 4 – 1
  2. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 3 – 5 – 1

  3. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 3 – 3 – 0
  4. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 2 – 4 – 4 (rozhoz)
  5. František Vokatý (Kladeňáci) – 2 – 4 – 4
  6. Dušan Karkuš (Dunajci) – 2 – 2 – 3
  7. Bohdan Kousal (Hanáci) – 2 – 0 – 1
  8. Ivona Kovářová (Valaši) – 2 – 0 – 0
  9. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 – 1 – 1 (0.49)
10. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 1 – 1 – 1 (0.32)
11. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1 – 1 – 0
12. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1 – 0 – 2
13. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 1 – 0 – 1
14. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 0 – 1 – 3
15. Jan Hes (Ostraváci) – 0 – 1 – 2
16. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 0 – 1 – 1
17. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0 – 1 – 0
17. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 0 – 1 – 0
19. Josef Nerodil (Hutníček) – 0 – 0 – 2
20. Milan Petras (Staré hnízdo) – 0 – 0 – 1
20. Petr Štefek (Valaši) – 0 – 0 – 1
20. Jana Vodičková (Pašáci) – 0 – 0 – 1

Vedlejší soutěž – křížovky (autor Josef Hlavatý):
  1. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 0 ztrátových bodů (čas 37.00)
  2. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 (38.00)
  3. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 1 (38.30)

  4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 1 (39.00)
  5. Pavel Macků (Praha) – 1 (50.00)
  6. Anna Morawková (Koumáci) – 1 (58.00)
  7. Radovan Juráň (Valaši) – 1 (62.00)
  8. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 2
  9. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 3
10. Zdeněk Sedláček (Blatná) – 4
11. Miroslav Radouš (Doubravák) – 6 (33.0)
12. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 6 (49.00)
13. Marie Vodáková (Podskaláci) – 7
14. Lenka Svobodová (Praha) – 13
15. Jiří Pešta (Pašeráci) – 97

Vedlejší soutěž hádanky (autor Rudolf Malý):
  1. Lenka Svobodová (Praha) – 15 bodů
  2. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 14
  3. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 13 (čas 52.00)

  4. Rostislav Janošík (Hutníček) – 13
  4. Milan Práger (Staré hnízdo) – 13
  4. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 13
  4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13
  8. Marian Mikuš (Pašeráci) – 12 (51.35)
  9. Eduard Pláňava (Hanáci) – 12
  9. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 12
11. Jiří Zvolánek (Ježci) – 11 (55.00)
12. Anna Morawková (Koumáci) – 11
13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 10
14. Jiří Pešta (Pašeráci) – 9
14. Karel Salavec (Pašeráci) – 9
16. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 7
17. Pavel Macků (Praha) – 3
18. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 2

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jaromír Kvíčala):
  1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 136 bodů
  2. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) – 94
  3. František Vokatý (Kladeňáci) – 89

  4. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 85
  5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 64
  6. Ivo Husar (Ostraváci) – 60
  7. Petr Šimek (Podskaláci) – 47
  7. Petr Štefek (Valaši) – 47
  9. Dušan Karkuš (Dunajci) – 47
10. Alena Kolínová (Příbramáci) – 46
11. Přemysl Kubíček (Budivoj) – 35
12. Bohdan Kousal (Hanáci) – 35
13. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 30
14. Ivona Kovářová (Valaši) – 25
15. Jiří Adamčík (Podskaláci) – 23
16. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 22
17. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 21

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger):
  1. Ondřej Strejček (Příbramáci) – 46 bodů
  2. Jana Vodičková (Pašáci) – 44
  3. Jan Hes (Ostraváci) – 42

  4. Lenka Svobodová (Praha) – 38 (čas 42.00)
  5. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 38 (47.00)
  6. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 31 (31.00) 
  7. Josef Nerodil (Hutníček) – 31 (44.00)
  8. Daniel Marek (Kabrňáci) – 31 (50.00)
  9. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 29
10. Milan Petras (Staré hnízdo) – 28
10. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 28
10. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 28
13. Miroslav Radouš (Doubravák) – 27
14. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 23
15. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 23 (43.00)
16. Marie Vodáková (Podskaláci) – 23
17. Zdeněk Vodička (Pašáci) – 21
18. Robert Babilon (Staré hnízdo) 16

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):
  1. Jaroslav Kodym (Podskaláci) – 125 bodů (čas 39.00)
  2. Milan Práger (Staré hnízdo) – 125
  3. Anna Morawková (Koumáci) – 80

  4. Karel Salavec (Pašeráci) – 59
  5. Jiří Zvolánek (Ježci) – 53
  6. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 53
  6. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 53
  8. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 46
  9. Marian Mikuš (Pašeráci) – 45
10. Rostislav Janošík (Hutníček) – 42
11. Eduard Pláňava (Hanáci) – 40
11. Karel Zuska (Podskaláci) – 40
13. Pavel Macků (Praha) – 38
13. Stanislava Teichmanová (Kladeňáci) – 38
15. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 32
16. Zbyněk Grossmann (Bečváci) – 22
17. Jiří Pešta (Pašeráci) – 10