Vypsání 67. ročníku Mezikroužkové autorské soutěže (MAS)

 

Vypisujeme 67. ročník Mezikroužkové autorské soutěže, která bude probíhat podobně jako předchozí ročníky ve dvou třídách.

 

Přehled soutěžních hádanek

1. třída:   

1. kolo – námět E, sloučenka

2. kolo – vsuvka písmenná, tónovka

3. kolo – výměnka, posunka

 

2. třída:

1. kolo – námět C, časovačka

2. kolo – citoslovka, záměnka

3. kolo – pronikačka, věnovánka

 

Bližší upřesnění bude zahrnuto v úvodním dopise vedoucího MAS soutěžícím družstvům, již nyní ale upozorňujeme na rizika ve tvorbě časovaček ve druhé třídě – přečtěte si pozorně směrnice pro jejich tvorbu a dejte si pozor zejména na vidy.

 

Termíny jednotlivých kol jsou tradiční (15. říjen, 15. leden a 15. duben). Přihlášky do MAS 2019/2020 je nutno zaslat nejpozději do 30. září 2019 (kvůli dostatku času na rozdělení do tříd a rozeslání upřesňujících pokynů) na adresu hlavního vedoucího MAS: Ing. Jaroslav Kula, Budovatelská 808, 742 13 Studénka nebo e-mailem na adresu jaroslav.kula@msvmetal.eu nebo kulajar@banicek.com. S tradičními účastníky počítáme jistě, rádi uvítáme rozšíření počtu soutěžících družstev! Soutěž bývá v posledních ročnících poměrně slabě obsazena, a pokud třeba využijete možností stanov soutěže a vytvoříte kombinované družstvo z členů více kroužků, můžete celkem snadno dosáhnout na kvalifikační autorské body. A to už je docela lákavá nabídka – co myslíte?

 

Jaroslav Kula, hlavní vedoucí MAS