Výsledky přeborů

 

výsledky přeborů v roce 2018                             Výsledky podle místa konání

Výsledky přeborů v roce 2017                            

Výsledky přeborů v roce 2016                                       

Výsledky přeborů v roce 2015                                       

Výsledky přeborů v roce 2014

Výsledky přeborů v roce 2013

Výsledky přeborů v roce 2012                                       

Výsledky přeborů v roce 2011

 

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2019
Brno, 4.-5.  května 2019

Sobota 4. května:
GP v řešení logických úloh (autoři Petr Vejchoda, Vladimír Jemelík, Stanislav Bulín):

21 řešitelů
1. Jan Zvěřina (HALAS)   –  114 bodů
2. Jakub Ondroušek (Brno)   – 98
3. Pavel Kalhous (oSH)   –  88

4. Jan Vondruška   –  81
5. František Vokatý (Kladeňáci)   –  73
6. Iveta Dedková (Hanáci)   –  67
7. Daniel Marek (Kabrňáci)    –  64
8. Jan Češka (Brno)   –  61
9. Jiří Bednarski (Přerov)   –  48
10. Václav Fládr (Kabrňáci)   –  45
11. Zbyněk Burda (oHV)   –  43
12. Jan Krůza (Doubravák)   –  42
13. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  41/čas
14. Jiří Konečný (Kabrňáci)   –  41/čas
15. Ivo Husar (Ostraváci)   –  38
16. Karel Henc (Kabrňáci)  
17. Pavel Streit (Kabrňáci)  
18. Pavel Průša (Doubravák)  
19. Pavel Vidlář (Hanáci)  
20.Jiří Zvolánek (Ostraváci) 
21. Jiří Kracík (oHV) 

Přebor Králova Pole – křížovky (Memoriál Ladislava Majera)
Hlavní soutěž (autor Petr Vejchoda):
18 řešitelů
1. Jaroslav Karpíšek (oHV)   –  0 ztrátových bodů
2. Karel Henc (Kabrňáci)   –  1
3. Dagmar Rusá (Podskaláci)    –  2/lepší čas

4. Roman Čejka (Kabrňáci)   –  2
5. Pavel Streit (Kabrňáci)   –  2
6. Daniel Marek (Kabrňáci)   –  2
7. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  2
8. Ivo Husar (Ostraváci)   –  3
9. Iveta Dedková (Hanáci)   –  4/lepší čas
10. Libor Knotek (Rychtáři)   –  4
11. Zbyněk Burda (oHV)   –  4
12. Jaromír Kvíčala (oSH)   –  5
13. Jiří Konečný (Kabrňáci)   –  13
14. Jiří Zvolánek (Ostraváci)   –  16
15. František Vokatý (Kladeňáci)   –  16
16. Dušan Karkuš (Dunajci)   –  18
      Věra Kučavová (Lázeňáci)   –  18
18. Pavel Kalhous ml. (oSH)   –  20

Vedlejší soutěž (autor Zdeněk Chromý):
11 soutěžících
1. Pavel Vidlář (Hanáci)   –  0 ztrátových bodů
2. Stanislav Skapa (Podjavorinci)   –  1
3. Jiří Bednarski (Přerov)   –  1

4. Rudolf Sedlák (Kabrňáci)   –  2
5. Jiří Kracík (oHV)   –  3
6. Pavel Rosa (Kabrňáci)   –  11
7. Jan Krůza (Doubravák)   –  12
8. Antonín Malčík (Kabrňáci)   –  odhad
9. Pavel Průša (Doubravák)   –  odhad
10. Vladimír Hrdina (Kabrňáci)   –  odhad

Přebor Králova Pole – hádanky (Memoriál Otmara Váchy)
Hlavní soutěž (autoři Drahotín Lančarič a Zdeněk Dočekal – systém na 3 řešitele):
22 soutěžících
1. Iveta Dedková (Hanáci)   –  32 bodů
2. Dagmar Rusá (Podskaláci)   –  18
3. Jaromír Kvíčala (oSH)   –  12

4. Ivo Husar (Ostraváci)   –  11
5. Věra Kučavová (Lázeňáci)    –  10
6. Daniel Marek (Kabrňáci)   –  10
7. Pavel Streit (Kabrňáci)   –   9
8. Pavel Kalhous ml. (oSH)   –  9
9. Roman Čejka (Kabrňáci)   –  8
10. Libor Knotek (Rychtáři)   –  8
11. Dušan Karkuš (Dunajci)   –  7
12. Karel Henc (Kabrňáci)   –  6
13. Zbyněk Burda (oHV)   –  4
14. František Vokatrý (Kladeňáci)   –  3
15. Jaroslav Karpíšek (oHV)   –  2
16. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  1

Vedlejší soutěž (autor Otmar Vácha – hádanky z listu):
13 soutěžících
1. Jiří Kracík (oHV)   –  15 bodů
2. Pavel Vidlář (Hanáci)   –  14
3. Rudolf Sedlák (Kabrňáci)   –  13 (rozhoz)

4. Pavel Průša (Doubravák)   –  13 (rozhoz)
5. Stanislav Bulín (Kabrňáci)    –  12
6. Jiří Bednarski (Přerov)   –  11
7. Jiří Zvolánek (Ostraváci)   –  11
8. Stanislav Skapa (Podjavorinci)   –  7
9. Jozef Tižek (Kabrňáci)   –  6
10. Pavel Rosa (Kabrňáci)   –  5
11. Antonín Malčík (Kabrňáci)   –  5
12. Jan Krůza (Doubravák)   –  3
13. Vladimír Hrdina (Kabrňáci)   –  1

Neděle 5. května 2019
Přebor GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
25 řešitelů
1. Ondřej Strejček (Příbramáci)  – 0 ztrátových bodů
2. Jaroslav Děda Karpíšek (oHV)   –  0
3. Karel Henc (Kabrňáci)   –  0

4. Jiří Zvolánek (Ostraváci)   –  2
5. Dagmar Rusá (Podskaláci)    –  3
6. Petr Štefek (Valaši)   –  3
7. Daniel Marek (Kabrňáci)   –  3
8. Jaromír Kvíčala (oSH)   –  11
9. Iveta Dedková (Hanáci)   –  12
10. Jan Hes (Ostraváci)   –  14
11. Pavel Kalhous (oSH)   –  44
12. Ivo Husar (Ostraváci)   –  58
13. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  76
Neklasifikováno 12 řešitelů

Přebor GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Zdeněk Dočekal):
25 řešitelů (hádanky ve 3 blocích)
1. Ondřej Strejček (Příbramáci)    20 bodů
2. Jan Hes (Ostraváci)   –  19
3. Pavel Kalhous (oSH)   –  18

4. Karel Henc (Kabrňáci)   –  18
5. Daniel Marek (Kabrňáci)   –  17
6. Petr Štefek (Valaši)   –  17
7. Iveta Dedková (Hanáci)   –  15
8. Jaroslav Kula (Ostraváci)   –  15
9. Dagmar Rusá (Podskaláci)   –  15
10. Bohdan Kousal (Hanáci)   –  14
11. Ivo Husar (Ostraváci)   –  14
12. Jaroslav Valkus (Hutníček)   –  13
13. Jaromír Kvíčala (oSH)   –  13
14. Jaroslav Karpíšek (oHV)   –  12
      Zbyněk Burda (oHV)   –  12
16. Dušan Karkuš (Dunajci)   –  11
17. Roman Čejka (Kabrňáci)   –  11
18. František Vokatý (Kabrňáci)   –  10
19. Věra Kučavová (Lázeňáci)   –  10
20. Josef Nerodil (Hutníček)   –  9
21. Petr Urbánek (Hanáci)   –  8
22. Libor Knotek (Rychtáři)   –  8
23. Marie Švarcová (Ječmínek)   –  7
24. Jiří Konečný (Kabrňáci)   –  7
Neodevzdal 1 řešitel

Vedlejší přebor - křížovky (autor Dan Marek):
11 řešitelů
1. Rudolf Sedlák (Kabrňáci)   –  0 ztrátových bodů
2. Stanislav Skapa (Podjavorinci)   –  2
3. Miloš Šťastný (Severáci)    –  3

4. Stanislava Teichmanová (oSH)   –  4
5. Eduard Pláňava (Hanáci)   –  10
6. Jarmila Tomášková (Hutníček)   –  40
7. Pavel Průša (Doubravák)   –  42
8. Pavel Rosa (Kabrňáci)   –  odhad
9. Vladimír Hrdina (Kabrňáci)   –  odhad
2 řešitelé neodevzdali

Vedlejší přebor - hádanky (autor Zdeněk Dočekal – 16 hádanek z listu):
12 řešitelů
1. Jiří Zvolánek (Ostraváci)   –  14 bodů
2. Rudolf Sedlák (Kabrňáci)   –  13
3. Eduard Pláňava (Hanáci)   –  12

4. Pavel Průša (Doubravák)   –  12
5. Stanislav Skapa (Podjavorinci)   –            10
6. Václav Fládr (Kabrňáci)   –  10
7. Jarmila Tomášková (Hutníček)   –  7
8. Vladimír Hrdina (Kabrňáci)   –  5
9. Jozef Tižek (Kabrňáci)   –  4
Pavel Rosa (Kabrňáci)   –  4
11. Miloš Šťastný (Severáci)   –  3
1 řešitel neodevzdal

 

 

VELIKONOČNÍ GP CHOTĚBOŘE, MEMORIÁL FRANTIŠKA STŘASÁKA 2019
Chotěboř, 19. dubna 2019

 

GP v řešení křížovek (autorka Miroslava Pajić Marková):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 ztrátový bod (čas 35,10)

2. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (59,30)

3. Pavel Bobek (Třebíčáci) – 2 (51,40)

4. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 2 (56,40)

5. Daniel Marek (Kabrňáci) – 3 (47,20)

6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 3 (49,00)

7. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 4 (38,00)

8. Petr Štefek (Valaši) – 4 (51,50)

9. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 5 (46,20)

10. Marius Byss (Doubravák) – 5 (59,55)

11. Libor Knotek (Rychtáři) – 5

12. Iveta Dedková (Hanáci) – 6

13. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 50

14. Bohdan Kousal (Hanáci) – 57

15. Petr Mikšík (Ostraváci) – 75

16. Zbyněk Burda (oHV) – 86

17. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci) – 94

 

GP v řešení hádanek (autoři Jaromír Kvíčala, Karel Salavec a Milan Kožušník):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 11-6-2

2. Iveta Dedková (Hanáci) – 5-5-0

3. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 4-2-3

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 3-2-4

5. Roman Čejka (Kabrňáci) – 3-2-0

6. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1-3-4

7. Petr Štefek (Valaši) – 1-1-3

8. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1-1-0

9. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 0-3-7

10.-11. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0-2-1                     

10.-11. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0-2-1

12. Libor Knotek (Rychtáři) – 0-1-1

13. Rostislav Jalůvka (Přemyslovci) – 0-0-1

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Vladmír Vacek):

1. Ivona Kovářová (Valaši) – 0 ztrátových bodů (čas 37,48)

2. Jarosav Kyncl (Rychtáři) – 0 (48,25)

3. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) –1 (43,17)

4. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 1 (48,38)

5. Milan Wasserburger (Frenštát p.R.) – 3 (36,30)

6. Jitka Lustyková (Rychtáři) – 6 (49,15)

7. Jiří Bednarski (Přerov) – 10 (35,28)

8. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 11 (48,50)

9. Jitka Hošková (Ježci) – 27 (56,05)

10. Jan Krůza (Doubravák) – 36 (60,00)

11. Gertruda Samuelová (Ježci) – a více

 

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Jan Hes):

1. Ivona Kovářová (Valaši) – 14 bodů (rozhoz)

2. Mariuss Byss (Doubravák) – 14 (rozhoz)

3. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 10 (rozhoz)

4. Jitka Lustyková (Rychtáři) – 10 (rozhoz)

5. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 10 (rozhoz)

6.-7. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 9

6.-7. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 9

8.-9. Jiří Bednarski (Přerov) – 8

8.-9. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 8

10.-11. Pavel Průša (Doubravák) – 7

10.-11. Jindřich Vrtěna (Ježci) – 7

12. Jitka Hošková (Ježci) – 6

13.-15. Gertruda Samuelová (Ježci) – 4

13.-15. Milan Wasserburger (Frenštát p.R.) – 4

13.-15. Jan Krůza (Doubravák) – 4

 

 

12. GRAND PRIX PARDUBIC 2019
Pardubice, 6. dubna 2019

 

GP v řešení křížovek (autor Vladimír Klos):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 ztrátový bod (čas 40.30)

2. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1 (51.00)

3. Karel Henc (Kabrňáci) – 2 (68.45)

4. Jaroslav Karpíšek-Děda (Hradečtí votroci) – 2 (69.00)

5. Libor Knotek (Rychtáři) – 3 (čas neuveden)

6. Ivo Husar (Ostraváci) – 4 (49.30)

7. Daniel Marek (Kabrňáci) – 5 (65.00)

8. Jirka Křížovka Zvolánek (Ostraváci) – 5 (67.00)

9. Jan Hes (Ostraváci) – 6 (57.45)

10. Petr Štefek (Valaši) – 6 (68.30)

11. Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo) – 7

12. Bohdan Kousal (Hanáci) – 9

13. Marian Mikuš (Pašeráci) – 15

14. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 26

15. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 27

16. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 39

17. Marie Švarcová (Ječmínek) – 41

18. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 51

19. Petr Mikšík (Ostraváci) – 52

 

Zajímavost – Ivo Husar si zopakoval loňské 6. místo a nejčastěji spolknutým chytákem bylo křižování výrazů GLOTxGLYPTIKA, kde běžnější KLOT natropil spoustu ztrátových bodů.

 

GP v řešení hádanek (autoři Jaromír Kvíčala a Petr Šimek):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 14x 1. místo, 5x 2. místo, 2x 3. místo

2. Jan Hes (Ostraváci) – 5-4-1

3. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 3-5-4

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 2-3-0

5. Daniel Marek (Kabrňáci) – 2-1-3

6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1-2-3 (čas 1,26 min.)

7. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1-2-3 (čas 0,40 min.)

8. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 1-1-2

9. Petr Štefek (Valaši) – 1-1-1

10. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0-2-3

11.-12. Karel Henc (Kabrňáci)

11.-12. Dušan Karkuš (Dunajci) – 0-1-2

13. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0-1-1

14. Marie Švarcová (Ječmínek) – 0-1-0

15. Jaroslav Karpíšek-Děda (Hradečtí votroci) – 0-0-1

 

Zajímavost – dlouholetý favorit GP přeborů Petr Vejchoda vyhrál křížovky i hádanky, kde byl jasným vítězem už po první polovině hádanek a Jan Hes s Pavlem Kalhousem ml. si oproti loňsku jen prohodili medaile.

 

Vedlejší soutěž –  křížovky (autor Daniel Marek):

1. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 0 ztrátových bodů

2. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1

3. Jiří Bednarski (Bečváci) – 2 (čas 48.00)

4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 2 (55.00)

5. Miroslav Radouš (Doubravák) – 3 (56.00)

6. Petr Olyšar (Pašeráci) – 3 (65.00)

7. Ivona Kovářová (Valaši) – 4 (59.00)

8. Eduard Pláňava (Hanáci) – 4 (65.00)

9. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 5

10. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 6

11. Marie Vodáková (Podskaláci) – 7

12. Anna Morawková (Koumáci) – 10

13. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 14

14. Jitka Lustyková (Rychtáři) – 22

15. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 38

16. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 98

17.-20. Jan Krůza (Doubravák) – nad 100

17.-20. Jiří Pešta (Pašeráci)

17.-20. Pavel Průša (Doubravák)

17.-20. Jarmila Tomášková (Hutníček)

 

Zajímavost – vysoký počet 20 řešitelů. Bez chyb řešil pouze Stanislav Skapa.

 

Vedlejší soutěž – hádanky (autor Jindřich Kupka):

1. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 14 bodů (lepší čas)

2. Anna Morawková (Koumáci) – 14

3. Ivona Kovářová (Valaši) – 13 (lepší čas)

4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13 (lepší čas)

5. Pavel Kalhous st. (Jarabáček) – 13

6. Eduard Pláňava (Hanáci) – 12 (lepší čas)

7. Jitka Lustyková (Rychtáři) – 12 (lepší čas)

8. Petr Olyšar (Pašeráci) – 12

9. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 11 (lepší čas)

10. Pavel Průša (Doubravák) – 11

11. Marian Mikuš (Pašeráci) – 10

12. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 8 (lepší čas)

13. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 8 (lepší čas)

14. Ladislav Koudelka (Jarabáček) – 8

15. Jiří Bednarski (Bečváci) – 7

16. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 6 (lepší čas)

17. Jiří Pešta (Pašeráci) – 6

18. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 5

19. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 4 (lepší čas)

20. Jan Krůza (Doubravák) – 4

 

Zajímavost – přestože byly vyřešeny všechny hádanky, nikdo jich neměl plný počet a brambory si opět zamluvila Marie Vodáková. Obě 9. místa si zapikal Daniel Lukovský.

 

GRAND PRIX OLOMOUCE 2019
Olomouc, 9. března 2019

 

GP v řešení logických úloh (autor Jana Vodičková):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 71 bod (obtížnost)

2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 71

3. Iveta Dedková (Hanáci) – 62

4. Jan Hes (Ostraváci) – 57

5. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 50

6. Ivo Husar (Ostraváci) – 46

7. Břetislav Sýkora (Ječmínek)) – 44

8. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 34

9. Petr Štefek (Valaši) – 33

10. Bohdan Kousal (Hanáci) – 28 (obtížnost)

11. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 28

12. Ivona Kovářová (Valaši) – 21

13. Jiří Bednarski (Přerov) – 18 (obtížnost)

14. Karel Henc (Kabrňáci) – 18

15. Zbyněk Burda (oHV) – 14

16. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 13 (obtížnost)

17. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 13 

18. Václav Fládr (Kabrňáci) – 12

19. Pavel Vidlář (Hanáci) – 7 (čas)

20. Josef Nerodil (Hutníček) – 7

21. Libor Knotek (Rychtáři) – 2

      Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 2

 

GP v řešení křížovek (autor Karel Wiedermann):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 1 ztrátový bod (čas 49.00)

2. Karel Henc (Kabrňáci) – 3 (60.00)

3. Daniel Marek (Kabrňáci) – 5 (68.00)

4. Libor Knotek (Rychtáři) – 5 (68.30)

5. Ivo Husar (Ostraváci) – 8 (73.00)

6. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 11 (62.00)

7. Iveta Dedková (Hanáci) – 13 (57.00)

8. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 94

9. Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo) – 95

10. Petr Štefek (Valaši) – 115

11. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 137

 

GP v řešení hádanek (autoři Drahotín Lančarič a Ivan Rias):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 24 bodů

2. Jan Hes (Ostraváci) – 23

3. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 22

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 21

5. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 20 (čas 72.20)

6. Iveta Dedková (Hanáci) – 20 (74.00)

7. Daniel Marek (Kabrňáci) – 18 (73.20)

8. Karel Henc (Kabrňáci) – 18 (73.50)

9. Bohdan Kousal (Hanáci) – 18 (75.00)

10. Dušan Karkuš (Dunajci) – 17

      Věra Kučavová (Lázeňáci) – 17

12. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 16 (71.40)

13. Miroslav Radouš (Doubravák) – 16 (73.10)

14. Libor Knotek (Rychtáři) – 16 (74.40)

15. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 16 (75.00)

16. Zbyněk Burda (oHV) – 15

      Roman Čejka (Kabrňáci) – 15

18. Petr Štefek (Valaši) – 14

19. Josef Nerodil (Hutníček) – 13 (73.00)

20. Ivan Roemer (Hanáci) – 13 (74.30)

21. Miroslav Turek (Hanáci) – 13 (75.00)

22. Milan Kožušník (Ostraváci) – 12

23. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 11 (74.10)

24. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 11 (74.20)

25. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 5

26. Václav Fládr (Kabrňáci) – 3

 

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Marie Švarcová):
1. Jiří Bednarski (Přerov) – 0 ztrátových bodů

2. Pavel Vidlář (Hanáci) – 1 (čas 39.00)

3. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 (42.00)

4. Petr Urbánek (Prostějov) – 1 (44.00)

5. Ivan Roemer (Hanáci) – 1 (52.00)

6. Miroslav Radouš (Doubravák) – 3 (32.00)

7. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 3 (43.00)

8. Marie Vodáková (Podskaláci) – 4 (42.00)

9. Milan Wasserburger (Frenštát pod Radh.) – 4 (43.00)

10. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 4 (60.00)

11. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 5

12. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 8

13. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 9

14. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 10

15. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 11 (43.00)

16. Anna Morawková (Koumáci) – 11 (60.00)

17. Alois Heikenwälder (Bečváci) – 17

 

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Břetislav Sýkora):

1. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 15 bodů (čas 35.00)

2. Ivona Kovářová (Valaši) – 15 (37.00)

3. Pavel Vidlář (Hanáci) – 15 (42.00)

4. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13 (43.00)

5. Jiří Bednarski (Přerov) – 12 (44.00)

6. Eduard Pláňava (Hanáci) – 12 (45.00)

7. Anna Morawková (Koumáci) – 11

    Petr Urbánek (Prostějov) – 11

9. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 10

    Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 10

11. Milan Wasserburger (Frenštát p. R.) – 9 (38.00)

12. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 9 (45.00)

13. Pavel Macků (Staré hnído) – 8

14. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 7

      Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 7

16. Rostislav Mraček (Rokytnice) – 2

 

GRAND PRIX PROSTĚJOVA 2019
Prostějov, 16. února 2019

 

GP v řešení logických úloh (autoři František Luskač a Petr Mikšík):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 94 body

2. Ivo Husar (Ostraváci) – 88

3. Daniel Marek (Kabrňáci) – 81

4. Iveta Dedková (Hanáci) – 74

5. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 71

6. Karel Henc (Kabrňáci) – 67

7. Jan Hes (Ostraváci) – 60

8. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 42

9. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 39

10. Marie Švarcová (Ječmínek) – 35

11. Petr Štefek (Valaši) – 30

12. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 22

13. Ivan Roemer (Hanáci) – 21

14. Jiří Bednarski (Přerov) – 20

15. Ivona Kovářová (Valaši) – 15

16. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 13

17. Roman Čejka (Kabrňáci) – 10 

      Věra Kučavová (Lázeňáci) – 10

19. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 3  

 

GP v řešení křížovek (autor Bohumil Korčák):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 44.00)

2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 0 (46.00)

3. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 (54.00)

4. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 0 (62.00)

5. Iveta Dedková (Hanáci) – 2 (43.00)

6. Libor Knotek (Rychtáři) – 2 (60.50)

7. Marie Švarcová (Ječmínek) – 2 (64.10)

8. Petr Štefek (Valaši) – 4 (55.40)

9. Roman Čejka (Kabrňáci) – 4 (64.00)

10. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 13 (64.00)

11. Jan Hes (Ostraváci) – 15 (64.00)

12. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 20 (64.00)

13. Rostislav Janošík (Hutníček) – 25 (64.00)

14. Miroslav Turek (Hanáci) – 46 (64.00)

15. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 51 (64.00)

16. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 56 (64.00)

17. Petr Mikšík (Ostraváci) – 80 (64.00)

18. Eduard Pláňava (Hanáci) – 81 (64.00)

19. Miloš Šťastný (Severáci) – 90 (64.00)

20. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 99 (64.00)

 

GP v řešení hádanek (autoři Karel Salavec a Bohdan Kousal):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 6-6-3

2. Jan Hes (Ostraváci) – 6-2-2

3. Petr Štefek (Valaši) – 3-4-4

4. Iveta Dedková (Hanáci) – 3-4-0

5. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 2-3-3

6. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 2-0-4

7. Marie Švarcová (Ječmínek) – 2-0-1/sólo

8. Ivo Husar (Ostraváci) – 2-0-1

9. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1-1-1

10. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 1-1-0

11. Miroslav Turek (Hanáci) – 1-0-0

12. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 0-3-0 

13. Karel Henc (Kabrňáci) – 0-1-2 

14. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 0-1-0 

      Roman Čejka (Kabrňáci) – 0-1-0

16. Libor Knotek (Rychtáři) – 0-0-2 

      Ivan Roemer (Hanáci) – 0-0-2

18. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 0-0-1 

      Daniel Marek (Kabrňáci) – 0-0-1.

 

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Eduard Pláňava):
1. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0 ztátových bodů/lepší čas

2. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 0 

3. Ivona Kovářová (Valaši) – 1/čas

4. Stanislav Skapa (Podjavorinci) – 1 

5. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 2 

6. Milan Wasserburger (Frenštát p. R.) – 4/čas

7. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 4 

8. Anna Morawková (Koumáci) – 6 

9. Pavel Vidlář (Hanáci) – 11/čas

10. Jiří Bednarski (Přerov) – 11 

11. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 12 

 

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Bohumil Korčák):

1. Ivona Kovářová (Valaši) 14 bodů

2. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 11/lepší čas

3. Dana Vagaiová (Lázeňáci) 11 

4. Jiří Bednarski (Přerov) 11 

5. Pavel Vidlář (Hanáci) 8 

6. Stanislav Skapa (Podjavorinci) 7 

7. Anna Morawková (Koumáci) 7 

8. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) 5 

9. Rostislav Janošík (Hutníček) 5 

10. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) 5 

11. Milan Wasserburger (Frenštát p. R.) 3 

12. Rostislav Mraček (Rokytnice) 3

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2019
Praha, 12. ledna 2018

GP křížovky (autor Pavel Tučka):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 0ztrátových bodů (čas 53.00)

2. Ivo Husar (Ostraváci) 0 (63.00)

3. Vladimír Klos (Podskaláci) 0 (73.45)

4. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 1 (64.00)

5. Dagmar Rusá (Podskaláci) 1 (65.00)

6. Libor Knotek (Rychtáři) 1 (66.15)

7. Daniel Marek (Kabrňáci) 1 (72.30)

8. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 1 (73.30)

9. Iveta Dedková (Hanáci) 4 (64.20)

10. Bohdan Kousal (Hanáci) 4 (73.40)

11. Petr Štefek (Valaši) 6 (69.00)

12.-13. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) 11

12.-13. Roman Čejka (Kabrňáci) 11

14. Jan Hes (Ostraváci) 20

15. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 23

16. Věra Kučavová (Lázeňáci) 32

17. Pavel Kalous ml. (Staré hnízdo) 41

18. Marian Mikuš (Pašeráci) 48

19. Petr Mikšík (Ostraváci) 52

20. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) 59

21. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 61

22. Josef Nerodil (Hutníček) 71

 

GP hádanky (autoři Jindřich Kupka a Dušan Karkuš):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 9 – 3 – 2

2. Ivo Husar (Ostraváci) 3 – 1 – 2

3. Jaroslav Kula (Ostraváci) 3 – 1 – 1

4. Dagmar Rusá (Podskaláci) 2 – 6 – 0

5. Bohdan Kousal (Hanáci) 2 – 1 – 2

6. Petr Šimek (Podskaláci) 2 – 1 – 0

7. Jaroslav Kolín (Příbramáci) 2 – 0 – 3

8. Jan Hes (Ostraváci) 1 – 2 – 0

9. Karel Henc (Kabrňáci) 1 – 1 – 2

10. František Vokatý (Kladeňáci) 1 – 1 – 1

11. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) 1 – 1 – 0

12. Daniel Marek (Kabrňáci) 1 – 0 – 2

13. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 1 – 0 – 0 (1.28)

14. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) 1 – 0 – 0 (0.32)

15. Libor Knotek (Rychtáři) 0 – 2 – 4

16. Věra Kučavová (Lázeňáci) 0 – 2 – 1 (1.15)

17. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) 0 – 1 – 2

18. Roman Čejka (Kabrňáci) 0 – 1 – 1

19.-20. Pavlína Horáčková (Koumáci) 0 – 1 – 0

19.-20. Petr Štefek (Valaši) 0 – 1 – 0

21.-23. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 0 – 0 – 1

21.-23. Iveta Dedková (Hanáci) 0 – 0 – 1

21.-23. Jiří Adamčík (Severáci) 0 – 0 – 1

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Josef Hlavatý):

1. Pavel Vidlář (Hanáci) 0 ztrátových bodů (čas 30.00)

2. Milan Wasserburger 0 (35.00)

3. Petr Olyšar (Pašeráci) 0 (55.00)

4. Marie Vodáková (Podskaláci) 1 (37.00)

5. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 1 (57.00)

6. Jiří Bednarski (Bečváci) 2 (32.00)

7. Ivona Kovářová (Valaši) 2 (35.10)

8. Jiřina Urbášková 2 (43.00)

9. Lenka Svobodová 2 (48.00)

10. Jan Nosek (Staré hnízdo) 2 (54.00)

11. Pavel Zahajský (Podskaláci) 2 (58.00)

12. Pavlína Horáčková (Koumáci) 3 (42.00)

13. Helena Peldřimovská (Pašáci) 3 (45.00)

14. Anna Morawková (Koumáci) 3 (45.10)

15. Pavel Macků (Staré hnízdo) 5 (39.20)

16. Miroslav Radouš (Doubravák) 6 (39.00)

17. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) 6 (60.00)

18. Miroslava Schmidová (Krušnohor) 7 (47.00)

19. Václava Olšanská (Podskaláci) 7 (67.00)

20. Lucie Koreneková  19 (62.00)

21. Andrea Skřivanová (Podskaláci) 30 (69.00)

22. Václav Fládr (Kabrňáci) 37 (41.00)

 

Hádanky – vedlejěí soutěž (autor Rudolf Malý):

1. Ivona Kovářová (Valaši) 15 hádanek (čas 33.00)

2. Anna Morawková (Koumáci) 15 (39.00)

3. Miroslava Schmidová (Krušnohor) 14 (30.00)

4.-6. Lenka Svobodová 14 (45.00)

4.-6. Pavel Vidlář (Hanáci) 14 (45.00)

4.-6. Marie Vodáková (Podskaláci) 14 (45.00)

7. Jiří Bednarski (Bečváci) 13 (42.00)

8.-10. Václava Olšanská (Podskaláci) 13 (45.00)

8.-10. Miroslav Radouš (Doubravák) 13 (45.00)

8.-10. Pavel Zahajský (Podskaláci) 13 (45.00)

11. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 11 (37.30)

12. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 11 (45.00)

13.-15. Václav Fládr (Kabrňáci) 10 (45.00)

13.-15. Marian Mikuš (Pašeráci) 10 (45.00)

13.-15. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 10 (45.00)

16.-17. Lucie Koreneková 9 (45.00)

16.-17. Petr Olyšar (Pašeráci) 9 (45.00)

18.-19. Pavel Macků (Staré hnízdo) 7 (45.00)

18.-19. Karel Salavec (Pašeráci) 7 (45.00)

20. Milan Wasserburger 6 (35.00)

21.-23. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) 6 (45.00)

21.-23. Vladimír Klos (Podskaláci) 6 (45.00)

21.-23. Jiří Pešta (Pašeráci) 6 (45.00)

 

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Jaromír Kvíčala):

1. Jaroslav Kula (Ostraváci) 97 bodů

2. Bohdan Kousal (Hanáci) 85

3. Jan Hes (Ostraváci) 83

4. Dušan Karkuš (Dunajci) 80 – těžší hádanka

5. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) 80

6. František Vokatý (Kladeňáci) 78

7. Petr Štefek (Valaši) 71

8. Ivo Husar (Ostraváci) 59

9. Libor Knotek (Rychtáři) 57 – těžší hádanka

10. Petr Vejchoda (Kabrňáci) 57

11. Petr Šimek (Podskaláci) 53 – těžší hádanka

12. Jaroslav Karpíšek (Hradečtí votroci) 53

13. Dagmar Rusá (Podskaláci) 52 – těžší hádanka

14. Josef Nerodil (Hutníček) 52

15. Pavlína Horáčková (Koumáci) 39

16. Miroslav Radouš (Doubravák) 34

17. Daniel Marek (Kabrňáci) 31

18. Karel Henc (Kabrňáci) 30

19. Jaroslav Kolín (Příbramáci) 27

20. Milan Petras (Staré hnízdo) 22

 

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Milan Práger):

1. Iveta Dedková (Hanáci) 81 bodů (čas 40.30)

2. Věra Kučavová (Lázeňáci) 81 (50.50)

3. Jiří Adamčík (Severáci) 81 (58.30)

4. Pavel Tučka (Staré hnízdo) 81 (58.50)

5. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) 76 (52.30)

6. Lenka Svobodová 71 (45.30)

7. Ivona Kovářová (Valaši) 69 (56.55)

8. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) 69 (60.00)

9. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) 59 (58.45)

10. Miroslava Schmidová (Krušnohor) 54 (58.25)

11. Pavel Zahajský (Podskaláci) 52 (60.00)

12. Marie Vodáková (Podskaláci) 30 (60.00) – těžší hádanka

13. Karel Salavec (Pašeráci) 30 (60.00)

14. Helena Peldřimovská (Pašáci) 29 (60.00) – těžší hádanka

15. Roman Čejka (Kabrňáci) 29 (60.00)

16. Petr Olyšar (Pašeráci) 26 (60.00)

17. Jiří Pešta (Pašeráci) 21 (60.00)

18. Petr Mikšík (Ostraváci) 14 (60.00)

 

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):

1. Václava Olšanská (Podskaláci) 97 bodů

2. Pavel Vidlář (Hanáci) 77

3. Jiří Bednarski (Bečváci) 71 – těžší hádanka

4. Milan Práger (Staré hnízdo) 71

5. Anna Morawková (Koumáci) 51

6. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) 49

7. Vladimír Klos (Podskaláci) 43 – těžší hádanka

8. Václav Fládr (Kabrňáci) 43

9. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) 42

10. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 40 – těžší hádanka

11. Jan Nosek (Staré hnízdo) 40

12. Marian Mikuš (Pašeráci) 30

13. Miroslav Šumpík (Pašeráci) 27

14. Pavel Macků (Staré hnízdo) 21

15. Lucie Koreneková 15