Výsledky přeborů

 

výsledky přeborů v roce 2023                             Výsledky podle místa konání

výsledky přeborů v roce 2022                            

výsledky přeborů v roce 2021                            

Výsledky přeborů v letech 2016 - 2020                                       

Výsledky přeborů v letech 2011 - 2015

 

BRNĚNSKÉ HÁDANKÁŘSKÉ SLAVNOSTI 2024
Brno, 4. května 2024

GP v řešení logických úloh (autoři Vladimír Jemelík, Petr Vejchoda, Stanislav Bulín):
30 účastníků
Maximální počet dosažitelných bodů byl 140 plus počet bodů za optimizer. V případě rovnosti získaných bodů bylo dalším kritériem vyřešení více bodované úlohy.
1. Iveta Dedková (Hanáci) - 87,5 bodů
2. Daniel Marek (Kabrňáci) - 71
3. Jan Novotný (Kabrňáci) - 65,5
4. Martina Pomikálková (Kabrňáci) - 61,5
5. Václav Fládr (Kabrňáci) - 54,5
6. Pavla Sedláčková (Blatná) - 50,5
7. Tomáš Hanžl (Kabrňáci) - 43,5
8. Ivo Husar (Ostraváci) - 42
9. Jiří Zvolánek (Ostraváci) - 35
10. Peter Gašpár (Gumkáči, SR) - 35
11. Zbyněk Burda (oHV) - 34,5
12. Ivan Roemer (Hanáci) - 34
13. Karel Henc (Kabrňáci) - 34
14. Jiří Kopřiva (Praha) - 34
15. František Vokatý (Kladeňáci) - 31,5
16. Lucián Gonda (Šíravan, SR) - 28
17. Zdena Dedková (Prostějov) - 26
18. Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 26
19. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 22
20. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 22
21. Karel Wiedermann (Ječmínek) - 19,5
22. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 13,5
23. Bohdan Kousal (Hanáci) - 12,5
24. Pavel Průša (Doubravák) - 11
25. Jiří Bednarski (Přerov) - 10,5
26. Petr Mikšík (Ostraváci) - 10
27. Petr Štefek (Valaši) - 10
28. Lubomír Mičinský (Krnov) - 9
29. Jan Krůza (Doubravák) - 8,5
30. Martin Dedek (Prostějov) - 8

GP v řešení křížovek (autor Petr Vejchoda):
24 řešitelů
1. Karel Henc (Kabrňáci) - 0 ztrátových bodů/čas 59 minut
2. Dan Marek (Kabrňáci) - 1/čas
3. Jaroslav Karpíšek (oHV) - 1/čas
4. Ivo Husar (Ostraváci) - 2
5. Iveta Dedková (Hanáci) - 4
6. Jiří Zvolánek (Ostraváci) - 5
7. Jaromír Kvíčala (oSH) - 6
8. Dagmar Rusá (Podskaláci) - 7
9. Lucián Gonda (Šíravan) - 8
10. Jiří Kopřiva (Praha) - 10/čas
11. Petr Štefek (Valaši) - 10/čas
12. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 24
13. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 29
14. Zbyněk Burda (oHV) - 44
15. Libor Knotek (Rychtáři) - 46
16. Bohdan Kousal (Hanáci) - 60
17. Jan Hučín (Podskaláci) - 92
a dalších 7 řešitelů, kteří neodevzdali 2. křížovku (abecedně): Petr Mikšík (Ostraváci), Jaroslav Řičánek (Hanáci), Ján Turek (Tatranec, SR), Miroslav Turek (Hanáci), Jaroslav Valkus (Hutníček), František Vokatý (Kladeňáci), Karel Wiedermann (Ječmínek).

GP v řešení hádanek (autoři Petr Vejchoda a Stanislav Bulín):
25 řešitelů
1. Dagmar Rusá (Podskaláci) - 22 hádanek z 26
2. Jaromír Kvíčala (oSH) - 15
3. Lucián Gonda (Šíravan, SR) - 14
4. František Vokatý (Kladeňáci) - 13/čas
5. Dan Marek (Kabrňáci) - 13/čas
6. Ivo Husar (Ostraváci) - 12/stejný čas
   Jaroslav Karpíšek (oHV) - 12/stejný čas
8. Jiří Kopřiva (Praha) - 11/čas
9. Petr Štefek (Valaši) - 11/čas
10. Bohdan Kousal (Hanáci) - 10/čas
11. Iveta Dedková (Hanáci) - 10/čas
12. Zbyněk Burda (oHV) - 9
13. Ivan Roemer (Hanáci) - 8/čas
14. Miroslav Turek (Hanáci) - 8/čas
15. Karel Henc (Kabrňáci) - 8/čas
16. Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 7/čas
17. Jan Hučín (Podskaláci) - 7/čas
18. Jaroslav Valkus (Hutníček) - 7/čas
19. Libor Knotek (Rychtáři) - 7/čas
20. Petr Mikšík (Ostraváci) - 7/čas
21. Věra Kučavová (Lázeňáci) - 7/čas
22. Ján Psotný (Podjavorinci, SR) - 6
23. Dušan Karkuš (Dunajci, SR) - 5/čas
24. Ján Turek (Tatranec, SR) - 5/čas
25. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 4

Křížovky – vedlejší přebor (autor Daniel Marek):
15 účastníků (odevzdalo 14)
1. Jiří Bednarski (Přerov) - 0 ztrátových bodů
2. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) - 1/čas
3. Ivan Roemer (Hanáci) - 1/čas
4. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 2/čas
5. Miroslav Radouš (Doubravák) - 2/čas
6. Václav Fládr (Kabrňáci) - 2/čas
7. Lubomír Mičinský (Krnov) - 2/čas
8. Jiří Kracík (oHV) - 2/čas
9. Ján Psotný (Podjavorinci) - 3
10. Marie Vodáková (Podskaláci) - 4
11. Eduard Pláňava (Hanáci) - 9/čas
12. Peter Gašpár (Gumkáči, SR) - 9 čas
13. Pavel Průša (Doubravák) - 10
14. Jan Krůza (Doubravák) - 17

Hádanky - vedlejší přebor (autor Drahotín Lančarič):
15 účastníků (odevzdalo 14), maximum 15 bodů
1. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 14/čas
2. Miroslav Šumpík (Pašeráci) - 14/čas
3. Miroslav Radouš (Doubravák) - 13/čas

4. Pavel Průša (Doubravák) - 13/čas
5. Jiří Zvolánek (Ostraváci) - 12
6. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) - 11/čas
7. Jiří Kracík (oHV) - 11/čas
8. Jiří Bednarski (Přerov) - 10/čas
9. Eduard Pláňava (Hanáci) - 10/čas
10. Marie Vodáková (Podskaláci) - 10/čas
11. Václav Fládr (Kabrňáci) - 10/čas
12. Karel Wiedermann (Ječmínek) - 8
13. Peter Gašpár (Gumkáči) - 7/čas
14. Lubomír Mičinský (Krnov) - 7/čas

 

GRAND PRIX OLOMOUCE 2024
Olomouc, 9. března 2024

GP v řešení logických úloh (autoři Jana Vodičková 2-14; Alois Štěpáník č.1):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 150 bodů
2. Iveta Dedková (Hanáci) – 95 (čas)
3. Ivo Husar (Ostraváci) – 95
4. Peter Gašpár (Gumkáči) – 84
5. Jiří Kopřiva (Praha) – 71
6. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 67
7. Jan Hes (Ostraváci) – 63
8. Lubomír Mičinský (Krnov) – 57
9. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 54
10. Lucián Gonda (Šíravan) – 47
11. Petr Mikšík (Ostraváci) – 37 (obtížnost)
12. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 37
13. Zdena Dedková (Hanáci) – 29
14. Ján Psotný (Podjavorinci) – 26
15. Zbyněk Burda (oHV) – 23
16. Josef Nerodil (Hutníček) – 22 (čas)
17. Petr Štefek (Valaši) – 22 (čas)
18. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 22 (čas)
19. Jiří Bednarski (Přerov) – 22
20. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 21
21. Ivan Roemer (Hanáci) – 13
22. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 4 (čas)
23. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 4 (čas)
24. Eduard Pláňava (Hanáci) – 4
25. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 0

Soutěže se zúčastnilo 25 řešitelů. Čas na řešení byl 60 minut. Všechny úlohy byly vyřešeny.

GP v řešení křížovek (autor Karel Wiedermann):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 31.30)
2. Iveta Dedková (Hanáci) – 0 (33.30)
3. Petr Štefek (Valaši) – 0 (40.45)
4. Lucián Gonda (Šíravan) – 0 (42.00)
5. Bohdan Kousal (Hanáci) – 0 (52.00)
6. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 0 (53.00)
7. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 2 
8. Jiří Kopřiva (Praha) – 3 (36.30)
9. Ivo Husar (Ostraváci) – 3 (45.30)
10. Rostislav Janošík (Hutníček) – 4
11. Jan Hes (Ostraváci) – 12
12. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 14 (46.15)
13. Miroslav Turek (Hanáci) – 14 (60.00)
14. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 15
15. Jaromír Kvíčala (Staré hnízdo) – 17
16. Jan Hučín (Podskaláci) – 30
17. Zbyněk Burda (oHV) – 60
18. Petr Mikšík (Ostraváci) – 62
19. Josef Nerodil (Hutníček) – 77

Soutěže se zúčastnilo 21 řešitelů, obě křížovky odevzdalo 19 řešitelů.

GP v řešení hádanek (autoři Ivan Rias a Drahotín Lančarič):
1. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 20 bodů
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 19 (čas)
3. Iveta Dedková (Hanáci) – 19
4. Zbyněk Burda (oHV) – 18
5. Petr Štefek (Valaši) – 17 (čas)
6. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 17
7. Bohdan Kousal (Hanáci) – 16 (čas)
8. Ivo Husar (Ostraváci) – 16 (čas)
9. Lucián Gonda (Šíravan) – 16
10. Jan Hes (Ostraváci) – 15
11. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 14 (čas)
12. Dušan Karkuš (Dunajci) – 14 (čas)
13. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 14
14. Ján Turek (Tatranec) – 13
15. Josef Nerodil (Hutníček) – 12 (čas)
16. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 12
17. Miroslav Turek (Hanáci) – 11 (čas)
18. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 11
19. Jan Hučín (Podskaláci) – 10 (čas)
20. Ján Psotný (Podjavorinci) – 10
21. Jiří Kopřiva (Praha) – 9
22. Petr Mikšík (Ostraváci) – 7
23. Ivan Roemer (Hanáci) – 6
24. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 5

Soutěže se zúčastnilo 24 řešitelů, jedna hádanka zůstala nevyřešena.

Křížovky - vedlejší soutěž (autorka Marie Švarcová):
1. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 0 ztrátových bodů
2. Marie Vodáková (Podskaláci) – 2 
3. Eduard Pláňava (Hanáci) – 3 (čas)                      
4. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 3 (čas)
5. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 3
6. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 4 (čas)
7. Ján Psotný (Podjavorinci) – 4
8. Jiří Bednarski (Přerov) – 5
9. Stanislav Skapa (Ostraváci) – 6 (čas)
10. Miloš Tomasco (Podskaláci) – 6
11. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 8
12. Peter Gašpár (Gumkáči) – 28
13. Lubomír Mičinský (Krnov) – 51
14. Rostislav Mraček (Rokytnice) – 75
15. Ivan Roemer (Hanáci) - 85
16. Anna Morawková (Koumáci) - 90  

Soutěže se zúčastnilo 16 řešitelů, všichni odevzdali obě křížovky.

Hádanky - vedlejší soutěž (autor Břetislav Sýkora):
1. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 14 bodů
    Pavel Zahajský (Podskaláci) – 14
3. Marie Vodáková (Podskaláci) – 12
4. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 11
5. Rostislav Janošík (Hutníček) – 10
    Eduard Pláňava (Hanáci) – 10
7. Jiří Bednarski (Přerov) – 9
    Rostislav Mraček (Rokytnice) – 9
9. Peter Gašpár (Gumkáči) – 8
10. Anna Morawková (Koumáci) – 7 
      Stanislav Skapa (Ostraváci) – 7  
      Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 7
13. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 4
      Lubomír Mičinský (Krnov) – 4

Soutěže se zúčastnilo 14 řešitelů, všechny hádanky byly řešeny.

 

GRAND PRIX PROSTĚJOVA 2024
Prostějov, 17. února 2024

 
GP v řešení logických úloh (autoři 5x Petr Mikšík, 3x Oldřich Kmoščák, 2x Miroslav Turek):

1. Iveta Dedková (Hanáci)  - 100 bodů

2. Jiří Konečný (Kabrňáci) - 95

3. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 92

4. Jan Hes (Ostraváci) - 78

5. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 73

6. Ivo Husar (Ostraváci) – 70/čas 59.30

7. Jiří Kopřiva (Praha) – 70/60.00 

8. Lubomír Mičinský (Krnov) – 69 

9. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 53/55.35

10. Lucián Gonda (Šíravan - SR) – 53/59.40 

11. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 50 

12. Petr Štefek (Valaši) – 42

13. Zdena Dedková (Hanáci) – 41

14. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 39

15. Ján Psotný (Podjavorinci - SR) – 33

16. Ivan Roemer (Hanáci) – 25/55.50

17. Jiří Bednarski (Přerov) – 25/58.10

18. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 23

 

Celkem se zúčastnilo 21 řešitelů, řešení odevzdalo 18 řešitelů. Čas na řešení byl 60´, všech 10 úloh bylo řešeno.

 

GP v řešení křížovek (autor Bohumil Korčák):

1. Iveta Dedková (Hanáci) - 0 ztrátových bodů (čas 37.30)

2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 0 (40.15)

3. Jiří Zvolánek (Ostraváci) - 0 (51.00)

4. Ivo Husar (Ostraváci) - 0 (56.15)

5. Jan Hes (Ostraváci) - 1 (49.05)

6. Libor Knotek (Rychtáři) - 1 (60.18)

7. Jiří Kopřiva (Praha) - 2 (38.55)

8. Lucián Gonda (Šíravan - SR) - 2 (54.10)

9. Petr Štefek (Valaši) - 2 (61.15)

10. Petr Mikšík (Ostraváci) - 3 (62.30)

11. Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 30 (62.30)

12. Miroslav Turek (Hanáci) - 40 (62.30)

13. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 48 (62.30)

14. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 49 (62.30)

 

Soutěže se zúčastnilo 18 řešitelů, obě křížovky odevzdalo 14 řešitelů.

 

GP v řešení hádanek (autoři: Oldřich Kmoščák a Bohdan Kousal):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) - 11 (dále 6x druhý a 1x třetí)

2. Iveta Dedková (Hanáci) - 9 (dále 5x druhá a 1x třetí)

3. Jaroslav Řičánek (Hanáci) - 2 (dále 2x druhý a 2x třetí)

4. Jaroslav Kula (Ostraváci) - 1 (dále 5x druhý a 3x třetí)

5. Jan Hes (Ostraváci) - 1 (dále 3x druhý a 3x třetí)

6. Jiří Kopřiva (Praha) - 1 (dále 3x druhý a 2x třetí)

7. Pavlína Horáčková (Koumáci) - 1 (dále 1x druhá a 4x třetí)

8. Lucián Gonda (Šíravan - SR) - 1 (dále 1x druhý a 1x třetí)

9. Miroslav Turek (Hanáci) - 1 (dále 1x druhý a 0x třetí)

10. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 1 (dále 0x druhý a 0x třetí)/čas 0.41

11. Ivan Roemer (Hanáci) – 1 (dále 0x druhý a 0x třetí)/čas 0.36

12. Petr Štefek (Valaši) – 0 (dále 1x druhý a 3x třetí)

13. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 0 (dále 1x druhý a 2x třetí)

14. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 (dále 1x druhý a 0x třetí)

15. Libor Knotek (Rychtáři) – 0 (dále 0x druhý a 2x třetí)

      Petr Mikšík (Ostraváci) – 0 (dále 0x druhý a 2x třetí)

17. Ján Psotný (Podjavorinci – SR) – 0 (dále 0x druhý a 1x třetí)

      Jiří Konečný (Kabrňáci) – 0 (dále 0x druhý a 1x třetí)

      Jan Hučín (Podskaláci) – 0 (dále 0x druhý a 1x třetí)

 

Soutěže se účastnilo 21 řešitelů, body získalo 19 řešitelů. Všechny hádanky až na jednu byly řešeny třemi řešiteli.

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autoři Oldřich Kmoščák a Eduard Pláňava):

1. Pavlína Horáčková (Koumáci) - 0 ztrátových bodů (čas 27.00)

2. Dana Vagaiová (Lázeňáci) - 0 (28.10)

3. Jiří Bednarski (Přerov) - 1 (21.00)

4. Stanislav Skapa (Ostraváci) - 1 (22.00)

5. Miroslav Radouš (Doubravák) -  (28.25)

6. Ján Psotný (Podjavorinci - SR) - 1 (32.00)

7. Ivan Roemer (Hanáci) - 1 (36.00)

8. Miloš Tomasco (Podskaláci) - 2 (26.00)

9. Rostislav Mraček (Rokytnice) - 2 (29.10)

10. Marie Vodáková (Podskaláci) – 3 (29.40)

11. Miroslav Mojžíš (Hanáci) – 5 (37.40)

12. Anna Morawková (Koumáci) – 7 (41.00)

13. Lubomír Mičinský (Krnov) – 12 (36.10)

14. Karel Hroneš (Hanáci) – pouze 1. křížovka

 

Soutěže se zúčastnilo 14 řešitelů, 1 řešitel odevzdal pouze první křížovku.

 

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Oldřich Kmoščák):

1. Marie Vodáková (Podskaláci) – 8 bodů

2. Bohumil Korčák (Hanáci) – 6

    Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 6

4. Miroslav Radouš (Doubravák) - 5

    Karel Hroneš (Hanáci) – 5
6. Jiří Bednarski (Přerov) – 3

    Lubomír Mičinský (Krnov) – 3

8. Stanislav Skapa (Ostraváci) – 2

9. Anna Morawková (Koumáci) – 1

    Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 1

--  Rostislav Mraček (Rokytnice) – neodevzdal

 

Soutěže se zúčastnilo 11 řešitelů. Všechny hádanky byly řešeny.

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2024

Praha, 13. ledna 2024

 

GP v řešení křížovek (autor Stanislav Bulín):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 34:20)

2. Jan Hes (Ostraváci) – 0 (46:00)

3. Lucián Gonda (Šíravan) – 0 (49:20)

4. Karel Henc (Kabrňáci) – 0 (56:50)

5. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 (57:45)

6. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1 (44:15)

7. Vladimír Klos (Podskaláci) – 1 (52:45)

8. Iveta Dedková (Hanáci) – 2 (33:20)

9. Jiří Kopřiva – 2 (49:10)

10. Petr Štefek (Valaši) – 2 (51:00)

11. Jaroslav Karpíšek-Děda (Hradečtí votroci) – 2 (56:10)

12. Petr Mikšík (Ostraváci) – 2 (58:40)

13. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 3 (39:20)

14. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 3 (48:50)

15. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 3 (53:40)

16. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 3 (60:00)

17. Miroslav Turek (Hanáci) – 32 (60:00)

18. František Vokatý (Kladeňáci) – 40 (60:00)

19. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 41 (60:00)

20. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 45 (60:00)

22. Josef Nerodil (Hutníček) – 70 (60:00)

 

GP v řešení hádanek (autoři Pavel Tučka a Dušan Karkuš):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 6 – 1 – 4

2. Iveta Dedková (Hanáci) – 4 – 5 – 3

3. Jan Hes (Ostraváci) – 3 – 3 – 2

4. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) – 3 – 0 – 2

5. Lucián Gonda (Šíravan) – 2 – 2 – 4

6. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 2 – 2 – 3

7. František Vokatý (Kladeňáci) – 2 – 2 – 2

8. Jiří Kopřiva – 2 – 2 – 0

9. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 1 – 3 – 0

10. Karel Henc (Kabrňáci) – 1 – 2 – 1

11. Josef Nerodil (Hutníček) – 1 – 1 – 0

12. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 – 0 – 2

13. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 1 – 0 – 1

14. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1 – 0 – 0

15. Daniel Marek (Kabrňáci) – 0 – 2 – 2

16.–19. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0 – 1 – 0

16.–19. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 – 1 – 0

16.–19. Jaroslav Karpíšek-Děda (Hradečtí votroci) – 0 – 1 – 0

16.–19. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 0 – 1 – 0

20. Miroslav Turek (Hanáci) – 0 – 0 – 1

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Josef Hlavatý):

1. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0 ztrátových bodů (čas 33:00)

2. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 0 (34:40)

3. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 0 (40:30)

4. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 0 (44:00)

5. Martin Musil (Staré hnízdo) – 0 (51:00)

6. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 1 (35:20)

7. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 2 (49:10)

8. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 3 (33:10)

9. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 3 (48:30)

10. Václav Fládr (Kabrňáci) – 4 (33:50)

11. Lenka Svobodová – 4 (42:00)

12. Marie Vodáková (Podskaláci) – 5 (34:10)

13. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 9 (46:30)

14. Jiří Pešta (Pašeráci) – 68 (60:00)

15. Lenka Mikuličková – 72 (60:00)

16. Andrea Skřivanová (Podskaláci) – 74 (60:00)

17. Ivana Durdilová (Staré hnízdo) – 97 (60:00)

 

Hádanky – vedlejší soutěž (autor Jan Hučín):

1. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 13 hádanek

2. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 11

3.–5. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 9

3.–5. Lenka Svobodová – 9

3.–5. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 9

6.–9. Ivana Durdilová (Staré hnízdo) – 8

6.–9. Václav Fládr (Kabrňáci) – 8

6.–9. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 8

6.–9. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 8

10.–11. Martin Musil (Staré hnízdo) – 7

10.–11. Andrea Skřivanová (Podskaláci) – 7

12.–13. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 6

12.–13. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 6

14.–15. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 5

14.–15. Marie Vodáková (Podskaláci) – 5

16.–17. Jiří Adamčík (Severáci) – 4

16.–17. Lenka Mikuličková – 4

18. Jiří Pešta (Pašeráci) – 3

 

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Stanislav Bulín):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 139 bodů (čas 60:00)

2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 93 (58:05)

3. Jan Hes (Ostraváci) – 93 (60:00)

4. Iveta Dedková (Hanáci) – 91 (57:10)

5. Karel Henc (Kabrňáci) – 81 (60:00)

6. František Vokatý (Kladeňáci) – 73 (58:00)

7. Miroslav Turek (Hanáci) – 63 (57:40)

8. Ivo Husar (Ostraváci) – 62 (60:00)

9. Bohdan Kousal (Hanáci) – 61 (56:10)

10. Petr Štefek (Valaši) – 60 (60:00)

11. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 58 (60:00)

12. Lucián Gonda (Šíravan) – 52 (59:40)

13. Milan Petras (Staré hnízdo) – 36 (60:00)

14. Jaroslav Karpíšek-Děda (Hradečtí votroci) – 35 (59:05)

15. Jiří Adamčík (Severáci) – 27 (59:00)

16. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 26 (59:10)

17. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 25 (58:55)

18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 25 (60:00)

19. Dušan Karkuš (Dunajci) – 22 (60:00)

 

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Jaromír Kvíčala):

1. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 61 bodů (čas 36:00)

2. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 61 (37:45)

3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 61 (38:00)

4. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) – 61 (38:10)

5. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 61 (47:40)

6. Daniel Marek (Kabrňáci) – 54 (47:30)

7. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 54 (53:50)

8. Jiří Kopřiva – 53 (37:40)

9. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 53 (55:30)

10. Josef Nerodil (Hutníček) – 50 (53:30)

11. Lenka Svobodová – 45 (58:10)

12. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 31 (59:15)

13. Petr Mikšík (Ostraváci) – 24 (59:50)

14. Stanislav Bulín (Staré hnízdo) – 24 (60:00)

15. Ivana Durdilová (Staré hnízdo) – 18 (59:05)

16. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13 (60:00)

 

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):

1. Andrea Skřivanová (Podskaláci) – 51 bodů (čas 60:00)

2. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 49 (58:15)

3. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 48 (58:40)

4. Václav Fládr (Kabrňáci) – 47 (59:30)

5. Jiří Pešta (Pašeráci) – 46 (58:35)

6. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 43 (57:20)

7. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 31 (57:40)

8. Vladimír Klos (Podskaláci) – 29 (60:00)

9. Lenka Mikuličková – 25 (58:20)

10. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 20 (60:00)

11. Martin Musil (Staré hnízdo) – 15 (59:35)

12. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 11 (59:25)