Výsledky přeborů

 

výsledky přeborů v roce 2019                             Výsledky podle místa konání

výsledky přeborů v roce 2018                            

Výsledky přeborů v roce 2017                            

Výsledky přeborů v roce 2016                                       

Výsledky přeborů v roce 2015                                       

Výsledky přeborů v roce 2014

Výsledky přeborů v roce 2013

Výsledky přeborů v roce 2012                                       

Výsledky přeborů v roce 2011

 

PŘEBOR GRAND PRIX OLOMOUCE 2020
Olomouc, 7. března 2020

GP v řešení logických úloh (autor Jana Vodičková):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 88 bodů
2. Martin Kubík (HALAS) – 72
3. Iveta Dedková (Hanáci) – 52
4. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 45
5. Jan Hes (Ostraváci) – 39
6. Ivo Husar (Ostraváci) – 35 (čas)
7. Lubomír Mičinský (Krnov) – 35
8. Roman Čejka (Kabrňáci) – 34
9. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 29
10. Luboš Brabenetz (Permoníci) – 24
11. Petr Štefek (Valaši) – 19 (čas)
12. Karel Henc (Kabrňáci) – 19
13. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 15 (čas)
14. František Vokatý (Kladeňáci) – 15
15. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 14 (čas)
16. Petr Mikšík (Ostraváci) – 14
17. Ivona Kovářová (Valaši) – 10 (čas)
18. Ivan Roemer (Hanáci) – 10
19. Josef Nerodil (Hutníček) – 9 (čas)
20. Václav Fládr (Kabrňáci) – 9
21. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 5 (čas)
22. Pavel Průša (Doubravák) – 5

GP v řešení křížovek (autor Karel Wiedermann):
1. Ivo Husar (Ostraváci) – 3 ztrátové body (čas 51,50)
2. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 4 (37,30)
3. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 4 (40.00)
4. Petr Mikšík (Ostraváci) – 4 (51.00)
5. Petr Štefek (Valaši) – 4 (54.30)
6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 5 (42.00)
7. Libor Knotek (Rychtáři) – 5 (51.40)
8. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 6
9. Iveta Dedková (Hanáci) – 7 (40.30)
10. Jan Hes (Ostraváci) – 7 (48.00)
11. Karel Henc (Kabrňáci) – 7
12. Bohdan Kousal (Hanáci) – 8 (53.30)
13. Pavel Streit (Kabrňáci) – 8
14. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 9
15. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 18
16. Josef Nerodil (Hutníček) – 26
17. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 41
18. Rostislav Janošík (Hutníček) – 52
19. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 61

GP v řešení hádanek (autoři Ivan Rias a Drahotín Lančarič):
1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 25 bodů
2. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 23
3. Jan Hes (Ostraváci) – 21
4. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 20 (69.10)
5. Pavel Streit (Kabrňáci) – 20 (72.40)
6. Petr Štefek (Valaši) – 19 (72.00)
7. Bohdan Kousal (Hanáci) – 18 (69.20)
8. Karel Henc (Kabrňáci) – 18 (70.20)
9. František Vokatý (Kladeňáci) – 18 (70.40)
10. Iveta Dedková (Hanáci) – 18 (73.20)
11. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 17 (70.10)
12. Břetislav Sýkora (Ječmínek) - 17
13. Ivan Roemer (Hanáci) – 14 (72.20)  
14. Ivo Husar (Ostraváci) – 14 (72.30)
15. Miroslav Turek (Hanáci) – 13
16. Josef Nerodil (Hutníček) – 12
17. Roman Čejka (Kabrňáci) – 12
      Zbyněk Burda (Hradečtí Votroci) – 12
19. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 11 (71.00)
20. Libor Knotek (Rychtáři) – 11 (73.40)
21. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 11
22. Petr Mikšík (Ostraváci) - 4

Vedlejší soutěž - křížovky (autorka Marie Švarcová):
1. Miroslav Radouš (Doubravák) – 0 ztrátových bodů (čas 27.00)
2. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 0 (46.00)
3. Ivona Kovářová (Valaši) – 1 (30.00)
4. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 (33.00)
5. Ivan Roemer (Hanáci) – 1 (42.00)
6. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 1 (45.00)
7. Jiří Bednarski (Přerov) – 2 (28.00)
8. Petr Urbánek (Prostějov) – 2 (38.00)
9. Luboš Brabenetz (Permoníci) – 2 (39.30) 
10. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) - 3
11. Eduard Pláňava (Hanáci) – 4 (35.00)
12. Rudolf Sedlák (Kabrňáci) – 4 (39.00)
13. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 6 (36.00)
14. Anna Morawková (Koumáci) – 6 (47.00)
15. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 6 (52.00)
16. Rostislav Mraček (Rokytnice) – 7
17. Miroslav Pazdera (Ječmínek) – 9
18. Václav Fládr (Kabrňáci) – 10
19. Marie Vodáková (Podskaláci) – 14
20. Pavel Průša (Doubravák) – 39
21. Petr Žebrok (Hutníček) – 77

22. Lubomír Mičinský (Krnov) - 110    

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Břetislav Sýkora):
1. Václav Fládr (Kabrňáci) – 14
2. Drahotín Lančarič (Koumáci) – 13 (45.00)
3. Rostislav Janošík (Hutníček) – 13 (46.00)
4. Ivona Kovářová (Valaši) – 13 (52.00)
5. Marie Vodáková (Podskaláci) – 13 (54.00)
6. Luboš Brabenetz (Permoníci) – 13 (60.00)
    Rudolf Sedlák (Kabrňáci) – 13 (60.00)
8. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 12
    Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 12
10. Jiří Bednarski (Přerov) - 10
      Jiří Zvolánek (Ostraváci) - 10
12. Eduard Pláňava (Hanáci) - 9
      Miroslav Radouš (Doubravák) – 9
14. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 6
15. Petr Urbánek (Prostějov) – 5 (25.00)
16. Lubomír Mičinský (Krnov) – 5
      Rostislav Mraček (Rokytnice) – 5
18. Anna Morawková (Koumáci) – 4
      Pavel Průša (Doubravák) – 4
20. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 2 

 

PŘEBOR GRAND PRIX PROSTĚJOVA 2020
Prostějov, 22. února 2020

GP v řešení logických úloh (autoři František Luskač a Petr Mikšík):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 126 bodů

2. Daniel Marek (Kabrňáci) – 97

3. Ivo Husar (Ostraváci – 95

4. Martin Kubík (HALAS) – 94

5. Marie Švarcová (Ječmínek) – 76

6. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 71

7. Iveta Dedková (Hanáci) – 68

8. Karel Henc (Kabrňáci) – 60

9. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 57 (65.00)

10. Vladimír Jemelík (Kabrňáci) – 57 (70.00)

11. Jan Hes (Ostraváci) – 52

12. Roman Čejka (Kabrňáci) – 52

13. Petr Štefek (Valaši) – 42

14. Oldřich Kmoščák (Hanáci) – 35

15. Zbyněk Burda (oHV) – 34

16. Josef Nerodil (Hutníček) – 32

17. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 30 (58.00) 

18. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 30

      Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) – 30   

20. Lubomír Mičinský (Krnov) – 27

21. Pavel Průša (Doubravák) – 24

      Ivan Roemer (Hanáci) – 24

23. Jiří Bednarski (Přerov) – 20

      Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 20

25. Ivona Kovářová (Valaši) – 8

 

GP v řešení křížovek (autor Bohumil Korčák):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 47.58)

2. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 (60.00)

3. Iveta Dedková (Hanáci) – 1 (47.00)

4. Daniel Marek (Kabrňáci) – 1 (48.43)

5. Roman Čejka (Kabrňáci) – 1 (55.33)

6. Petr Štefek (Valaši) – 2 (51.03)

7. Jan Hes (Ostraváci) – 2 (53.25)

8. Petr Mikšík (Ostraváci) – 2 (54.18)

9. Marie Švarcová (Ječmínek) – 2 (60.00)

10. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 4 (57.08)

11. Miroslav Turek (Hanáci) – 5 (58.31)

12. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 6 (58.33)

13. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 48 (60.00)

14. Rostislav Janošík (Hutníček) – 59 (60.00)

15. Josef Nerodil (Hutníček) – 63 (60.00)

16. Karel Henc (Kabrňáci) – 74 (60.00)

17. Jiří Konečný (Kabrňáci) – 79 (60.00)

18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 81 (60.00)

19. Zbyněk Burda (oHV) – 90 (60.00)

20. Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 100 (60.00)

21. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 102 (60.00)

 

GP v řešení hádanek (autoři Karel Salavec a Bohdan Kousal):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 11-5-1

2. Ivo Husar (Ostraváci) – 3-1-3

3. Jan Hes (Ostraváci) – 2-3-6

4. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 2-2-0

5. Daniel Marek (Ostraváci) – 2-1-2

6. Iveta Dedková (Hanáci) – 1-5-4

7. Karel Henc (Kabrňáci) – 1-2-0

8. Miroslav Turek (Hanáci) – 1-1-2

9. Petr Štefek (Valaši) – 1-1-0

10. Marie Švarcová (Ječmínek) – 1-0-2

11. Miroslav Radouš (Doubravák) – 1-0-1 /2.29

12. Zbyněk Burda (oHV) – 1-0-1 /0.28

13. Jaroslav Řičánek (Hanáci) – 1-0-0

14. Ivan Roemer (Hanáci) – 0-2-0

15. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0-1-3

      Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0-1-3

17. Milan Fišbach (Třebíčáci) – 0-1-1

18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 0-1-0

      Břetislav Sýkora (Ječmínek) – 0-1-0

 

Vedlejší soutěž - křížovky (autor Oldřich Kmoščák):
1. Jiří Bednarski (Přerov) – 0 ztrátových bodů / čas

2. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 0

3. Ivona Kovářová (Valaši) – 0

4. Dana Vagaiová (Lázeňáci) – 1 / čas

5. Ivan Roemer (Hanáci) – 1  

6. Eduard Pláňava (Hanáci) – 1

7. Milan Wasserburger (Frenštát p.R.) – 2

8. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 4

9. Petr Urbánek (Prostějov) – 5

10. Miroslav Radouš (Doubravák) – 6  

11. Anna Morawková (Koumáci) – 23

12. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 28

13. Miroslav Mojžíš (Hanáci) – 36

14. Karel Hroneš (Hanáci) – 43

15. Marie Nová (Hanáci) – 50

16. Pavel Průša (Doubravák) – 64

17. Lubomír Mičinský (Krnov) – 87

18. Petr Žebrok (Hutníček) – 129

 

Vedlejší soutěž - hádanky (autor Miroslav Turek):

1. Petr Urbánek (Prostějov) 12 bodů / lepší čas

2. Ivona Kovářová (Valaši) 12

3. Miroslav Mojžíš (Hanáci) 12

4. Rostislav Janošík (Hutníček) 12

5. Daniel Lukovský (Ústí u Vsetína) 10

6. Jiří Bednarski (Přerov) 9

7. Dana Vagaiová (Lázeňáci) 9

8. Anna Morawková (Koumáci) 9

9. Karel Hroneš (Hanáci) 8

    Jiří Zvolánek (Ostraváci) 8

11. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) 7

12. Marie Nová (Hanáci) 6

13. Lubomír Mičinský (Krnov) 5

      Pavel Průša (Doubravák) 5

15. Jarmila Tomášková (Hutníček) 3

16. Petr Žebrok (Hutníček) 2

 

 

GRAND PRIX PRAHY A PŘEBOR STARÉHO HNÍZDA 2020
Praha, 18. ledna 2020

 

GP v řešení křížovek (autor Josef Hlavatý):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 0 ztrátových bodů (čas 41.05)

2. Ivo Husar (Ostraváci) – 1 (42.30)

3. Vladimír Klos (Podskaláci) – 0 (45.30)

4. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 1 (48.50)

5. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 1 (49.00)

6. Bohdan Kousal (Hanáci) – 1 (58.40)

7. Daniel Marek (Kabrňáci) – 2 (50.30)

8. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 5 (60.00)

9. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 6 (49.20)

10. Iveta Dedková (Hanáci) – 10 (42.00)

11. Petr Štefek (Valaši) – 10 (60.00)

12. Karel Henc (Kabrňáci) – 12 (60.00)

13. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 13 (55.00)

14. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 14 (43.00)

15. Roman Čejka (Kabrňáci) – 15 (60.00)

16. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 28 (60.00)

17. Jiří Kopřiva – 34 (35.50)

18. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 45 (60.00)

19. Josef Nerodil (Hutníček) – 53 (60.00)

20. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 68 (60.00)

 

GP v řešení hádanek (autoři Jindřich Kupka a Dušan Karkuš):

1. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 7 – 2 – 1

2. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 5 – 2 – 2

3. Bohdan Kousal (Hanáci) – 4 – 3 – 1

4. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 3 – 4 – 4

5. Iveta Dedková (Hanáci) – 3 – 0 – 3

6. Petr Štefek (Valaši) – 2 – 0 – 0

7. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 1 – 4 – 3

8. František Vokatý (Kladeňáci) – 1 – 2 – 2

9. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 – 1 – 3

10. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 1 – 1 – 2

11. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) – 1 – 1 – 1

12. Karel Henc (Kabrňáci) – 1 – 0 – 3

13. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 0 – 4 – 1

14. Ivo Husar (Ostraváci) – 0 – 2 – 1

15. Daniel Marek (Kabrňáci) – 0 – 1 – 3

16. Roman Čejka (Kabrňáci) – 0 – 1 – 1

17.-18. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 0 – 1 – 0

17.-18. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 0 – 0 – 1

 

Křížovky – vedlejší soutěž (autor Stanislav Bulín):

1. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 0 ztrátových bodů (čas 49.00)

2. Stanislav Skapa (Ostraváci) – 1 (40.00)

3. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 1 (45.00)

4. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 1 (56.00)

5. Ivona Kovářová (Valaši) – 2 (46.00)

6. Milan Wasserburger – 7 (55.00)

8. Marie Vodáková (Podskaláci) – 10 (41.00)

9. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 11 (50.00)

10. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 16 (60.00)

11. Dana Vagaiová – 29 (60.00)

12. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 40 (60.00)

13. Jiří Bednarski – 51 (60.00)

14. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 53 (60.00)

15. Anna Morawková (Koumáci) – 69 (60.00)

16. Andrea Skřivanová (Podskaláci) – 75 (60.00)

17. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 77 (60.00)

18. Lucie Koreneková – 79 (60.00)

 

Hádanky – vedlejší soutěž (autorka Ivana Durdilová):

1. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 14 hádanek (čas 33.00)

2. Miroslav Radouš (Doubravák) – 12 (45.00)

3. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 11 (čas 43.40)

4. Jiří Adamčík (Severáci) – 11 (44.30)

5.-7. Ivona Kovářová (Valaši) – 11 (45.00)

5.-7. Václava Olšanská (Podskaláci) – 11 (45.00)

5.-7. Lenka Svobodová – 11 (45.00)

8. Jiří Bednarski – 10 (38.00)

9. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 10 (43.00)

10. Jiří Zvolánek (Ostraváci) 10 – (44.50)

11. Marie Vodáková (Podskaláci) – 10 (45.00)

12. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 9 (32.00)

13.-14. Anna Moravková (Koumáci) – 9 (45.00)

13.-14. Stanislav Skapa (Ostraváci) – 9 (45.00)

15.-16. Karel Salavec (Pašeráci) – 8 (45.00)

15.-16. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 8 (45.00)

17.-19. Václav Fládr (Kabrňáci) – 7 (45.00)

17.-19. Jiří Kopřiva – 7 (45.00)

17.-19. Milan Práger (Staré hnízdo) – 7 (45.00)

20. Dana Vagaiová – 6 (43.20)

21. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 6 (44.00)

22.-24. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 5 (45.00)

22.-24. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 5 (45.00)

22.-24. Milan Wasserburger – 5 (45.00)

25. Lucie Koreneková – 4 (45.00)

 

Přebor Starého hnízda – I. třída (autor Milan Práger):

1. Dagmar Rusá (Podskaláci) – 55 bodů (čas 40.00)

2. František Vokatý (Kladeňáci) – 55 (42.00)

3. Petr Štefek (Valaši) – 53 (39.00)

4. Ivo Husar (Ostraváci) – 51 (57.00)

5. Iveta Dedková (Hanáci) – 46 (28.30)

6. Pavel Kalhous ml. (Staré hnízdo) – 45 (60.00)

7. Bohdan Kousal (Hanáci) – 41 (48.00)

8. Petr Vejchoda (Kabrňáci) – 41 (53.00)

9. Karel Henc (Kabrňáci) – 41 (54.00)

10. Lenka Svobodová – 41 (57.00)

11. Pavlína Horáčková (Koumáci) – 41 (60.00)

12. Daniel Marek (Kabrňáci) – 39 (54.00)

13. Zdeněk Vodička (Hradečtí votroci) – 37 (53.00)

14. Petr Šimek (Podskaláci) – 36 (55.00)

15. Jaroslav Kula (Ostraváci) – 33 (53.00)

16. Dušan Karkuš (Dunajci) – 32 (60.00)

17. Jaroslav Kolín (Příbramáci) – 26 (58.00)

18. Jiří Adamčík (Severáci) – 22 (60.00)

19. Alena Kolínová (Příbramáci) – 18 (60.00)

 

Přebor Starého hnízda – II. třída (autor Stanislav Bulín):

1. Věra Kučavová (Lázeňáci) – 67 bodů (čas 34.00)

2. Miroslav Radouš (Doubravák) – 67 (39.00)

3. Zbyněk Burda (Hradečtí votroci) – 63 (33.00)

4. Miroslava Schmidová (Krušnohor) – 60 (52.00)

5. Ivona Kovářová (Valaši) – 59 (51.00)

6. Roman Čejka (Kabrňáci) – 54 (57.00)

7. Václava Olšanská (Podskaláci) – 54 (60.00)

8. Helena Peldřimovská (Pašáci) – 52 (60.00)

9. Pavel Zahajský (Podskaláci) – 50 (60.00)

10. Dana Vagaiová – 46 (54.00)

11. Pavel Tučka (Staré hnízdo) – 45 (49.00)

12. Jana Vodičková (Hradečtí votroci) – 44 (57.00)

13. Jaroslav Valkus (Hutníček) – 41 (60.00)

14. Josef Nerodil (Hutníček) – 31 (60.00)

15. Robert Babilon (Staré hnízdo) – 30 (60.00)

16. Marie Vodáková (Podskaláci) – 25 (60.00)

17. Karel Salavec (Pašeráci) – 17 (60.00)

 

Přebor Starého hnízda – III. třída (autor Jiří Adamčík):

1. Milan Práger (Staré hnízdo) – 100 bodů (čas 60.00)

2. Anna Morawková (Koumáci) – 90 (60.00)

3. Jiří Kopřiva – 81 (48.40)

4. Václav Fládr (Kabrňáci) – 81 (48.50)

5. Miroslav Šumpík (Pašeráci) – 81 (56.00)

6. Jaroslav Kyncl (Rychtáři) – 80 (40.00)

7. Jiří Bednarski – 75 (48.30)

8. Jiří Čenovský (Staré hnízdo) – 75 (51.40)

9. Stanislav Skapa (Ostraváci) – 52 (53.50)

10. Ivana Durdilová (Staré hnízdo) – 51 (60.00)

11. Jiří Zvolánek (Ostraváci) – 50 (60.00)

12. Jan Nosek (Staré hnízdo) – 44 (60.00)

13. Milan Wasserburger – 37 (54.20)

14. Lucie Koreneková – 30 (60.00)

15. Jarmila Tomášková (Hutníček) – 26 (55.40)

16. Pavel Macků (Staré hnízdo) – 18 (60.00)

17. Vladimír Klos (Podskaláci) – 16 (60.00)